
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#61
|
|
ławka, ławka, ławka..... wygrała. Wisła nie grała źle, ale nie miał kto wejść z ławki i pomóc. Legia rzuciła trzech napastników z ławki i pozamiatali....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#62
|
|
Ten mecz pokazał co znaczy zawodnik z zimną krwią w polu karnym. Można grać chujowo całe spotkanie i strzelić dwa gole, można grać dobrze, stwarzać multum sytuacji i zjebać. Brożek, Boguski, Jankowski i ciki Donald można o nich napisać wszystko ale nie to że mają ową zimną krew stad tak partaczymy.
Brawa dla Cywki (poprawne spotkanie) Głowy, Gumisia, Urygi, Mąki i młodego Bartosza który zagrał z ikrą. Jankes dzięki za walkę ale to może kolega powinien chodzić na sekcję Judo Wisły a nie grać w piłkę. Boguski żegnam po sezonie już lepiej żeby Marszalik się ogrywał może będą z niego ludzie. Crivellaro ogrywać w rezerwach, może się rozrusza bo w ekstraklasie go ogrywać to skandal. Co tu dużo pisać, szlag człowieka chce trafić. Miało być że zatęsknimy za Moskalem to myślę że ten moment się zbliża. Nie ma to jak wyjebać trenera, grać naprawdę miernymi graczami którzy nie dostają pieniędzy na czas i zaliczyć 2 porażki z rzędu. Brawo panie Cupiał. Pierwsza 8 w tym sezonie to będzie sukces. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#63
|
|
Prilović nie dosyc ,że byl na spalonym to jeszcze wybitnie utrudnił interwencję Cierzniakowi. Co do piłkarzy Wisly serca do walki nie można im odmówić. Szkoda tylko że Boguski ma alergie na walkę bark w bark a Jankowski ma problem z podstawowym przyjęciem piłki. Uryga dzisiaj zagrał bardzo poprawnie. Tylko punktów brak .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#64
|
|
Przy pierwszym golu dla szmaty spalonego nie było bo był bodajże rykoszet więc z tego ci mi wiadomo spalonych po rykoszecie sie nie gwizdze.
![]() |
|
|
|
Guest
|
#65
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
|
Napiszę jedno dawno nie widziałem tak walczacej Wisły.
Dzisiaj widziałem drużynę - coś czego dawno u nas nie było. jedyny, ktory odstawał to Boguski. Bartosz na duży DUŻY plus. ![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Member
Od: 08.2005
Offline |
#67
|
|
rykoszet był, ale już po uderzeniu piłki przez piecha (a wówczas prilović był na metrowym spalonym)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#68
|
Marszalik pokazał się dwa razy z dobrej strony w nagrodę ława. Nagrodą dla Bartosza będzie dobre słowo i zagra 2 minuty w tym sezonie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
Przestańcie z tym spalonym....
![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#70
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#71
|
|
Po pierwsze: ważny mecz to był tydzień temu. Dzisiaj dla mnie to był zwykły ligowy mecz.
Po drugie: trzeba przyznać, że naprawdę walczyli. Konstrukcja i wykończenie akcji ofensywnych wyglądała koślawo, ale naprawdę się starali. szkoda, bo Legia nie zagrała wielkiego meczu, a jednak 3 punkty jadą do Warszawy. Po trzecie: Bardzo dobry mecz Jakuba Bartosza. Kompletnie było widać różnicy między nim, a starszymi zawodnikami. mam nadzieję, że do końca rundy będzie grał w podstawowym składzie. Młodych zawodników trzeba wprowadzać do drużyny stopniowo. Jak wpuścimy na raz 6 juniorów to będzie tragicznie, a jak wejdzie 1-2 to nie widać różnicy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#72
|
|
Dopóki w tej drużnie będzie grał Boguski I Jankowski to będziemy dostawać od każdego. To są mega ciency zawodnicy. W styczniu ich pożegnać!!! Jakub Bartosz jest lepszy od Burligi i Jovicia razem wziętych!!! Musi grać teraz w każdym meczu!!! Crivellaro poziom 1 ligi. Cwele jak zwykle na farcie jadą!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#73
|
|
Smutne, że okazaliśmy się za słabi dla Legii, która zagrała jeden ze słabszych meczów w sezonie. Co więcej nie z naszego powodu, bo ogólnie Legia gra ostatnio pytę. Niestety, poziom meczu bardzo niski.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.12.2015 o godz. 20:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#74
|
|
Ale tu nie ma co przestwac ze spalonym...
Prijovic jest na spalonym,czynnie biorac udział w akcji... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline |
#75
|
|
Największą "wadą" Bartosza jest to, że gra na jedynej pozycji w Wiśle, którą można nazwać solidnie obsadzoną. Nie licząc oczywiście bramkarza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#76
|
|
Właśnie wróciłem z meczu. Od samego początku nastrój stypy i czekanie na nieuchronne...
![]()
rrr
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#77
|
|
Poczekajmy na informację o stanie zdrowia Jovica. Może się za chwilę okazać ( odpukać ), że nawet ta pozycja przestanie być solidnie obsadzona.
Przyznać trzeba, że 19-letni zawodnik, który robił za 2 (zgadnijcie, kto dzisiaj biegał na prawym skrzydle) i robił to przyzwoicie, to tylko powód do radości. Oby tylko nie zapadł na tą dziwną przypadłość, która trapi młodych zawodników w Wiśle... ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Offline |
#78
|
|
Niestety od dłuższego czasu bardzo źle wypadamy w końcówkach. Za Moskala ani razu nie zdarzyło się, byśmy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść po 75. minucie (mam na myśli strzelenie gola dającego remis lub zwycięstwo), dodatkowo sami często tracimy wtedy punkty.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#79
|
|
Boguski i Jankowski to zwykłe c.ipy!
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#80
|
|
Brawa za walke. Nie dało się tak w derbach?
Nie chce mi się komentować całego meczu, ale trzeba podkreślić dobrą zmianę Bartosza. Pstryczek w nos dla wielu użytkowników którzy to mówią, że w Wiśle nie ma młodzieży.. jest, ale po prostu nie dostaje swojej szansy. Jak dla mnie wyglądał solidniej niż Stolarski gdy wchodził do drużyny. Szczególnie w ofensywie. Cywka i Crivellaro niezłe zawody. Spodziewałem się w ich wykonaniu klapy, a przynajmniej pokazali trochę niezłej piłki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#81
|
|
A ja będę bronił za dzisiejszy mecz każdego z grajków. Nawet Crivellaro dzisiaj biegał i na prawdę ambitnie starał się walczyć, co stanowiło wcześniej dla niego problem. Tak jak ktoś pisał wyżej: dzisiaj było widać drużynę.
I nie zgadzam się z tym, że to legła grała słabo, ponieważ uważam że to nasze grajki nie dały im pograć, a przecież graliśmy z teoretycznie najmocniejszą drużyną w lidze, sami posiadając przeciętny skład. Szkoda tego spalonego prijovica, bo mogło być lepiej. A Bartosza każde dośrodkowanie było lepsze od poprzedniego, zakładam że sporo czasu na treningach na to poświęcał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#82
|
|
Brawo za walkę, bo widać było ,że chłopakom się chciało. Nie dało się tak wcześniej ? Brakuję jednak strasznie jakości w przodzie. Niby są wrzutki, coś tam gramy, a koniec końców nie ma kto tego wykończyć.
Nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby trzymać Bogusia na boisku 90 minut. Aż się też prosiło koło 60 minuty puścić tego Handzlika za Crivellaro. Wielkie Brawa dla młodego Bartosza. Widać, że chłopak się nie wystrszył i nie jest jakąś ....eczką. No i rzut z autu gość ma naprawdę konkretny. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#83
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#84
|
|
Crivellaro nie należy krytykować bo faktem jest że był jedynym pomocnikiem środka pola podającym/próbującym grać do przodu. Najbardziej zawiódł mnie Boguski - skrzydło, to nie jest pozycja dla Rafała, zresztą jego czas w Wiśle po sezonie powinien dobiec końca, niczego nie wnosi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#85
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#86
|
|
Bartosz duży plus, w nagrodę zagra jeszcze dwie minuty do końca sezonu.
- Trenerze, co u Ciebie? - Bez zmian. No i nie da się wygrać, gdy gramy bez ataku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#87
|
|
Legia dno
u nas najlepiej: Bartosz, Cywka, Crivellaro bo wskoczyli do "11" i nie odstawali Boguski dno reszta ok ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#88
|
|
Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o młodego obrońcę, Jakuba Bartosza, który wszedł na murawę z konieczności, po kontuzji Bobana Jovicia, i na pewno wykorzystał dziś swoją szansę.
- To jest młody zawodnik i nie pozwolę sobie na jego publiczną ocenę. Mamy jeszcze dwa mecze do rozegrania, a bardzo zależy mi na tym młodym zawodniku. Nie będę go publicznie oceniał dla jego i dobra klubu. Co do Bobana Jovicia.." O co tu ku... chodzi ? :O |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2015
Offline |
#89
|
|
Ktos mi wytłumaczy gdzie jest sens, dziękując tym naszym piłkarzykom za walke, kiedy przegrali derby? Już kibice zapomnieli? Wybaczyli?
Najpierw na trening kibice przychodzą z parafrazowanym cytatem Reymana, a po meczu dziękujemy im. Jakies nieporozumienie chyba, bo to źle świadczy o nas, kibicach. Wychodzi na to że można chuja grać przez kilka meczy, być wygwizdywanym po najważniejszym meczu dla kibica i każdego Wislaka, żeby później trochę powalczyć w jednym meczu i usłyszeć "Dzięki za walkę" Żenada. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#90
|
Ty byłeś dziś na meczu, że twierdzisz że zawodnicy zagrali tak samo chujowo jak z garbatymi? Brawa za dziś należą się głównie Bartoszowi, niech będzie przykładem, że warto stawiać na młodzież, bo raz, że zostawiają serce na boisku, a dwa, umiejętnościami nie odbiegają od naszych "gwiazdek". Szkoda, że Handzlik nie dostał dziś chociażby 30 minut, od Jankowskiego gorzej i tak by się nie zaprezentował, a jak tak dalej pójdzie to od nowego roku, albo latem w klubie już go nie będzie. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|