The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.12.2015, 17:57. [XXI] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 18 grudnia, piątek godz. 20:30
Czas na ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym. Biała Gwiazda po czterech porażkach z rzędu będzie próbowała przełamać złą passę w piątkowym meczu z Pogonią Szczecin. Portowcy podbudowani ostatnimi wynikami w lidze na pewno tani skóry w Grodzie Kraka nie sprzedadzą, Ci, którzy mają w pamięci nasz ostatni mecz z Pogonią na Reymonta doskonale wiedzą o tym, że to zespół walczący do ostatniego gwiazdka.

Spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin zaplanowano na piątkowy mroźny wieczór, początek meczu o godzinie 20:30.

W pierwszym spotkaniu obu zespołów w Szczecinie padł remis 1:1, bramkę dla Wisły zdobył wtedy strzałem z rzutu karnego Rafael Criviellaro.




Terminarz XXI kolejki Ekstraklasy:

18 grudnia (PIĄTEK)

18:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

19 grudnia (SOBOTA)

15:30 Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów
18:00 Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk
18:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia

20 grudnia (NIEDZIELA)

15:30 Korona Kielce - Legia Warszawa
18:00Piast Gliwice - Lech Poznań

21 grudnia (PONIEDZIAŁEK)

18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław


Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin.


Sezon 2006/07

10 września 2006, 14:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 0:0

Sezon 2007/08 – brak spotkań

Sezon 2008/09 – brak spotkań

Sezon 2009/10 – brak spotkań

Sezon 2010/11 – brak spotkań

Sezon 2011/12 – brak spotkań

Sezon 2012/13

17 marca 2013, 17:00 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:0, Radosław Sobolewski 37, Cwetan Genkow 82

Sezon 2013/14:

16 grudnia 2013, 18:15 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:1, Paweł Brożek 19, Łukasz Burliga 54 – Marcin Robak 70 (karny)

Sezon 2013/14 (Runda mistrzowska)

3 maja 2014, 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 5:0, Paweł Brożek 6, 60,62, Donald Guerrier 12, Semir Stilić

Sezon 2014/15 (Runda zasadnicza)

20 lutego, 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 1:1, Paweł Brożek 24- Marcin Robak 43 (k)

Sezon 2014/15 (Runda finałowa)

20 maja, godz. 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:2, Semir Štilić 43, Mariusz Stępiński 86 - Adam Frączczak, Rafał Murawski 90





Z obozu rywali.

Nasz najbliższy przeciwnik - Pogoń Szczecin ma za sobą passę czterech spotkań bez porażki (1 remis i 3 zwycięstwa), dzięki takiemu bilansowi Portowcy powrócili do czołówki tabeli i plasują się tuż za podium ze stratą dwóch punktów do miejsca gwarantującego start w pucharach.

Podopieczni Czesława Michniewicza dość dobrze radzą sobie na wyjazdach z dziesięciu spotkań tylko dwa razy wracali do Szczecina bez zdobyczy punktowej.

Włodarze szczecińskiego klubu, chyba jeszcze nie określili przed trenerem oraz piłkarzami celu na ten sezon, tak dobra postawa Portowców może świadczyć o dwóch rzeczach, szybkie zapewnienie sobie utrzymania, (czyli awans do pierwszej ósemki) lub też realną walkę o promocję do europejskich pucharów. Jak jest naprawdę czas pokaże a przede wszystkim odpowiedź dostaniemy po pierwszych meczach rundy finałowej, o ile Pogoń utrzyma formę z jesieni i zapewni sobie szybkie utrzymanie.

Przyglądając się kadrze Pogoni ciężko ocenić, czy ten potencjał, którym dysponuje trener Michniewicz wystarczy na pokazanie się w Europie, ja osobiście w to wątpię.





Pogoń za rekordem.



Szczecinie do piątkowego meczu przystąpią bardzo zmotywowani, stoją oni, bowiem przed szansą zapisania się na stałe na kartach historii szczecińskiego klubu wygrywając cztery mecze z rzędu. W XXI wieku ta sztuka nie udała im się ani razu, dwukrotnie Portowcy zbliżali się do tej liczby, jednak zawsze kończyli na trzech zwycięstwach.




Zawodnicy Pogoni pod lupą TWSD.



Dziś przyglądnę się kadrze Portowców. Na pierwszy plan wysuwa się osoba Łukasza Zwolińskiego, najlepszy strzelec naszych rywali w tym sezonie zdobył dopiero sześć bramek, co w klasyfikacji strzelców plasuje go nawet za Pawłem Brożkiem. Lekkim usprawiedliwieniem jest fakt, że napastnik Dumy Pomorza aktualnie jest kontuzjowany i od końca października nie widzieliśmy go na polskich boiskach.

Strzelanie bramek wziął na swoje barki Adam Frączczak, 28-letni obrońca jest drugim najskuteczniejszym strzelcem zespołu. Ważną postacią jest również Japończyk Takafumi Akahoshi. Mocnym punktem defensywy jest Jakub Czerwiński, młody obrońca może pochwalić się nie lada wyczynem, w tym sezonie nie opuścił jeszcze ani minuty - jako jedyny z Portowców.

Walka o miano pierwszego bramkarza również jest w zespole zacięta, pierwszą cześć sezonu numerem jeden był Dawid Kudła, jednak z biegiem czasu coraz mocniejszą pozycję zdobywał Jakub Słowik i to on od 14 kolejki nie oddaje placu młodszemu koledze.

Miejsce w składzie oraz uznanie trenera Michniewicza stracił były zawodnik Wisły - Patryk Małecki, który w tym sezonie nie imponuje formą ani tą strzelecką ani sportową. Drugą linią pewnie dowodzi Rafał Murawski, niegdyś zawodnik poznańskiego Lecha mimo upływu lat, wciąż jest ważnym zawodnikiem Portowców.

W linii ataku próbuje odnaleźć się znany z występów w dwóch warszawskich klubach Wladimer Dwaliszwili. Gruziński napastnik dopiero w ostatniej kolejce strzelił swoje premierowe bramki dla nowego klubu, choć barwy Pogoni reprezentuje już od sierpnia.



Twierdza Reymonta - nie do zdobycia… dla Wisły.





Wisła jest już w dramatyczniej sytuacji czysto sportowej, trapiona kontuzjami, grająca fatalnie i rażąca nieskutecznością stacza się w ligowej tabeli. Po ostatniej kolejce Wiślacy zawitali do dolnej połówki tabeli, co nie napawa zbytnim optymizmem przed ostatni ligowym spotkaniem w tym roku.

Seria bez zwycięstwa na własnym stadionie ciągnie się niemiłosiernie. Ostatnim pokonanym klubem, był Śląsk Wrocław, było to tak dawno, że większość z Was zapewne musi sprawdzić terminarz, żeby uświadomić sobie, że było to końcem sierpnia.

Ciężko szukać jakiś pozytywów przed piątkowym meczem, wątpliwy udział Pawła Brożka, wykluczone występy Bobana Jovcica, Donalda Guerriera i lekki uraz Maciej Sadloka. To wszystko sprawia, że ręce zacierają nasi rezerwowi.. Zaraz, jacy rezerwowi? Crivlelarro? Popović? W ostatnim meczu już dali popis swoich umiejętności. Jeden nieudolnie konstruował nasze ataki a drugi w piękny sposób wykonał rzut rożny, puentującym tym samym postawę Wisły w końcówce rundy.


Zmiany, zmiany, zmiany.



W ostatnim ligowym meczu, trener Kmiecik wraz z trenerem Broniszewskim nie będą mogli skorzystać z usług Rafała Boguskiego, pomocnik Białej Gwiazdy został ukarany żółtą kartką po raz czwarty w tym sezonie, co zmusza go do pauzowania w jednym spotkaniu.

Takie absencję powodują, że duet trenerów ma jeszcze bardziej skrócone pole manewru i wiele wskazuje na to, że trzeba będzie sięgnąć w głębokie rezerwy, aby w ogóle zebrać kadrę na piątkowe spotkanie.



Uwaga na kartki.



Maciej Jankowski oraz Maciej Sadlok mają na swoim koncie po trzy żółte napomnienia, kolejne napomnienie będzie skutkowało pauzą w następnym spotkaniu. Arkadiusz Głowacki natomiast musi uważać podwójnie, kapitan Wisły ma w swoim dorobku już siedem kartek, kolejna oznaczać będzie przymusową przerwę w dwóch spotkaniach.



Nowy rok, szansą na lepsze jutro?



Wciąż nie jest jasna przyszłość piłkarskiej Wisły. Początkowo pojawiła się informacja, że do końca roku TF Kable musi pozbyć się Wisły, aby móc dostać kredyt na refinansowanie długu, później Prezes Monika Cupiał powiedziała w wywiadzie, że nie ma takiej konieczności, aby sprzedawać klub. Ostatni tydzień, przyniósł jednak świeże informacje, które znowu mówią o zmianie właściciela Wisły. Zmiana miałaby być kosmetyczna, ponieważ TF Kable pozbywa się Wisły "sprzedając" ją.. Bogusławowi Cupiałowi. Wraz z tą zmianą miałoby dojść do zmiany na stanowisku szkoleniowca, a także do klubu miałby wpłynąć gotówka, która pozwoliłaby Wiśle w pewnym stopniu stanąć na nogi.

Czy tak będzie? Tego nie wie nikt, wszyscy wiemy jednak, że Bogusław Cupiał miewa różne kaprysy, które dostają mocy sprawczej, kiedy tylko Bossowi się zamarzy powrót na szczyt.

Z biegiem czasu, może nawet już w tym tygodniu kilka zasadniczych kwestii powinno się wyjaśnić.

Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.12.2015, 18:19
Uzbieramy w ogóle 11 do gry?
Może zagramy na dwóch bramkarzy?
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.12.2015, 18:58
Ale my nawet dwóch bramkarzy nie mamy.

(Bo chyba nie nazywasz bramkarzami naszych Michałów?)

Czekam na wiatr co rozgoniiiiii....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.12.2015, 01:58
Ja bym dał szansę 2-3 młodym od początku, bo i tak nie będzie różnicy wobec tego czy zagra Jankowski z Crivellaro czy Kuczak z Handzlikiem
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.12.2015, 07:06
Do 5 razy sztuka?
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.12.2015, 07:36
Wisła Kraków 2.10 - Pogoń Szczecin 3.50 Faworyt?

Wszystkich pewnych naszej porażki zapraszam do zamieszczania screenów postawionych zakładów...

... no chyba że ktoś nie lubi łatwo zarabiać pieniędzy
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.12.2015, 10:18
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków 2.10 - Pogoń Szczecin 3.50 Faworyt?

Wszystkich pewnych naszej porażki zapraszam do zamieszczania screenów postawionych zakładów...

... no chyba że ktoś nie lubi łatwo zarabiać pieniędzy
Może i bym postawił, ale nie mam zamiaru cieszyć się z naszej przegranej w jakikolwiek sposób.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.12.2015, 19:05
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków 2.10 - Pogoń Szczecin 3.50 Faworyt?

Wszystkich pewnych naszej porażki zapraszam do zamieszczania screenów postawionych zakładów...

... no chyba że ktoś nie lubi łatwo zarabiać pieniędzy
Nie wyobrażam sobie kolejnej porażki.
Trzeba postawić na nogi Pawła ponadto kopacze muszą wziąć d.pę w troki i wygrać to.
Paprykarz u siebie to nie l, wyjazd do Amiki czy derby z będącymi na fali żydami.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.12.2015, 19:12
Nie ma innego wyjścia jak wyszarpać 3 punkty. Styl, sposób nie ma znaczenia. Potrzebujemy kompletu punktów jak ryba wody.
Przy niekorzystnych wynikach może się okazać, że jesteśmy w ciemnej dupie. Jaga wygrywa dziś i w weekend, wygrywają Ruch, Amica i Lubin i do 8 miejsca będzie 7 pkt straty.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.12.2015, 20:03
Spoko , spoko nasz Patryk walnie hattricka i 3-0 dla Wisełki
Poważnie pisząc to będzie przekulawo jak tego nie wygramy ale podstaw do optymizmu to raczej nie ma... niestety...
Odpowiedz cytując
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.12.2015, 20:11
Jesteśmy trzecią od końca drużyną w meczach u siebie
Pogoń jest czwartą drużyną na wyjazdach w tym sezonie
Oj cienko to widzę ale...
KTO KOCHA TEN WIERZY !!!
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.12.2015, 21:05
.... tam z wynikiem.

"... za Wisłę, za nasz TS, pójdziemy aż po życia kres"
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.12.2015, 22:26
przy duzym farcie, moze uda sie uzyskac zwycieski remis
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.12.2015, 03:24
I nawet jeśli będzie źle... My nigdy nie poddamy się!
AVE WISŁA!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 18.12.2015, 09:17
Coglin napisał(a):Wyświetl post
.... tam z wynikiem.

"... za Wisłę, za nasz TS, pójdziemy aż po życia kres"
Amen



"123456"
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 18.12.2015, 13:01
Kadra na dziś:

Bramkarze:

Radosław Cierzniak
Michał Buchalik

Obrońcy:

Arkadiusz Głowacki
Łukasz Burliga
Jakub Bartosz
Richard Guzmics
Piotr Żemło
Michał Czekaj
Krystian Kujawa

Pomocnicy:

Jakub Mordec
Denis Popović
Krzysztof Mączyński
Tomasz Cywka
Rafael Crivellaro
Maciej Jankowski
Alan Uryga
Kamil Kuczak
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 18.12.2015, 13:08
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post

Pomocnicy:
Maciej Jankowski
lubię to
Odpowiedz cytując
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.12.2015, 13:13
No i melduje się, dzisiaj skład grubo widzę. Napewno będę oglądał .Nie mogę przyjść na R22 bo w UK mieszkam ale będę oglądał jak co tydzień. AVE WISŁA
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 18.12.2015, 13:21
Gdzie jest Handzlik?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.12.2015, 13:26
Lekka kontuzja,nie chcą ryzykować
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.12.2015, 13:29
Nie patrzac na liste urazow musimy dzisiaj wygrac. Jankowski niech sie postara i w koncu zacznie strzelac gole. Sytuacja jest coraz gorsza, nie mozemy stracic kontaktu z 8 miejscem bo za duzo stracimy i trzeba bedzie duzo odrabiac. Dobrze, ze to ostatni mecz w tym roku, w lutym jak wrocimy do grania w koncu wroci wiekszosc kontuzjowanych a moze i wszyscy.
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.12.2015, 14:14
Trzeba pamiętać to grozi nam widmo utraty max 10 punktów a to było by gwoździem do trumny.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 18.12.2015, 14:30
A Marszalik ?
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 18.12.2015, 14:43
Denis Popović
Krzysztof Mączyński
Tomasz Cywka
Rafael Crivellaro
Maciej Jankowski
Alan Uryga
Arkadiusz Głowacki
Łukasz Burliga
Jakub Bartosz
Richard Guzmics
Cierzniak
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 18.12.2015, 14:45
Wisła napastnikami stoi... Nie wiem czy jest w Europie drugi taki klub, który ma 1 napastnika w kadrze i w razie kontuzji nie ma kim grać. To jest niebywałe żeby na tym poziomie rozgrywek nie mieć jakiegokolwiek zaplecza. Żyjemy w prawie 40 mln kraju a nie można znaleźć średniej klasy kopacza który potrafiłby przynajmniej raz w meczu prosto kopnąć piłkę. Dzisiaj zapowiada się 5 porażka z rzędu i nic nie może świadczyć na naszą korzyść. Szczyt naszych marzeń to cudowne 0:0 jeżeli Pogoni nie będzie się chciało nas atakować. Idziemy na dno i jeżeli w zimie nie dojdzie do trzęsienia ziemi, a podejrzewam że go nie będzie to o utrzymanie możemy walczyć do ostatniej kolejki. A widmo odjęcia 10 pkt to ciężko nawet komentować, gdyby do tego doszło.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 18.12.2015, 14:51
Remis to będzie mistrzostwo świata dla tego składu.
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 18.12.2015, 15:16
A ja mam nadzieję że ekstraklasa zaskoczy nas znow
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 18.12.2015, 16:49
Kadra strasznie defensywna. Brakuje Marszalika i Handzlika (jeśli ma lekką kontuzje to ok).

Podobno dzisiaj w pierwszym składzie w ataku wystąpi Kamil Kuczak. Nie wiem ile w tym prawdy, ale trzymajmy za niego kciuki
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 18.12.2015, 21:21
Po 45 minutach pierwszej połowy Popović i Crivelaro najsłabsi na boisku. Obydwoje reprezentują mniej więcej taka formę jak niedoszły as transferowy niejaki rumunski student. Dla własnego dobra i z troską o kibiców powinni zostać wyjebani z Wisły jeszcze w tym roku.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 18.12.2015, 22:22
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Po 45 minutach pierwszej połowy Popović i Crivelaro najsłabsi na boisku. Obydwoje reprezentują mniej więcej taka formę jak niedoszły as transferowy niejaki rumunski student. Dla własnego dobra i z troską o kibiców powinni zostać wyjebani z Wisły jeszcze w tym roku.
Po drugich 45 minutach podtrzymuję swoję zdanie. Młodzież Wiślacka przynajmniej się starała.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:45.