The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.08.2015, 20:31. [VI kolejka] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00
VS










Polska liga nie zwalnia tempa. Już w najbliższy weekend kolejna, już szósta seria spotkań w Ekstraklasie, w której Wisła Kraków zmierzy swoje siły z Pogonią w Szczecinie. Spotkanie zaplanowano na piątkowy wieczór, a pierwszy gwizdek zabrzmi już o godzinie 18:00.

W poprzednim sezonie wyprawę do Szczecina miło wspominają nasi piłkarze, którzy pewnie zdobyli trzy punkty aplikując miejscowym aż trzy bramki. Warto zauważyć, że oba kluby mierzył się ze sobą również w szóstej kolejce poprzedniego sezonu. Czy to dla nas dobry prognostyk? Oby!

Najbliższy pojedynek jest wyjątkowy, ponieważ spotykają się dwie drużyny, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze smaku porażki, czy tak samo będzie po ostatnim gwizdku arbitra? Tego dowiemy się przed godziną 20.





Transmisję z piątkowego spotkania przeprowadzi stacja Eurosport HD.







Historia spotkań pomiędzy Pogonią Szczecin a Wisłą Kraków:




Sezon 2006/07

14 kwietnia 2007, 18:00 Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 1:1, Piotr Celeban 49 - Hristu Chiacu 89

Sezon 2007/08

Brak spotkań.

Sezon 2008/09


Brak spotkań.

Sezon 2009/10

Brak spotkań.

Sezon 2010/11


Brak spotkań

Sezon 2011/12

Brak spotkań

Sezon 2012/13


14 września 2012, 20:45 Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 2:0, Andradina 41 (k), Robert Kolendowicz 59

Sezon 2013/14:

31 sierpnia 2014, Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 0:0

Sezon 2014/15:

22 sierpnia 2015, Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 0:3, Semir Štilić 25, Paweł Brożek 36, 75









Meldunek ze Szczecina.





Nasz najbliższy przeciwnik aktualnie plasuje się na piątej pozycji w Ekstraklasie. Na swoim koncie Portowcy mają dziewięć oczek, na co składają się dwie wygrane i trzy remisy. Pogoń to jedna z dwóch ekip w naszej lidze, która nie zaznała jeszcze smaku porażki, miejmy nadzieję, że po piątkowym meczu się to zmieni.

Podopieczni Czesława Michniewicza, dobrze weszli w sezon wygrywając w Poznaniu z aktualnym mistrzem kraju 2:0. Po grze zespołu nie widać praktycznie tego, że latem z klubem pożegnał się Marcin Robak, który był ważnym zawodnikiem Portowców. W ostatniej kolejce Pogoń pokonał w wyjazdowym spotkaniu Podbeskidzie 3:2 a jedną z bramek dla gości zdobył Patryk Małecki, który powali wraca do formy, po ciężkiej kontuzji.






Portowcy pod lupą TWSD.





Przeglądając skład naszych rywali można zauważyć, że o sile zespołu nadal stanowią Ci sami zawodnicy, co w poprzednim sezonie. Więc jak łatwo się domyślić trzon drużyny został nienaruszony i wokół tego trener Michniewicz próbuje budować nową, jakość drużyny.

Dostępu do bramki strzeże 23-letni Dawid Kudła, który w dotychczasowych spotkaniach tylko raz zachował czyste konto (w starciu z Górnikiem Łęczna). Młody bramkarz jest jednak pewniakiem do składu. Do bloku obronnego dobrze wprowadziła się dwójka stoperów sprowadzona przed sezonem, zarówno Jakub Czerwiński jak i Jarosław Fojut dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. W linii pomocy ważnymi postaciami są Rafał Murawski oraz Patryk Małecki, który wraca do formy po kontuzji. W ataku oczywiście prym wodzi Łukasz Zwoliński, który w tym sezonie strzelił już trzy bramki, więc nasi obrońcy będą musieli poświęcić mu więcej uwagi.







Kazimierz Moskal na dywaniku.






Kazimierz Moskal został we wtorek wezwany przez Radę Nadzorczą do Myślenic, celem spotkania wg oficjalnej strony klubu " było podsumowanie pierwszej fazy sezonu 2015/2016 oraz przebieg przygotowań do kolejnych meczów''. Nieoficjalnie mówi się, że zarząd klubu oraz właściciel nie do końca są zadowoleni z wyników osiąganych przez zespół oraz ulgowego potraktowania rozgrywek pucharu Polski. Jak widać jednak na dzień dzisiejszy pozycja Moskala został obroniona, być może przez Prezesa Gaszyńskiego a być może zarząd przekonał sam Moskal, który ma pomysł na wyprowadzenie Wisły z dołku ''ostatnich minut".

Czas pokaże na jak długo stołek, na którym siedzi Kazimierz Moskal został obłożony lodem i już nie jest tak gorący. Środowisko sportowe już spekuluje, że w przypadku porażki z Pogonią lub ze Śląskiem do meczu z Górnikiem Łęczna przygotowywał zespół będzie już nowy szkoleniowiec.






Do Szczecina przez Opalenice.

Decyzją sztabu szkoleniowego przygotowania do piątkowego spotkania podzielone zostały na dwa etapy. Pierwszy trening Wiślacy odbyli w Myślenicach a następne przeprowadzone będą w Opalenicy, gdzie Wiślacy zatrzymają się w drodze do Szczecina. Miejmy nadzieję, że rozłożenie podróży na dwa etapy będzie miało pozytywny wpływ na naszych zawodników i nikt nie będzie narzekał na zmęczenie.





Rozkojarzona Wisła, brak decydującego ciosu.





Niestety, po raz kolejny Biała Gwiazda dała sobie wydrzeć pewne trzy punkty, bo jak inaczej nazwać rzecz jak zdarzyła się w niedzielny wieczór na R22 w meczu przyjaźni?

Wiślacy zamiast strzelić bramkę na 3:0 i zapewnić sobie komfort przed drugą połową, dali złapać gdańszczanom kontakt a Ci to skrzętnie wykorzystali doprowadzając dwukrotnie do remisu i zabierając Wiśle trzy punkty.

Powyższe elementy są do poprawy od dłuższego czasu a co najgorsze nie widać zadawalających efektów w postaci zdobywanych punktów. Wisła po pięciu kolejkach ma na swoim koncie sześć punktów, ciężko, aby ekstraklasa zmieniała zasady przyznawania punktów i dawała punkty za ładną dla oka grę, bo trzeba przyznać, że gramy ładnie.. Ale, no właśnie. Zawsze jest jakieś, ale, o którym już swego czasu wspominałem, za wszelką cenę zawodnicy Wisły chcą wejść do bramki z piłką, nadal brakuje strzałów z dystansu co zmniejsza możliwość popełnienia błędu przez bramkarza.




Uwaga na żółte kartki!





Czas na pierwsze kartkowe ostrzeżenie, chyba każdy domyśla się, który z Wiślaków jest zagrożony pauzą w następnym meczu. Tak, to Łukasz Burliga, który już zdążył obejrzeć trzy napomnienia w tym sezonie, niestety czwarta kartka eliminuje go z kolejnego spotkania. A patrząc na naszą wąską kadrę i kontuzję Sadloka - pauza Burligi była by dla nas dość dużym problemem.







Terminarz VI kolejki Ekstraklasy:

21 sierpnia (piątek)

18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
20:30 Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna

22 sierpnia (sobota)

15:30 Ruch Chorzów - Termalica Nieciecza
18:00 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:30 Cracovia - Jagiellonia Białystok

23 sierpnia (niedziela)

15:30 Lech Poznań - Piast Gliwice
18:00 Legia Warszawa - Korona Kielce

24 sierpnia (poniedziałek)

18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin



Zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 19.08.2015 o godz. 20:43.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.08.2015, 22:04
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Podopieczni Czesława Michniewicza, dobrze weszli w sezon wygrywając w Poznaniu z aktualnym mistrzem kraju 2:0.
e tam: 1-2 było przecież w Poznaniu.

Co do najbliższego meczu, jestem optymistą i ściskam kciuki.
Za Wisłę i za Kazika.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.08.2015, 22:34
Najbardziej u paprykarzy obawiam sie Małego i tego nieobliczalnego Frączczaka, ale dafensywe mają równie dziurawą jak My.Ogólnie każdy wynik możliwy jak to w ekstraklapie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.08.2015 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.08.2015, 23:58
Z Pogonią mamy rachunki do wyrównania. To właśnie przez remis z Pogonią (ostatnich minutach) straciliśmy szansę na puchary w poprzednim sezonie.

Jak to powiedział Moskal, każdy trening powinien być jak finał LM. W piątek piłkarze muszą pokazać, że stoją za nim murem i zagrają z taką determinacją, aby nie było wątpliwości komu należą się 3 punkty.

Oby.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.08.2015, 09:01
jesli chlopcy ( nie mylic z charakternymi mezczyznami ) zagraja dobrze skoncentrowani to mysle ze jest szansa na osiagniecie "zwycieskiego remisu"
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.08.2015, 09:27
Czyżby to był dla tej drużyny "mecz rundy"?

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z Pogonią mamy rachunki do wyrównania.
Oni mogą powiedzieć to samo, po tym jak dostali w czapę 3-0 rok temu u siebie.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.08.2015, 09:49
Oglądałem ostatni mecz Pogoni z Podbeskidziem. Wystarczył błysk w ofensywie Adu i obrona Portowców nie istniała. Mamy piłkarzy o większym potencjale niż on (myślę tu o DG, ale też o Crivellaro (mam nadzieję, że wyjdzie w pierwszym składzie) i Mące), więc jeśli panowie piłkarze wyjdą nastawieni na zdecydowaną walkę o 3 punkty, to powinno być dobrze. Pogoń jest w gazie, my ostatnio się nie popisaliśmy, więc mam nadzieję, że będą chcieli grać otwartą piłkę z Wisłą, co powinno być z korzyścią dla nas.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.08.2015, 13:31
Ciężki mecz i jakoś intuicja mi mówi, że też pierwsza porażka. Papryki w gazie, a nasi na wyjazdach póki co niewiadoma, bo mieliśmy jedynie dwa mecze "specjalne", gdzie motywacja jest zawsze większa.

Wóz albo przewóz. Remisami daleko nie zajdziemy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 20.08.2015, 13:44
Czekaaaam na wiatr co rozgooooniiiii
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.08.2015, 14:22
Mecz przełomowy... na pewno dla Moskala. Mam nadzieję, że piłkarze się zepną i uratują mu tyłek - sam przeczuwam bramkowy remis :(
Odpowiedz cytując
Kemot22
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2015, 14:57
Być może to mini zgrupowanie w Opalenicy wyjdzie im na dobre przed meczem. Czasmi dobrze jest zmienić otoczenie... oby tak się stało, na zdjęciach widać uśmiechy trenera, powinno być OK!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.08.2015, 16:39
Przeczuwam kolejny z rzedu remis ale po cichu licze na wystep podobny do tego jaki był w poprzednim sezonie gdzie wygralismy na legaliu trzy do jaja.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.08.2015, 17:34
Małecki największym zagrożeniem. Postawiłbym na Jankowskiego w ataku zamiast Brożka, Paweł ewidentnie nie jest sobą w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 20.08.2015, 17:46
Moskal musi wygrać, Pogoń to wie więc nie zdziwię się jeśli ustawią się na grę z kontry. Wówczas będzie to ciężki mecz dla Głowackiego. Obawiam się 2:1 dla Pogoni.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.08.2015, 18:45
A to Moskal gra? Bo wydawało mi się że Wisła. Wytwarzanie sztucznej presji to metoda sabotażystów żeby w jakikolwiek sposób utrudnić bo za dobrze nam idzie. Efekt będzie taki że powieziemy ich trójkę jak w zeszłym sezonie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
KotWButach
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.08.2015, 20:44
22 sierpnia 2014, Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 0:3, Semir Štilić 25, Paweł Brożek 36, 75

podobna data, to i wynik będzie podobny...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 20.08.2015, 23:04
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Moskal musi wygrać, Pogoń to wie więc nie zdziwię się jeśli ustawią się na grę z kontry. Wówczas będzie to ciężki mecz dla Głowackiego. Obawiam się 2:1 dla Pogoni.


Moskal nie gra.Moskal za Brozka nie strzeli gola,Moskal nie poda za Boguskiego szybciej piłki

ja wiem ze mozna miec do niego pretensje ,ale chyba głownie o to ze powinien ostrzejszą reką podchodzic do zawodnikow.A jak dla mnie to on ich troche "głaska"

ale ze to temat meczowy....wynik mozliwy w kazdą strone.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 21.08.2015, 10:39
Brożek mentalnie się póki co wypalił niestety to cień piłkarza. Więc moim skromnym zdaniem powinien odpocząć na ławce, a w jego miejsce dać Jankowskiego, strzelił ostatni dwie bramki, nie ważne jakie to był sytuacje ale jednak udało mu się i to może będzie początek jakiejś serii. No i powiem Wam koledzy że jak tego nie wygramy to kolejna cegiełka do grobu Moskala niestety.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
Camilos
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 21.08.2015, 11:41
Wreszcie czas na przełamanie i 3 punkty w co gorąco wierzę.

Co do opisu meczu, znalazłem bład. Transmisja w Eurosporcie2, a nie w Eurosporcie.

JJJBG!
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 21.08.2015, 11:52
ciekawi mnie skład jaki wytypuje dziś Moskal, mam nadzieje na min 1 zmianę w porównaniu ze składem z meczu z Lechią.

a tak z innej beczki, ciekawe jakby zachował się Mały gdyby (nie daj Boże) strzelił Wiśle gola?

Ave i do przodu! tylko 3 pkt.


Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 21.08.2015, 12:11
A jak sie ma zachowac? Zrobi to co kazdy pilkarz w podobnej sytuacji. Pewnie strzeli.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 21.08.2015, 12:23
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
ciekawi mnie skład jaki wytypuje dziś Moskal, mam nadzieje na min 1 zmianę w porównaniu ze składem z meczu z Lechią.

a tak z innej beczki, ciekawe jakby zachował się Mały gdyby (nie daj Boże) strzelił Wiśle gola?

Ave i do przodu! tylko 3 pkt.
Jak będą gwizdy to wyśle kibiców na drugą stronę błoń...
Odpowiedz cytując
serek_dj
Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 21.08.2015, 12:27
"Wiślacy zamiast strzelić bramkę na 3:0 i zapewnić sobie komfort przed drugą połową, dali złapać gdańszczanom kontakt a Ci to skrzętnie wykorzystali doprowadzając dwukrotnie do remisu i zabierając Wiśle trzy punkty. "

Zabrali nam DWA punkty

Dzisiaj będzie dobrze bo nikt się tego nie spodziewa
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 21.08.2015, 13:21
A ja znowu swoje - stracimy punkty bo nie mamy w środku żadnego defensywnego pomocnika. Uryga przez cały mecz odnotuje jeden przechwyt i tyle jego wkładu w grę defensywną. Ryszard i Głowa sami rady nie dadzą, a kolejni trenerzy naszych przeciwników widzą że w drugiej linii nie mamy żadnego walczaka więc to autostrada do naszej linii obronnej.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 21.08.2015, 13:40
Camilos napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie czas na przełamanie i 3 punkty w co gorąco wierzę.

Co do opisu meczu, znalazłem bład. Transmisja w Eurosporcie2, a nie w Eurosporcie.

JJJBG!
w necie ,to gdzie dzisiaj najlepiej oglądać?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 21.08.2015, 14:40
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
A ja znowu swoje - stracimy punkty bo nie mamy w środku żadnego defensywnego pomocnika. Uryga przez cały mecz odnotuje jeden przechwyt i tyle jego wkładu w grę defensywną. Ryszard i Głowa sami rady nie dadzą, a kolejni trenerzy naszych przeciwników widzą że w drugiej linii nie mamy żadnego walczaka więc to autostrada do naszej linii obronnej.
Ależ mamy. Mączyński może spokojnie grać na 6. Tylko, ze wtedy na 8 musiałby wystąpić Cywka lub Popović. Po to ich chyba ściągnęliśmy (do niczego innego zresztą się nie nadają, bo z Cywki żaden skrzydłowy, a Popovicia żadna 10). Chyba, że to zupełnie przestrzelone transfery i Uryga wygrał rywalizację o miejsce na boisku.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 21.08.2015, 14:54
marcinm napisał(a):Wyświetl post
w necie ,to gdzie dzisiaj najlepiej oglądać?

http://www.meczyki.pl/transmisja-na-..._krakow,1.html
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 21.08.2015, 15:35
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Jankowski w mojej opinii powinien zostać sprawdzony od pierwszych minut w Szczecinie jako napastnik. Za plecami z DG, Crivellaro i Boguskim.
Dziękuję Panie Kazimierzu, że czyta Pan forum
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 21.08.2015, 16:24
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ależ mamy. Mączyński może spokojnie grać na 6.
Nie może. Ważący 65 kilo zawodnik jako twardziel do czyszczenia przedpola* to dość śmieszny pomysł. Mąka fajnie łączy defensywne zachowania z ofensywnymi, ale nie żartujmy sobie.

*O ile to masz na myśli jako "grę na 6".
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.08.2015, 18:53
No i 5 remis! Przykro na to patrzeć:/ w meczu ze Śląskiem obstawiam remis albo pierwszą porażkę:/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:48.