
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#61
|
|
Jestesmy frajerami sezonu
![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#62
|
|
Wypierdalać!!!! na Białą Gwiazde nie zasługujecie!!!!!
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 23.05.2015 o godz. 21:23.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#63
|
|
Przypadek?
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#64
|
|
przykro się patrzy na mecze gdzie Wisła kontroluje a koniec końców robi coś takiego.. Stilic na ławce - błąd Moskala moim zdaniem... co robiła obrona przy akcjach z dupy jagi? i najważniejsze garguła wypierdalaj cymbale.. zamiast zgrać do Pawła to walisz konia...
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#65
|
|
I "prawdziwi" kibice powrócili. Wygrana-mistrzowie, królowie. Porażka- frajerzy, wypierdalać itp.
Moim zdanie zawodnicy nie chcą wygrywać. Pokazują możliwości przez część meczu, żeby mieć szanse na transfer, gdzieś gdzie będą im płacić. Później odpierdalanie. Typowe: Nie ma hajsu, nie ma wyników. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova
Offline |
#66
|
|
Ścierwa, k j. Robią to z premedytacją.
Ostatnio edytowane przez INZAGHI : 24.05.2015 o godz. 13:37.
![]()
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku -JM---- nieświadomie, albo odruchowo.. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#67
|
|
Pozoranty pozoranty pozoranty pozoranty pozoranty
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#68
|
|
Po ty meczu nie da się nic napiasac....
To ze frajerzy itd... to nic... To co się stało jest nie do opisania... Przegralismy z zespolem naprawdę bardzo,bardzo slabym... Zagralismy naprawdę taka pyte jakby ktoś kazal grac gwiazda za kare.. Nic z tej Wisły nie będzie.. Mysle ze to koniec Moskala i wielu piłkarzy w tym zespole...strach pomyslec co może być dalej... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#69
|
|
Pytam serio, na 100% poważnie...
Czy piłkarze Wisły obstawiają mecze u bukmacherów? Czy chcą pokazać prezesom, że oni rządzą, i w 15 sekund mogą mecz wygrać lub przegrać? Nawet nie jestem w....iony, śmiać mi się chce. ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#70
|
Co nie zmienia faktu, że nasi piłkarze powinni pójść do psychologa - wszyscy, i porozmawiać o meczach - przedział czasowy 87 - 90 minuta... chyba że chodzą do buka wtedy wszystko rozumiem... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#71
|
|
Widać na puchary nas nie stać. Nie ma co płakać. Oczywiście - powinniśmy bardziej kulturalnie przegrywać a nie robić z siebie pośmiewiska tracąc gole w doliczonym czasie gry, w meczach które niby kontrolujemy (Pogoń, Jaga)
Jeśli to natomiast pajace zwane piłkarzami odpuszczają mecze jako protest - bo nie dostają pieniędzy na czas. To wypierdalać do Górniaka czy Ruchu jak się śmiecie nie podoba gra w Wiśle. Ja bym to całe towarzystwo pogonił bo to są przegrani ludzie. BTW To co zrobił Lukasz G w kontrze 2 na 2 to sabotaż. Celowo nie podał Brozkowi.... wydupcaj z Wisły skorumpowany gnoju! ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#72
|
|
To nie jest przypadek oczywiście. Wisła miała poprzednio trenera, taktycznego neandertalczyka, a przyszedł następca niewiele się od tamtego różniący.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#73
|
|
po co grać? Mogą kontrolować 80 minut meczu, by potem przez jedną czy dwie akcje zniweczyć wszystko. I to z kim tym razem? z Jagą, która nie potrafi rozegrać jednej sensownej akcji, która ma na ławce największe beztalencie trenerskie - Probierza, który tylko małpie miny umie robić.
Nie wiem, gdzie leży problem, że zawsze dostajemy w końcówkach. Ale jest to żałosne. I Garguła. Czy on pierwszy raz w życiu z kontrą wychodził? Brożek stanąłby sam na sam z bramkarzem. Szkoda gadać, nie widzę sensu w całej tej drużynie na przyszłość. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#74
|
|
Niech wypierdalają, nie zasługują na puchary. Wielkie brawa dla Garguły i naszego treneiro - niech następnym razem czeka na zmiany do 94 minuty, Stępień i Bury rękawami oddychali ale kij. Kolejny mistrz taktyki. Mistrz przepierdalania.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#75
|
|
Wszyscy wiedzą, że powinniśmy przewietrzyć skład. Wyjebać Gargułę, Boguskiego etc, Głowackiego posadzić na ławie, może pożegnać się z Brożkiem. Tylko nie ma na to hajsu. Jest pat jak s....ysyn.
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#76
|
|
Źle nastawieni wyszli na 2 połowę, za bardzo asekurancko. Gra na 0-1 źle się kończy, i nie warto grać o utrzymanie takiego wyniku.
Błąd Moskala ze zmianami - powinny być około 60-65 minuty, a jak już chciał je robić dopiero w 90 minucie to nie powinien ich robić wcale. |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#77
|
|
"Nie chcemy ale musimy ....."
piłkarze Wisły ad 2015 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#78
|
|
Gratulacje dla naszych kopaczy za mistrzostwo ... frajerstwa.
Nic tylko kupić whisky i się najebać. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#79
|
|
Jakby wygrali z Jagiellonią to mogłoby sie zdażyć, ż3 musieli by zagrać w pucharach. A oni wyraźnie w meczu z Pogonią dali znać, że sobie ich nie życzą,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#80
|
|
Boguski zagrał dobry mecz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#81
|
|
I jeszcze wywiady:
Garguła:"Mielismy pecha" Boguski;"Jagiellonia zagrala do końca" Uryga:'Jest w Nas zlosc" Sadlok:"Byliśmy gorsi " |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#82
|
|
Sędzia się k*rwa skompromitował. Ewidentny spalony(przynajmniej pół metra). Liczę dzisiaj na gorące wystąpienie Probierza na konferencji prasowej, który skomentuje ten skandal.
Co robił dzisiaj Jovic przy straconych bramkach, to się nadaje do 8smej ligi mistrzów. Gość niech lepiej spieprza gdzieś zbierać truskawki, bo zawodowym piłkarzem na pewno nie jest. Przy pierwszej sytuacji krycie 3-4m od Dżalamidze, a potem gruzin mija go w dziecinny sposób. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#83
|
|
odpier..olcie sie od Kazka, co on ma zrobic ze ma w zespole wiekszosc miernot, zmanierowanych pseudogwiazdek , minimalistow , bezjajowcow
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 23.05.2015 o godz. 21:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#84
|
|
Dwa celne strzały w 87 i 89 i die bramki...Garguła celowo moim zdaniem nie zagrał do Pawła. Wyć sie chce
|
|
|
|
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline |
#85
|
|
.......ne se whisky, cóż mi innego zostało.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#86
|
|
Odpierdziel się od Jovica, czyścił wszystko przez 95% gry.
Raz mu Dzalamidze uciekł. Ja pytam gdzie był Głowacki, stojący przed Tuszyńskim, machnął się z piłką. ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#87
|
|
Niech mnie ktoś uszczypnie....
Że też im się chce jechać na drugi koniec Polski, włożyć w mecz ileś tam wysiłku i cały ten "trud" zniweczyć po raz kolejny w ciągu ostatnich 5 minut spotkania Błąd ze zmianami (za późno) na pewno, ale kolejny brak koncentracji w końcówce naprawdę ciężko wytłumaczyć... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#88
|
|
Ile wam dali!!!!!
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: UK
Offline |
#89
|
|
Co checie od Garguly znowu, Brozek na kilometrowym spalonym wtedy byl, jak zwykle zreszta.
![]()
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing) |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#90
|
|

|
||||||
![]() |
|
|