
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Organizatorzy rozgrywek nie kazali zbyt długo czekać kibicom Wisły Kraków na najważniejszy mecz w sezonie. Już w najbliższy piątek Biała Gwiazda zmierzy swoje siły z odwiecznym wrogiem i ku zdziwieniu internetowych kibiców to nie będzie mecz z Legią Warszawa.. Tylko DERBY KRAKOWA, jedno z dwóch najważniejszych spotkań w sezonie.
Niestety.. piątkowe Derby na żywo zobaczyć będą mogli tylko fani z podkrakowskich wsi. Fanatycy Białej Gwiazdy zostali ukarani zakazem udziału zorganizowanych grup kibicowskich w najbliższym spotkaniu. Jest to równoznaczne z pustym sektorem gości. W najbliższym spotkaniu przede wszystkim liczyć będzie się zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że Kazimierz Moskal - Wiślak z krwi i kości zmotywuje odpowiednio swoich podopiecznych i nie będziemy zmuszeni oglądać pseudo popisów naszych zawodników jak to miało miejsce w ostatnich Derbach po gorszej stronie Błoń. Cel na piątek jest prosty - zwycięstwo! Styl oraz forma jego osiągnięcia schodzi na dalszy plan. Sytuacja jest podbramkowa bo trzeba przyznać, że sąsiadka osiągnęła dobrą formę, więc nasi zawodnicy, którzy pokazali swoje umiejętności tylko przez pierwsze 30 minut spotkania z Górnikiem Zabrze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich możliwości! Zapraszam do dyskusji! TYLKO ZWYCIĘSTWO, NA DERBACH TYLKO ZWYCIĘSTWO!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 21.07.2015 o godz. 21:09.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#2
|
|
Jazda z ....ami i tyle!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Judasze są pewni siebie jak nigdy i pompują balonik, dlatego pie*dolniemy ich lekką ręką
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#4
|
|
To musi być komplet punktów, oby tylko nie było takiej sauny jak z Górnikiem.
Szkoda, że Moskal pewnie nie będzie mógł skorzystać z usług DG77 (a już na pewno nie w pełnym wymiarze czasowym, jeśli w ogóle wróci do tego czasu), mam wrażenie że przy obecnym środku pola mógłby sobie pozwolić na dużo ofensywniejszą grę (mniej powrotów). |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
Nasza druga linia musi zagrać o kilka poziomów lepiej niż w meczu z Górnikiem jeśli chcemy myśleć o dobrym wyniku. Od gry naszych pomocników będzie zależał wynik spotkania. W meczu z Lechią oprócz przypadkowego gola z rzutu rożnego, (rakels ewidentnie chciał strzelać i nietrafił czysto w piłkę, która trafiła do polczaka) i strzału kapustki sąsiadka nie zagroziła bramce Lechii. Jeśli chodzi o rożne i stałe fragmenty gry nie powinniśmy mieć tyle problemów bo nie bronimy strefą i jeśli ktoś nie zaśpi to nie powinno być takich sytuacji jak w meczu Lechia-cracovia. Wygrana sąsiadki myślę, że nam pomoże, balonik mają mega napompowany, miejmy nadzieję, że to ich zgubi. Ich najsłabszą formacją wg. mnie jest obrona, słabe boki obrony i drewniany sretenovic, jedynie polczak prezentuje poziom dlatego liczę na Popovica,Rafaela a po przerwie na Donalda żeby trochę rozchuśtali tą obronę, jeden gol i sąsiadka zacznie się gubić
AMEN! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#6
|
|
Jestem dziwnie spokojny o 3 pkt. Wygramy przekonująco.
![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#7
|
|
Bede szczęśliwy z remisu. Sory panowie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#8
|
|
Pejsy są faworytem i to jest fakt - ale jako że to derby i zawsze się rządzą własnymi prawami to mam nadzieję, że wygramy (chociaż przed meczem remis biorę w ciemno - sorry). Chociaż troche mnie martwi nasza gra. Z drugiej strony jako że gramy z klubem o "garbatej doli" to kiedyś ich seria bez porażki musi się skończyć. Oby było to w piątek.
Cytat:
![]() ![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#9
|
|
Panie Moskal czas podreperować średnią punktów na mecz bo 1,13 to trochę siara
, Paweł też by mógł się przełamać bo 545 minut bez gola, toć to wstyd.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 22.07.2015 o godz. 09:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#10
|
|
Boukhari gra?
A tak na poważnie - drugiego allahu akbar nie będzie. Strzelać z dystansu - Cywka, Popović, Crivellaro jak się okazało z poprzedniego meczu. Upatruje szansy w Pilarzu. Byle Cierzniak nie powtórzył wtopy z jego jedynego garbatego meczu. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#11
|
|
Co tu dużo gadać? Rozjebać ich i tyle. Do zera.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#12
|
|
Zrobic zakonnym drugi Grunwald...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Wolę nie pisać co przeczuwam. Mam nadzieje, że się mylę.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 22.07.2015 o godz. 10:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#14
|
|
Tu nie ma faworyta. Może i sąsiadka jest w formie, ale pamiętajmy ile to razy My byliśmy w formie, a różnie bywało.
Dlatego wygramy! ![]()
Kibic Białej Gwiazdy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#15
|
|
proponuje kubel zimnej wody , zwlaszcza po tym antyfutbolu piatkowym ...serce kaze wierzyc w niespodzianke a;le rozum podpowiada nie stawiac nawet zlotowki na zwyciestwo ....nadzieja w tym ze parchaci poczuja sie zbyt pewnie i to moze ich zgubic , oby .....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
|
Przewaga psychologiczna jest po stronie craxy. Co to oznacza? To, że być może oni pokażą pełnię możliwości, a my nie. Nikt nie wie z nas czy w piątek z Gónikiem Cywka czy Popowić pokazali pełnię swoich mizernych możliwości, czy też drzemią w nich większe możliwości. Każdy z nas jednak wie, że taki Bury na przykład czy Brozio, Głowa potrwafią grać lepiej. Co się okaże w piątek? Jeśli zagramy jak z Zabrzem - przegramy.
Spodziewam się, że paski wyjdą na nas jak na Lechię: wysoko pressingiem, ostro ale nie faul będa nas wybijać z rytmu. Kaziu jest wielkim orędownikiem tiki-taki, więc będziemy chcieli grać w piłkę co moim zdaniem nie będzie możliwe w tym meczu. Jeśli zagramy z takim pomysłem - przegramy. Zaczniemy wówczas grać w ich grę, to będzie ich mecz. Trzecia rzecz: samotny Brożek z przodu może grać dwa dni bez przerwy i nie strzeli gola. Potrzeba mu wsparcia, formacje muszą grać bliżej siebie. Wyjścia nie ma bo Brożek nie biega, więc musi być pod grą: poklepać z nim nawet tyłęm do bramki żeby był pod grą. Bo jedna celna piłka raz na 15 minut gdy obrońcy są skupieni tylko na nim jest bez sensu. Wywalić ze składu Jovicia bo to nie jest pomocnik, być gotowym na wprowadzenie z ławki DG77, być gotowym na odważne zmiany jeśli niektózy nie sa w formie, nie czekać ze zmianami do 85 minuty. Uważać na stałe fragmenty gry. A przede wszystkim trzeba mieć pomysł na wysoki pressing. Więcej zespołów będzie znami tak grać więc nasi musza się tego uczyć. A i tak najważniejsze jest serducho do gry. Nowi piłkarze muszą wiedzieć, że to jest mecz sezonu. Muszą wytrzymać atmosferę, prowokacje i wiedzieć, że to nie jest zwykły mecz (co już zdążył zkaomunikować w prasie Cierzniak). Cierzniak-Bury,Głowa,Rysiek,Sadlok-Mąka, Crivellaro, Cywka, Popović, Boguś - Brozio. Z ławki DG77, Jankes i trzecia zmiana w 93 minucie na utrzymanie 0-1 ![]() A tak poważnie to remis w ciemno. ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#17
|
|
wszystko co nie będzie porażką brałbym przed meczem w ciemno. Ale oczywiście walczyć, biegać, zapierdalać - takie powinno być motto. Piłkarze powinni wyjść na ich śmierdzący stadion i grać tak, jakby ten mecz decydował o ich życiu.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 22.07.2015 o godz. 11:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#18
|
|
Ejjj halo ludzie!!!
Co jest ....a z Wami.... To co myślicie,jakie macie przeczucia czy cos innego to zostawić dla siebie... Zostawic racjonalne myslenie bo tak w tym przypadku trzeba... To My jesteśmy WISŁA KRAKÓW... To my swietowalismy tyle pięknych chwil... To My kibice cale lata zyjemy dla tego klubu i go napędzamy... Czas przestać pisać co mysle,co sadze i jak będzie.... Ja spedzilem na tym klubie 23 sezony... Przychodzilem na niejeden mecz gdzie z góry wiedziałem ze będzie pyta, ze przejebiemy to ale zostawiałem to dla siebie... Dzisiaj mam już trochę lat ale pamiętam ze gramy z NAJWIEKSZA ....A W POLSCE... Jazda z nimi.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#19
|
|
Mam nadzieję, że nasi grajkowie nie prezentują takiego podejścia jak niektórzy userzy. Walczyć, biegać, zapier''lać!
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#20
|
|
Wygrać i z 5-0 i pokazać tym ciotom gdzie ich miejsce.Jazda Jazda z ku...ami
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#21
|
|
Ja mam taką teorię - w spotkaniu z Górnikiem graliśmy padakę, nie działo się nic bo to właśnie był trening przed derbami, w których piłkarsko nie dzieje się nic i obie ekipy grają gówno. Górnik okazał się idealnym sparingpartnerem, teraz to wykorzystać przeciw pasiastej dziwce.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Mam tylko nadzieje,ze Głowacki wyłoży nowym znaczenie słowa DERBY.
W przeciwnym razie niestety może być porażka. ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#23
|
|
Guerrier będzie dopiero jutro, nie ma szans na jego występ w derbach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#24
|
|
I jutrzejszy czwartek nie wystarczy, żeby iq77 położył się wcześniej spać zamiast chlania wódy w cocomo lub franticu i jebania pozostałości na MS AGH i się zregenerować?
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#25
|
![]() http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ue,nId,1857242 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#26
|
|
Świetnie. Dalej traktujmy ich jako święte krowy. Na szczęście w Poznaniu, Warszawie, Białymstoku ten proceder również jest zauważalny (vide rotacje).
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#27
|
Co mają sobie myśleć zawodnicy którzy solidnie pracowali przez ostatni miesiąc? przylatuje gwiazda d77 i dostaje miejsce za darmo? koledze tam dzisiaj mocno dopieściło słońce Co do samego meczu. Liczy się tylko wygrana, ale obiektywnie rzecz biorąc faworyta w tym meczu nie ma, a jeśli jest to na pewno nie jesteśmy nim my. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#28
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#29
|
|
Nowe grajki niech sobie zakodują w łepetynach, że z tymi ....ami liczą się tylko 3pkt. Żadne granie na remis, sranie się z wybiciem piłki i odstawianie nogi. Porażka jest nie do wytłumaczenia ,a zaufanie ciężkie do nadrobienia u kibiców.
Rozjebać gnój po polu i tyle w temacie. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#30
|
|
Sądzę, że trzeba będzie uważać na stałe fragmenty gry , szczególnie rogi , bo pejsy mają raczej przewagę jeśli chodzi o wzrost i mają Covilo.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|