
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#91
|
|
Czy ktoś ogarnięty w temacie może mi wyjaśnić dlaczego trener Moskal wystawił wczoraj Donalda w pierwszym składzie ? Przeciez to, ze nie ma formy to widać od kliku kolejek na kilometr ....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#92
|
|
No nie wiem, może brak lepszych alternatyw? A Donald to taki typ, że umiejętności ma, tylko że trochę gra w kratkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie miał dzień konia
Nie to, żebym broniła trenera, bo to on powinien najlepiej wiedzieć, którzy jego zawodnicy są w formie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#93
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#94
|
|
Widocznie DG77 bez formy jest lepszy niż osobistości zasiadające na ławce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#95
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#96
|
|
Dobrze, że ktoś w końcu wspomniał o Kwiatkowskim. Inni sędziowie, którzy podarowali Pogoni karny w meczu z nami, na Legii Stefański oczywiście nie odgwizdał drugiego karnego bo po co ?. Na meczu ze słoniami gość nie widzi karnego na naszym stoperze. Oczywiście nasz zarząd ma to w dupie i nic z tym nie robi. Pozwala na wszystko. Zero odzewu po każdej stracie punktów przez sędziów. Może wtedy PZPN przymyka oko na długi u nas w klubie ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#97
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#98
|
Kazek go nie sprowadzal , dostal to drewno w prezencie od Gaszynskiego, nie nabija mu licznika bo kogos musial wpuscic za Maczyskiego bo nie dawal juz rady - kogo mial wpuscic |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#99
|
Jestem też bardzo ciekaw, czy po tak skandalicznym występie, jaki zaserwował nam Crivellaro w piątek ten piłkarz odpocznie z 3 tygodnie od wąchania murawy... Jeśli Barrientos miał problem z aklimatyzacją, to jak nazwać postawę Crivellaro? Jeśli facet się nie ogarnie na wiosnę, to określenie go pomyłką transferową to będzie sporym niedoszacowaniem... a ma kontrakt jeszcze ponad 2,5 roku... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#100
|
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#101
|
A po co mial wpuszczac kogos? Byla 91 minuta. No chyba ze gralismy na remis a to mozliwe z tym trenerem |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|