
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline |
|
|
Z tymi odsetkami 400 tyś. (!) to jest jakiś farmazon. Biorąc za podstawę 750 tys, max ile mógł wyciągnąć z odsetek na dzień dzisiejszy to jest niecałe 160 tyś. - obowiązuje coś takiego jak odsetki maksymalne (do 08.10.2014 - 16%, do 04.03.2015 - 12%, obecnie 10%) i nie da się (zgodnie z prawem przynajmniej) tego obejść.
![]()
Feci quod potui faciant meliora potentes
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...sl,nId,1917673
serce rośnie ![]() myślę, że za te 2,5-3 lata może wrócić do Wisły |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
|
Szukający sensacji napisali by tak: Biedna Wisła stawia na ludzi którzy jeszcze dopłacą, żeby pracować w klubie - po prostu nie stać jej na prawdziwych i rzetelnych fachowców z zagranicy. Medialny obraz klubu to skarb w tych czasach, czytaj przypadek wykreowanej Warszawy która zarządzana według najnowszych korporacyjnych standardów odpada przez błąd formalny.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
|
|
błąd strony, przepraszam.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
|
|
Stępiński w Lidze + Extra:
"Jest sporo w Twoim warsztacie co zawdzięczasz trenerowi Smudzie?" -NIE "Ekstraklasa dużo traci przez nieobecność Franciszka Smudy. Powinien szybko wrócić do ligi?" -NIE |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
||
"Czy Łódź To miasto umarłe, miasto meneli ?" -TAK ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
|
|
"Smuda to zdrajca i obłudnik"
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...bludnik/ny45dl |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Tomaszewski ma sporo racji... Po takiej kompromitacji na Euro Cupiał pomógł Franzowi, który wlaściwie był już pogrzebany. Kto wie, gdyby nie Wisła, to pewnie już wtedy zakończyłby trenerską karierę, ewentualnie błąkałby się po czwartych ligach niemieckich.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
|
|
mam nadziecje ze ten sparciały i falszywy dziad dostanie dozywotni zakaz wjazdu na R22
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
|
|
Nie tylko skompromitował się na Euro. Po drodze zjechał jeszcze z II bundesligi z jakimś tam klubem. Co oczywiście nie przeszkodziło mu mówić, że wcale z nimi nie spadł, bo przecież przyszedł jak już byli na spadkowym. Ot, rozumowanie Franciszka.
Acz, niezależnie od tego jakim Smuda jest parszywcem, to nie zmienia faktu, że Cupiał jest skończonym naiwniakiem zatrudniając go. I to nie problem Smudy, że jest obłudny i... niezbyt mądry, bo jak widać świetnie sobie z tymi cechami radzi. To problem Wisły, że Cupiał zdecydował, że ktoś taki może tu trenować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
|
|
Tutaj masz całość http://www.canalplus.pl/sport/wideo_...-stepinski.flv
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
|
|
W komentarzu do tego wywiadu:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...783,1,727.html użytkownik Kriss postawił ciekawą hipotezę dotyczącą postępowania Smudy. Pozwolę sobie zacytować: Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Bzdura.
Wystawiłby fakturę VAT na wartość netto zaległości dodając do niej 23% VAT. Ten VAT musiałby rozliczyć w deklaracji vat, czyli oddać fiskusowi jeśli jest podatnikiem VAT, a pewnie jest. Oczywiście od wartości netto Smuda musi odprowadzić podatek dochodowy. Tak samo jak w przypadku odszkodowania uzyskanego dzięki wyrokowi Sądu (czy to polubownego czy nie), Opodatkowaniu bowiem podlegają - odszkodowania wynikające z zawartych umów lub pozasądowych ugód, - odszkodowania otrzymane w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą,
Ostatnio edytowane przez FraMat : 14.11.2015 o godz. 15:16.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
Jacek Paszulewicz trenerem Olimpii Grudziądz
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
|
|
Na weszlo w cyklu ,,Ale to już było" wywiad z Krzysztofem Bukalskim.
Cytat:
Ostatnio edytowane przez R33 : 26.11.2015 o godz. 21:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
"Wisła Kraków SA informuje, że w dniu dzisiejszym rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z trenerem Kazimierzem Moskalem. "
Przynajmniej Kazek nas finansowo nie dobije, szacunek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
|
|
.......nij sie w leb
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
|
|
To, że kontrakt zostaje rozwiązany za porozumieniem nie znaczy, że Kazik nie bierze żadnej kasy. Zapewne jakąś odprawę dostał.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Zgadza się, ale przynajmniej było to na tyle normalnie załatwione że się po ludzku dogadali, zamiast po sądach ciągać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
Szacunek? Przecież nie miał tragicznych wyników, spójrz na Skorżę co on miał z Amicą jakoś też szacunkiem się nie wykazał. Smuda ... wielki kumpel Cupiała, oddany przyjaciel i w ogóle, a co zrobił ... też pokazał jaki ma szacunek.
A skąd wiesz, że Moskal nie chciał sam zrezygnować, ale właśnie z szacunku do klubu został ... ![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
|
Franz z Niemiec gówno mnie tu obchodzi a Skorża wykręcił z Lechem 1,73pkt/mecz więc to jest całkowicie inna planeta osiągał mega hujowe wyniki i z szacunku do klubu nie podawał się do dymisji? co ty ....a chłopie .......isz |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
|
|
Mourinho w Chelsea w tym sezonie ma 1.07. Widac Kazek lepszy. Skorza wyciagnal w Lechu 1,58 anie 1,73 a nie wiadomo ile by jeszcze zjechal w dol jakby go nie wyjebali. Moze Probierz niech wroci bo z Jagiellonia duzo punktow wyciagal dopoki mial kim wyciagac. Tak samo Franz z Niemiec u nas poki Stiliciowi sie chcialo grac.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław
Offline |
|
|
Przemek Lech strzelił gola w sparze Arki
http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing11871.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
|
|
Wywiad ze Smudą
http://ofensywni.przegladsportowy.pl...ade-mna-topor/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
|
|
O ....a, to barachło miało być scoutem/dyrektorem sportowym? Gaszka, dzięki za zwolnienie!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|