The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.06.2015, 11:25. Podsumowanie sezonu 2014/15 w wykonaniu Wisły Kraków.
Witam,
zakładam temat w którym podyskutujemy nad podsumowaniem mijającego sezonu. Co was rozczarowało, jakie mieliście oczekiwania. Kogo byście wyróżnili a kogo zganili. Jakie są wasze odczucia po mijającym sezonie? Gorycz, rozczarowanie? Jakie macie spostrzeżenia? Jest szansa na lepsze jutro, czy raczej powolne gaszenie światła i przecieranie kurzu ze zdobytych pucharów.. Bo na nowe się nie zanosi.

Proponuję również, aby każdy kto chce w swoim podsumowaniu sezonu wyodrębnił kilka kategorii, które później zliczę i podsumuję.


Najlepszy mecz:
Najgorszy mecz:
Plus sezonu:
Minus sezonu:


W każdej kategorii można podawać MAKSYMALNIE trzy zdarzenia, w plusie/minusie sezonu można podać - transfer, wydarzenie, daną sytuację. Mam nadzieję, że mniej więcej wiecie o co chodzi.


Głosujemy do 15 czerwca 2015.



Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.06.2015, 11:39
Najlepszy mecz: Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków - Ładna, składna gra na boisku niewygodnego przeciwnika, który walczy/ł o mistrzostwo.

Najgorszy mecz: GKS Bełchatów 3-1 Wisła Kraków - Bełchatów wiosną zbierał łomot od każdego w lidze, ale oczywiście tylko Wisełka musiała być taka dobra i podarować im 3 pkt.

Plus sezonu: Jesienią przez moment byliśmy liderem. Miło było poczuć smak tego pierwszego miejsca choć przez chwilę.

Minus sezonu: Transfery za 5 zł.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.06.2015, 11:40
Najlepszy mecz: ze względu na wynik, 4-1 z Górnikiem
Najgorszy mecz: wszystkie z wynikami 2-2
Plus sezonu: wywalenie Dyzmy
Minus sezonu: postawa kopaczy w 30 kolejce
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.06.2015, 11:46
Najlepszy mecz: Lech Poznań 2-3 Wisła Kraków - Całkowicie zdominowaliśmy ten mecz, który powinien się jednak skończyć dużo wcześniej. Pokazaliśmy charakter i mogło zakończyć się dużo wyższym wynikiem.

Najgorszy mecz: Cracovia 1:0 Wisła - Frajerska przegrana w ostatnich minutach. Nie pokazaliśmy zupełnie nic. Praktycznie pojechaliśmy na Kałużę się bronić.

Plus sezonu: Forma na jesień. Przyjemnie się na to patrzyło.

Minus sezonu: Brak sponsora i nie podpisanie kontraktów z kluczowymi piłkarzami wcześniej.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.06.2015, 11:50
Najlepszy mecz: Albo 3:2 z pyrkami albo 5:0/4:1 z Górnikiem - we wszystkich 3 meczach ładna gra,
Najgorszy mecz: 1:2 z Jagą i 2:2 z Jagą oraz oczywiście 30 kolejka ze Śląskiem, pierwszy poważny sygnał, że pucharów nie chcemy.
Plus sezonu: Wyrzucenie łysego jacka, transfer Jovicia, wybuch formy czarnych skrzydeł
Minus sezonu: Lukasz G., Mariuszek Stępiński i Dyzma
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.06.2015, 12:06
Najlepszy mecz: dwa z Górnikiem, przede wszystkim wyjazdowy z jesieni gdy wygraliśmy 5:0. Oprócz tego wyjazdowe 3:0 w Szczecinie.

Najgorszy mecz: przegrane Derby.

Plusy sezonu:
1) komplet widzów na Legii,
2) kilka niesamowitych akcji i pięknych goli - choćby ta z Gdańska, po których naprawdę micha się cieszyła jak za dzieciaka, gdy Żuraw, Franek i cała reszta klepała wszystkich jak najgorszych frajerów.

Minusy sezonu:
1) nie wnikając w powody straconych punktów w końcówkach - to nieprawdopodobne frajerstwo i multum potraconych punktów.

2) Cała runda finałowa (za wyjątkiem meczu z Górnikiem).

Kolejny dziwny sezon. Niby interesujący - bo "walka" o puchary trwała do prawie ostatniej kolejki. Niby interesujący - bo zagraliśmy wiele świetnych meczów, które jednocześnie przeplataliśmy koszmarnymi wtopami i traceniem goli w niezrozumiałych okolicznościach. Straciliśmy w 36 meczach 48 bramek! (dziś pewnie pęknie 50). Czyste konto zachowane w zaledwie kilku meczach. Tego nie potrafię pojąć, bo zwykle jednak - mimo przeciętnych sezonów - potrafiliśmy bronić znacznie lepiej, nawet wtedy gdy naszą defensywę trapiły kontuzje kluczowych graczy, jak choćby rok temu. Beznadziejny bramkarz niestety też się do tego stanu rzeczy przyczynił.
A najbardziej boli to, że na te 36 meczy wyraźnie gorsi na boisku byliśmy tylko w kilku, zwykle wtedy gdy kompletnie się naszym nie chciało - mało kto bowiem potrafił nas wyraźnie zdominować nawet w tych przegranych meczach (co innego wyraźnie bramkowo z nami wygrać - patrz Legia 3:0 czy o zgrozo Bełchatów 3:1).

Ale zarazem ten niby interesujący sezon był na koniec do bólu przewidywalny, jak wiele ostatnich lat w przypadku "walki" Termaliki o awans do ekstraklasy. Też kilka lat bili się i bili, a na koniec odpuszczali, bo licencje, ..... muje, wioska i milion innych dziwnych powodów. W tym roku wreszcie wszystko unormowali i awansowali.

U nas wydarzyło się drugi raz z rzędu to samo - niby chcieli (w wypowiedziach), ale tak naprawdę wiadomo, że końcówkę sezonu puściliśmy bez właściwie zachowywania pozorów. To kolejny sezon, który skończymy na miejscach 5-7. Boli bardzo, bo naprawdę nie trzeba było zrobić wiele, żeby bić się o podium, a może nawet o mistrzostwo. Boli, bo przez de facto burdel w klubie, brak pieniędzy i ogólny bałagan w piłce mieliśmy w końcówce sezonu pokaz - nie tylko z naszej strony - beznadziei i sprzedajności. Nikt nie chciał tego 4.miejsca, ktoś je zająć musiał, zajął je Śląsk, a trener klubu mówi, że "pierwsze mecze potraktują jak sparingi". No więc pewnie skończy się na dwóch lub czterech i heja, wracamy do szarej ligowej rzeczywistości. Z nami byłoby to samo, dlatego piłkarze do spółki z zarządem podjęli decyzję, aby się w to nie babrać.

Czy widać światełko w tunelu? Na pewno jakieś jest. Trzeba to oprzeć na rozsądnej budowie składu, na ludziach którzy mają jakąś ambicję aby w Wiśle się pokazać, by dzięki niej, nomen omen wypłynąć na szersze wody. Może właśnie dlatego wolałbym nawet aby przychodzili kolejni Jankowscy, Sadloki czy jak teraz Cywki, bo to gracze którzy są w miarę solidni, a którzy jeszcze w piłce zbyt wiele nie osiągnęli i mają chęci aby jednak coś z tej kariery jeszcze wydusić. Nie dla kolejnych powrotów zmanierowanych gwiazdek, nie dla przetrzymywania ludzi, którzy swoją ambicję określają wyłącznie przez pryzmat wysokości kontraktu. Najpierw panowie na ten kontrakt zapracujcie!
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.06.2015, 12:15
Najlepszy mecz: Lech Poznań 2:3 Wisła Kraków, Górnik Zabrze 0:5 Wisła Kraków, Wisła Kraków 3:1 Lechia Gdańsk
Najgorszy mecz: cRACOVIA 1:0 Wisła Kraków, Wisła Kraków 0:3 Legła Warszawa, Lechia Gdańsk 1:0 Wisła Kraków
Plus sezonu: Zwolnienie Smudy/Zatrudnienie Gaszyńskiego/ Gra naszych kopaczy do 8 kolejki
Minus sezonu: Postawa kopaczy w meczach rundy finałowej (oprócz meczu z Górnikiem), frajerskie zachowanie Stilicia na koniec (nie chodzi mi tu o nie przedłużenie kontraktu)
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.06.2015, 12:23
Najlepszy mecz: Pogoń - Wisła 0:3, Lech - Wisła 2:3, Górnik - Wisła 0:5
Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0, Śląsk - Wisła 1:0, Wisła - Pogoń 2:2
Plus sezonu: transfer Richarda Guzmicsa, gra Rafała Boguskiego, odejście Jacka Bednarza
Minus sezonu: frekwencja na R22, odpuszczenie Pucharu Polski, Robert Gaszyński i jego gadanie na konferencjach
Ostatnio edytowane przez fansorina : 08.06.2015 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.06.2015, 12:45
Najlepszy mecz: Legia-Wisła-2:2, Lech-Wisła-2:3, Górnik-Wisła-0:5.
Najgorszy mecz: Cracovia-Wisła-1:0, Wisła-Zawisza-0:1, Bełchatów-Wisła-3:1.
Plus sezonu: zwolnienie Smudy.
Minus sezonu: odpuszczenie walki o puchary, odpuszczenie PP, dalsza gra zamieszonego w korupcję Garguły (szkoda, że tak mało minusów można wpisać).
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.06.2015, 12:54
Najlepszy mecz: Lech - Wisła 2-3
Najgorszy mecz: Wisła - Śląsk 0-1
Plus sezonu: kilka ładnych bramek, dużo emocji i niezła na ogół gra dla oka+ wywalenie Bednarza
Minus sezonu: (tu trzeba się rozwinąć)
1. Zmarnowany sezon Wiślackiej młodzieży. Mistrzów Juniorów 2014
2. Frajerskie tracenie bramek w końcówkach (pomimo niezłej gry) = zaprzepaszczenie miejsca dającego grę w LE
3. Ciągnący się dalej kryzys finansowy + brak sponsora Czarny PR płynący z własnego ogródka: wypowiedzi Smudy, zaleganie z pensjami itd
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.06.2015, 13:11
Najlepszy mecz: 2 1 w Derbach, to zawsze najważniejsze
Najgorszy mecz: Parę było takich, że żal patrzeć ale ja bym tutaj stawiał na mecze w których albo nas kręcili albo
traciliśmy bramki w ostatnich minutach. Najgorzej moim zdaniem z Pogonią na R22 w rundzie mistrzowskiej 2-2. Gdyby tam były punkty a nie punkt to kto wie jakby to poszło dalej.
Plus sezonu: wywalenie Bednarza, Smudy i mimo wszystko te transfery które jak na naszą bide(o tym w minusach bedzie) nie są najgorsze, a na pewno adekwatne do sytuacji i w przypadku Jovica czy Barrientosa(wierze ze chopaki sie rozegraja) to nawet przyszłościowe.
Minus sezonu:
1.Niewątpliwie kryzys finansowy, który wiecznie się 'skończy po sezonie', a jest tak samo chu-jo-wo. Co powiązane: brak sponsora, co przy takiej marce jaką jest Wisła jest co najmniej dziwne. I martwi ale mnie osobiście nie dziwi postawa Telefoniki ( i Cupiała), którym chyba się kończy chęć budowania Wielkiej Wisły. Co ma tez plusy bo bezmyślne zwiększanie długu przy marnych szansach zysku mogłoby nas pogrążyć całkiem.
2. Frajerskie tracenie bramek w końcówkach (pomimo niezłej gry) = zaprzepaszczenie miejsca dającego grę w LE(kopia od kolegi wyżej)
3. Czasami dziwne zmiany i dawanie zarobić starym wyjadaczom na premiach meczowych, zamiast na te pare minut puszczać kogokolwiek młodszego i z większymi ambicjami o rokowaniu na przyszłość nie mówię.

Jeśli chodzi o przyszłość to myślę, że każdy z nas wierzy, że jakoś to się naprostuje na własciwie tory. Może zaskoczy Zając, może Kościelniak, może uda sie jakiś rozsądny transfer i zapomniani piłkarze typu Cywka u nas wystrzelą. Dobrze by było gdyby nasi braki nadrabiali ambicja bo od niej w dużej mierze zależec będzie nasza pozycja w tej dziwnej lidze. gdzie każdy może wygrać z każdym, a nawet po kiepskim sezonie zasadniczym, można sporo jeszcze ugrać. Nowe nadzieje od lipca, jak co roku
Ostatnio edytowane przez adas123 : 07.06.2015 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.06.2015, 16:09
Najlepszy mecz: 2-1 w derbach i 3-2 z Lechem
Najgorszy mecz: 0-1 w derbach i 1-3 z Bełchatowem
Plus sezonu: 1. Zatrudnienie Gaszyńskiego, 2. Zwolnienie Smudy i Bednarza, 3. Transfery
Minus sezonu: kryzys, brak wiślackiej młodzieży, postawa sędziów
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.06.2015, 17:06
Najlepszy mecz: Pogoń - Wisła 0:3, Lech - Wisła 2:3, Górnik - Wisła 0:5
Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0, Śląsk - Wisła 1:0,
Plus sezonu: wywalenie Bednarza, awans do grupy 1-8, wygrane wiosenne derby
Minus sezonu: nadal nędza finansowo-organizacyjna, nędzna wiosna z podtekstami, ogólnie nijaki sezon i brak widoków na lepszą przyszłość,jaja z Akademią, frekwencja na meczach, młodzież nie gra w 1 składzie, mógłbym tu wpisać jeszcze co najmniej z 5 rzeczy, które mnie niepokoją i smucą w kontekście teraźniejszości i niedalekiej przyszłości, ale i tak już przekroczyłem limit...
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.06.2015, 20:12
Najlepszy mecz: Górnik - Wisła 0:5, Pogoń - Wisła 0:3
Najgorszy meczy: Cracovia - Wisła 1:0, wszystkie zremisowane w ostatnich minutach...
Plus sezonu: Na siłę - pozbycie się Bednarza.
Minus sezonu: Szeroko rozumiana organizacja klubu, brak jednoznacznej decyzji właściciela w sprawie przyszłości klubu...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.06.2015, 20:50
NAJLEPSZE MECZE - Lech - Wisla 2:3 Pogoń - Wisła 0:3, Górnik - Wisła 0:5, Legia - Wisła 2:2, Wisła - Górnik 4:1. NAJGORSZE MECZE - Wisła - Legia 0:3, Cracovia - Wisła 1:0, Lechia - Wisła 1:0, Wisła - Zawisza 0:1, Wisła - Śląsk 0:1. PLUSY SEZONU: Fakt bycia liderem przez 2 kolejki, koniec konfliktu na linii klub - kibice. MINUSY SEZONU: fatalna runda wiosenna, marazm w klubie, fatalne końcówki meczów
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 07.06.2015 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.06.2015, 22:25
Najlepszy mecz: 0-5 z Górnikiem
Najgorszy mecz: 0-3 z L u siebie
Plus sezonu: wiosna dzikiego Donalda
Minus sezonu: brak pucharów!
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.06.2015, 22:45
Ja od razu zacznę od tego, pomny faktu jak łatwo wszyscy każą się wynosić z Wisły Semirowi, że takiego grajka długo nie było i nie będzie w Wiśle. Pamięc kibica jest krótka, ale popatrzcie obiektywnie i na chłodno ile punktów nam Semir załatwił w tym sezonie? Ile asyst i goli? Końcówka sezonu słaba, ale generalnie gość był jedną z najjaśniejszych postaci tego sezonu. Radzę o tym pamiętać, bo w przyszłym sezonie dowiemy się co to znaczy gdy playmakerem zostaje rzemieślnik, a nie artysta.
Najlepszy mecz: Lech 2-3 Wisła
Najgorszy mecz: derby na kałuży i wszystkie mecze z play-offów gdzie straciliśmy gole w końcówce (czyli większość)
Plus sezonu: Donald i Semir
Minus sezonu: cholerne końcówki meczów

Na koniec krótka anegdota nt. naszego Trenera. Lubię, cenię i szanuję trenera Moskala. Mam wrażenie, że drużyna dobrze czuje się w tej roli, którą kreśli przed nią Trener Moskal. Jednocześnie jednak nie podoba mi się brak charyzmy, który może przekładać się na niewłaściwy "attitude" piłkarzy. Franz Smuda nie miał warsztatu, miał charyzmę i fuksa, a obie te rzezy są niezbędne w fachu trenera. Kazek ma analityczny umysł, spokój, obiektywizm i... cholernego pecha patrząc na Termalicę, również Katowice no i Wisłę. Więc anegdota jest taka (niektórym na pewno znana): przychodzi prezes wielkiej korporacji rano do pracy, a sekretarka mówi mu: Panie Prezesie na biurku leżą podania osób ubiegających się o pracę w naszej firmie. Prezes patrzy, a na biurku leży plik CV, na oko około setki. Prezes bierze około połowy podań i bez czytania wrzuca je do niszczarki. Ależ Panie Prezesie - krzyczy sekretarka - te zniszczone podania były tak samo dobre jak te, które zostały na biurku. Ale tamci nie mieli szczęścia. Chce Pani żeby firma zatrudniała pechowców?

Mam nadzieję, że Kazek trenerskim pechowcem nie jest, choć kilka(naście) przykładów świadczy przeciwniko niemu. Ale w końcu jako piłkarz był wcale niezły (np. rewanż z Saragossą).
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.06.2015, 23:36
Najlepszy mecz: Zawisza-Wisła(2:4)...cóż za słodka zemsta za wtopę w 2013,Górnik-Wisła(0:5),Wisła-Górnik(4:1). Górnik przez ponad 2 sezony lał nas notorycznie,także jest się z czego cieszyć.
Najgorszy mecz: Wisła-Legia(0:3)...taka pompa była,a wyszło jak wyszło,no i sędziowie dopomogli.,Wisła-Zawisza(0:1), Jagiellonia-Wisła(2:1)
Plus sezonu: Klepa zakończona piętką Barrientosa,Guerrier: Przebudzenie,ładniutkie bramki w Derbach
Minus sezonu:FRAJERSTWO w grupie mistrzowskiej.

Przyszłość rysuje się blado. Kasy z TF nie będzie bo ona sama ma kredyty do spłacenia. Banki nie pozwalają na szaleństwa. Problem ze znalezieniem sponsora jest jakimś kuriozum. Oby w tym temacie coś ruszyło. Sportowo....co tu komentować. Posucha. Póki w Polsce nie powstanie kompleksowy system szkolenia młodzieży,póki kluby nie zostaną zobligowane do profesjonalnego prowadzenia akademii(teraz to mydlenie oczu pod licencje) dopóty krajową piłkę będzie można opisać "ch**,dupa i kamieni kupa". Wisełkę czekają lata smęcenia się po tabeli bez realnego celu. Od wielkiego dzwonu wbije się komuś 4,5 bramek. Kibice się ucieszą przez chwilę,potem przyjdą gorsze dni. Czyli wszystko jak w ostatnich sezonach.

Generalnie naszym(kibiców) celem jest podtrzymywanie kroplówki, z której i tak już mocno wycieka. Kiedy nastąpi zgon?To już wola właściciela.
Ostatnio edytowane przez Babba : 07.06.2015 o godz. 23:50.
Odpowiedz cytując
PrądnikCz.
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 08.06.2015, 08:25
Najlepszy mecz: Górnik - Wisła 0:5 Pogoń - Wisła 0:3 Lech - Wisła 2:3
Najgorszy mecz: jesienne Derby, Wisła - Legia 0:3 Wisła - Śląsk 0:1
Plus sezonu: Bramka Barrientosa na Lechii, Lider przez dwie kolejki, przebudzenie Donalda i Manu
Minus sezonu: Przegrane Derby, fatalna wiosna, przestoje Stilica
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.06.2015, 09:26
Najlepszy mecz: 2:2 z Legią, 4:1 z Górnikiem
Najgorszy mecz: 3:1 z Bełchatowem
Plus sezonu: przebudzenie skrzydeł, trochę "krakowskiej" piłki, forma Głowackiego
Minus sezonu: frajerstwo w rundzie finałowej, brak sponsorów, akcje zachęcające do przyjścia na mecz
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.06.2015, 09:51
Najlepszy mecz: 3-2 w Poznaniu; godne wyróżnienia: 2-2 z Legią, 3-0 z Pogonią, 5-0 z Górnikiem (w takiej kolejności)

Najgorszy mecz: koszmarnych było niestety sporo – 0-1 z Zawiszą, derby jesienią, 1-3 w Bełchatowie, oba domowe mecze ze Śląskiem. Najgorsze było jednak 1-2 z Jagiellonią w rundzie finałowej, i nie chodzi o jakość gry, tylko wynik końcowy i styl jego "osiągnięcia". Kwintesencja całego sezonu.

Plus sezonu: kilka pięknych bramek (najładniejsza oczywiście Barrientosa na Lechii), przy większości których brał udział Stilić, i to jego, mimo wszystko, należy najbardziej za ten sezon pochwalić.

Minus sezonu: dużo by pisać, ale największym zdecydowanie postawa piłkarzy. No i to, że trudno patrzeć z optymizmem na kolejny sezon.
Ostatnio edytowane przez d : 08.06.2015 o godz. 09:54.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 08.06.2015, 10:26
Najlepszy mecz: Legia-Wisła 2-2, Lech-Wisła 2-3
Najgorszy mecz: Bełchatów-Wisła 3-1. Wisła-Zawisza 0-1
Plus sezonu: Arkadiusz Głowacki za nieustępliwość i profesjonalizm
Minus sezonu: Cupiał i cały jego pomysł (albo kompletny jego brak!) na Wisłę;amatorszczyzna na poziomie marketingu
Odpowiedz cytując
liber
Member
 
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.06.2015, 10:56
Najlepszy mecz: Lech - Wisła 2-3
Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0
Plus sezonu: brak Smudy od marca
Minus sezonu: problemy finansowe, które nie wróżą nic dobrego. Młodzież, która ostatnio się nie popisała. Dający się odczuć bałagan decyzyjny
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.06.2015, 11:42
Najlepszy mecz: Pogoń-Wisła 0:3

Najgorszy mecz: Cracovia - Wisła 1:0

Plus sezonu: wygrane wiosenne Derby, pozbycie się Smudy i Bednarza

Minus sezonu: przegrane jesienne derby, postawa druzyny w rundzie mistrzowskiej
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.06.2015, 16:58
najlepszy mecz: Pogoń - Wisła 0:3, Górnik - Wisła 0:5, Amika-Wisła 2:3 (tylko I połowa)
najgorszy mecz: derby u sąsiadki, 0:1 z Lechią i oba mecze po 0:1 ze Śląskiem,
Plus sezonu: wyrzucenie Jacka B.
Minus sezonu: piłkarze, którzy w końcówkach meczów Legia, Jagiellonia 2x, Pogoń i Lechia tracą punkty (w sumie w przeliczeniu na punkty w końcowej tabeli dałoby to 9 pkt więcej dałyby upragnione puchary,

Ogólnie w tym sezonie liga była na dramatycznie niskim poziomie, a Wisła zakończyła swoją grę o "coś" w meczu z Jagiellonią przegrywając wygrany mecz...... Ostatnie 3 mecze właściwie mogliby nie wychodzić na boisko albo zagrać juniorami - efekt punktowy drastycznie by się nie różnił
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.06.2015, 17:38
Najlepszy mecz: Lech -Wisłą 2:3
Najgorszy mecz: Wisła - Legia 0:3, Cracovia - Wisła 1:0
Plus sezonu: w zasadzie nie widzę żadnego(takiego prawdziwego) od kilku
Minus sezonu: Zwolnienie Smudy(po to,zeby płacić dwa kontrakty?),Zatrudnienie Moskala(żadna lepsza opcja),postawa piłkarzy(przez nich te wszystkie roszady),frekwencja z tego wynikająca.
Dodałbym jeszcze rozczarowanie:Cupiał i póki co Gaszyński,postawa C
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.06.2015, 17:47
Najlepszy mecz : nie było
Najgorszy mecz : każdy przegrany w końcówce. Derby na Makkabi to już była kpina.
Plus sezonu : hmm.....Plusem jest to że nie upadliśmy. Wygrana z Bednarzem i powrót kibicow na trybuny
Minus sezonu : postawa kibicow,prezesa, sponsora, piłkarzy, miasta, państwa itd. Sezon chuja warty.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.06.2015, 17:47
Najlepszy mecz: Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków.

Najgorszy mecz: Cracovia 1-0 Wisła.

Plus sezonu: pozbycie się Bednarza; Arek Głowacki, Łukasz Burliga.

Minus sezonu: fatalna polityka transferowa (oddanie kolejnych zawodników za darmo)
Odpowiedz cytując
Murzyn124
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.06.2015, 18:31
Najlepszy mecz: Pogoń Szczecin 0:3 Wisła Kraków, Górnik Zabrze 0:5 Wisła Kraków, Wisła Kraków 3:1 Lechia Gdańsk
Najgorszy mecz: Cracovia 1:0 Wisła Kraków, Śląsk Wrocław 0:3 Wisła Kraków, Lechia Gdańsk 1:0 Wisła Kraków
Plus sezonu: Zwolnienie Bednarza/Transfer Guzmicsa
Minus sezonu: Odpuszczenie Stilića/Słaba frekwencja pod koniec sezonu/brak sponsora
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 11.06.2015, 11:17
Najlepsze mecze: Legia-Wisła 2-2, Lech-Wisła 2-3
Najgorsze mecze: Bełchatów-Wisła 3-1. Wisła-Zawisza 0-1, Wisła -Ślask 0-1
Plusy sezonu:
Mimo wszystko: styl gry ... taka krakowska piłka podobała mi się, szkoda ze można z czystym sumieniem tak opisać 1/5 czasu gry..
Z zawodników:
Duży plus: Głowacki , Guzmics, Guerrier
Male plusy: Burliga, Stilić,

Minusy sezonu:
Końcówki meczów,
a z zawodników: nie przekonał mnie Jovic i Barientos, słabo Buchalik, Garguła, Jankowski, Dudka
Inni np Sarki, Boguski, Sadlok, Brożek grali bardzo różnie ..

Co do Moskala nie odmienił diametralnie drużyny w połowie sezonu bo to jednak ci sami zawodnicy ale ciutkę tchnął ducha w zespół ....

Zabrakło konsekwencji w końcówkach, trochę szczęścia i kilki innych decyzji sędziowskich a mielibyśmy puchary .... wtedy pewnie inaczej na to wszystko patrzylibyśmy ...

Konflikt na linii kibice - zarząd został rozwiązany ... chociaż można tu dyskutować wiele ... daje to do plusów ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:10.