The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 30.10.2015, 00:06
"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy W dwóch meczach Wisły w tym sezonie pokazał... 13 żółtych kartek.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 30.10.2015, 01:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w sumie czym Alan Uryga różni sie od Osmana Chaveza hmm?
Kolorem skóry
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 30.10.2015, 08:06
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Kolorem skóry
Czy ma to znaczenie jesli chodzi o umijetności piłkarskie

Wisełko TYLKO zwiciestwo!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 30.10.2015, 09:04
Miałem sen że przegramy, a że sny należy interpretować odwrotnie to dziś szykuje się zwycięstwo.

Oby....
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.10.2015, 09:23
Uryga rozni sie od Chaveza chlodniejsza glowa, co za tym idzie mniejsza iloscia lapanych kartek i usunieciami z boiska. Tylko tyle i az tyle. Poza tym Chavez startuje na pastora, a jak sie patrzy na gre Alana nalezy sie modlic.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.10.2015, 09:59
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy W dwóch meczach Wisły w tym sezonie pokazał... 13 żółtych kartek.
kto jest zagrożony u nas? Można gdzieś znaleźć takie statystyki?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
uuuatach
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: z okolic

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.10.2015, 10:02
Cytat:
W najbliższych spotkaniach na kolejne napomnienia uważać muszą następujący zawodnicy: Donald Guerrier oraz Maciej Jankowski, obaj zawodnicy mają po trzy żółte kartki.
Pierwszy post w temacie...
TYLKO WISŁA
udzd
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 30.10.2015, 13:21
No moze w koncu sie uda wygrac 2 mecze pod rzad . Mąka na 10 please, Jankowski mam nadzieje bardzo sie zaangazuje i zlapie jakas kartke, pasowalby mu odpoczynek. To ze 2 bramki ostatnio walnal niby go troche broni, ale patrzac na jego caloksztalt w tej rundzie to nieporozumienie. Obysmy sie doczekali jakichs zmian i Kazek dal pograc jakims malolatom chociaz po 20min. Stawiam na jakies 2-1 choc fajnie by bylo jakby ich grubiej pocisneli
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 30.10.2015, 14:28
Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 30.10.2015, 16:28
fialo napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.
"Wiecie co z nim zrobic" Memory 5 i dzwońcie po typa.
https://www.youtube.com/watch?v=6XL3...ature=youtu.be

A poważnie to zapowiada się piękny wieczór, pogoda ok , nic tylko pojechac Ruch. Wszyscy na stadion
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 30.10.2015, 16:41
Dorzucę od siebie.
Przypominam, że Ruch jedzie autami, żeby potem płaczu o barwy nie było.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 30.10.2015, 17:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w sumie czym Alan Uryga różni sie od Osmana Chaveza hmm?
Może tym, że Chavez w sezonie 10/11 był jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) środkowym obrońcą ligi. Do dziś pamiętam jak w meczach z Legią był najlepszy na boisku. Oczywiście później kontuzje i podróże po całym świecie z kadrą sprawiły, że stał się dla zespołu balastem nie do przełknięcia.

Alan nawet w swojej najwyżej formie nigdy nie był jednym z najlepszych defensywnych pomocników ligi. Śmiem twierdzić, że w większości zespołów ekstraklasywch nie miałby miejsca w pierwszym składzie, no a u nas wiadomo... jest ciągnięty za uszy od dawna. Z braku laku...


Dzisiaj tylko zwycięstwo!!! Jak znowu piłkarze zaserwują nam 0-0 lub 0-1 to wypada paru pomachać białymi chusteczkami.

No i Kwiatkowski z gwizdkiem, to już przestaje być śmieszne. Szykuje się parodia meczu piłkarskiego.
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 30.10.2015, 21:22
Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.

Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać.

Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło.

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 30.10.2015, 21:27
krasny napisał(a):Wyświetl post
Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.

Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać.

Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło.
Nic dodac, nic ujac. Tak to wlasnie wyglada. Zamiast przy.......ic zza pola karnego, liczyc na rog, rykoszet, reke, karnego czy co tam jeszcze to 100 milionow prob krotkich podan przy 10cioosobowym murze hanysow. To sie nigdy nie uda. Albo jakis soczysty strzal albo z jakiejs kontry. Inaczej za chuja nie strzelimy tak jak z Korona i Nieciecza.
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 30.10.2015, 22:22
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nic dodac, nic ujac. Tak to wlasnie wyglada. Zamiast przy.......ic zza pola karnego, liczyc na rog, rykoszet, reke, karnego czy co tam jeszcze to 100 milionow prob krotkich podan przy 10cioosobowym murze hanysow. To sie nigdy nie uda. Albo jakis soczysty strzal albo z jakiejs kontry. Inaczej za chuja nie strzelimy tak jak z Korona i Nieciecza.
Amen.
Znowu to samo.

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 30.10.2015, 22:23
Na szybko...

Calkowita kompromitacja po raz już enty..
Ruch słabszy niż Nieciecza...
Teraz już wszyscy wiemy dlaczego Stepinski nie gra w Wisle...bo jest ....a zalosnie prymitywny...
Nasze frajerstwo przekroczylo wszystkie granice....
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.10.2015, 22:23
Moskal
Jankowski
Boguski

wypierdalać bo hańbicie ten klub
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 30.10.2015, 22:27
Słabo i niechlujnie dziś Donald + Boguski niewidoczny = graliśmy praktycznie bez skrzydeł.
Krzywejajo to do smażenia faworków a nie gry w piłkę, bo do tego to on się nie nadaje.

Kolejny zremisowany mecz z przeszkadzaczami :(
Odpowiedz cytując
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 30.10.2015, 22:29
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Moskal
Jankowski
Boguski

wypierdalać bo hańbicie ten klub


Zjedz snickersa i zmien forum .
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 30.10.2015, 22:29
masakRa. Znowu 0:0 i znowu w taki sam sposób, po jednej wielkiej murowance.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.10.2015, 22:30
Wisła Kazka Moskala w najlepszym wydaniu. Jeden punkt nie był zagrożony przez 95 minut a jakby trzeba było to nie byłyby zagrożony nawet przez 900. Nie dane mi było tęsknić za tą najlepszą Wisełką Kazia Moskala więcej niż 2 tygodnie. Co prawda w trakcie pierwszej połowy musiałem otworzyć wódeczkę bo na trzeźwo nie szło tego oglądać. A po meczu musiałem sobie hefnąć. Nie wiem, naprawdę nie wiem czy z nadmiaru tej tiki-taki czy z nadmiaru procentów.

Panowie, to była ŻE-NA-DA. Ku*wa... jak to jest w ogóle możliwe, żeby aż tak źle grać w piłkę? Podania do przodu na poziomie 30%? Czy my ku*wa gramy w rugby?
Ostatnio edytowane przez thechris : 31.10.2015 o godz. 00:32.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.10.2015, 22:34
Moskal, Kulawik - solidni, porządni piłkarze, ale trenersko upośledzeni. Moskal jest taktycznie na poziomie naje*anego Gienka, co siedzi w niedzielę na połamanej ławce w B-Klasie. "Kopaj, kopaj, klepa, lecisz, KLEPA, szybko, Panowie, klepa, ku*wa, lecisz, jebaj!".

Jedna taktyka na wszystko. I nawet niech mi tu nikt nie wyskakuje z tym, jakich mamy piłkarzy. Bo nawet, jakbyśmy mieli najgorszą pakę w lidze (a nie mamy), to i tak można by ich nauczyć 2-3 powtarzalnych schematów. Ale nie. Po co. Przecież mogą "se poklepać".

30% podań do przodu?! Żart, ku*wa.

P.S. Jak można przez cały mecz ani razu nie zamienić skrzydłowych stronami?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 30.10.2015, 22:35
thechris napisał(a):Wyświetl post
Co prawda w trakcie pierwszej połowy musiałem otworzyć wódeczkę bo na trzeźwo nie szło tego oglądać.
Szczesciarzu...

Co do meczu - remis
Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 30.10.2015, 22:46
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Szczesciarzu...

Co do meczu - remis
Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie.
Głównym mankamentem jest niezmiennie Moskal Kazimierz
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co
Oby do wiosny nie musiał czekac
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
patti
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.10.2015, 22:50
Problem Wisly to BRAK JAKOSCI
Kazda pilka odskakuje na 2 metry, kazde przyjecie zajmuje 5 sekund, kazde dosrodkowanie to metr lub dwa od napastnika.
Od paru lat Wisle brakuje AMBICJI. Wszystko jest takei BYLE JAKIE - JAKOS TO BEDZIE.
No nic... polepszy sie nasza sytuacja finansowa i zacznie sie lepsza pilka.
Prawde mowiac, jesli udalo by sie sprowadzic w zimie dobrego rozgrywajacego oraz napastnika - to puchary mamy gwarantowane. Niewiele potrzeba na to w nasze lidze.
ide sie napic.... za lepsze czasy !!!!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 30.10.2015, 22:52
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Głównym mankamentem jest niezmiennie Moskal Kazimierz
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co
Oby do wiosny nie musiał czekac
Nie do konca sie zgodze. W tych trzech meczach stwarzalismy sobie sytuacje, gralismy calkiem ladna pilke, jedyne co zawiodlo to skutecznosc. Na to Moskal nie ma wplywu. Tak jak wczesniej pisalem, dzisiaj tez mielismy sytuacje ale jak sie nie trafia czegos takiego jak Boguski to nie ma mowy o bramkach.
Wplyw ma za to na fakt, ze wpuszcza na boisko kolka Uryge, ktory ma problem z podaniem do przodu a i do tylu nie zawsze mu wyjdzie. Wplyw ma tez na to "wjezdzanie" do bramki. Jak pokazaly mecze z Jaga czy Podbeskidziem, jest to skuteczna taktyka. Problem w tym, ze potrzeba lepszych wykonawcow zeby byla powtarzalna.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.10.2015, 22:58
Zmiana Uryga za Denisa
Powód: do usunięcia
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 30.10.2015 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 30.10.2015, 22:59
Uryga za Denisa to było już zwieńczeniem tego co dzisiaj oglądaliśmy. Nie wiem czemu nie dajemy szansy w takim meczu młodym. .. brak słów. Jestem za zwolnieniem Kazia. Sorry
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 30.10.2015, 23:04
To co zobaczylem dzis na C jak Wislak Wislaka oklada piesciami to dramat. Bylo to widac nawet z sektora h22. Dramat.pozniej sie wszyscy dziwia co tak malo biletow sprzedanych albo czemu tak malo osob jezdzi na wyjazdy. Po to zeby w ryj dostac? Mam nadzieje ze. SKWK sie do tego zdarzenia ustosunkuje. Co do meczu to wiadomo. Poza Glowa wszyscy jak juniorzy,szkoda ze mlodzi nie graja.Stepinski dostal szanse w Ruchu i gosc jest nie do poznania. Naprawde fajnie gra
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 30.10.2015, 23:10
No to mamy passe - 2 miesiące bez ani jednej bramki na Reymonta, nawet dla rywali.

Dzisiejszy remis jednak nie boli tak jak poprzednie. Nie wiem czy to dlatego, ze nawet nie mielismy sytuacji czy to już kwestia przyzwyczajenia.
Zdarzył się słabszy mecz akurat - przeciętni piłkarze zazwyczaj tak mają, że nie są w stanie powtórzyć dwóch równych występów, a na forum już widzę lament bo mistrzostwa ucieka, hahaha

markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Uryga za Denisa to było już zwieńczeniem tego co dzisiaj oglądaliśmy. Nie wiem czemu nie dajemy szansy w takim meczu młodym. .. brak słów. Jestem za zwolnieniem Kazia. Sorry
A Uryga to wedlug Ciebie stary jest ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23.