The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70141
Stary 04.06.2015, 14:03
Cytat:
A Stępiński i Uryga to już nie młodzi? Ogrywani byli przez cały sezon i wielkiego progresu nie zrobili.
Zobaczcie co było z Chrapkiem, pograł w nizszej lidze pozniej troche u nas i jakos sie rozwinął a klub na nim zarobił, w obecnej sytuacji tak musimy robic. Trzon zespołu plus 2-3 młodych których za rok czy dwa sprzedamy za pol miliona czy milion, nam te transfery gotówkowe z klubu sa potrzebne, a trudno liczyc ze piłkarz po 30 za taka kase pojdzie w tej smiesznej lidze
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70142
Stary 04.06.2015, 14:35
Wszystko się fajnie i pięknie teoretyzuje, wstawić młodego i za rok już liczymy miliony jak za Chrapka. Tylko że to tak łatwo nie ma, nie każdy będzie grał tak dobrze jak Chrapek. Chrapka nikt na siłę do składu nie wpychał, tylko miał już takie umiejętności, które pozwalały mu na grę.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70143
Stary 04.06.2015, 18:24
Stępiński to nie nasz piłkarz -jest tylko wypożyczony - więc On jest w rubryce najemnik. Pisząc młody mam na myśli tylko naszych piłkarzy a nie wypożyczonych których ogrywanie da Wiśle "chooja".

Można pisać tylko o Urydze że dostawał szansę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70144
Stary 04.06.2015, 18:49
Stępiński nie nasz, ale i tak dużo lepszy od swojego rówieśnika, naszego Zająca. Mimo to i tak jest za słaby jak na nasze wymagania. No to teraz dajmy grać jeszcze słabszym od Stępińskiego i zlećmy z ligi. Stępiński i Uryga to jest czołówka polskich młodzieżowców, etatowi reprezentanci Polski, a i tak nie dają rady wywalczyć sobie stałego miejsca w składzie.
Odpowiedz cytując
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70145
Stary 04.06.2015, 19:20
Fakty są takie że 12 zawodnikom kończą się kontrakty , płatności też są z opóźnieniem 2-3 miesięcznym . Ciekawy jestem czy Ty też dawał byś z siebie wszystko - bez tekstów barwy , przywiązanie itd.
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70146
Stary 05.06.2015, 11:13
Garguła w wywiadzie dla GW mówi, że rozmawiał ze "Zdzisiem" o nowej umowie i może dostać kontrakt tylko jak się zgodzi na obniżkę...

Czyli możliwe, że jeszcze kolejny sezon z Łukaszem trzeba będzie się pomęczyć :(
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70147
Stary 05.06.2015, 11:19
I dobrze, jako zmiennik będzie w sam raz.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70148
Stary 05.06.2015, 11:23
Z Dudką też się w końcu dogadają, te niby oferty z Pogoni czy Lecha to pewnie mydlenie oczu. Klub emerytów będzie miał się dobrze.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70149
Stary 05.06.2015, 12:05
BoBaSbK napisał(a):Wyświetl post
Fakty są takie że 12 zawodnikom kończą się kontrakty , płatności też są z opóźnieniem 2-3 miesięcznym . Ciekawy jestem czy Ty też dawał byś z siebie wszystko - bez tekstów barwy , przywiązanie itd.
temat powielany milion razy.
Albo
A) grasz jak Zieńczuk
b) albo nie grasz.

Kwestia człowieka. Jeden będzie pracował na maksa przez cały okres trwania umowy o prace, a jeden po dniu spoznienia będzie odpierdalał. Taka natura nieprofesjonalistów.
Oczywiscie rozumiem postawę roszczeniową, ale rozumiem tez pozostawianie kazdego problemu po za murawą po usłyszeniu gwizdka rozpoczynajęcego mecz.

taki Garguła zgadza się na kolejną obniżkę bo jest oddany klubowi? Nie.
Bo nikt nie da mu połowy tego co miał w Wiśle. Jeśli prolongowana zostanie umowa z ŁG to będzie kpina.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70150
Stary 05.06.2015, 12:11
silver03 napisał(a):Wyświetl post
I dobrze, jako zmiennik będzie w sam raz.
Wiele razy wchodząc z ławki pociągnął zespół
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70151
Stary 05.06.2015, 12:22
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wiele razy wchodząc z ławki pociągnął zespół
Uregulują sianko to będzie się bardziej starał

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prolongowana zostanie umowa z ŁG to będzie kpina.
Zapewne przedłużą, nikogo innego w jego miejsce nie znajdą, a kadrę mamy wąską. A, że czasem zdarzały mu się dobre mecze to pójdą po najmniejszej linii oporu
Ostatnio edytowane przez silver03 : 05.06.2015 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70152
Stary 05.06.2015, 13:06
nie przedłużą. chyba, że nowy kontrakt na niższych pieniądzach
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70153
Stary 05.06.2015, 14:25
Stilić nie ma charakteru, a Dudka jest drewniany niemiłosiernie. Niech idą za kasą. zobaczymy kto ich przygarnie. Ja po nich płakał na pewno nie będę.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70154
Stary 05.06.2015, 15:12
Cytat:
Stilić nie ma charakteru, a Dudka jest drewniany niemiłosiernie. Niech idą za kasą. zobaczymy kto ich przygarnie. Ja po nich płakał na pewno nie będę.
Otóż to, nie ma ludzi niezastąpionych......
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 05.06.2015 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70155
Stary 05.06.2015, 22:00
A ja wam powiem, że ostatnim czasy nasza polityka transferowa zaczyna mieć ręce i nogi trzeba szukać takich Jankowskich, Sadloków itp aby mieć średnich piłkarzy za w miarę rozsądne pieniądze.

To są piłkarze na miarę aktualnej Wisły i jej miejsca w tabeli a jak czasem wpadnie taki Stilic to będzie dobrze. Jeszcze Majewskiego niech zakontraktują
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70156
Stary 05.06.2015, 22:09
Majewskiego ok. A co z braćmi Mak? Chyba im się kontrakty kończą w tym sezonie?
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70157
Stary 05.06.2015, 23:16
Ajax napisał(a):Wyświetl post
A ja wam powiem, że ostatnim czasy nasza polityka transferowa zaczyna mieć ręce i nogi trzeba szukać takich Jankowskich, Sadloków itp aby mieć średnich piłkarzy za w miarę rozsądne pieniądze.

To są piłkarze na miarę aktualnej Wisły i jej miejsca w tabeli a jak czasem wpadnie taki Stilic to będzie dobrze. Jeszcze Majewskiego niech zakontraktują

Idąc tym tropem można zakontraktować kolejnych 3 zawodników z drużyny Niebieskich. Ciekawi zawodnicy którym się tam kończą kontrakty to Starzyński, Kuświk i Babiarz.

Starzyński chyba trochę przereklamowany chociaż za Gułę wydawał by się to rozsądny ruch transferowy. Babiarz na tle Darka Dudki sportowo chyba wypada gorzej natomiast jest młodszy i zapewne ma mniejsze wymagana finansowe. Natomiast z pewnością przydałby się nam drugi bramkostrzelny napastnik jakim w tym sezonie jest Kuświk tylko czy Wisłę stać i czy byłby on zainteresowany?

bonawentura napisał(a):
Majewskiego ok. A co z braćmi Mak? Chyba im się kontrakty kończą w tym sezonie?
Braciom Mak kończą się kontrakty 31.12.2015. Nad Michałem warto by się było zastanowić.

W ramach bardziej ciekawostki aniżeli " Polityki transferowej Wisły Kraków" inni zwodnicy którym się kończą kontrakty a mogli by być relatywnymi wzmocnieniami kadry Białej Gwiazdy: Luis Carlos z Korony, Grendel z Górnika(?), Vassiljev z Piasta, Barisic z Zawiszy. Ponadto Budzinski z drużyny sąsiadek.

Saidi Ntbazonkiza widnieje jako zawodnik z kartą w ręku i także nie widzę go w kadrze jego tureckiego zespołu. Był on sportowo dobrym zawodnikiem jak na naszą ligę a i w Turcji radził sobie. Wie ktoś coś na temat jego losów?

Wisła w tej sytuacji finansowej w której się znajduję obecnie powinna prowadzić politykę transferową opierającą się na takich własnie promocjach.
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 06.06.2015 o godz. 00:12.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70158
Stary 06.06.2015, 08:23
Saidi Ntbazonkiza i Budziński z racji skażenia "parchactwem" odpadają. Co do reszty zgoda - też tych piłkarzy Ruchu widziałbym w Wiśle (Kuświk, Starzyński, Babiarz). Można popytać o braci Mak z Bełchatowa, chyba nie chcą grać w I lidze?

BTW
Saidi poza tym ze grał u sąsiadki to jeszcze ma kosmiczne wymagania finansowe - to żadna promocja.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70159
Stary 06.06.2015, 08:53
W naszej sytuacji niema co patrzyc na to kto byl w jakim klubie. np Milan z interem czy juve nornalnie robi interesy.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70160
Stary 06.06.2015, 08:57
żadnych obrzezańców
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70161
Stary 06.06.2015, 09:28
Kuświk i Starzyński to byłoby wzmocnienie. Niewiarygodne ale dzisiaj nawet Zieniu byłby wzmocnieniem. Swoją drogą ten który pozbył się takiego piłkarza jak Zieńczuk to naprawdę....
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70162
Stary 06.06.2015, 09:31
jendrus napisał(a):Wyświetl post
W naszej sytuacji niema co patrzyc na to kto byl w jakim klubie. np Milan z interem czy juve nornalnie robi interesy.
Głupi czy z policji?

the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70163
Stary 06.06.2015, 12:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Saidi Ntbazonkiza i Budziński z racji skażenia "parchactwem" odpadają. Co do reszty zgoda - też tych piłkarzy Ruchu widziałbym w Wiśle (Kuświk, Starzyński, Babiarz). Można popytać o braci Mak z Bełchatowa, chyba nie chcą grać w I lidze?

BTW
Saidi poza tym ze grał u sąsiadki to jeszcze ma kosmiczne wymagania finansowe - to żadna promocja.
Budzinski pewnie przez to iż jest wychowankiem gdyńskiego klubu jest związany z parchatymi emocjonalnie. Także jego kandydatura odpada aczkolwiek potencjał sportowy posiada dość spory.

Natomiast murzyn był zwykłym najemnikiem a umiejętnościami przerastał ligę. Co do wymagań finansowych nie byłbym taki pewny gdyż od stycznia jest wolnym zawodnikiem więc może by mu zależało na regularnej grze i odbudowaniu formy vide Stilic. Dlatego też potraktowałem go w ramach promocji.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70164
Stary 06.06.2015, 15:21
szkoda, że nie mamy u siebie wojowników. takich prawdziwych, co to na boisku zostawiają serce i poza boiskiem trzeba ich pilnować ("Kosa zostaw!")

pozazdrościć Legii

Odpowiedz cytując
remeks11
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70165
Stary 06.06.2015, 15:44
Kosa jest "Dzik" <lol>
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70166
Stary 06.06.2015, 16:50
Kosa jest jeden! Kamil Kosowski a nie jakiś pedałek
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70167
Stary 06.06.2015, 22:00
wolfu napisał(a):Wyświetl post
szkoda, że nie mamy u siebie wojowników. takich prawdziwych, co to na boisku zostawiają serce i poza boiskiem trzeba ich pilnować ("Kosa zostaw!")

pozazdrościć Legii

No to Pan dowalił...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70168
Stary 06.06.2015, 22:05
....a Panowie to zdjecie to autentyk
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70169
Stary 07.06.2015, 16:02
że ten pedał nie ma wstydu robić z siebie takie pośmiewisko
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70170
Stary 07.06.2015, 16:22
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
....a Panowie to zdjecie to autentyk
jasne.
lata w sieci przynajmniej z pół roku jak nie wiecej

od dawna mówiło sie ze w L jest ktoś ciepły
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:52.