The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MWK
Member
 
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.05.2015, 21:35
.......ne se whisky, cóż mi innego zostało.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.05.2015, 21:35
Odpierdziel się od Jovica, czyścił wszystko przez 95% gry.

Raz mu Dzalamidze uciekł. Ja pytam gdzie był Głowacki, stojący przed Tuszyńskim, machnął się z piłką.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.05.2015, 21:36
Niech mnie ktoś uszczypnie....

Że też im się chce jechać na drugi koniec Polski, włożyć w mecz ileś tam wysiłku i cały ten "trud" zniweczyć po raz kolejny w ciągu ostatnich 5 minut spotkania?

Błąd ze zmianami (za późno) na pewno, ale kolejny brak koncentracji w końcówce naprawdę ciężko wytłumaczyć...
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.05.2015, 21:37
Ile wam dali!!!!!
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.05.2015, 21:37
Co checie od Garguly znowu, Brozek na kilometrowym spalonym wtedy byl, jak zwykle zreszta.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.05.2015, 21:47
universe napisał(a):Wyświetl post
Co checie od Garguly znowu, Brozek na kilometrowym spalonym wtedy byl, jak zwykle zreszta.
2-3 sekundy wcześniej nie był.
Wystarczyło kilka sekund wcześniej wrzuć przed niego piłkę. A była możliwość.

No cóż... wygląda na to, że nasi piłkarze w większości grają o nowe kontrakty... w innych klubach. Prezentują się dobrze, każdy prezes, prawie każdego klubu mógłby śmiało na nich postawić. A że wpadają w końcówce brami?
No cóż... pewnie wina Moskala i... pecha.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.05.2015, 22:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
2-3 sekundy wcześniej nie był.
Wystarczyło kilka sekund wcześniej wrzuć przed niego piłkę. A była możliwość.

No cóż... wygląda na to, że nasi piłkarze w większości grają o nowe kontrakty... w innych klubach. Prezentują się dobrze, każdy prezes, prawie każdego klubu mógłby śmiało na nich postawić. A że wpadają w końcówce brami?
No cóż... pewnie wina Moskala i... pecha.
A nawet bardzo dobrze. Jak dla mnie robia postepy (pominmy tutaj mecze-strajki o wyplaty) uczac sie nowego systemu wedlug wizji nowego trenera, a przyjdzie taki moment kiedy to wszystko zaskoczy. Budowanie czegos solidnego zawsze wymaga czasu.

Jedynie do Kazia Moskala pretensja, za sciaganie Boguskiego z boiska. Jak on ma nabrac pewnosci siebie, skoro niezaleznie od tego jak gra jest zmieniany jako pierwszy.. to juz mi zakrawa na zlosliwosc, a zlosliwosc rzeczywiscie przynosi pecha...

I na koniec, 'żal ' mi tych, którzy PO KAŻDYM MECZU jechali po Buchaliku, no bedziecie musieli zmienić zdartą płyte.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.05.2015, 22:58
universe napisał(a):Wyświetl post
Co checie od Garguly znowu, Brozek na kilometrowym spalonym wtedy byl, jak zwykle zreszta.
Ale chwilę wcześniej nie był i pan Łukasz G celowo powoził piłkę kilka sekund dłużej żeby Brożek się znalazł na spalonym i dopiero wtedy mu podał.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.05.2015, 21:40
Brawa dla Moskala za posadzenia pozorantów i klientów biur podróży z obstalowanymi wczasami na ławce.
Choć z braku ławki nie wszystkich dało się usadzić.

Dało się zagrać przyzwoity mecz z wolą zwycięstwa.

Wejście Brożka zakończyło mecz.
Akcja na 2:0 to sabotaż i nikt mnie nie przekona, że Garguła nie zrobił tego celowo.

Do końca sezonu widzę ten skład bez Garguły i Boguskiego. Wchodzi Donald i Barientos.
Ewentualnie juniorzy.
I tak już nie mamy nic do ugrania.
W tej sytuacji wolę surowego Stępińskiego, ale biegającego niż klikę pozorantów.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.05.2015, 21:49
Wkłady do koszulek pokazały znów, że mogą wszystko.

Nawet Moskalowi.

Drużyna powinna być przebudowana, połowa do wyjebania na czele z Gargułą.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.05.2015, 21:50
A Facebook Wisła Kraków SA czyści komentarze i tablice z zawrotną prędkością.

Teraz ostatnim newsem jest gol Burligi.

Wstyd!!!!!!!!
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.05.2015, 21:51
ja uważam że bez przesady ze spalonym... kolesie- dziś w białych koszulkach- rypią nas od dawna a my udajemy że nic się nie stało...dlaczego? bo w 99% klubów w Polsce rządzą kopacze... (vide sąsiadka). Jak Wojciechowski zrobił w wawie klub kokosa to wszyscy się spuszczali jaki to on niedobry.... a szybkie pytanie: ilu by dziś potraktowało tak Gargułę To po pierwsze... Po drugie ten klub istnieje tylko teoretycznie; bez prezesa- bo chyba nie chcecie nazywać Gaszyńskiego prezesem....Mam tego pecha że pamiętam tego człowieka jak bronił w Wiśle....cóż niestety był lepszym bramkarzem niż prezesem, a w jego przypadku to nieprawdopodobne.... Po trzecie- jak nie płacą miesiącami to gdzieś trzeba dorobić... mam również tego pecha że 30 lat oglądałem ten świat od strony sektora 10, a od jakiegoś czasu trochę od wewnątrz... i nie polecam.... kiedyś nerwy i emocje, dziś kupa śmiechu- dlaczego? bo śmiech piłkarzyków-pajacyków po meczach jest zaraźliwy.... oni już nie pamiętają o tym meczu, a co poniektórzy nie będą mogli spać tydzień....
Odpowiedz cytując
ihmo
Junior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: ddddddddd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.05.2015, 21:53
Znowu wyciągnęli wnioski, tylko teraz przegrali...
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.05.2015, 21:59
Garguła celowo zwalnia akcję, a potem podaje do Brożka jak jest na 2-metrowym spalonym, oddaje piłkę rywalowi.

Ciekaw jestem, czy Moskal już się domyślił, że robią go w buca czy jeszcze ma złudzenia?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.05.2015, 22:00
iiYama: ma złudzenia
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.05.2015, 22:01
Glowa, Brozek, Gula emerytura. Stilic i Dudka bye. Kto zostanie nie wiem, ale to scierwo do korzeni nalezy wyczyscic, bo hanbia imie Wisly.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.05.2015, 22:02
pilkarzyki pajacyki wypierdalac, przynosicie wstyd i nic wiecej
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.05.2015, 22:03
Jaki jest mail do sekretariatu Wisły?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.05.2015, 22:03
problemem nie jest Brożek, Głowa czy inny Kowalski.... oni są wynikiem problemów... problemem jest co innego, ale że po IP można zobaczyć kto pisze to się zamknę...
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.05.2015, 22:04
Jak zobaczyłem skład na początku meczu poczułem wielki szacunek dla Kazia Moskala. Powiedziałem sobie, że wybaczę nawet wtopę 3 bramek. W trakcie meczu apetyt wzrósł i końcówka zabolała. Mimo wszystko nie mam żalu. Jeszcze raz dziękuję trenerowi Moskalowi za wystawiony skład!!! Głowa do góry trenerze. Pokazałeś, że jesteś gość!
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.05.2015, 22:16
Piłkarzyki chcą odejść z klubu, więc tracą punkty. Bez pucharów, czyli ewentualnych dochodów, Wisła będzie zaciskać pasa i rozwiązywać umowy lub ich nie przedłużać.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.05.2015, 22:28
... bukmacherka rzadzi ....
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.05.2015, 22:53
Przejdziemy przez to razem.

Wszyscy na Śląsk!
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 23.05.2015, 22:55
Bez ambicji grają, świetny ruch Moskala, na Ległę chciałbym zobaczyć Kuczaka, Lecha itd.
I tak o nic nie gramy, a młodym chociaż będzie sie chcieć.
Odpowiedz cytując
filip75
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.05.2015, 22:58
Moskal spadaj, Smuda wracaj
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.05.2015, 23:15
filip75 napisał(a):Wyświetl post
Moskal spadaj, Smuda wracaj
Obawiam się, że znów nastąpi wysyp podobnych wynalazków/ lub uaktywni się piąta kolumna.

Co do meczu i ogólnej sytuacji, moje dwa pytania:
- czy Moskal będzie równie bezradny jak Smuda, który ostatni mecz na wiosnę w roli trenera oglądał bez emocji i oparty w bezruchu wiedząc co się święci?
- czy w proceder jest zamieszany też Głowacki? Zastanawia mnie jego interwencja z meczu z Pogonią, gdy w 93' dogonił Murawskiego w polu karnym, ale nie zaryzykował ani wślizgu ani ryzykownego odbioru. Poprostu go dogonił, przebiegł przez jego nosem, i zatrzymał się przed Buchalikiem.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 23.05.2015, 23:20
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że znów nastąpi wysyp podobnych wynalazków/ lub uaktywni się piąta kolumna.

Co do meczu i ogólnej sytuacji, moje dwa pytania:
- czy Moskal będzie równie bezradny jak Smuda, który ostatni mecz na wiosnę w roli trenera oglądał bez emocji i oparty w bezruchu wiedząc co się święci?
- czy w proceder jest zamieszany też Głowacki? Zastanawia mnie jego interwencja z meczu z Pogonią, gdy w 93' dogonił Murawskiego w polu karnym, ale nie zaryzykował ani wślizgu ani ryzykownego odbioru. Poprostu go dogonił, przebiegł przez jego nosem, i zatrzymał się przed Buchalikiem.
Też siebie o to pytam...
Czas zrobić z tym porządek. Zawodnicy nie mogą rządzić klubem i trzeba to ukrócić. Za wszelka cenę!
Inaczej cały czas będziemy się babrać w tym szambie, a każdy kto będzie się starał coś zrobić, zostanie zgnojony.

Co do Głowy... No właśnie nie rozumiem tego, że cały mecz jeździ na dupie, a jednak w tych straconych bramkach jest gdzieś tam zamieszany (to chyba on powiniene kryć Tuszyńskiego?)
Inna sprawa, że to niewiarygodne, że mając 2 celne strzały w meczu, Jaga strzela dwa gole.

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć tego, że tracimy bramki w 90 minutach. Bez nich liderowalibyśmy razem z Lechem.
Ostatnio edytowane przez piotek : 23.05.2015 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.05.2015, 23:13
Dlaczego my prowadzac jedną bramką, a gdy do zakonczenia meczu jest 5 / 10 minut nie szanujemy piłki? Skandal urwa...
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
filip75
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.05.2015, 23:14
kolejny dyzma polskiej piłki
Odpowiedz cytując
piro
Junior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 23.05.2015, 23:20
przy 2 bramce dla Jagi spalony i ręka
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:17.