
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#22
|
|
ja tam nie rozumiem zaskocznie
![]() W Pucharze Polski zagramy solidnie dopiero jak szmaty nam oddadzą zaległy superpuchar. Zresztą, po co grać w puchzrze Legii ? Wolfy, nie wiesz jak chłopy sie prezentaują na treningach, moze dlatego zagrali a moze dlatego ze Moskal nie chciał grać do końcu rundy z Czekajem. Dla mnie logicznym był brak czołowych postaci w składzie, niemniej jednak zaskoczył mnie ławką z 5 zmiennikami oraz zmianami. Bo po wejściu PB i KM widać było różnice. Tylko po .... to było? Zmianę Marszalika rozumiem jak najbardziej ale pozostałe dwie mnie zastanawiają. Żywię nadzieję ze to był ostatni mecz Buchalika w klubie. Po za tym dla Nas priorytetem jest liga, na .... nam puchary jak my ledwo licencje na lige otrzymaliśmy? I kazdy który ....i na Głowackiego i jego błedy niech teraz ma w pamięci 90 minut Czekaja. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|