The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.12.2015, 14:01. Podsumowanie roku w wykonaniu Wisły Kraków.
Wielkimi krokami zbliżamy się do koca roku 2015. Jak zawsze ten okres to wszelkiego rodzaju podsumowania, statystyki, opisywanie swoich pozytywnych jak i negatywnych zaskoczeń i oczywiście nadziei na nowy rok.

Dlatego zapraszam was wszystkich do wzięcia udziału w takim naszym wewnętrznym podsumowaniu mijającego roku. Poniżej przedstawiam kilka głównych kategorii, które później mam nadzieje, uda mi się spisać i podsumować.


Najlepszy mecz:
Najgorszy mecz:

Plus sezonu:
Minus sezonu:

Nadzieja 2016:


W każdym z powyższych punktów można wpisać maksymalnie trzy zdarzenia!
Oczywiście temat również służy dyskusji, ale w przyzwoitej formie bez zbędnego rozmywania.

Zapraszam.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.12.2015, 14:17
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła (0:6), granie w piłkę wychodziło jak za dawnych lat... Takiego wyniku możemy już długo nie zobaczyć, ewentualnie w przeciwną stronę.

Najgorszy mecz: Derby wraz z całą otoczką ("tak się bawią ludzie" i "niech patrzy cały świat jak nasza Wisła gra")

Plus sezonu: 1. Radosław Cierzniak - trafił do nas z przypadku a został czołowym bramkarzem ligi, dając nam w końcu trochę spokoju z tyłu. Strach pomyśleć jakie miejsce w tabeli zajmowalibyśmy gdyby w bramce dalej wisiał ręcznik bronił (?) Buchalik albo Miśkiewicz.
2. Arkadiusz Głowacki - za charakter i zaangażowanie
3. Akcja "Wisła Kraków to nasza historia"

Minus sezonu: 1. Prezesi i zarząd klubu, właściciel.
2.Problemy z licencją, długi, przegrane sprawy z byłymi piłkarzami i trenerem.
3. Sekstet Jankowski, Uryga, Boguski, Cywka, Crivellaro i Popović.

Nadzieja 2016: Handzlik
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.12.2015, 14:27
Najlepszy mecz: 0:6 z PBB i 2:0 z Amicą
Najgorszy mecz: Derby. No i tradycyjnie już PP, oddany walkowerem

Plus sezonu: 1. Arek Głowacki - pokazał, że lata się nie liczą 2. Radosław Cierzniak - uratował nas przed ostatnim miejscem w tym sezonie 3. Kuba Bartosz - może trochę na wyrost, ale podoba mi się ten chłopak
Minus sezonu: 1. Forma Brożka - przeciwieństwo Głowy, wraz z upływem czasu jest coraz to słabiej niestety 2. Ofensywne trio Jankowski-Crivellaro-Popović - wiadomo za co 3. Wieczne zawirowania w zarządzie

Nadzieja 2016: Ani nowy prezes (bo jakby był dobry to i TSowi by się lepiej wiodło), ani nowy trener (zmiana ale na pewno nie na lepsze) ani też młodzi (za mało na razie pokazali, żeby pokładać w nich nadzieję). Więc cóż... zostaje chyba tylko nadzieja na górną 8
Powód: JżS
Ostatnio edytowane przez PiVoSH92 : 23.12.2015 o godz. 14:35.
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.12.2015, 14:29
Najlepszy mecz: Wisla - Lech i 0-6 z Podbeskidziem
Najgorszy mecz: Derby

Plus sezonu: Cierzniak
Minus sezonu: Wyniki za Broniszewskiego

Nadzieja 2016: Pawłowski
Odpowiedz cytując
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.12.2015, 14:34
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła (0:6)

Najgorszy mecz: ostatnie Derby

Plus sezonu:
- Cierzniak
- sa przeblyski dobrej gry...

Minus sezonu:
-...ale generalnie caly czas w dol

Nadzieja 2016: Handzlik, Drzazga
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.12.2015, 14:44
Najlepszy mecz: Wisła - Górnik 4:1, Wisła - Lech 2:0, Podbeskidzie - Wisła 0:6
Najgorszy mecz: Ostatnie derby na R22.

Plus sezonu: Arek Głowacki, Radek Cierzniak i akcja "Wisła Kraków to nasza historia".
Minus sezonu: Dalsze kłopoty finansowe, zarząd+właściciel.

Nadzieja 2016: najtrudniejsze do wskazania, nie mam kompletnie pomysłu.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.12.2015, 15:26
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie (wynik)
- Jagiellonia (wynik)
- Legia (zaangażowanie i oprawa na trybunach)

Najgorszy mecz:
- Derby (wynik i frekwencja)
- Legia (wynik i frekwencja)

Plus sezonu:
- Cierzniak, Jović, Bartosz
- Wisła Kraków To Moja Historia
- mimo wszystko w wielu meczach gra miła dla oka

Minus sezonu:
- Brak sponsora tytularnego
- Pogłębiający się kryzys
- kolejne serie przerwane (derby)

Nadzieja 2016:
- Cupiał
- Młodzież
- 110 lat - może będzie jakiś prezent na urodziny
Odpowiedz cytując
Kibicka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.12.2015, 16:02
Najlepszy mecz: Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
Najgorszy mecz: Wisła - Legła
Plus sezonu: Wisła Kraków to moja historia, oprawa AVE WISŁA
Minus sezonu: prawie wszystko i jeszcze ten monotonny doping i niektóre głupie przyśpiewki
Nadzieja 2016: Coca-Cola
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez Kibicka : 23.12.2015 o godz. 16:45.
'Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został. Tak jak prawdę o życiu poznał lokator celi śmierci.'


Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.12.2015, 16:14
Najlepszy mecz: Podbeskidzie,Jaga i Amica
Najgorszy mecz: DERBY!!

Plus sezonu:Wisła Kraków to moja historia
Minus sezonu: Brak sponsora,Długi....

Nadzieja 2016: Na lepsze jutro
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
MichalD13
Junior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Krk Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.12.2015, 19:39
Najlepszy mecz: Wyjazd do Bielska. Dominacja totalna. Więcej nie trzeba pisać.

Najgorszy mecz: Zdecydowanie ostatni z Lechem w Poznaniu, potem długo, długo nic. Wiele osób pisze derby, ale tam nie zasłużyliśmy na porażkę tak bardzo. Z Lechem wyglądaliśmy jak dzieci z podstawówki grające z chłopakami z liceum.

Plus sezonu: Gra za trenera Moskala. Gdyby nie sędziowie, to w momencie zwalniania Kazia bylibyśmy koło podium. Po tym wszystko się posypało.

Minus sezonu: Tutaj ciężko wybrać trzy, bo było ich tak wiele. Na pewno zwolnienie Moskala. Na pewno burdel organizacyjny i długi. Trzeci - jesteśmy jednym z głównych kandydatów do spadku. Od wielu lat niebywałe. Dodałbym jeszcze frekwencje, ale ona jest następstwem powyższych.

Nadzieja 2016: W tym problem, że straciłem już jakąkolwiek nadzieję. Pozostaje wierność temu klubowi, nawet jeśli będzie ona bolesna. I mam nadzieję, że będzie więcej takich osób i nie pozwolimy żeby z Wisłą stało się to co z ŁKSem, czy Widzewem.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.12.2015, 19:46
Najlepszy mecz:
- Wisła-Podbeskidzie 6-0 (jedno z nielicznych spotkań, gdzie przewagę udało się udokumentować bramkami),
- Legia-Wisła 2-2 (skazywani na pożarcie po fatalnych meczach za Smudy zagrali zaskakująco dobrze i powinni wygrać),
- Jaga-Wisła 1-4
Najgorszy mecz:
- przegrane derby

Plus sezonu:
- Cierzniak
- Wisła Kraków to nasza historia

Minus sezonu:
- fatalna postawa w ostatnich kolejkach,
- frajerskie tracenie punktów w spotkaniach, w których przeważaliśmy
- trzy fatalne transfery (Cywka, Popovic, Crivellaro), które nic nie wniosły do gry (wniosły za to sporo do działalności Ekstraklasa Trolls - karny Crivellaro i rożny Popovica na długo pozostaną w pamięci kibiców)

Nadzieja 2016:
Serce podpowiada, że coś się ruszy - może Pawłowski na farcie wygra parę meczów i uda się zakotwiczyć w grupie mistrzowskiej. Do tego jakiś jeden trafiony transfer, który da drużynie pozytywnego kopa. Rozum niestety sugeruje, że będzie coraz gorzej.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.12.2015, 20:03
Najlepszy mecz: 6-0
Najgorszy mecz: derby przy Reymonta
Plus sezonu: Wisła Kraków to moja historia, oprawa AVE WISŁA
Minus sezonu: brak krotkofalowego planu naprawczego i dlugoterminowej strategii dzialania klubu
Nadzieja 2016: Drzazga
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.12.2015, 20:27
Najlepszy mecz:
4-1 z Górnikiem
6-0 z Podbeskidziem
2-2 z Legią
Najgorszy mecz:
1-2 w derbach
0-2 z Lechem
0-2 z Legią

Plus sezonu:
- Cierzniak, Bartosz, Mączyński
- Wisła Kraków to nasza historia
Minus sezonu:
- transfery (Cywka, Popovic, Crivellaro)
- brak sponsora
- pech (głupio tracone punkty i złe decyzje sędziów)

Nadzieja 2016:
- 110 lecie klubu
- młodzież
- sponsor
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.12.2015, 20:29
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie-Wisła-0:6,
- Wisła-Lech-2:0,
- Wisła-Śląsk-4:2.

Najgorszy mecz:
- Lech-Wisła-2:0,
- Wisła-Cracovia-1:2 (w sensie wynik i konsekwencje tego spotkania),
- Ruch-Wisła w Pucharze Polski.

Plus sezonu:
- Mecz z udziałem byłych i obecnych piłkarzy - Gwiazdy dla Białej Gwiazdy oraz cała akcja pomagania klubowi,
- postawa Arkadiusza Głowackiego,
- przyjście Radosława Cierzniaka.

Minus sezonu:
- okres prezesury Roberta Gaszyńskiego (w porównaniu do zapowiedzi, początkowych planów, obietnic) i dalsze kłopoty finansowe, organizacyjne, a skutkiem tego niskie miejsce w tabeli,
- postawa Boguskiego, Jankowskiego, Urygi, Crivellaro, Popovicia oraz Cywki, bo na szczęście Buchalik przestał być podstawowym bramkarzem,
- porażka z Cracovią i w konsekwencji niepotrzebne zwolnienie Moskala.

Nadzieja 2016:
- oby minimum jeden-dwóch młodych piłkarzy zaskoczyło i na stałe wskoczyło do podstawowego składu (Drzazga, Handzlik, Bartosz, Marszalik, Kuczak lub ktoś inny),
- tak bardziej ogólnie - kiedyś muszą nastąpić lepsze czasy,
- oby zawodnicy w rundzie wiosennej pokazali wyższy stopień zaangażowania, determinacji i żeby pewnie awansowali do górnej ósemki.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.12.2015, 20:45
Najlepszy mecz: "szóstka" z Podbeskidziem
Najgorszy mecz: przegrane derby

Plus sezonu: Cierzniak, pogonienie Smudy
Minus sezonu: przegrane derby, zwolnienie Moskala

Nadzieja 2016: matką głupich
Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.12.2015, 21:47
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6
- Wisła - Górnik 4:1

Najgorszy mecz:
- Derby
- amica (PP)

Plus sezonu:
- Cierzniak
- Głowacki
- "Wisła Kraków to Nasza historia"

Minus sezonu:
- letnie transfery (poza Cierzniakiem)
- brak w dalszym ciągu sponsora
- zwolnienie Moskala

Nadzieja 2016:
- właściciel (wszystko w jego rękach)
- młodzież (Handzlik, Drzazga, Bartosz, Kuczak)
- sponsor


Odpowiedz cytując
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.12.2015, 22:53
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6,
- Wisła - Lech 2:0,
- Jagiellonia - Wisła 1:4

Najgorszy mecz:
- Wisła - Cracovia 1:2,
- Lech - Wisła 2:0,
- Lechia - Wisła 2:0

Plus sezonu:
- "Wisła Kraków to nasza historia"
- dobra postawa Cierzniaka i Głowackiego

Minus sezonu:
- beznadziejne wyniki zarówno wiosną i jesienią,
- zwolnienie Moskala,
- organizacja klubu (brak sponsora, długi, transfery, brak długofalowej polityki itd.)

Nadzieja 2016:
- niestety nie widzę żadnych podstaw do optymizmu, ale obym się mylił ... :(
Odpowiedz cytując
PrądnikCz.
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.12.2015, 23:03
Najlepszy mecz:
6:0 w Bielsku
4:1 z Górnikiem w maju
wygrane wiosenne Derby
Najgorszy mecz:
przegrane Derby

Plus sezonu:
Radosław Cierzniak
Wisła Kraków to Nasza historia
Minus sezonu:
Crivellaro, Jankowski, Popović, Cywka
Brak jakiejkolwiek alternatywy dla Brożka
Tragiczny doping na przegranych Derbach

Nadzieja 2016:
Mam nadzieję, że Wisła Kraków nie spadnie z Ekstraklasy
Powrót Sarkiego
Sponsor
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.12.2015, 23:04
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6
- Jagiellonia - Wisła 1:4

Najgorszy mecz:
- Derby u siebie
- mecze ze Śląskiem na wiosnę

Plus sezonu:
- Cierzniak

Minus sezonu:
- nieskuteczność
- miejsce w tabeli po rundzie jesiennej

Nadzieja 2016:
- trener Pawłowski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.12.2015, 10:22
Najlepszy mecz:
Wisła Cracovia 2-1 i gol na 1-0 Stilica.

Najgorszy mecz:
-porazka 2-1 u siebie z makabi,ostatnie mecze Bronka

Plus sezonu:
Radek Cierzniak, akcja fans4club,

Minus roku
-dla mnie minus roku do odejscie Stilica
Minus sezonu
-postawa Jankowskiego,całokształt.
-zakontraktowanie Krzywego jaja na 3 lata
-Tomek Cywka ogólnie
-zwolnienie Moskala


Nadzieja 2016
-..matką głupich
ale kazda matka kocha swoje dzieci.
My kibice pomożemy, Mistrza Polski zdobedziemy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.12.2015, 10:34
Najlepszy mecz: 6:0 z Podbeskidziem
Najgorszy mecz: listopadowe derby na Reymonta

Plus sezonu: "Wisła Kraków to nasza historia", zwolnienie Smudy
Minus sezonu: przegrane derby, brak sponsora koszulkowego, zwolnienie Moskala

Nadzieja 2016: spokojne utrzymanie, pełniejsze trybuny, wzmocnienia składu
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 24.12.2015, 11:53
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie - Wisła 0:6
- Wisła - Lech 2:0,
- Wisła - Gornik 4:1

Najgorszy mecz:
- Wisła - Cracovia 1:2

Plus sezonu:
- Arkadiusz Głowacki
- Mecz Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
- transfer Cierzniaka

Minus sezonu:
- zwolnienie Kazimierza Moskala
- seria ostatnich 5 porazek
- za duzo remisow, za mało zwyciest

Nadzieja 2016:
Gorzej byc nie moze, moze byc juz tylko lepiej. Ruch grał słabo podniosł sie, Amica była w strefie spadkowej podniosła sie to i Wisła moze tak wiec top6 jest w zasiegu. Przed podziałem zostało 27 punktow do zdobycia wiec bardzo duzo, stac Nas na to musza byc oczywiscie wszyscy zdrowi. Noi oczywiscie tak bardzo oczekiwany sponsor bo to nie do pomyslenia, zeby taki klub miał takie problemy ze znalezieniem go.
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 24.12.2015, 11:59
Najlepszy mecz: Wisla 2:1 cracovia
Najgorszy mecz: Ostatnie derby

Plus sezonu:Wisla Krakow to moja historia

Minus sezonu: Wyniki, frekwencja

Nadzieja 2016: Jedyna w tym ze trener wszystkich nas w pozytywny sposob zaskoczy. Prezes zalatwi sponsora. Doczekamy sie wzmocnien i zaczniemy wygrywac.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.12.2015, 12:14
Najlepszy mecz:
2-1 w marcowych derbach
2-0 z Lechem
2-2 z Legią

Najgorszy mecz:
1-2 w derbach
0-1 Górnik Łęczna
0-1 Śląsk (mecz w grupie mistrzowskiej)

Plus sezonu:
Radek Cierzniak
Jakub Bartosz (choć grał tylko pod koniec rundy)

Minus sezonu:
brak jakiegokolwiek pomysłu na wyjście ze spirali zadłużenia
niska frekewencja

Nadzieja 2016:
Tadeusz Pawłowski - tak na siłę. bo już żadnej nadziei nie posiadam. Wbrew forumowym optymistom, którzy ciągle wierzyli, że jak zostawimy Kazka i poprawimy skuteczność to będziemy bili się o puchary, uważam, że czeka nas nieustanny spadek. Zarówno na poziomie organizacyjnym jak i sportowym. uratować nas może tylko nagły zastrzyk gotówki od sponsora (nowego, baz starego), a na to się nie zanosi.
Ostatnio edytowane przez kbr : 24.12.2015 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując
Sevi
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.12.2015, 10:25
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0-6
Najgorszy mecz: Lechia - Wisła 2-0

Plus sezonu: Radosław Cierzniak, Wisła Kraków to moja historia
Minus sezonu: Wyniki na koniec roku, dymisja Gaszyńskiego, brak długofalowej wizji klubu

Nadzieja 2016: Mam nadzieję że gorzej być nie może - więc nadzieją jest Tadeusz Pawłowski, oraz że Bogusław Cupiał obudzi się ze snu.
Odpowiedz cytując
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.12.2015, 11:31
Najlepszy mecz:
-
Wisła v Amica
-Bielsko v Wisła
Najgorszy mecz:
-Derby..
Plus sezonu:
-
Wisła Kraków to moja historia
-Cierzniak
-Głowa
Minus sezonu:
-Cała reszta(piłkarze,działacze i cały ten burdel)
Nadzieja 2016:
-
Brak...
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.12.2015, 15:16
Najlepszy mecz:
- Legia 1:1 Wisła (nic tak nie cieszy jak pękniecie pompowanego baloniku na ich stadionie)
- Wisła 0:2 Legia ( przede wszystkim za jedną z najlepszych opraw w historii sceny kibicowskiej w Polsce, piłkarze Wisły zasłużyli na wygraną)

Najgorszy mecz:
Wszystkie w których piłkarze Wisły tracili frajersko punkty w końcówkach meczów

Plus sezonu:
- Cupiał (mimo burdelu nie zostawia Wisły)
- Arek Głowacki
- Akcja "Wisła Kraków to nasza historia"

Minus sezonu:
- Piłkarze Wisły, którzy swoją grą doprowadzili do tragicznej sytuacji finansowej klubu i wielu z nich ma czelność pytać o zaległe pensje.
- Paweł Brożek.

Nadzieja 2016:
- Piotr Dunin-Suligostowski
- poważna kontuzja Nemanji Nikolicia, aby nie zbliżył się do rekordu Henia Reymana
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 02.01.2016, 18:49
Najlepszy mecz: Z Lechem 2:0
Najgorszy mecz: Derby..

Plus sezonu: Radosław Cierzniak, zwolnienie Smudy, Wisła to Moja Historia.
Minus sezonu: Maciej Jankowski, Rafael Crivellaro.

Nadzieja 2016:

Ustabilizowanie sytuacji finansowej
Zwiększenie frekwencji
Gra w pucharach
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.01.2016, 19:55
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0-6
Najgorszy mecz: Derby

Plus sezonu: Wisła Kraków to moja historia, Cierzniak, Jović
Minus sezonu: kolejne nic nie wnoszące roszady na stołkach w zarządzie, porażająca seria meczów w plecy, Cywka

Nadzieja 2016: nie jestem z natury defetystą, ale ciężko mi wskazać cokolwiek konkretnego, co sprawiłoby, że z uśmiechem na ustach mógłbym spojrzeć na przyszłość Wisły
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:04.
Odpowiedz cytując
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.01.2016, 21:33
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0-6
Najgorszy mecz: przegrane derby

Plus sezonu: Cierzniak, Jović, Głowacki, Mączyński, akcja Wisła to moja historia
Minus sezonu: Cywka, Jankowski, Uryga, Crivelaro, Buchalik

Nadzieja 2016: stabilizacja sytuacji finansowej i odrodzenie Wisły
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:52.