The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.10.2015, 13:49
arti napisał(a):Wyświetl post
Ale tego k.rwa się można nauczyć jak się chce!
No oczywiście,że można..Ameryki nie odkryłeś. Trening czyni mistrza. Występujące olewactwo i lenistwo u Panów Piłkarzy spowodowało,że mamy w Polsce to co mamy. Do tego brak jakiegokolwiek systemu szkolenia..obraz zero widoków na przyszłość by miała zajść jaka zmiana w tym temacie..PZPN się nie kwapi,zwala na kluby,a te mają do tego różne podejście..
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 20.10.2015, 14:09
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
porownujesz obecny skald Kazka a raczej ta biede i kpine ( ufundowana przez Cupiala, Gaszynskiego i bande przydupasow) do skladu gdy przychodzil miekki Skorza : http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423 ....
Nie. Nawet to napisałem. Poza tym w 2007 też większość pisała, że padaka i nie ma kim grać, a potem rozwaliliśmy ligę, a w PP graliśmy w finale, nawet w Pucharze Ekstraklasy był półfinał.
Ostatnio edytowane przez R33 : 20.10.2015 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.10.2015, 16:31
R33 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Nawet to napisałem. Poza tym w 2007 też większość pisała, że padaka i nie ma kim grać, a potem rozwaliliśmy ligę, a w PP graliśmy w finale, nawet w Pucharze Ekstraklasy był półfinał.
ja czasy Skorży wspominam bardzo miło. Skorża to był chłop którego jak sie spotkalo w Jeffsie to mozna było z nim pogadac jak z normalnym nie zblazowanym człowiekiem.
Piłkarze bardzo go chwalili bo do nich trafił, kilku czołowych piłkarzy uważało go wręcz za przyszywanego "tatę' z racji tego jak z nimi postępował i jak wyglaadły wzajemne relacje. Wielu piłkarzy przy nim osiągnęło swój szczyt, rozwinęło się ...ale to było 8 lat temu.
ja slyszelem tydzien temu ze sztab Skorzy mowił ze grany jest temat wiślacki, no ale jesli bedziemy operowali suchymi faktami to Skorza z Lecha zrobił najgorsza druzyne sezonu do tego motoryczne dno. I to nie było takie proste bo niby grajków ma. Co zrobi jak grajków nie będzie miał ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 20.10.2015, 17:47
Nie wiem czy gdzieś tu sie przewinęło, ale czy wie ktoś czy koleś który biegał po murawie został zidentyfikowany i jakoś ukarany?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 20.10.2015, 23:44
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy gdzieś tu sie przewinęło, ale czy wie ktoś czy koleś który biegał po murawie został zidentyfikowany i jakoś ukarany?
a po huj ci te informacje ? pamietnik jakis ?
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 21.10.2015, 09:34
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a po huj ci te informacje ? pamietnik jakis ?
Może też chce wbiec i obczaja ryzyko

EOT
Odpowiedz cytując
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 21.10.2015, 12:39. hmmm
temat jest widzę mocno spolaryzowany, ale chyba taka piłka. gdyby Lewy wczoraj strzelił przysłowiową setkę chwilę przed stratą przez Bayern gola pewnie mecz z Arsenalem skończyłby się inaczej. w weekend miał tez setkę z Werderem i też pudło i teraz co kryzys ale z drugiej ma piłkę na nodze, bramkarz się kładzie a on pudło czy tam w rękę bramkarza, kij wie jak to wytłumaczyć i nas też to dopada, biegnie sobie Brożek i z mega ostrego kąta wali bramę Podbeskidziu a z 4 metrów nie trafia z Termalica, chyba stąd właśnie teoria, że sport to właśnie te "gdyby" jeden mówi, że gdybym trafił a drugi trafia. za słaby mamy zespół i zbyt przeciętnych grajków, stąd czesto u nas jest gdybanie. generalnie pocieszać się można, że piłka jest nieprzewidywalna, Lewy wali bramy a nagle nie trafia idealnych okazji z Werderem i Arsenalem, zdech poznan wygrywa mistrza , leje cwelke a nagle dostaje baty od wszystkich jak to racjonalnie wytłumaczyć może więc my nagle zaczniemy ładować bramy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18.