The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 18.10.2015, 18:16
Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu i .... z tego.
Ciężko się do czegoś przyczepić: jest zaangażowanie, jakiś pomysł, wychodzenie na pozycji, czasami ładne akcje ale wszystko do do pola karnego ...
Potem czegoś brakuje, a to Cywka źle dosordkuje, Boguski zle przyjmie, Guerrier przywali panu Bogu w okno.
Nie wiem może po prostu brakuje umiejętności i tyle.
Jankowski jak uderzy z czuba to trafi w poprzeczkę (z Koroną), a jak plasówką to trafia w bramkrza, a punkty uciekają.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.10.2015, 18:17
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
i co ? przyjdzie Mourinho i nagle nauczy grac w pilke takich parodystow jak Jaknkowski, Boguski czy jakis inny nabytek ze sredniaka 1 ligowego Popovica ? czy odejmie lat Brozkowi ktory tylko blokuje miejsce w skladzie innym za samo nazwisko ?/ podziekujcie wkoncu Cupialowi, Gasznskiemu i innym przydupasom z zarzadu ze wjebali Kazka na taka mine serwujac mu taki sklad , jak pisalem latem ze Brozek od 2 lat powinien zakonczyc kariere ( albo wchodzic na ostatnie 10 minut) to mnie polowa netowych facjhowcow omalo niezjadla , kto ma grac w tej Wisle ? 7 def zawodnikow + Murzyn o IQ dziecka z podstawowoki, kulawy i snujacy sie po boisku Brozek ktory nawet dzis z 3 metrow nie umial trafic w bramke - parodysta Boguski o sile strzalu mlodszego trampkarza i Jankowski - ktory nawet sam nie wie jaka jest jego pozycja na boisku bo na zadna sie nie nadaje ? nie oczekujcie od Kazka cudow - nie jego wina ze ma sklad najslabszy w calej Cupialowskiej Wisle ....z pustego to i Salomon nie naleje ....to Wasza wina ze przed sezonem widzieliscie Wisle w gornej 8 a teraz wielkie zale - po prostu trzeba wziasc na klate fakt ze nie jestesmy juz nawet ligowym sredniakiem tylko po prostu bardzo slaba druzyna ligowa ....jedynie bramkarza i obroncow mammy niezlych - ofensywnych pilkarzy nie mamy ZADNYCH - stad te remisy
Pomysl, ze bez Brozka ta wyglada jeszcze gorzej. Kazek odpowiada za ten cyrk w calosci, tak jak dobrze napisał ktos Nawałka odpowiada za awans do Euro. Niestety Moskal jako trener niczym sie nie wyróżnia poza wdrażaniem filozofii krakowskiej piłki. A moze nasi się do tego zwyczajnie nie nadają ? Moze trzeba zmienić koncepcje? Dla mnie Moskal jako trener nic nie osiągnie, niestety.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.10.2015, 18:19
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Za zmarnowanie setek to nie, ale za brak pomysłu na grę.
A skąd się te setki biorą skoro nie ma pomysłu na grę ? Bredzisz gościu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.10.2015, 18:22
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Pomysl, ze bez Brozka ta wyglada jeszcze gorzej. Kazek odpowiada za ten cyrk w calosci, tak jak dobrze napisał ktos Nawałka odpowiada za awans do Euro. Niestety Moskal jako trener niczym sie nie wyróżnia poza wdrażaniem filozofii krakowskiej piłki. A moze nasi się do tego zwyczajnie nie nadają ? Moze trzeba zmienić koncepcje? Dla mnie Moskal jako trener nic nie osiągnie, niestety.

Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 18.10.2015, 18:23
Krakowska piłka, a w niej główni wykonawcy: Jankowski, Cywka, Boguski, Brożek bez formy...
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.10.2015, 18:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Szlag mnie trafia jak pomyśle jakie bramki ładował wczoraj Stępiński.
Nie został u nas z prostej przyczyny.
Bo książęta Wisły Brożek i Boguski są przyspawani przez trenera do murawy i obojętnie co grają i tak maja plac.

Moskal nie jest winien temu, że książę mając przed sobą 7 metrów 32 cm pustej bramki i godzinę na zastanowienie trafia w jeden punkt, który może przeszkodzić w zdobyciu bramki. W bramkarza.

W pierwszej połowie trzeba było zdjąć Boguskiego. W 60 minucie Brożka i Jankowskiego.
A stał jak słup soli przez cały mecz.
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.
I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.10.2015 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 18.10.2015, 18:34
Dlaczego oni do k.urwy nedzy potrafia grac tak do lini rzutow karnych.A potem to jak dzieci,albo kopia w bramkarza z 2 metrow albo ponad poprzeczke

to jest pilkarski krymniał.

ciezko na zdrowy ludzi rozum to pojąć ile my marnujemy sytuacji i ile tracimy cennych punktow.
Jakies fatum chyba nad nami wisi,czy jak to nazwać,moze Maciej Wrózbita potrzebny.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.10.2015 o godz. 18:37.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 18.10.2015, 18:41
Kolejny zwycięski remis u siebie, następny 30 października z Ruchem. To co wyprawiał Jankowski to piłkarski kryminał. Najciekawszy moment meczu zaserwował kibic pod koniec meczu. Było w nim odpowiednie tempo, zwod i dramaturgia z happy endem.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.10.2015, 19:05
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami

Rzeczywiscie, Kazek nie ma komfortowych warunków. Ale kto je ma ? To jest praca trenera i on odpowiada za wyniki i zespol. Kazek wiedzial gdzie przychodzi i jaka jest sytuacja w klubie. Dodatkowo, chyba sam zatwierdzał transfery Cywki i Denisa, prawda ? Wiec jakis wplyw na to ze mamy kadre jaka mamy mial. Bardzo liczylem na to, ze Kazkowi się uda i będziemy miec trenera, ktory preferuje fajny styl gry + jest Wislakiem, niestety to raczej nie ten poziom.

btw. jesli trener Moskal czuje sie Wislakiem to w takim razie trener Motyka jest super wislakiem, gdyz jako jedyny spiewal hymn Wisly z ręką na sercu ..
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 18.10.2015, 19:32
moim zdaniem niepotrzebnie Moskal jest uznawany przez większość z Was za winowajcę tych wyników. Naszym problemem jest to, że prawie wszyscy nasi ofensywni zawodnicy są bez formy. Pamiętajcie też, że w takim zestawieniu w linii pomocy gramy od 12 spotkań, bo przecież prawie cała druga linia się zmieniła. Po prostu "nie idzie", tak czasem bywa w sporcie. Co mają powiedzieć kibice Chelsea - wywalmy tego parodystę Mourinho i tych marnych kopaczy? Przecież Moskal nie ma żadnej winy w tym, że Brożek czy Jankowski marnują dogodne sytuacje. To nie FIFA, gdzie trener (gracz) ma wpływ na to jak kopnie zawodnik

Termalica w 12 meczach uzbierała punkt więcej od nas. Chcielibyście się z nimi zamienić na zawodników? Bo ja nie. Gdybyśmy dzisiaj wygrali 3-0 to wszyscy by piali z zachwytu, bo gra naprawdę wyglądała dobrze - pewnie w obronie, składnie w ataku, długo utrzymywaliśmy się przy piłce.
Odpowiedz cytując
Zooey_Deschanel
Member
 
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 18.10.2015, 19:33
To forum to jest jedna wielka parodia. Wisła wygrywa - "hurraaaa mamy zajebista pake, nie rusz Kazika bo zginiesz" Brożek to jest kocur, świetnie Jankowski, świetnie Boguski, wyczuwam grę o mistrza w tym roku". Wisła - remisuje/przegrywa - "to jest ku*wa parodia, kopacze to leszcze, Jankowski niech spie***la, Brożek to już na emeryture niech idzie, Kazik jest spoko, ale trener z niego żaden"

No ku*wa ludzie, co wy odpieprzacie? Prawda jest taka, że Wisłą obecnie to poziom miejsc 10-16 i każde jej zwycięstwo to obecnie zaskoczenie. I tak będzie dalej dopóki nie będzie odpowiedniego trenera i odpowiednich graczy.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.10.2015, 19:38
Zooey_Deschanel napisał(a):Wyświetl post
To forum to jest jedna wielka parodia. Wisła wygrywa - "hurraaaa mamy zajebista pake, nie rusz Kazika bo zginiesz" Brożek to jest kocur, świetnie Jankowski, świetnie Boguski, wyczuwam grę o mistrza w tym roku". Wisła - remisuje/przegrywa - "to jest ku*wa parodia, kopacze to leszcze, Jankowski niech spie***la, Brożek to już na emeryture niech idzie, Kazik jest spoko, ale trener z niego żaden"

No ku*wa ludzie, co wy odpieprzacie? Prawda jest taka, że Wisłą obecnie to poziom miejsc 10-16 i każde jej zwycięstwo to obecnie zaskoczenie. I tak będzie dalej dopóki nie będzie odpowiedniego trenera i odpowiednich graczy.
Ogólnie, to tutaj zdania są zawsze dość podzielone, niezależnie od wyników.

Ale cóż, dzięki, że uświadomiłeś nam jaka jest PRAWDA.

To forum jest parodią, bo jest za mało tak wartościowych członków, jak Ty. Proszę, sklonuj się w 50 egzemplarzach i oświecaj nas dalej PRAWDĄ.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.10.2015, 19:39
Nędza ma od dzś na imię Denis Popov to 2 ligowy zawodnik o nędznych umiejetnościach i zupełnym brakiem pomysłu na grę na ekstraklasowym poziomie.Grając z Termaliką Moskal drugą zmianę dokonuję w 85 minucie. Proponował bym do ataku kibica ,który strzelil bramkę w meczu z gwiazdami przynajmniej nie trzeba było by mu płacić.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 18.10.2015, 19:49
Maćku Jankowski! Widzę, że koszulka ci ciąży, bo noga nie idzie tak jak powinna przy 100% sytuacjach - weź więc zamień ją na ta pomarańczową, w której twoi koledzy siedzą na ławce i do nich dołącz - wszyscy będą szczęśliwsi.
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.10.2015, 19:52
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Maćku Jankowski! Widzę, że koszulka ci ciąży, bo noga nie idzie tak jak powinna przy 100% sytuacjach - weź więc zamień ją na ta pomarańczową, w której twoi koledzy siedzą na ławce i do nich dołącz - wszyscy będą szczęśliwsi.
Z osła konia wyścigowego nie zrobisz.
Tyczy się to Jankowskiego i niestety naszego trenera.
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.10.2015, 20:08
arti napisał(a):Wyświetl post
I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.
To jest kwintesencja tego co się dzieje od strony sportowej z Wisłą. Zatrudniamy n-tego pomocnika w przerwie letniej a w kadrze mamy słownie jednego napastnik, który od dłuższego czasu jest bez formy. Opieranie zespołu na Brożku i Głowackim a więc zawodnikach po drugiej stronie kariery piłkarskiej przypomina mi sytuację Łks i Odry Wodzisław. Co najśmieszniejsze, że tych co w lecie sprowadzono i podpisano z nimi 3-letnie umowy nic nie grają a są w wieku, w którym piłkarz osiąga szczyt formy.
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.10.2015, 20:12
Momentami Niecierza robiła z naszymi gwiazdami co chciała. Niecierza? A co to w ogóle jest? Wieś z 700 mieszkańcami... Moskal OUT, 14 remisów w 26 meczach ligowych - no super wynik.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.10.2015, 20:12
Paralityk, kaleka, miernota, parapiłkarz, pokraka, łajza, pseudokopaczyna, nieudacznik, lebioda, patałach, łamaga, antytalent, oferma, niezdara, sierota, ciamajda, ciapa, gamoń, wymoczek, partacz, niedojda, fajtłapa, ciemięga, niedołęga, dyletant, niemota, mimoza, niedorajda, osioł, łachudra, popapraniec.

Ktoś zna jeszcze jakieś kulturalne określenia na "grę" Macieja Jankowskiego? Przecież to co gość sobą prezentuje jest niewiarygodne. Chłop jest chyba najsłabszym zawodnikiem w ostatnich 10 latach w Wiśle, na pewno na równi z asami pokroju Czekaja, Frederiksena. I gra w pierwszym składzie non stop i u Smudy i u Moskala. Czy on ma na nich jakieś kwity? Najgorsze jest to, ze to osobnik kompletnie pozbawiony wstydu. Miał czelność poprosić o rozwiązanie kontraktu.

Klucz do wygrywania meczów to trzymanie Urygi i Jankowskiego z dala od składu. Za nich może grać ktokolwiek. Szkoda, ze młodzi prezentuja tak beznadziejny poziom. Umówmy się jest beznadziejnie na prawie każdym polu i boję się, że kroczymy ścieżką Śląska Wrocław, a wcześniej Widzewa i ŁKSu. Brak perspektywicznych zawodników, stadion wypełniony w 30% i mogę wymieniać i wymieniać.

Ciemność widzę, ciemność.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.10.2015, 20:31
Do trzymanych z dala od składu dodałbym Cywkę. Przynajmniej na razie. Nie do końca rozumiem, co się z nim dzieje.

Wiem, że zdaniem wielu forumowiczów mamy potencjał na miejsce w środku tabeli. Nie czas i nie miejsce na toczenie sporów na ten temat. Chciałbym jednak widzieć w tych piłkarzach jakąś iskierkę, jakąś determinację. Po 15 minutach było wiadomo, że tego meczu nie wygramy. Większość naszych ataków to takie biegnięcie do przodu bez jakiegokolwiek pomysłu. Z kolei przy stałych fragmentach nasi piłkarze samodzielnie oddawali się pod opiekę zawodników Niecieczy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 18.10.2015, 20:39
Z perspektywy trybun, słabo dziś zagrali: Boguski, Popovic, Cywka i Brożek. Do obrony nie ma się co rzucać. Cywka dzisiaj do zmiany po 45 minutach, gość jest kompletnie bezproduktywny, zero umiejętności dośrodkowania, pójścia 1 na 1, zrobienia przewagi czy wykończenia akcji. Typowy dużo biegający rzemieślnik. Start jak wóz z węglem, szybkość ikarusa i zwrotność Rudego 102. Popovic bez strzału, rozegranie tylko w poprzek. Brożek to jeden wielki stojanow, absurdalnie zatrważający brak ruchu. Piłka tylko nogi i najlepiej patelnia, którą jak już dostanie to koncertowo s.......i.

Reasumując chciało się wyć i wyjść po 45 minutach. Do tej pory broniłem Moskala ale to jest na prawdę koszmar oglądać tak grającą Wisłę. Jak już jesteśmy tacy ch... to chociaż stałe fragmenty poćwiczmy, rzuty wolne żeby jak się nadarzy okazja ściągnąć tą pajęczynę i później murować bramkę przez 90 minut. Inaczej nie widzę dla nas przyszłości :-(
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 18.10.2015, 20:39
fialo napisał(a):Wyświetl post
Paralityk, kaleka, miernota, parapiłkarz, pokraka, łajza, pseudokopaczyna, nieudacznik, lebioda, patałach, łamaga, antytalent, oferma, niezdara, sierota, ciamajda, ciapa, gamoń, wymoczek, partacz, niedojda, fajtłapa, ciemięga, niedołęga, dyletant, niemota, mimoza, niedorajda, osioł, łachudra, popapraniec.

Ktoś zna jeszcze jakieś kulturalne określenia na "grę" Macieja Jankowskiego? Przecież to co gość sobą prezentuje jest niewiarygodne. Chłop jest chyba najsłabszym zawodnikiem w ostatnich 10 latach w Wiśle, na pewno na równi z asami pokroju Czekaja, Frederiksena. I gra w pierwszym składzie non stop i u Smudy i u Moskala. Czy on ma na nich jakieś kwity? Najgorsze jest to, ze to osobnik kompletnie pozbawiony wstydu. Miał czelność poprosić o rozwiązanie kontraktu.

Klucz do wygrywania meczów to trzymanie Urygi i Jankowskiego z dala od składu. Za nich może grać ktokolwiek. Szkoda, ze młodzi prezentuja tak beznadziejny poziom. Umówmy się jest beznadziejnie na prawie każdym polu i boję się, że kroczymy ścieżką Śląska Wrocław, a wcześniej Widzewa i ŁKSu. Brak perspektywicznych zawodników, stadion wypełniony w 30% i mogę wymieniać i wymieniać.

Ciemność widzę, ciemność.
Czasem nie pomyliło Ci się z Sadlokiem ?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 18.10.2015, 20:39
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Do trzymanych z dala od składu dodałbym Cywkę. Przynajmniej na razie. Nie do końca rozumiem, co się z nim dzieje.

Wiem, że zdaniem wielu forumowiczów mamy potencjał na miejsce w środku tabeli. Nie czas i nie miejsce na toczenie sporów na ten temat. Chciałbym jednak widzieć w tych piłkarzach jakąś iskierkę, jakąś determinację. Po 15 minutach było wiadomo, że tego meczu nie wygramy. Większość naszych ataków to takie biegnięcie do przodu bez jakiegokolwiek pomysłu. Z kolei przy stałych fragmentach nasi piłkarze samodzielnie oddawali się pod opiekę zawodników Niecieczy.
Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 18.10.2015, 20:51
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Czasem nie pomyliło Ci się z Sadlokiem ?
Jeden i drugi poprosił o rozwiazanie kontraktu. Niektorzy nie mają wstydu.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 18.10.2015, 20:59
Donald tym swoim strzałem to nie wiem co chciał zaprezentowac, ze potrafi mocno kopnac? ta nieudolnosc strzelecka ostatnio strasznie poraza, staja przed polem karnym i nie wiedza co zrobic.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 18.10.2015, 21:04
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Donald tym swoim strzałem to nie wiem co chciał zaprezentowac, ze potrafi mocno kopnac? ta nieudolnosc strzelecka ostatnio strasznie poraza, staja przed polem karnym i nie wiedza co zrobic.
Żaden z naszych zawodników, poza Brożkiem przed laty (choć i on miewał wiele kryzysów), nigdy nie słynął ani ze skuteczności ani regularności. To co się dzieje, to zatem nie przypadek, tylko coś czego należy się spodziewać. Gdyby byli i skuteczniejsi i regularniejsi, graliby gdzie indziej. Jako że w najbliższym czasie nie grożą nam lepsi, należy wziąć na wstrzymane, i czekać na następny losowy akt podwyższonej bramkostrzelności.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.10.2015, 21:10
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Żaden z naszych zawodników, poza Brożkiem przed laty (choć i on miewał wiele kryzysów), nigdy nie słynął ani ze skuteczności ani regularności. To co się dzieje, to zatem nie przypadek, tylko coś czego należy się spodziewać. Gdyby byli i skuteczniejsi i regularniejsi, graliby gdzie indziej. Jako że w najbliższym czasie nie grożą nam lepsi, należy wziąć na wstrzymane, i czekać na następny losowy akt podwyższonej bramkostrzelności.
Losowy akt podwyższonej bramkostrzelności, zwany też "przełamaniem z przeciwnikiem, który akurat pracuje na zmianę trenera."
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.10.2015, 21:19
mistico napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem niepotrzebnie Moskal jest uznawany przez większość z Was za winowajcę tych wyników. Naszym problemem jest to, że prawie wszyscy nasi ofensywni zawodnicy są bez formy. (...) Przecież Moskal nie ma żadnej winy w tym, że Brożek czy Jankowski marnują dogodne sytuacje. To nie FIFA, gdzie trener (gracz) ma wpływ na to jak kopnie zawodnik
Nie oglądałem dzisiejszego meczu, tym bardziej nie mogłem być na stadionie, ale wypada skomentować ten wpis.

Jeśli za formę prawie wszystkich ofensywnych zawodników" nie odpowiada Moskal, to kto?

Moskal nie ma winy w tym jeśli Brożek, czy Jankowski marnują pojedyńcze sytuacje. Jeśli jednak marnuje setki każdy zawodnik z pola, to jest to już problem całej drużyny. Pewne schematy trenują na treningach i trener ma większy wpływ na wynik, niż się niektórym wydaje.

Trenera trzeba chwalić po zwycięstwie i ganić po porażce. Remis dla Wisły jest jak porażka, w szczególności z niżej notowanym rywalem na swoim terenie.

Może nie mamy zbyt szerokiej kadry i ogromnej ławki rezerwowych, ale ciągle 1 skład wcale nie jest na papierze słabszy od Ruchu, Termaliki, Korony, Łęcznej a i nawet Jagielloni, Pogoni i Piasta.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.10.2015 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 18.10.2015, 21:19
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.
Cztery setki w meczu z przeciwnikiem, który niemalże nie wychodził z własnej połowy. Szału nie ma.

Absolutnie nie winię Moskala. Jestem raczej zdania, że kwestie finansowe zabijają ducha tej drużyny.

Swoją drogą - ciekawe, co planuje Cupiał. Jeśli chciałby odsprzedać Wisłę, żeby coś tam do jego kieszeni wróciło, to realizuje to w najlepszy z możliwych sposobów. Niedługo marka "Wisła Kraków" będzie warta jakąś symboliczną złotówkę.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.10.2015, 21:25
Czym kierowano się podpisując na trzy lata kontrakt z niechcianym w Ruchu Maciejem Jankowskim?

Jak to jest, że niektórym zawodnikom nie daje się szans wykazać w kilku meczach z rzędu, a jeśli już to na innych pozycjach (ostatnie przykłady to Stępiński i Barrientos), a niektórych wystawia się w kilkudziesięciu spotkaniach i oni notorycznie zawodzą.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.10.2015, 21:26
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.
Nie trzeba cudów na kiju, żeby stworzyć 4 setki z Termalicą, Koroną czy innymi patałachami, gdzie grają jakieś Cebule, Sylwestrzaki i inne Wilusze. I nie mówcie, że takie Korony, Termaliki dysponują lepszymi składami niż Wisła z reprezentantem Polski, jednym z najlepszych skrzydłowych w ekstraklapie (Donald), byłym królem strzelców, jedną z silniejszych linii defensywnych, bo jest to śmieszne.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli za formę prawie wszystkich ofensywnych zawodników" nie odpowiada Moskal, to kto?
Z wypowiedzi na forum niektórych osób odnoszę wrażenie, ze trener Moskal jest odpowiedzialny dosłownie za nic.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.10.2015 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:37.