The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 06.12.2015, 20:04
ławka, ławka, ławka..... wygrała. Wisła nie grała źle, ale nie miał kto wejść z ławki i pomóc. Legia rzuciła trzech napastników z ławki i pozamiatali....
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.12.2015, 20:04
Ten mecz pokazał co znaczy zawodnik z zimną krwią w polu karnym. Można grać chujowo całe spotkanie i strzelić dwa gole, można grać dobrze, stwarzać multum sytuacji i zjebać. Brożek, Boguski, Jankowski i ciki Donald można o nich napisać wszystko ale nie to że mają ową zimną krew stad tak partaczymy.
Brawa dla Cywki (poprawne spotkanie) Głowy, Gumisia, Urygi, Mąki i młodego Bartosza który zagrał z ikrą. Jankes dzięki za walkę ale to może kolega powinien chodzić na sekcję Judo Wisły a nie grać w piłkę. Boguski żegnam po sezonie już lepiej żeby Marszalik się ogrywał może będą z niego ludzie.
Crivellaro ogrywać w rezerwach, może się rozrusza bo w ekstraklasie go ogrywać to skandal.

Co tu dużo pisać, szlag człowieka chce trafić. Miało być że zatęsknimy za Moskalem to myślę że ten moment się zbliża. Nie ma to jak wyjebać trenera, grać naprawdę miernymi graczami którzy nie dostają pieniędzy na czas i zaliczyć 2 porażki z rzędu.
Brawo panie Cupiał.

Pierwsza 8 w tym sezonie to będzie sukces.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 06.12.2015, 20:06
marpil napisał(a):Wyświetl post
a mi się wydaje, że pierwsza bramka padła ze spalonego - jeśli na nim nie był nikolić to prilović raczej tak i aktywnie brał udział w akcji
Prilović nie dosyc ,że byl na spalonym to jeszcze wybitnie utrudnił interwencję Cierzniakowi. Co do piłkarzy Wisly serca do walki nie można im odmówić. Szkoda tylko że Boguski ma alergie na walkę bark w bark a Jankowski ma problem z podstawowym przyjęciem piłki. Uryga dzisiaj zagrał bardzo poprawnie. Tylko punktów brak .
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 06.12.2015, 20:07
Przy pierwszym golu dla szmaty spalonego nie było bo był bodajże rykoszet więc z tego ci mi wiadomo spalonych po rykoszecie sie nie gwizdze.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 06.12.2015, 20:10
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Fajnie się to oglądało, szkoda tej pierwszej straconej bramki bo mogliśmy utrzymać ten remis.
Walczyli i to jest ważne.

Niech mi ktoś powie w czym Bartosz jest gorszy od Cywki czy Crivelaro? Powiem wam - w niczym, jest lepszy!

Dlaczego tak nie walczyli w derbach do jasnej cholery?
Niestety inna to pozycja. Ale jestem zdania, że jakby poszukać to na inne też by się znaleźli nie gorsi od w/w.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 06.12.2015, 20:12
Napiszę jedno dawno nie widziałem tak walczacej Wisły.
Dzisiaj widziałem drużynę - coś czego dawno u nas nie było.
jedyny, ktory odstawał to Boguski.
Bartosz na duży DUŻY plus.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
marpil
Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 06.12.2015, 20:12
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przy pierwszym golu dla szmaty spalonego nie było bo był bodajże rykoszet więc z tego ci mi wiadomo spalonych po rykoszecie sie nie gwizdze.
rykoszet był, ale już po uderzeniu piłki przez piecha (a wówczas prilović był na metrowym spalonym)
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 06.12.2015, 20:14
arti napisał(a):Wyświetl post
Niestety inna to pozycja. Ale jestem zdania, że jakby poszukać to na inne też by się znaleźli nie gorsi od w/w.
Oczywiście, że by się znaleźli ale dopóki na ławce jest ktokolwiek w wieku powyżej 25 roku życia mogą zapomnieć o grze.

Marszalik pokazał się dwa razy z dobrej strony w nagrodę ława.
Nagrodą dla Bartosza będzie dobre słowo i zagra 2 minuty w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 06.12.2015, 20:15
Przestańcie z tym spalonym....
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 06.12.2015, 20:15
arti napisał(a):Wyświetl post
Niestety inna to pozycja. Ale jestem zdania, że jakby poszukać to na inne też by się znaleźli nie gorsi od w/w.
Tak, wiem. Chodziło mi o to co napisałeś, na pozycje pomocników młodzi zmiennicy wcale nie muszą być gorsi od Crivelaro i Cywki czy Boguskiego i Jankowskiego.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 06.12.2015, 20:16
Po pierwsze: ważny mecz to był tydzień temu. Dzisiaj dla mnie to był zwykły ligowy mecz.
Po drugie: trzeba przyznać, że naprawdę walczyli. Konstrukcja i wykończenie akcji ofensywnych wyglądała koślawo, ale naprawdę się starali. szkoda, bo Legia nie zagrała wielkiego meczu, a jednak 3 punkty jadą do Warszawy.
Po trzecie: Bardzo dobry mecz Jakuba Bartosza. Kompletnie było widać różnicy między nim, a starszymi zawodnikami. mam nadzieję, że do końca rundy będzie grał w podstawowym składzie. Młodych zawodników trzeba wprowadzać do drużyny stopniowo. Jak wpuścimy na raz 6 juniorów to będzie tragicznie, a jak wejdzie 1-2 to nie widać różnicy.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 06.12.2015, 20:17
Dopóki w tej drużnie będzie grał Boguski I Jankowski to będziemy dostawać od każdego. To są mega ciency zawodnicy. W styczniu ich pożegnać!!! Jakub Bartosz jest lepszy od Burligi i Jovicia razem wziętych!!! Musi grać teraz w każdym meczu!!! Crivellaro poziom 1 ligi. Cwele jak zwykle na farcie jadą!!!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 06.12.2015, 20:33
Smutne, że okazaliśmy się za słabi dla Legii, która zagrała jeden ze słabszych meczów w sezonie. Co więcej nie z naszego powodu, bo ogólnie Legia gra ostatnio pytę. Niestety, poziom meczu bardzo niski.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 06.12.2015 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 06.12.2015, 20:34
Ale tu nie ma co przestwac ze spalonym...
Prijovic jest na spalonym,czynnie biorac udział w akcji...
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 06.12.2015, 20:50
Największą "wadą" Bartosza jest to, że gra na jedynej pozycji w Wiśle, którą można nazwać solidnie obsadzoną. Nie licząc oczywiście bramkarza.
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 06.12.2015, 20:57
Właśnie wróciłem z meczu. Od samego początku nastrój stypy i czekanie na nieuchronne...
rrr
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 06.12.2015, 20:58
Poczekajmy na informację o stanie zdrowia Jovica. Może się za chwilę okazać ( odpukać ), że nawet ta pozycja przestanie być solidnie obsadzona.
Przyznać trzeba, że 19-letni zawodnik, który robił za 2 (zgadnijcie, kto dzisiaj biegał na prawym skrzydle) i robił to przyzwoicie, to tylko powód do radości. Oby tylko nie zapadł na tą dziwną przypadłość, która trapi młodych zawodników w Wiśle...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Costur
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 06.12.2015, 21:03
Niestety od dłuższego czasu bardzo źle wypadamy w końcówkach. Za Moskala ani razu nie zdarzyło się, byśmy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść po 75. minucie (mam na myśli strzelenie gola dającego remis lub zwycięstwo), dodatkowo sami często tracimy wtedy punkty.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 06.12.2015, 21:05
Boguski i Jankowski to zwykłe c.ipy!
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 06.12.2015, 21:08
Brawa za walke. Nie dało się tak w derbach?

Nie chce mi się komentować całego meczu, ale trzeba podkreślić dobrą zmianę Bartosza. Pstryczek w nos dla wielu użytkowników którzy to mówią, że w Wiśle nie ma młodzieży.. jest, ale po prostu nie dostaje swojej szansy.

Jak dla mnie wyglądał solidniej niż Stolarski gdy wchodził do drużyny. Szczególnie w ofensywie.

Cywka i Crivellaro niezłe zawody. Spodziewałem się w ich wykonaniu klapy, a przynajmniej pokazali trochę niezłej piłki.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 06.12.2015, 21:10
A ja będę bronił za dzisiejszy mecz każdego z grajków. Nawet Crivellaro dzisiaj biegał i na prawdę ambitnie starał się walczyć, co stanowiło wcześniej dla niego problem. Tak jak ktoś pisał wyżej: dzisiaj było widać drużynę.
I nie zgadzam się z tym, że to legła grała słabo, ponieważ uważam że to nasze grajki nie dały im pograć, a przecież graliśmy z teoretycznie najmocniejszą drużyną w lidze, sami posiadając przeciętny skład. Szkoda tego spalonego prijovica, bo mogło być lepiej.
A Bartosza każde dośrodkowanie było lepsze od poprzedniego, zakładam że sporo czasu na treningach na to poświęcał.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 06.12.2015, 21:10
Brawo za walkę, bo widać było ,że chłopakom się chciało. Nie dało się tak wcześniej ? Brakuję jednak strasznie jakości w przodzie. Niby są wrzutki, coś tam gramy, a koniec końców nie ma kto tego wykończyć.

Nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby trzymać Bogusia na boisku 90 minut. Aż się też prosiło koło 60 minuty puścić tego Handzlika za Crivellaro.

Wielkie Brawa dla młodego Bartosza. Widać, że chłopak się nie wystrszył i nie jest jakąś ....eczką. No i rzut z autu gość ma naprawdę konkretny.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 06.12.2015, 21:11
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Boguski i Jankowski to zwykłe c.ipy!
Ale nasze .
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 06.12.2015, 21:15
Crivellaro nie należy krytykować bo faktem jest że był jedynym pomocnikiem środka pola podającym/próbującym grać do przodu. Najbardziej zawiódł mnie Boguski - skrzydło, to nie jest pozycja dla Rafała, zresztą jego czas w Wiśle po sezonie powinien dobiec końca, niczego nie wnosi.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 06.12.2015, 21:18
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Crivellaro nie należy krytykować bo faktem jest że był jedynym pomocnikiem środka pola podającym/próbującym grać do przodu.
Był słaby jak barszcz, a że przy okazji okazał się najbardziej kreatywny, to raczej powód do żałoby, a nie zadowolenia.
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 06.12.2015, 21:22
Bartosz duży plus, w nagrodę zagra jeszcze dwie minuty do końca sezonu.

- Trenerze, co u Ciebie?
- Bez zmian.

No i nie da się wygrać, gdy gramy bez ataku.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 06.12.2015, 21:35
Legia dno

u nas najlepiej: Bartosz, Cywka, Crivellaro bo wskoczyli do "11" i nie odstawali
Boguski dno
reszta ok
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 06.12.2015, 21:37
Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o młodego obrońcę, Jakuba Bartosza, który wszedł na murawę z konieczności, po kontuzji Bobana Jovicia, i na pewno wykorzystał dziś swoją szansę.

- To jest młody zawodnik i nie pozwolę sobie na jego publiczną ocenę. Mamy jeszcze dwa mecze do rozegrania, a bardzo zależy mi na tym młodym zawodniku. Nie będę go publicznie oceniał dla jego i dobra klubu. Co do Bobana Jovicia.."

O co tu ku... chodzi ? :O
Odpowiedz cytując
1906_
Junior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 06.12.2015, 21:43
Ktos mi wytłumaczy gdzie jest sens, dziękując tym naszym piłkarzykom za walke, kiedy przegrali derby? Już kibice zapomnieli? Wybaczyli?
Najpierw na trening kibice przychodzą z parafrazowanym cytatem Reymana, a po meczu dziękujemy im. Jakies nieporozumienie chyba, bo to źle świadczy o nas, kibicach. Wychodzi na to że można chuja grać przez kilka meczy, być wygwizdywanym po najważniejszym meczu dla kibica i każdego Wislaka, żeby później trochę powalczyć w jednym meczu i usłyszeć "Dzięki za walkę"
Żenada.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 06.12.2015, 21:48
1906_ napisał(a):Wyświetl post
Ktos mi wytłumaczy gdzie jest sens, dziękując tym naszym piłkarzykom za walke, kiedy przegrali derby? Już kibice zapomnieli? Wybaczyli?
Najpierw na trening kibice przychodzą z parafrazowanym cytatem Reymana, a po meczu dziękujemy im. Jakies nieporozumienie chyba, bo to źle świadczy o nas, kibicach. Wychodzi na to że można chuja grać przez kilka meczy, być wygwizdywanym po najważniejszym meczu dla kibica i każdego Wislaka, żeby później trochę powalczyć w jednym meczu i usłyszeć "Dzięki za walkę"
Żenada.

Ty byłeś dziś na meczu, że twierdzisz że zawodnicy zagrali tak samo chujowo jak z garbatymi?

Brawa za dziś należą się głównie Bartoszowi, niech będzie przykładem, że warto stawiać na młodzież, bo raz, że zostawiają serce na boisku, a dwa, umiejętnościami nie odbiegają od naszych "gwiazdek".
Szkoda, że Handzlik nie dostał dziś chociażby 30 minut, od Jankowskiego gorzej i tak by się nie zaprezentował, a jak tak dalej pójdzie to od nowego roku, albo latem w klubie już go nie będzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02.