
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Przede wszystkim trzeba grać szybciej piłką. Nie tak jak z Termalicą.
Może, grając na własnym stadionie, trzeba od czasu do czasu cofnąć się i wciągnąć rywala na własną połowę i próbować wyjść z szybkim kontratakiem. I tak nie da się grać pressingiem przez pełne 90 minut. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#2
|
|
Skąd wzięliście ten pomysł, żeby Uryga grał Śo. Przecież gość nigdy tam nie grał z tego co kojarzę. Po co niepotrzebnie kombinować skoro mamy gotowych do gry 4 dobrych, sprawdzonych obrońców tj. Burliga, Sadlok, Głowacki, Jović
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
Uryga na ŚO zagrał sporo spotkań, jednak dla mnie nie nadaje się ani na ŚO.... ani DP na poziomie powiedzmy 'ekstraklasowym'. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4
|
|
"Posędziuje" Kwiatkowski z Warszawy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
kto jest zagrożony u nas? Można gdzieś znaleźć takie statystyki?
![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#6
|
|
No to mamy passe - 2 miesiące bez ani jednej bramki na Reymonta, nawet dla rywali.
Dzisiejszy remis jednak nie boli tak jak poprzednie. Nie wiem czy to dlatego, ze nawet nie mielismy sytuacji czy to już kwestia przyzwyczajenia. Zdarzył się słabszy mecz akurat - przeciętni piłkarze zazwyczaj tak mają, że nie są w stanie powtórzyć dwóch równych występów, a na forum już widzę lament bo mistrzostwa ucieka, hahaha A Uryga to wedlug Ciebie stary jest ? ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
Dopóki Moskal jest trenerem będziemy pośmiewiskiem.
Żadnego pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego, stałe fragmenty gry nie istnieją. Żadnych zmian, taki Boguski może się ślizgać na cipie przez cały mecz a i tak z uśmieszkiem schodzi bo wie, że w następnym meczu ma pewny plac. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
Wisła nie potrafi grać ataku pozycyjnego. Żadnych wyćwiczonych schematów rozgrywania akcji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#9
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#11
|
|
Miałem sen że przegramy, a że sny należy interpretować odwrotnie to dziś szykuje się zwycięstwo.
Oby.... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#12
|
|
Uryga rozni sie od Chaveza chlodniejsza glowa, co za tym idzie mniejsza iloscia lapanych kartek i usunieciami z boiska. Tylko tyle i az tyle. Poza tym Chavez startuje na pastora, a jak sie patrzy na gre Alana nalezy sie modlic.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline |
#13
|
|
Cytat:
![]()
TYLKO WISŁA
udzd
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2015
Offline |
#14
|
|
No moze w koncu sie uda wygrac 2 mecze pod rzad
. Mąka na 10 please, Jankowski mam nadzieje bardzo sie zaangazuje i zlapie jakas kartke, pasowalby mu odpoczynek. To ze 2 bramki ostatnio walnal niby go troche broni, ale patrzac na jego caloksztalt w tej rundzie to nieporozumienie. Obysmy sie doczekali jakichs zmian i Kazek dal pograc jakims malolatom chociaz po 20min. Stawiam na jakies 2-1 choc fajnie by bylo jakby ich grubiej pocisneli ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#15
|
|
Dorzucę od siebie.
Przypominam, że Ruch jedzie autami, żeby potem płaczu o barwy nie było. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#16
|
|
Na szybko...
Calkowita kompromitacja po raz już enty.. Ruch słabszy niż Nieciecza... Teraz już wszyscy wiemy dlaczego Stepinski nie gra w Wisle...bo jest ....a zalosnie prymitywny... Nasze frajerstwo przekroczylo wszystkie granice.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#17
|
|
Przypominam, że dziś jadą niedojeby z Masy Krytycznej oraz jest okres przed grobbingowy, a więc należy się spodziwać przejebanych korków.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#18
|
https://www.youtube.com/watch?v=6XL3...ature=youtu.be A poważnie to zapowiada się piękny wieczór, pogoda ok , nic tylko pojechac Ruch. Wszyscy na stadion ![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)
Offline |
#19
|
|
Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.
Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać. Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#20
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)
Offline |
#21
|
Znowu to samo. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#22
|
|
Moskal
Jankowski Boguski wypierdalać bo hańbicie ten klub |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline |
#23
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#24
|
|
Słabo i niechlujnie dziś Donald + Boguski niewidoczny = graliśmy praktycznie bez skrzydeł.
Krzywejajo to do smażenia faworków a nie gry w piłkę, bo do tego to on się nie nadaje. Kolejny zremisowany mecz z przeszkadzaczami :( |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#25
|
|
masakRa. Znowu 0:0 i znowu w taki sam sposób, po jednej wielkiej murowance.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#26
|
|
Wisła Kazka Moskala w najlepszym wydaniu. Jeden punkt nie był zagrożony przez 95 minut a jakby trzeba było to nie byłyby zagrożony nawet przez 900. Nie dane mi było tęsknić za tą najlepszą Wisełką Kazia Moskala więcej niż 2 tygodnie. Co prawda w trakcie pierwszej połowy musiałem otworzyć wódeczkę bo na trzeźwo nie szło tego oglądać. A po meczu musiałem sobie hefnąć. Nie wiem, naprawdę nie wiem czy z nadmiaru tej tiki-taki czy z nadmiaru procentów.
Panowie, to była ŻE-NA-DA. Ku*wa... jak to jest w ogóle możliwe, żeby aż tak źle grać w piłkę? Podania do przodu na poziomie 30%? Czy my ku*wa gramy w rugby?
Ostatnio edytowane przez thechris : 31.10.2015 o godz. 00:32.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#27
|
Co do meczu - remis Klepia ladnie, to fakt. Glownym mankamentem jest Uryga, Boguski, Jankowski. Oprocz tego pierwszego, pozostalym dwom czasem cos wyjdzie. Nietety zdarza sie to dosc rzadko. Boguski mial meczowa pilke, sam na sam. 5 metrow od bramki, 10 sekund na zastanowienie sie co zrobic z pilka i co? obok bramki oczywiscie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#28
|
Wszyscy juz wiedza jak grac przeciwko nam u nas a on cały czas swoje i cały czas czeka jak słup soli na niewiadomo co Oby do wiosny nie musiał czekac ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#29
|
Wplyw ma za to na fakt, ze wpuszcza na boisko kolka Uryge, ktory ma problem z podaniem do przodu a i do tylu nie zawsze mu wyjdzie. Wplyw ma tez na to "wjezdzanie" do bramki. Jak pokazaly mecze z Jaga czy Podbeskidziem, jest to skuteczna taktyka. Problem w tym, ze potrzeba lepszych wykonawcow zeby byla powtarzalna. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#30
|
|
Moskal, Kulawik - solidni, porządni piłkarze, ale trenersko upośledzeni. Moskal jest taktycznie na poziomie naje*anego Gienka, co siedzi w niedzielę na połamanej ławce w B-Klasie. "Kopaj, kopaj, klepa, lecisz, KLEPA, szybko, Panowie, klepa, ku*wa, lecisz, jebaj!".
Jedna taktyka na wszystko. I nawet niech mi tu nikt nie wyskakuje z tym, jakich mamy piłkarzy. Bo nawet, jakbyśmy mieli najgorszą pakę w lidze (a nie mamy), to i tak można by ich nauczyć 2-3 powtarzalnych schematów. Ale nie. Po co. Przecież mogą "se poklepać". 30% podań do przodu?! Żart, ku*wa. P.S. Jak można przez cały mecz ani razu nie zamienić skrzydłowych stronami? |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|