
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline |
#61
|
|
Glowa krol!
Zaintonowalem po meczu: Arek Glowacki... Oczywiscie Glowa od klaskal..... Az mu sie dziwie ze z takimi miernotami chce mu siebgrac.... ![]()
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#62
|
|
Czy śpiewano Małecki, ŻurawS(LD)ki czy nie wiem kto ma to znaczenie choćby wcale, Patryk jest wiślakiem, słabym to fakt, w Pogoni na 45meczów 1gol, tak 1 gol i chyba 5asyst... Ehh..
Młynowy dziś kozak wyszło najbardziej ostatnie 10min meczu: Na dobre i na złe! Co do meczu: Radosław Cierzniak - wie co robi w bramce + wybroni coś extra, co do kontraktu,..,pochodzi z Wielkopolski więc róźnie z nim może być.. Jakub Bartosz - największy wygrany ostatnich meczów, podoba mi się ten facet, ambicja, waleczność, jakiś tam spryt, będą z niego ludzie Arkadiusz Głowacki - legenda, mająca umowę z Cupiałem że przedłuży kontrakt jeśli wzmocnią Wisłę (Głowa i te jego wyprowadzanie piłki do przodu to już swoją drogą dopisywać nie trzeba..) Richard Guzmics - reprezentant Węgier, po ostatnich słabszych 4meczach dziś w miarę solidnie, kiedy trzeba zaasekurował nawet Głowę.. Tomasz Cywka - myślę że nie jeden z nas przed sezonem pomyślał że będą z niego ludzie po powrocie z Anglii, choć też pewnie niejednego zastanawiało czemu nie grał nawet na trzecim poziomie w Anglii przez rok po poprzednich dobrych latach.. Krystian Kujawa - słaby występ, owszem jest "świeżakiem", ale czy młody Bartosz nie jest? Alan Uryga - za parę lat będzie z niego ciekawy zawodnik, b.dobre warunki fizyczne, przyznam że irytowały mnie jego strzały z główki Łukasz Burliga - typowy rzemieślnik na polską ligę.. Denis Popović - po golu w Bielsku z wolnego wydawało się że mamy kolesia od stałych fragmentów, dziś słabiutko te wolne, kompletny brak zagrożenia Kamil Kuczak - zwinny ten młody, z jakimś pomysłem na grę ale po dzisiejszym meczu furory nie zrobił, do poprawki Rafael Crivellaro - cóż, no Rafael, włoski emigrant z Brazylii, 3lata kontaktu, nie mam pojęcia co z nim będzie, teoretycznie z Wisłą nie przeszedł pełnego okresu przyg., co do zawodników jego pokroju jak ulał pasuje: "Jak krawiec kraje, tak materiał staje.." Zero pojęcia co będzie z naszą Wisłą na wiosnę.., zaczynamy od meczu we Wrocławiu, gdzie też jest "gorąco".. Ktoś jeszcze uważa że Brożek pomimo zasług powinien w naszych meczach być odpowiednikiem Saganowskiego od Warszawioków z Legii? Plotki chodzą o Chrapku w Wiśle, zastanawijące jest czemu nie gra w Lechii.. Młody Reca z płockiej Wisły, ciekawy zawodnik.. Póki co zostaje nam poczekać co idzie za postem SKWK na Twitterze z 13 grudnia "Przed nami nowy tydzień i spore zmiany w Wiśle" , ehhh..., Wesołych Świąt wszystkim. ![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#63
|
|
Cóż serce sie kraje.. Tylu kibicow na trybunach.. Kolejne takie wyniki. Szacunek dla tych co przyszli. Jestescie prawdziwymi Wislakami. Na dobre i na zle. Ci ci zostali w domach.. Zero komentarza.
Podniesiemy sie. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#64
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#65
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
|
Proszenie piłkarzy, żeby walczyli i zapierdalali kiedy się starają ale są zwyczajnie słabi i nie dają rady podchodzi w najlepszym wypadku pod głupotę, a w najgorszym pod s....ysyństwo.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#67
|
|
Możesz dać link do tego wywiadu?
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#68
|
ale wymaganie od 8 gości występujących na codzien w ekstraklasie (pomine tych 3 młodych, którzy w niej na grają na codzień), aby stworzyli JEDNĄ, CHOCIAŻ ....A MAĆ JEDNĄ składną akcje przez 90 minut to rzeczywiście s....ysyństwo |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
Kto miał tam coś tworzyć? Crivellaro, który gra od święta? Popović, dla którego Ekstraklasa to nowość podobnie jak dla młodych? A może Burliga? Dodaj do tego fakt, że graliśmy bez ani jednego napastnika. Ten mecz wyglądał dokładnie tak jak się zapowiadał, że będzie wyglądać. Gówniany skład, gówniana gra, gówniany wynik.
Mieliśmy od groma składnych akcji kiedy trenerem był Moskal ale na kimś, dla poklasku tłumu, trzeba było się bezmyślnie zemścić za porażkę w derbach. Efekt był do przewidzenia. ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#70
|
|
To co: "Moskal wróć?"
Tylko z uzupełnieniami w składzie i porządkiem w finansach? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#71
|
|
5 a nie 8. Trzy nowe nabytki trudno zaliczyć do tej grupy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#72
|
Niestety, w dużej mierze płacimy teraz za błędy transferowe w ostatnim okienku (nie chcę się cofać o lata i rozpatrywać wpływu złej polityki długoterminowej, bo na ten temat powiedziano wszystko). Sprawa Crivellaro, Cywki i Popovicia miała decydować o naszym miejscu w tabeli, aspiracjach i poziomie sportowym. Kiedy więc okazało się, że są oni słabsi od piłkarzy, których już mamy, stało się jasne, że wyniki sportowe muszą być gorsze niż przed rokiem. I są. Jest mi z tego powodu smutno, ale nie rozdzieram szat, bo tego się właśnie spodziewałem. To logiczna konsekwencja procesów, które nastąpiły w Wiśle. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#73
|
|
Tak jak pisałem wczoraj na wiosne bedzie przed podziałem 27 punktow do zdobycia, wroca wszyscy kontuzjowani i jestesmy w stanie powtorzyc miejsce na koniec z poprzedniego sezonu. Jedyne co moze Nas pograzyc to mozliwe odjecie 10 punktow (dla mnie to najwiekszy idiotyzm, rozumiem odejmowac punkty przed startem kolejnego sezonu ale nie w trwajacym juz) bo tego, ze sie podniesiemy tak jak i podniesie sie Chelsea w Anglii jestem swiecie przekonany. Smiesza mnie teksty ludzi po 21 kolejkach, ze spadniemy. Wiara co poniektorych kibicow mnie po prostu poraza. Powstaniemy z kolan, to jest ekstraklasa wiec wszystko jest mozliwe a przewodzenie Piasta w tabeli tylko to potwierdza. No i czekamy na zmiany, ktore podobno maja niedługo nastapic o ile informacje sa prawdziwe. Tak wiec nie pozostaje Nam nic innego jak czekac. Oby do wiosny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#74
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#75
|
|
Wywiad z Kapitanem
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#76
|
|
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...em,nId,1942163
Głowa gdyby przedłużył, Sobol - ja wiem, że 40 lat itp, ale to dalej Sobol, Surma też grał do 40 i zyje, takich ludzi nam potrzeba w tych trudnych czasach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#77
|
Optymistycznie nie nastrajają również nasze wiosenne dokonania z dwóch ostatnich sezonów. 2013/2014 - 0,88 pkt na mecz 2014/2015 - 1,1 pkt na mecz |
|
|
|
Member
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#78
|
|
Szacunek dla Gniazdowego, za ostatnie 15 minut - "Czy wygrywasz czy nie..."! WISŁA - miażdżyło. Zawsze doping daje radę, jak jest mało ludzi - bo to oznacza, że przyszli tylko ci, którym naprawdę się chciało, ci najwierniejsi.
Zobaczyć po 5 porażce z rzędu, kapitana Głowackiego, który przeżył z Wisłą tyle co ja (jestem na trybunach od 2000) - który wzruszony dziękuje za doping i to "Czy wygrywasz czy nie",i klepie się po sercu, czyli też Białej Gwieździe na koszulce - BEZCENNE. Kto był, ten widział, bo w tv, ani w żadnej galerii zdjęć tego nie było. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#79
|
|
Głowa po meczu poganiał w....iony później resztę drużyny żeby łaskawie podeszli pod pozostałe sektory.
Mecz z Pogonią rozpoczął i zakończył rok 2015 przy Reymonta. Za każdym razem były to mecze pod wodzą innego trenera. Początek i koniec roku były nieprzyjemne. Obyśmy weszli w 2016 zdecydowanie lepiej.Liczmy na skautów,żeby wyhaczyli jakiegoś napastnika porządnego. |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#80
|
|
Sugestywne jest to, że jesteśmy jedną z pięciu drużyn ekstraklasy, które mają dodatni bilans bramek. Cztery pozostałe drużyny zajmują cztery pierwsze miejsca w tabeli. Cztery mecze (Derby, Piast, Górnik Łęczna i Pogoń) przegraliśmy jedną bramką, dziewięć zremisowaliśmy. Gdyby w każdym z tych meczów wpadła nam jedna bramka więcej, mielibyśmy 22 punkty więcej. 22 punkty więcej!!! Więcej niż jedną bramką przegraliśmy tylko trzy razy: Z Lechem, z Lechią i z Legią. Wszystkie pod wodzą Broniszewskiego, po dymisji Moskala. Wisła jeśli już wygrywała, to zawsze przynajmniej dwoma golami. Wiem, że żadne to pocieszenie, ale po prostu w tej rundzie brakowało nam fuuuuuurę zwykłego farta.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#81
|
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|