
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#61
|
|
odróżniasz głaskanie od zwykłego szacunku? czy jeśli nie obrażam, nie wyzywam naszych kopaczy to od razu ich ubóstwiam?
Gdybyś chociaż używał merytorycznej krytyki, ale oczywiście lepiej zwyzywać kogoś od paralityków czy partaczy. słońce, świeci nad nami (..) Amen |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#62
|
|
Dziekuje, ze mnie "odmladzasz". W takim razie szanuj sobie Boguskiego, Jankowskiego, Buchalika, Burlige, Donalda, a ja bede sobie szanowal Glowackiego, Sobola, Moskala, Reymana i inne zasluzone dla tego klubu osoby, ktore na ten szacunek zapracowaly na boisku jak i poza nim, ok?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 23.07.2015 o godz. 22:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#63
|
|
A dlaczego niby mam go szanować? Wisła to dla mnie przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą na trybunach i którzy poświęcają dla niej swój czas i pieniądze i niejednokrotnie zdrowie. A nie kopacze urodzeni kilometry stąd, dla których to po prostu kolejne miejsce pracy, miejsce gdzie za marne kopanie piłki dostają niewspółmierne duże pieniądze. Od kopacza przede wszystkim należy wymagać, a nie głaskać go po jajach. Być piłkarzem u nas to zajebista robota, chuja od siebie dajesz, ale jesteś świętą krową bo jesteś "piłkarzem", więc należy ci się szacunek za sam fakt bycia "piłkarzem". Cudzysłów tu jest nieprzypadkowy, bynajmniej.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#64
|
|
Dupcy wam się w głowach już od tych upałów, albo za długo na forum siedzicie. Kto by pomyślał, że kibicom Wisły trzeba tłumaczyć dlaczego nie można obrażać piłkarzy Wisły (dopóki nie odwalą jakiegoś numeru).
![]() Jak coś pójdzie nie tak i będziemy grali np. w okręgówce, to też będziecie jechać piłkarzy, że nie umieją grać jak czołówka ligi? Moja rada - idą derby, ukierunkujcie nadmiar energii w ich stronę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#65
|
|
mam nadzieje ze Kazek wystawi na def pomocnikach Maczynskiego i Cywke - a nie Uryge
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#66
|
|
Jutro będzie "garbata dola".
Pierwszy mecz mamy za sobą, nieudany zresztą ale przykład Legii pokazuje że można mieć pierwszy mecz tragiczny a następne dwa zagrać bardzo dobrze. Oby tak było z nami. Będzie dużo walk jak zawsze więc na styl nie ma co patrzeć. Liczą się tylko 3 pkt. I trochę WIARY co niektórzy. Najgorzej to mecz przegrać już w szatni. A piłkarzy tej Wisły trzeba szanować bo nie widać by odwalali jakąś maniane, czasami braki umiejętnośći i chłodnej głowy, bo o braku walki powiedzieć nie można. Więc jak dają z siebie wszystko to ich trzeba wspierać, szczególnie że klub wychodzi po dołku na prostą. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Rabka
Offline |
#67
|
|
[QUOTE=FraMat;1408559]Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej niedocenianego, moim zdaniem, polskiego trenera.
heh z tego co pamietam to doceniany był ,a nawet wyceniany.... ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#68
|
|
Tylko zwycięstwo na derbach tylko zwycięstwo !!!
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#69
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#70
|
|
Derby to derby i nie chcę powtórki z ubiegłego roku. Trzeba grać i zapierdalać przez 95 minut, anie przez 30 a resztę stać na boisku. Być może na przekór wszystkim ale ja postawiłbym w tym meczu na Boguskiego i Jankowskiego, w środku zaś Crivellaro za Brożkiem, Cywka na "8" i Mączyński na "6". Jankowski gra naprawdę nieźle, a Boguś na pewno będzie zapieprzał. Przypuścić na nich totalny atak i zastosować pełen pressing i wygrana jest Nasza ------->>> Jazda, Jazda Jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#71
|
|
O tym pisałem wczoraj - jak odpowiednio wykorzystamy Bogusia i Jankesa jest duża szansa, że osiągniemy korzystny rezultat.
![]() Formacja oparta na 2 trójkątach - w środkowej strefie i w napadzie. Boczni obrońcy wysunięci podłączający się do akcji na zasadzie fałszywych skrzydłowych. Zagęszczamy środek pola. Cywka i Mąka jako DP, choć ten pierwszy miałby zadania ofensywne wspierając Popovicia. Brożek w przodzie nie jest osamotniony. Skoro Boguski jest od brudnej roboty, niech ją robi w przodzie zwalniając miejsce. Przy dośrodkowaniach z prawej czy lewej strony jest albo Brożek, albo jak piłka przejdzie dalej obronę jest Boguski/Jankes. W razie chujni z grzybnią do zmiany Popovic, wprowadzić Crivellaro.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 24.07.2015 o godz. 10:19.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#72
|
|
W jakich strojach dziś gramy? Ma ktoś jakieś info?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#73
|
|
Niebieskie, jak zwykle na "wyjeździe" na kałuże.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2015
Offline |
#74
|
|
Wygramy. Przeczuwam że będzie 2:0 Zieliński jeszcze nie przegrał wiec pierwsza porażka będzie bardzo bolesna.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#75
|
|
Lepiej, żeby nowi piłkarze zdawali sobie sprawę z wagi tego spotkania.
Wykorzystać swoje szanse, nie dać się ponieść emocjom. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#76
|
|
Mam nadzieję, że Brozio i Głowa staną na wysokości zadania i poprowadzą armię najemników do zwycięstwa. Niech wytłumaczą szczęśliwej kompaniji ile znaczą dla nas derby, że to nie jest tylko mecz typu " dobrze że się wyzerowaliśmy".
Zróbcie zbiorowy gang-bang na tej pasiastej dziwce! ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#77
|
|
Kadra na dziś:
Bramkarze: Cierzniak Zając Obrońcy: Żemło Guzmics Głowacki Burliga Jović Sadlok Kujawa Pomocnicy: Cywka Crivellaro Mączyński Popovič Boguski Uryga Kuczak Jankowski Napastnik: Brożek ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#78
|
|
Przed meczem, to w ciemno można stawiać, że stracimy bramkę, bo gra obronna za Moskala(i ogólnie "klasa" obrony), to wesoła twórczość. Dzisiaj pewno będzie podobnie, ale obyśmy strzelili więcej. Pan ("Nic nowego tutaj nie wymyślę")Kazimierz nie nastraja mimo wszystko optymistycznie.
Powód: Jedno zdanie.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 24.07.2015 o godz. 16:49.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#79
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#80
|
|
Poprostu Kujawa i Zemlo sa lepsi
![]() ![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
No Kaziu naprawdę nie lubi ryzyka...
![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#82
|
|
skład dobry, ale zrobiłbym jedną zmianę, za Uryge powinien wskoczyć Crivellaro
![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 10.2014
Offline |
#83
|
|
Nie szanować piłkarzy z powodu tego, że nie posiadają umiejętności Ronaldo czy Messiego ? Dobre.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#84
|
|
Z tym charakterem to poza Sobolem, Głową czy Kosowskim znowu za wielu nie było.
Conajwyżej z większymi umiejętnościami - tu się zgodzę. My zawsze mieliśmy pecha do właśnie chimerycznych gości ze słabą psychą. Skład oceniam.... defensywnie. Chociaż tyle, że Boguski gra za Burego. Wolałbym za Jovicia, ale przynajmniej to jedno skrzydło powinno funkcjonować jakoś w miarę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#85
|
|
Pytanie za 100 pktów.
Czy "piłkarze" do których wymagacie tak bardzo szacunku walczyli dziś o zwycięstwo? Czy z pełną determinacją chcieli wygrać najważniejszy mecz sezonu? Czy Cierzniak gral na czas w 65 minucie? No właśnie.
Ostatnio edytowane przez fialo : 24.07.2015 o godz. 21:32.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#86
|
|
Ile tych remisow ....a?
Zakonni jak najbardziej do pokonania... Sedzia bardzo slaby... To tak na szybko... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#87
|
|
przetrwaliśmy.
Jović i Brożek dziś najlepsi od nas. Po zejściu Pawła w ogóle nie stworzyliśmy zagrożenia Ogólnie nuda. Swoją drogą, jak Cracovia za Zielińskiego może tak dobre wyniki notować grając taki piach? ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#88
|
|
A tak sie odgrazali, ze Nas rozjebia 1-0
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#89
|
|
Kaziu Moskal nie wygrał meczu - po prostu niespodzianka stulecia.
A Boguski ma mniej więcej tyle wspólnego z piłkarzem, co Grodzka z kobietą. |
|
|
|
Member
Od: 08.2012
Offline |
#90
|
|
Oprawa śmiechu warta http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|