The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 68 10,66%
Prawo i Sprawiedliwość 159 24,92%
Twój Ruch 9 1,41%
Polskie Stronnictwo Ludowe 6 0,94%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 17 2,66%
Solidarna Polska 4 0,63%
Polska Razem 37 5,80%
Kongres Nowej Prawicy 165 25,86%
Ruch Narodowy 97 15,20%
Dziękuje nie głosuje! 76 11,91%
Głosujących: 638. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33991
Stary 12.12.2015, 14:13
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
"Duda jesteś tylko kotem Prezesa"
Przeprawidzwy transparent...

Jutro Jarosław razem ze swoimi SB-mi kolegami będzie manifestowal rocznice stanu wojennego który przecież tylko iw wylacznie dzięki niemu upadl...
Nawet chory Antek zrobil więcej niż Jarusio

zyjcie dalej wolna,nowa Polska lemingusie...
Ameba, prawdziwa Ameba.
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33992
Stary 12.12.2015, 16:09
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
lepiej być kotem prezesa niż podnóżkiem Merkelówny
A dlaczego wybór ma być ograniczony do wykastrowanego Dudusia i wynędzniałego mebla?
Można iść trzecią drogą: szanować prawo i z podniesionym czołem punktować napuszonych idiotów z PiS i kolesiów z PO.
DysoN
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33993
Stary 12.12.2015, 16:27
Najnowszy sondaż Pressmix, czyli firmy która najlepiej przewidziała wynik ostatnich wyborów:


Sondaż z 10.12

Widać po tym jak inne sondażownie usilnie pompują Petru. Platfusiarnia natomiast leży i kwiczy.
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33994
Stary 12.12.2015, 16:44
Za moment będą sondaże po 100% dla PiS, więc Pressmix przestanie być potrzebny. Wg. Palade sondaże na ten moment są zupełnie inne.
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33995
Stary 12.12.2015, 17:04
W sondażach PiS ma 32-45 % , reszta ma znacznie mniej, po co zaklinać rzeczywistość, za 4 lata zaś PiS z Kukiz'15 to nadal powinno być powyżej większości w sejmie, medialnej nagonki nie da się dopasować do realnych podziałów społecznych, ot układanka mediów głównego "ścieku", nie pasuje do obrazu prawdziwych poglądów społecznych, te zaś dały wybory i pokazują sondaże.

https://www.youtube.com/watch?v=N1bqdByh4i0
Ostatnio edytowane przez milosz : 12.12.2015 o godz. 17:07.
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33996
Stary 12.12.2015, 17:17
Kolego Fuks, przepraszam że odpowiadam z tak dużym opóźnieniem, ale dopiero teraz pozwalają mi na to obowiązki. Nie chciałem zostawić postu bez odpowiedzi ponieważ: po pierwsze jest merytoryczny (co ostatnio raczej bardzo rzadkie w tym temacie), po drugie temat cały czas jest aktualny.
Cytat:
"Prezydent pozostawił nowo wybranemu Sejmowi możliwość poprawienia błędnej ustawy - wybierając rozwiązanie najlepsze z możliwych. "
Ok. No to konkretnie. Prezydent powziął wątpliwość co do konstytucyjności ustawy, uznał, że jest błędna i na tej podstawie nie zaprzysiągł sędziów. Nie zwrócił się do TK w tej sprawie.
Możesz mi w takim razie wyjaśnić, co konkretnie zrobił? Jaka była jego decyzja, w której przejawiałoby się to "czuwanie" nad konstytucją? Złożył jakiś projekt ustawy do Sejmu, żeby się tym zajął? Jakieś polecenie naprawienia tego błędu? Czy po prostu nie robił nic. No, ewentualnie zadzwonił do Jarka i poprosił, żeby na szybko machnęli nową ustawę, bo on ma wątpliwości co do tamtej, ale nic mu się z tym robić nie chce. Faktycznie, nie robienie nic to rozwiązanie najlepsze z możliwych. Jednym słowem niezaprzysiężenie sędziów było całkowicie bezpodstawne, bo PAD nie mógł nawet powiedzieć, że "czeka na wyrok TK" czy na coś innego co by zrobił. On nie zrobił nic. I analogicznie - nic go nie usprawiedliwia w związku z niezaprzysiężeniem sędziów "niezwłocznie". Bo własne widzimisię takim usprawiedliwieniem nie jest.
Co byłoby w sytuacji w której Sejm by się tym nie zajął. Prezydent czekał by w nieskończoność?
Co prawda odpowiedź na postawione pytania znajduje się w początkowym cytacie ale powtórzę: mając wiedzę że, wolą nowo wybranego Sejmu jest naprawienie błędów popełnionych przez poprzedni parlament, Prezydent pozostawił nowo wybranemu Sejmowi możliwość poprawienia błędnej ustawy (co zresztą miało miejsce). Zwracanie się przez niego, w tej sprawie do TK, byłoby czynnością kompletnie bezsensowną, biorąc pod uwagę że wniosek taki został zgłoszony wcześniej zarówno przez PiS jak i przez PO. Przypomnę również że tuż po zaprzysiężeniu PAD apelował o powstrzymanie się ustępującej większości, przed jakimikolwiek decyzjami w sprawie TK, co zostało przez nią kompletnie zignorowane.
Cytat:
Dalej - co do tego, że TK jest sędzią we własnej sprawie. Jaki to jest zarzut? TK jest w wielu sprawach sędzią we własnej sprawie, bo decyduje o kwestiach istotnych dla obywateli, a sędziowie są obywatelami. Zrozum, że takie są zapisy Konstytucji, i należy się do nich stosować. Dlatego do TK nie trafiają chłopki spod sklepu, tylko elita prawnicza, żeby nie było co do tego wątpliwości. Inna sprawa, że to też można interpretować dwojako.
Argument tak demagogiczny że zaczerwienił by się chyba sam Schopenhauer. Mniej więcej tak jakby argumentować że: ponieważ ściąłem krzak to mogę wyciąć cały las. Zupełnie czym innym są "sprawy istotne dla obywateli" a zupełnie czym innym jest sądzenie spraw które bezpośrednio dotyczą samego TK: tego kto może być sędzią, w jaki sposób ma być wybierany, decydowanie o możliwości dodatkowego zatrudnienia sędziego TK, refundacji kosztów mieszkań służbowych sędziów TK itp, itd. W podobnych przypadkach TK zdecydowanie staje się sędzią w swojej własnej sprawie. Konstytucja zdecydowanie nie wzięła pod uwagę tego problemu (kto ma orzekać o zgodności z Konstytucją ustaw dotyczących bezpośrednio TK) co powoduje powstanie konstytucyjnego pata.
Cytat:
Trybunał jako taki nie podejmuje decyzji. Decyzje podejmują sędziowie. Ustawa o TK dotyczyła przyszłości Trybunału. Sędziowie decydujący w jej sprawie byli wybrani na podstawie innej ustawy, nie decydowali o swoim bycie w TK. Wniosek - nie decydowali we własnej sprawie. Ale to głupie tłumaczenie
Dobrze że sam zauważasz poziom zaserwowanej tu demagogii. Argumentacja na poziomie twierdzenia że np: roczny budżet policji powinien być uchwalany przez samą policję bo, ponieważ "zostali zatrudnieni na podstawie innej ustawy", mogą sami decydować o swoich pensjach bo "nie decydują we własnej sprawie".
Cytat:
mamy konstytucję która stanowi, że TK miał się tym zająć i już.
Mamy konstytucyjnego pata.
Cytat:
Ciekawe tylko, jak w świetle tego uzasadnisz, że Sejm mógł sam decydować o tym, że ustawa jest błędna i ją "poprawiać" - nie był tu przypadkiem sędzią we własnej sprawie? To też głupie wytłumaczenie, ale zgodne z prezentowaną przez Ciebie logiką. Duda czekał aż Sejm poprawi ustawę. Czyli Sejm będzie sędzią we własnej sprawie. Super.
Dziwne że podobne argumenty są podnoszone przez prawnika który "przeszedł wszystkie etapy zawodowe". Proponowałbym pójść jeszcze krok dalej i wysnuć wniosek że skoro Sejm "nie może decydować w swojej własnej sprawie" to po co nam w ogóle wybory(wystarczy nam TK). Ale żarty na bok. Właśnie po to wymyślono parlamentaryzm aby suweren (naród) za pomocą swoich przedstawicieli, miał możliwość decydowania o tym czy ustawa jest, czy nie jest błędna. I to parlament ponosi odpowiedzialność (w chwili wyborów) przed suwerenem za swoje decyzje.
Cytat:
Co do trójpodziału władzy. TK nie pisał żadnej ustawy na swój temat. To jest dopiero nadinterpretacja. Nie ma innego organu mogącego decydować o konstytucyjności ustawy. Koniec i kropka - tutaj się nie da dyskutować, bo mamy Konstytucję. I nie jest to żadne odejście od trójpodziału władzy (bo niby w jaki sposób?)
Jak to nie pisał? Dlaczego w takim razie z orzekania wyłączyła się trójka sędziów, włącznie z przewodniczącym? A dyskusja nie dotyczy tego czy jest: "inny organ mogący decydować o konstytucyjności ustawy" ale tego że TK decyduje o konstytucyjności ustawy, która dotyczy jego samego, co jest złamaniem zasady nemo iudex in causa sua.
Cytat:
Co do olewania orzeczenia przez PAD - uzasadniasz to tym, że TK narusza trójpodział władzy? I prezydent na podstawie własnego widzimisię uznaje, że akurat ten wyrok oleje, bo TK nie może decydować o ustawie o TK. Konstytucja mówi jasno jak to wygląda. Orzeczenie jest ostateczne, TK ma decydować o ustawach.
Być może nie rozumiesz sedna problemu, ale przyczyną dla której PAD nie zaprzysiągł sędziów wskazanych przez poprzedni parlament są błędy popełnione przez poprzednią większość przy zgłaszaniu kandydatów. Temat ten wyjaśnił już na tym forum user funkykoval
Cytat:
Najlepsze w całej tej sytuacji jest to, że wszystko rozgrywa Jarek Kaczyński. Duda pojechał do Chin, to Jarek miał tutaj całkowicie wolną rękę i poodwoływał na szybko 5 sędziów wybranych przez PO na sobie tylko znanej podstawie. Po czym rano minister z kancelarii prezydenta oświadcza, że najlepszym rozwiązaniem zapewne będzie zaakceptowanie tych 3 sędziów, których kadencja konczyla się w trakcie Sejmu pod wodzami PO, a nie akceptowanie tych 2, ktorych konczyla sie w trakcie Sejmu pod wodzami PiS. Na to Jarek odwołuje wszystkich i ma PAD głęboko.
Dobry PAD, zły Jarek. Ciekawe czy naprawdę wierzysz w tę narrację czy powtarzasz tylko tak z przyzwyczajenia?
Jeśli chodzi o wypowiedź Dery dla Piaseckiego to radziłbym sięgnąć do oryginału. Nic takiego: "rano minister z kancelarii prezydenta oświadcza, że najlepszym rozwiązaniem zapewne będzie zaakceptowanie tych 3 sędziów, których kadencja konczyla się w trakcie Sejmu pod wodzami PO, a nie akceptowanie tych 2, ktorych konczyla sie w trakcie Sejmu pod wodzami PiS" nie zostało przez niego powiedziane.
Cytat:
A z moim wykształceniem prawniczym jest bardzo dobrze, przeszedłem wszystkie etapy zawodowe, dziękuję
Gratuluję, natomiast pytanie dotyczyło czegoś zupełnie innego. Mianowicie: czy masz w tym temacie (znajomość prawa i procesu legislacyjnego) lepsze przygotowanie niż prezydent? Innymi słowy: czy Twoje doświadczenie prawnicze obejmuje: uzyskanie tytułu doktora, praktykę wykładowcy akademickiego, udział w procesie legislacyjnym itp, itd? Bo sądząc po sposobie argumentacji, odnoszę wrażenie że do doświadczenia prawniczego PAD trochę Ci jednak brakuje.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 12.12.2015 o godz. 17:33.
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33997
Stary 12.12.2015, 17:48
Czystki w spółkach SP trwaja. Po wymianach na najbardziej dochodowych stanowiskach w najwiekszych spółkach zmiany dopadly w miedzyczasie i Lasy Panstwowe gdzie w ciagu 2 dni wymieniono 12 z 17 dyrektorow regionalnych. Podlegli dyrektorom regionalnym szefowie nadlesnictw juz za chwileczke zostana rowniez zredukowani...a jest ich kilkudziesieciu w kazdym regionie.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33998
Stary 12.12.2015, 17:52
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie to zebym bronil emj10. Bron Panie Boze ale z niego akuraat pomimo tego, ze nawet nie jest wislakiem to nikt nie zartuje oprocz waszej pisoweskiej kliki. Z was za to zartuja sobie wszyscy poza wami samymi: i platfusy i korwinisci i narodowcy i bezpogladowcy i kogo sobie tylko tam jeszcze wymyslicie. Najwazniejsze w tym jednak jest to, ze zarty te raczej nie maja za wiele wspolnego z tym, ze PIS popieracie/sympatuzyjecie/kochacie... niewazne. Sa na forum rowniez inni zwolennicy PISu i dziwnym trafem nikt z nich zadnych zartow na tle przynaleznocsci/poparcia/sympatii/milosci do tej partii nie robi.
Ponieważ mam wrażenie że powyższy tekst skierowany jest do mnie, a niestety nie miałem czasu odnieść się do niego wcześniej, za co przepraszam, dlatego:
1. Śmiech to zdrowie. Dlatego jeśli o mnie chodzi to pełen luz. Naprawdę mam niezwykle filozoficzny stosunek do żartów na swój temat. Jeśli tylko kogoś one bawią: please feel free, ja nie mam z tym najmniejszego problemu, a wręcz bawią mnie one.
2. Jeśli chodzi o stosunek innych "platfusów i korwinistów i narodowcy i bezpogladowcy" do mojej osoby to mam wrażenie że jest on raczej obojętny. Z wyjątkiem paru przypadków (np: Ty, kalkulator, sołtys czy putinowiec) gdzie pewien "dystans", wynika, moim zdaniem, przede wszystkim z chęci odreagowania przez te osoby, pewnych, nazwijmy je eufemistycznie "porażek", w prowadzonych na tym forum dyskusjach. Nic nadzwyczajnego i zdarza się na każdym forum.
3. Podsumowując: dzięki za wpis i uwagi ale szczerze mówiąc wydaje mi się że jest to trochę burza w szklance wody.
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33999
Stary 12.12.2015, 17:57
Cytat:
"Duda jesteś tylko kotem Prezesa"
Przeprawidzwy transparent...
I w czym to się objawia? Co ten Duda takiego robi?

Cytat:
Jutro Jarosław razem ze swoimi SB-mi kolegami będzie manifestowal rocznice stanu wojennego który przecież tylko iw wylacznie dzięki niemu upadl...
Nawet chory Antek zrobil więcej niż Jarusio
Po co takie gadki szmatki? Wymyślasz coś sobie i później płaczesz z tego powodu. Komuna to upadła dzięki Bolkowi - jak sam przyznał. Idź z nim sobie pionę przybij.

Ciebie po prostu boli dupa. Jesteś POwskim klakierem. Jak PiS nie rządził to siedziałeś cicho. Niby coś tam ci przeszkadzało ale generalnie nie było jakiegoś dociekania o prawdę, nie było zastanawiania się czy PO ma powiązania z komuchami, czy żyjemy w wolnym kraju, czy za plecami Kopacz stoi Tusk, czy za plecami Tuska stoi Merkel.
A teraz boli dupcia to się zaczęło wyliczanie i czepianie .... wie czego.

To, że PiS jest żydowski trzeba jakoś przeboleć. Dopóki nie działają na niekorzyść Polski to niech sobie tę żydowską świeczkę zapalą, trudno. Nie rozumiem jak można po kurewskich 8 letnich rządach PO i po prezydenturze KRETYNA nie docenić obecnej zmiany.
Oczywiście nadal mamy do czynienia z półśrodkami i PiS nie gwarantuje realnej zmiany ale chociaż może coś kosmetycznie zadziałają. Na dzień dzisiejszy za ich rządów Polska powoli przestaje być śmieciem Europy. Śmieciem, któremu Bruksela karze wieszać swoją flagę jak jakiemuś pastuchowi, któremu niemieckie media mówią co i jak robić, któremu Merkel KAŻE przyjąc 10 tys imigrantów.
Narazie jest neutralnie z małymi plusami i oczywiście minusami za socjalizm. A co będzie dalej to się okaże. Na pewno śmieszne na dzień dzisiejszy jest skomlenie psów o ten cały zjebany, komuszy i POwski TK, strasznie dalej Antkiem (patrzcie no, jeszcze wojny z Rosjo nie wywołał, pytam się więc, co on robi od października?!), płakanie na Kaczyńskiego (kolejny co Polskę nam zrujnował w 2 miesiące, oh oh, wszedzie go pełno, ostatnio mi z lodówki wyskoczył i powiedział "spieprzaj dziadu") itp itd.
Przestań ....a płakać i sobie wmawiać jakieś urojenia i bądź chłopem, a przede wszystkim myśl a nie łykasz tę systemową paplaninę.

Cytat:
Czystki w spółkach SP trwaja. Po wymianach na najbardziej dochodowych stanowiskach w najwiekszych spółkach zmiany dopadly w miedzyczasie i Lasy Panstwowe gdzie w ciagu 2 dni wymieniono 12 z 17 dyrektorow regionalnych. Podlegli dyrektorom regionalnym szefowie nadlesnictw juz za chwileczke zostana rowniez zredukowani...a jest ich kilkudziesieciu w kazdym regionie.
No i? PO usiało całą Polskę swoimi śmieciami to teraz trzeba po tym sprzątać. Oczywiście szkoda, że wszystko jest na zasadzie wymiany na swoich ludzi ale tak wygląda polityka i życie. Ważne żeby ci nowi ludzie byli uczciwi i żeby w razie ich złego działania nie okazali się nietykalni. Bo jak było za PO to wiadomo.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 12.12.2015 o godz. 18:02.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34000
Stary 12.12.2015, 18:03
Matka Kurka analizuje "aferę" wokół TK:

http://trybunalkonstytucyjny.pl/


"[...] Ośmiu sędziów z TK było tajnymi współpracownikami lub pracownikami SB i mówimy o tych, których teczki nie zaginęły. Dziewiąty sędzia nazywa się Kieres i to on stworzył w IPN tak zwany zbiór zastrzeżony, gdzie żaden historyk i dziennikarz wejść nie może. W planach Kaczyńskiego jest gruntowne przebudowanie wymiaru sprawiedliwości i oczywiście bez lustracji i oświadczeń majątkowych o żadnej reformie mowy być nie może. Ponieważ posiadam status oszołoma mogę sobie pozwolić na pisanie wprost. Sądy i prokuratury są w tej chwili zorganizowanymi grupami przestępczymi wywodzącymi się z PRL-u. W sądzie można załatwić dosłownie każdy wyrok i to na każdym szczeblu, aż po Sąd Najwyższy. Takie sprawy finalizuje się już na etapie wyznaczenia prokuratura lub składu sędziowskiego. Zresztą nie muszę się podpierać oszołomem, przykłady z sędzią Milewskim z Gdańska, czy sędzią SN, który dyktował stronie apelację to udokumentowane fakty, nie plotki. Gdy mafie walczą o życie sięgną po wszystko i tak się właśnie dzieje. Dla nich zmiana patologii na normalność oznacza utratę wielkiej kasy i co gorsze pozycji, bo w uczciwym systemie tych ludzi nikt nie zatrudni na stanowisku asesora, czy radcy prawnego. Gdzie będzie lepiej takiemu magistrowi Stępniowi albo mecenasowi Giertychowi, jak nie w tej patologii, która jest?

Magister Stępień ma wiedzę i kompetencje poniżej aplikanta, a został Prezesem Trybunału Konstytucyjnego. Giertych bez politycznego wsparcia i konszachtów, byłby radcą w Złotoryi i reprezentował klientów w sporach o zaoraną miedzę. Tak wygląda połowa problemu, drugą połowę stanowią macki ośmiornicy, które są wszędzie. "
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34001
Stary 12.12.2015, 18:10
Przejrzyj sobie "wislaku"68 ile osob wypowiedzialo sie w tym temacie od momentu Twojej absencji. Potem przypomnij sobie dzieki komu wg Ciebie pisalo waskie grono owob i wyciagnij wnioski.

W dyskusji nie ponioslem zadnej kleski. To nie ja prezentuje keynesistowskie, socjalistyczne podejscie. Nie ja jestem za 40% gdp. Nie ja jestem za wprowadzaniem kolejnych podatkow. Nie ja jestem za uszczelnianiem tych istniejacych. Nie ja jestem za biczem dla przedsiebiorcow. Nie ja wyciagam fragment wypowiedzi oderwany zupelnie od kontekstu i wyciagam z niego wnioski. Nie ja mowie 2 osobie jaka formacje polityczna popiera. Nie ja szufladkuje ludzi na braci i reszte urbanoplatfusiarskie kanalie etc. Nie ja jestem zwolennikiem polityki w stylu "Polska spichlerzem Europy". Nie ja w przykladach podaje podstawowe dobra podlegajace paradoksowi Giffena i uparcie sie tego trzymam.

I kto tu przegrywa?

Ja miewam sie swietnie w Myslenicach. Pensja wystarczajaca jak i status materialny. W pracy idzie swietnie, sukcesow wiele.Tyle, ze na to sobie zapracowalem, m.in. przez kalkulatorskie, nieomylne wyliczenia i ciezka prace i nauke. Nie przez socjal, a wlasne dzialania (jak kalkulator).

Napoleon Hill - "dzialanie jest miara inteligencji". Kto/co lepiej zna sie na dzialaniach niz kalkulator?

Polecam wszystkim.

"Wislaku68" - pogoda jest dla Lockowcow, dla keynesistow sa prognozy zle. Bardzo zle
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 12.12.2015 o godz. 18:14.
Anty PO-PiS!!!
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34002
Stary 12.12.2015, 19:36
Cytat:
Przejrzyj sobie "wislaku"68 ile osob wypowiedzialo sie w tym temacie od momentu Twojej absencji. Potem przypomnij sobie dzieki komu wg Ciebie pisalo waskie grono owob i wyciagnij wnioski.
No właśnie przejrzałem i to co rzuca się w oczy, to negatywna korelacja pomiędzy ilością postów i użytkowników w tym temacie a ilością postów napisanych przez Ciebie. Druga uwaga jest taka że, sądząc z entuzjazmu z jakim zabrałeś się za skomentowanie mojego posta,który nawet nie był do Ciebie skierowany, bardzo musiała Ci moja nieobecność doskwierać.
Cytat:
W dyskusji nie ponioslem zadnej kleski. To nie ja prezentuje keynesistowskie, socjalistyczne podejscie. Nie ja jestem za 40% gdp. Nie ja jestem za wprowadzaniem kolejnych podatkow. Nie ja jestem za uszczelnianiem tych istniejacych. Nie ja jestem za biczem dla przedsiebiorcow. Nie ja wyciagam fragment wypowiedzi oderwany zupelnie od kontekstu i wyciagam z niego wnioski. Nie ja mowie 2 osobie jaka formacje polityczna popiera. Nie ja szufladkuje ludzi na braci i reszte urbanoplatfusiarskie kanalie etc. Nie ja jestem zwolennikiem polityki w stylu "Polska spichlerzem Europy". Nie ja w przykladach podaje podstawowe dobra podlegajace paradoksowi Giffena i uparcie sie tego trzymam.
I tu Cię boli. Jak by o powiedzieć: tłumaczą się tylko winni. Mam nadzieję że zrozumiesz dlaczego nie będą się odnosił do reszty tego fragmentu, ale jak można komentować opinię w stylu: "Nie ja jestem za 40% gdp" czy "Nie ja jestem za biczem dla przedsiebiorcow"? No chyba tylko po szekspirowsku: reszta jest milczeniem.
Cytat:
I kto tu przegrywa?
Mogę tylko doradzić: ciszej nad tą trumną
Cytat:
Ja miewam sie swietnie w Myslenicach. Pensja wystarczajaca jak i status materialny. W pracy idzie swietnie, sukcesow wiele.Tyle, ze na to sobie zapracowalem, m.in. przez kalkulatorskie, nieomylne wyliczenia i ciezka prace i nauke. Nie przez socjal, a wlasne dzialania (jak kalkulator).
Gratuluję.
Cytat:
Napoleon Hill - "dzialanie jest miara inteligencji". Kto/co lepiej zna sie na dzialaniach niz kalkulator?
Polecam wszystkim.
Myślę że im częściej będziesz pisał o tym, jak bardzo jesteś inteligentny, tym bardziej ludzie będą o tym przekonani. Nie trać czasu. Pisz.
Cytat:
"Wislaku68" - pogoda jest dla Lockowcow, dla keynesistow sa prognozy zle. Bardzo zle
Czy sądzisz że ktokolwiek weźmie na poważnie rozważania ślepego na temat wyższości czerwieni nad zielenią?
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34003
Stary 12.12.2015, 19:51
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie przejrzałem i to co rzuca się w oczy, to negatywna korelacja pomiędzy ilością postów i użytkowników w tym temacie a ilością postów napisanych przez Ciebie. Druga uwaga jest taka że, sądząc z entuzjazmu z jakim zabrałeś się za skomentowanie mojego posta,który nawet nie był do Ciebie skierowany, bardzo musiała Ci moja nieobecność doskwierać.
I tu Cię boli. Jak by o powiedzieć: tłumaczą się tylko winni. Mam nadzieję że zrozumiesz dlaczego nie będą się odnosił do reszty tego fragmentu, ale jak można komentować opinię w stylu: "Nie ja jestem za 40% gdp" czy "Nie ja jestem za biczem dla przedsiebiorcow"? No chyba tylko po szekspirowsku: reszta jest milczeniem.
Mogę tylko doradzić: ciszej nad tą trumną
Gratuluję.
Myślę że im częściej będziesz pisał o tym, jak bardzo jesteś inteligentny, tym bardziej ludzie będą o tym przekonani. Nie trać czasu. Pisz.
Czy sądzisz że ktokolwiek weźmie na poważnie rozważania ślepego na temat wyższości czerwieni nad zielenią?
Nigdzie mnie nie boli Hmm, pierwszy wywolales moja skromna osobe do tablicy. I kto bardziej sie stesknil?

Blad, ale dziekuje za wypowiedz. Nie dostrzegles jednak, iz w trakcie "wysypu" osob spoza kregow turboniepokornych i pisowskiego callcenter moja aktywnosc rowniez byla wysoka. Sam podzieliles wpisujacych sie na 2 obozy, Mirek to tylko kontynuuje

Mysle, iz wiekszosc uzytkownikow wypowiadajacych sie, czy z tego "wysypu" od Shakespear'a wola egipskiego, starozytnego uczonego Antypopisa

Tlumacze sie nie dlatego, iz czuje sie winny. To jest ad vocem prezentowanego przez Ciebie myslenia, iz " nie ma ludzi niewinnych (anty pis), sa tylko zle przesluchani". Towarzysz Dzierzynski bylby z Ciebie dumny.

Hmm, wypierasz sie programu pisu?

Dziekuje bardzo. Odnosnie kalkulatora, to nie ja sobie przypisywalem ten pseudonim. Jak widac wcale mnie nie uwiera, wrecz przeciwnie

Hmm, na pewno wezma za to rozwazania Wislaka68, ktory sam okresla sie mianem neomonetarysty. A prekursorem monetaryzmu byl... Locke! Skoro tak wielki autorytet jak Wislak68 potwierdza slusznosc czerwieni nad zielenia i tym samym zgadza sie z kalkulatorem to juz na pewno wszyscy wezma to na powaznie.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 12.12.2015 o godz. 19:55.
Anty PO-PiS!!!
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34004
Stary 12.12.2015, 20:14
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Nigdzie mnie nie boli Hmm, pierwszy wywolales moja skromna osobe do tablicy. I kto bardziej sie stesknil?
Blad, ale dziekuje za wypowiedz. Nie dostrzegles jednak, iz w trakcie "wysypu" osob spoza kregow turboniepokornych i pisowskiego callcenter moja aktywnosc rowniez byla wysoka. Sam podzieliles wpisujacych sie na 2 obozy, Mirek to tylko kontynuuje
Mysle, iz wiekszosc uzytkownikow wypowiadajacych sie, czy z tego "wysypu" od Shakespear'a wola egipskiego, starozytnego uczonego Antypopisa
Tlumacze sie nie dlatego, iz czuje sie winny. To jest ad vocem prezentowanego przez Ciebie myslenia, iz " nie ma ludzi niewinnych (anty pis), sa tylko zle przesluchani". Towarzysz Dzierzynski bylby z Ciebie dumny.
Hmm, wypierasz sie programu pisu?
Dziekuje bardzo. Odnosnie kalkulatora, to nie ja sobie przypisywalem ten pseudonim. Jak widac wcale mnie nie uwiera, wrecz przeciwnie
Hmm, na pewno wezma za to rozwazania Wislaka68, ktory sam okresla sie mianem neomonetarysty. A prekursorem monetaryzmu byl... Locke! Skoro tak wielki autorytet jak Wislak68 potwierdza slusznosc czerwieni nad zielenia i tym samym zgadza sie z kalkulatorem to juz na pewno wszyscy wezma to na powaznie.
No tośmy pogadali. Mam nadzieję że nie będziesz miał nic przeciwko temu, jeśli resztę z tych paru chwil, które mogę poświęcić na pisanie na tym forum, przeznaczę na konwersację na tematy bardziej, jak by to powiedzieć, merytoryczne.
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34005
Stary 12.12.2015, 20:32
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Za moment będą sondaże po 100% dla PiS, więc Pressmix przestanie być potrzebny. Wg. Palade sondaże na ten moment są zupełnie inne.
A wołominiak swoje , jak w parlamentarnych Palade podawał wysokie prowadzenie PIS to mitoman siedział cicho.Koleś bez kręgosłupa, popiera wszystkich byle nie PIS.W sumie to nie takie dziwne na tym forum można znależć takie dziwolągi co popieraja PIS ale tylko dlatego bo muszą
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 12.12.2015 o godz. 20:38.
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34006
Stary 12.12.2015, 20:55
Cytat dnia
Cytat:
"Większość nie może dyktować mniejszości co ma robić" to zdanie podsumowuje protest obrońców demokracji XD
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34007
Stary 12.12.2015, 21:20
Miało być merytorycznie ale okazuje się że i sołtys poprosił o audiencję :
Cytat:
Jeśli już to Dorn (ten od Saby) wraz z Misiem Kamińskim oraz Kaziem Marcinkiewiczem tworzą doborowe trio uciekinierów od smrodu pisowskiego obozu, a nie jakiś tam Giertych, który co najwyżej był z nimi skoligacony. W gruncie rzeczy jednak nie trzeba być pisowskim pionkiem, aby iść do "konkurencji", gdyż sądzę, że mimo nikłego pomyślunku nie zaszeregowałeś mojej rodziny do tego grona ich wyznawców - o zgrozo
Bierz Miśka. Będzie Ci z nim do twarzy.
Cytat:
Jeśli dobrze pamiętasz to przydomek "aparatczyk" pojawił się przy okazji wyborów samorządowych w 2011 roku, gdzie w innym wątku dotyczącym wyborów samorządowych w Krakowie zarzucono Tobie, że wypowiadasz się jako partyjny funkcjonariusz i że nie jesteś bezstronny. Nie jest on więc mojego autorstwa, więc może chodzi tutaj o innego faceta głosującego na partię Burego i Karapyty. Zrobiłeś sobie kilka dłuższych przerw w pisaniu na tym forum, ale nic nie poradzę, że ów przydomek przylepił się niczym... no może nie będę kończył
Jak widać genezę "aparatczyka" przestudiowałeś dogłębnie. Znasz ją nawet lepiej niż ja sam. Mnie zostało w pamięci tylko to, w jak żałosny sposób zasłaniałeś się tym "aparatczykiem" przy każdym kolejnym "mieleniu" na tym forum. Całe forum miało z tego serdeczny ubaw. A jeśli chodzi o elektorat Burego i Karapyty to zdecydowanie chodzi o Ciebie, bo najzwyczajniej w świecie nie znam nikogo innego kto głosowałby na PSL.
Cytat:
Zatem masz teraz doskonałą możliwość na wyjaśnienie wszem i wobec odnośnie tego, czy prawdą jest, że:
Wyjaśnianie? Zrobię to z litości żeby Ci biedaku żyłka nie pękła.
Cytat:
- należysz do partii politycznej i jeśli tak to do jakiej?
Starsi forumowicze wiedzą, bo pisałem o tym wielokrotnie. Ci młodsi zapewne zdziwią się bardzo gdy dowiedzą się ze jestem w PiS.
Cytat:
- czy reprezentujesz na tym forum konkretną partię polityczną zawracając zagubione owieczki do stada?
Oprócz "zawracania zagubionych owieczek do stada" mam dodatkowe zadania: tworzenie list proskrypcyjnych, wymyślania tortur dla nieprawomyślnych i prowadzenie dywersji ideologicznej. A reprezentuję utajoną w PiS komórkę "nierzywyh shabuff" powiązaną z iluminatami.
Czy oprócz sołtysa jest jeszcze na tym forum choć jeden użytkownik który wymyśliłby tak idiotyczne pytanie?
Cytat:
- czy wypowiadając się przez lata na tym forum nie kreowałeś się na "osobę bezstronną, bądź arbitra" i świadomie nie wprowadzałeś wielu interlokutorów w błąd?
Jeśli wyjaśnisz mi sołtysie na czym, Twoim zdaniem, miało polegać moje: "kreowanie się na "osobę bezstronną, bądź arbitra" i świadome wprowadzałeś wielu interlokutorów w błąd" będę w stanie wyjaśnić Ci Twoje wątpliwości. Na chwilę obecną zastanawiam się dlaczego kreujesz się na sołtysa a używasz tego forum do odreagowywania swoich prywatnych upokorzeń.
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34008
Stary 12.12.2015, 21:30
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Czystki w spółkach SP trwaja. Po wymianach na najbardziej dochodowych stanowiskach w najwiekszych spółkach zmiany dopadly w miedzyczasie i Lasy Panstwowe gdzie w ciagu 2 dni wymieniono 12 z 17 dyrektorow regionalnych. Podlegli dyrektorom regionalnym szefowie nadlesnictw juz za chwileczke zostana rowniez zredukowani...a jest ich kilkudziesieciu w kazdym regionie.
Niech zgadnę: martwisz się o rodzinę?
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34009
Stary 12.12.2015, 21:41
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
1. Ruski są dla mnie dobrą opozycją dla lewactwa, które ogarnia świat i dla okupantów z USA, Niemiec czy Izraela.
2. a Rosja co złego światu uczyniła?
3. Walczy o te swoje przyległe terytoria, o to żeby im z pod strefy wpływów nie zabrali Ukrainy i reszty ale ich działania nie są tak okupacyjne i opresyjne jak tamtej trójki.
Gdy czytam Twoje ostatnie posty Jaroo to zaczynam mieć wrażenie że coraz bardziej nam po drodze. Tym niemniej parę punktów budzi zdziwienie.
1. Czy przypadkiem obecne rosyjskie władze nie wywodzą się wprost z KPZR?
2. W ustach Polaka takie pytanie brzmi bardzo dziwnie.
3. A co jeśli Rosjanom przyjdzie do głowy uznać że "ich przyległe terytoria" to także Polska?
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34010
Stary 12.12.2015, 21:56
Cytat:
1. Czy przypadkiem obecne rosyjskie władze nie wywodzą się wprost z KPZR?
2. W ustach Polaka takie pytanie brzmi bardzo dziwnie.
3. A co jeśli Rosjanom przyjdzie do głowy uznać że "ich przyległe terytoria" to także Polska?
Od razu uprzedzam, że .......ę PiS ale staram się obiektywnie podejść do tematu i nie wpadać w te urojenia, których doznają POjeby od 2 miesięcy.

Ad 1. To akurat w tym kontekście nie jest ważne. Każdy ma swoją historię. Jak im pasuje komunizm i jego spuścizna to trudno żeby Polacy im dyktowali, że mają się tego wyrzec. Trudno też się na kogoś za takie coś obrażać bo jakoś egzystować w polityce trzeba i z komuchami też trzeba rozmawiać jeśli są przywódcami Rosji czy unijnych Państw.

Ad 2 Oczywiście chodziło mi o te nowsze czasy. Powiedzmy ostatnie 20 lat. Dla mnie definitywnie na świecie obecnie brudzi Ameryka, Izrael i UE (Niemcy). Rosja po prostu jako wielki gracz światowej polityki stara się utrzymywać swoją strefę wpływów i nawet to, że sobie poszaleli na wschodzie Ukrainy to jest dla mnie pikuś w porównaniu do tego co Amerykanie i Żydzi zgotowali mieszkańcom Afryki i Azji. Niemcy w tej układance może nikogo nie zabijają ale z kolei zniewalają pół Europy, sieją w mediach np tzw polskich swoją propagandę itd

Ad 3 A co jeśli Kopernik był kobietą? Trzeba planować, myśleć o przyszłości ale nie robić problemu z czegoś co jak na razie nie ma pokrycia w faktach. Jakby tak się stało to będzie źle, teraz też jest źle. Po prostu byśmy wpadli pod kontrolę Rosjan, teraz jesteśmy pod kontrolą USA, Izraela i Niemców. Każdy z tych reżimów ma swoje plusy i minusy ale dla mnie jako Polaka każdy z nich jest chuja wart bo Polska powinna być Polską i należeć do Polaków.
Także na razie się nie martw o to czy nas Ruski zniewolą tylko się martw jak wyjść z pod okupacji amerykańsko-żydowsko-niemieckiej bo to jest nasz obecny problem.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34011
Stary 12.12.2015, 22:16
Cała prawda na jednym obrazku odnośnie tej dzisiejszej "obrony demokracji"




Po.......iło się niektórym z tego "dobrobytu" ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 12.12.2015 o godz. 22:28.
kane
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34012
Stary 12.12.2015, 23:17
Ale mądrości - chyba 6latek tego mema zrobił, a następny 7 latek przekazuje dalej.
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34013
Stary 12.12.2015, 23:28
Ja też się dzisiaj zdziwiłem ilu mentalnie 6 i 7- latków było w Warszawie.

Jak zobaczyłem jak zaciekle walczą o Trybunał Konstytucyjny, który ma ich głęboko w poważaniu to trochę się przestraszyłem.

Naiwni dali się nabrać jak małe dzieci. Niby tacy dorośli, a jak im się coś wmówi to uwierzą w bajeczkę, że demokracja jest zagrożona.
Ostatnio edytowane przez heoij : 12.12.2015 o godz. 23:36.
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34014
Stary 12.12.2015, 23:41
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Niech zgadnę: martwisz się o rodzinę?
Ach te analityczne umysły...może do Antka CV wyślij...nie takie dzieci już brał pod skrzydełka
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34015
Stary 12.12.2015, 23:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Od razu uprzedzam, że .......ę PiS ale staram się obiektywnie podejść do tematu i nie wpadać w te urojenia, których doznają POjeby od 2 miesięcy.

Ad 1. To akurat w tym kontekście nie jest ważne. Każdy ma swoją historię. Jak im pasuje komunizm i jego spuścizna to trudno żeby Polacy im dyktowali, że mają się tego wyrzec. Trudno też się na kogoś za takie coś obrażać bo jakoś egzystować w polityce trzeba i z komuchami też trzeba rozmawiać jeśli są przywódcami Rosji czy unijnych Państw.

Ad 2 Oczywiście chodziło mi o te nowsze czasy. Powiedzmy ostatnie 20 lat. Dla mnie definitywnie na świecie obecnie brudzi Ameryka, Izrael i UE (Niemcy). Rosja po prostu jako wielki gracz światowej polityki stara się utrzymywać swoją strefę wpływów i nawet to, że sobie poszaleli na wschodzie Ukrainy to jest dla mnie pikuś w porównaniu do tego co Amerykanie i Żydzi zgotowali mieszkańcom Afryki i Azji. Niemcy w tej układance może nikogo nie zabijają ale z kolei zniewalają pół Europy, sieją w mediach np tzw polskich swoją propagandę itd

Ad 3 A co jeśli Kopernik był kobietą? Trzeba planować, myśleć o przyszłości ale nie robić problemu z czegoś co jak na razie nie ma pokrycia w faktach. Jakby tak się stało to będzie źle, teraz też jest źle. Po prostu byśmy wpadli pod kontrolę Rosjan, teraz jesteśmy pod kontrolą USA, Izraela i Niemców. Każdy z tych reżimów ma swoje plusy i minusy ale dla mnie jako Polaka każdy z nich jest chuja wart bo Polska powinna być Polską i należeć do Polaków.
Także na razie się nie martw o to czy nas Ruski zniewolą tylko się martw jak wyjść z pod okupacji amerykańsko-żydowsko-niemieckiej bo to jest nasz obecny problem.
."...staram się obiektywnie podejść do tematu i nie wpadać w te urojenia, których doznają POjeby od 2 miesięcy" i właśnie to mam na myśli kiedy piszę że ostatnio jest nam jakby bardziej po drodze.
1. "Ruski są dla mnie dobrą opozycją dla lewactwa". "Jak im pasuje komunizm i jego spuścizna to trudno żeby Polacy im dyktowali, że mają się tego wyrzec". Oczekiwanie że postkomuna będzie "dobrą opozycją dla lewactwa" to tak jak liczenie na to że dżuma powstrzyma cholerę.
2. Problem polega na tym że w tych "nowszych czasach" (powiedziałbym że bardziej 30 niż 20 lat) nie musimy się martwić o "czynienie zła światu przez Rosję" tylko dlatego że, jak to ująłeś, "Ameryka bruździ". Niech no tylko przestanie,co nie daj Boże, a od razu przypomnimy sobie o: Suworowie, Murawiowie, Paskiewiczu, Leninie, Stalinie i paru takich innych.
3. "Trzeba planować, myśleć o przyszłości ale nie robić problemu z czegoś co jak na razie nie ma pokrycia w faktach". Mam nadzieję że sam zauważasz sprzeczność w tym zdaniu. Na wszelki wypadek: jeśli mówimy o planowaniu siłą rzeczy musimy brać pod uwagę różne warianty, również te które "jak na razie nie mają pokrycia w faktach". W innym wypadku obudzimy się z ręką w nocniku.
Uważam że błędne jest również to założenie: "Jakby tak się stało to będzie źle, teraz też jest źle. Po prostu byśmy wpadli pod kontrolę Rosjan, teraz jesteśmy pod kontrolą USA, Izraela i Niemców". Jako osoba która miała wątpliwą przyjemność doświadczyć zarówno "kontroli Rosjan" jak i obecnego reżimu mogę Cię zapewnić że różnią się one od siebie dramatycznie. I pomny tych doświadczeń byłbym gotów poświęcić wszystko, ale to naprawdę wszystko, aby moja Ojczyzna nigdy więcej nie miała okazji zaznać "kontroli Rosjan". Stawianie znaku równości pomiędzy tymi dwoma opcjami brzmi być może atrakcyjnie retorycznie, ale jest ogromnym błędem w założeniach.
Jeśli przez to stwierdzenie: "bo Polska powinna być Polską i należeć do Polaków" rozumiesz to że powinniśmy utrzymać naszą niepodległość, będąc w systemie poza blokowym, to poddaję pod rozwagę przykład Ukrainy, która też roiła sobie podobne fantasmagorie.
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34016
Stary 12.12.2015, 23:48
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Ach te analityczne umysły...może do Antka CV wyślij...nie takie dzieci już brał pod skrzydełka
Znaczy zgadłem. Strach o rodzinę.
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34017
Stary 13.12.2015, 00:04
fialo napisał(a):Wyświetl post
Współpracownik SB powołany na prezesa PKP z ramienia PiS, PZPRowski prokurator na pierwszym froncie walki o Trybunał i jeszcze paru nowych prezesów spółek skarbu państwa z ciekawą przeszłością w poprzednim systemie.

#dobrazmiana #preczzkomuno
To o PZPRowskim prokuratorze szkoda nawet komentować (chłop nie zrobił nikomu krzywdy, a kilka osób które miały w stanie wojennym problemy za politykę, potwierdza że im wręcz pomógł w trakcie śledztwa, inna sprawa że robienie z siebie w tej sytuacji Wallenroda brzmi mało poważnie).
Natomiast jeśli chodzi o Kowalskiego to sformułuje pytanie w ten sposób: ile waszym zdaniem jest warte poparcie Ojca Dyrektora? To że w jego otoczeniu jest sporo osób o dość nieciekawej historii wiadomo już od dawna (wystarczy choćby przypomnieć ingres abpa Wielgusa). I teraz pytanie: czy w związku z tym PiS powinien zrezygnować ze współpracy z nim? Kto ma ochotę po spekulować jako pierwszy?
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34018
Stary 13.12.2015, 00:05
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Znaczy zgadłem. Strach o rodzinę.
Przykro mi...nie zgadłeś.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34019
Stary 13.12.2015, 00:19
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Przykro mi...nie zgadłeś.
Do not be sorry. C'est la vie
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34020
Stary 13.12.2015, 07:25
Serio? Obrona demokracji? Byłem zobaczyć jak ten marsz wyglądał i wystarczył rzut oka na pierwsze rzędy.
To nie w obronie demokracji a jedynie strach przed tym że skończy żreć i trzeba będzie odejść od koryta.
Ludzie uwierzyli bo większość jest po prostu do odpowiedniego "ustawienia". Ustawili to idą.
Rządu nie obalą, prezydenta też i zostaną ZAORANI.
Oby.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11.