
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#10
|
|
tak więc:
opcja nr1. Skorża: Plusy: doświadczenie, duże sukcesy, szczęście, transfery (wymóg podpisania z Wisłą kontraktu, inaczej sobie nie wyobrażam jego nowej kadencji), zna realia wiślackie, Minusy: Jego ostatni epizod w Lechu, nie radzi sobie z kryzysem, relatywnie mały posłuch u piłkarzy, duża pensja, opcja nr2. Marzec plusy: zżycie z Wisłą, dobre umiejętności koordynatorskie, praca z młodzieżą, wersja ekonomiczna minusy: brak transferów do klubu, dalsze zaciskanie pasa opcja nr 3: zagraniczna, ktoś nowy plusy: wzrost dyscypliny, transfery gotówkowe, być może niezła myśl taktyczna, poprawa wizerunku minusy: brak znajomości polskiego rynku (co wbrew pozorom może być też plusem), duża pensja, przerost oczekiwań nad realiami Teraz czas (oby) do końca rundy ma Broniszewski. Niech w TF sobie przemyślą dokładnie sprawę, w którą stronę chcą iść z klubem. Niech podejmą przemyślaną decyzje. |
|
|

|
||||||
|
|