
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2012
Offline |
#11
|
|
Zdecydowanie widać, że puchar został potraktowany na łapu capu. Brak 6 podstawowych graczy, którzy są trzonem tego zespołu...
Najważniejsze żeby psychicznie zawodnicy nam niepodupadli, tak jak to miejsce miało rok temu po meczu z kuchenkami. Teraz Lechię koniecznie trzeba pyknąć bo po tak spektakularnym odpuszczeniu PP i ewentualnej porażce z Lechią nawet nie chcę sobie wyobrażać atmosfery wokół klubu... Trzeba wierzyć, że będzie dobrze i chodzić na każdy mecz ! |
|
|

|
||||||
|
|