
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
Mam wrażenie, że mamy jedne schemat opierający sie na klepie z Joviciem. Spoko, fajnie to wychodziło, dopóki cała liga się w tym nie zorientowała. Nie zabieram głosu w sprawie Kazka, bo to kwestia do głębszej analizy, ale wydaje mi się, że poleci w przerwie zimowej i tylko cud go uratuje. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#2
|
|
Faul chyba Grodzickiego na DG podobnej klasy, tylko w sytuacji wychodzenia na kontrę, więc powinna być czerwona, ale o tym nie wspomni oczywiście.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#3
|
|
Ze Grodzicki to ku*wa, to wiadomo nie od wczoraj. Natomiast Bury nie powinien nawet tego komentować. Chciał - skasował typa, ale niech gęby nie otwiera z takimi tekstami, bo Komisja upie*doli nie tylko jego, ale i Wisłę.
|
|
|
|
Guest
|
#4
|
Grodzicki to pejs. Pełna zgoda ws. Burligi - ustawił gościa to dobrze, ale powinien uważać co mówi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#5
|
|
Czy ktoś ogarnięty w temacie może mi wyjaśnić dlaczego trener Moskal wystawił wczoraj Donalda w pierwszym składzie ? Przeciez to, ze nie ma formy to widać od kliku kolejek na kilometr ....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#6
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#7
|
|
No nie wiem, może brak lepszych alternatyw? A Donald to taki typ, że umiejętności ma, tylko że trochę gra w kratkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie miał dzień konia
Nie to, żebym broniła trenera, bo to on powinien najlepiej wiedzieć, którzy jego zawodnicy są w formie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#8
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#9
|
|
Widocznie DG77 bez formy jest lepszy niż osobistości zasiadające na ławce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#10
|
|
Dobrze, że ktoś w końcu wspomniał o Kwiatkowskim. Inni sędziowie, którzy podarowali Pogoni karny w meczu z nami, na Legii Stefański oczywiście nie odgwizdał drugiego karnego bo po co ?. Na meczu ze słoniami gość nie widzi karnego na naszym stoperze. Oczywiście nasz zarząd ma to w dupie i nic z tym nie robi. Pozwala na wszystko. Zero odzewu po każdej stracie punktów przez sędziów. Może wtedy PZPN przymyka oko na długi u nas w klubie ?
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|