The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.05.2015, 09:52. [33 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30!
VS.








Witam,
W TM Ekstraklasie nie ma czasu na zbyt długi odpoczynek! Już w najbliższą środę rozegrana zostanie kolejna ligowa kolejka w grupie mistrzowskiej. Tym razem Biała Gwiazda zagra przed własną publicznością z zespołem Pogoni Szczecin.

W dotychczasowych dwóch pojedynkach obu ekip, lepszy bilans ma zespołu z Grodu Kraka, który w Szczecinie pewnie wygrał 3:0 a u siebie zremisował 1:1. Początek środowego spotkania zaplanowano na godzinę 20:30 a transmisję przeprowadzi stacja NSport+. Ale jak doskonale wiemy najlepiej mecze Wisły Kraków ogląda się z wysokości trybun przy R22! Także nie ma co zwlekać i czas jak najszybciej zakupić wejściówkę!



Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin:



Sezon 2006/07

10 września 2006, 14:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 0:0

Sezon 2007/08 – brak spotkań

Sezon 2008/09 – brak spotkań

Sezon 2009/10 – brak spotkań

Sezon 2010/11 – brak spotkań

Sezon 2011/12 – brak spotkań

Sezon 2012/13

17 marca 2013, 17:00 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:0, Radosław Sobolewski 37, Cwetan Genkow 82

Sezon 2013/14:

16 grudnia 2013, 18:15 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 2:1, Paweł Brożek 19, Łukasz Burliga 54 – Marcin Robak 70 (karny)

Sezon 2013/14 (Runda mistrzowska)

3 maja 2014, 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 5:0, Paweł Brożek 6, 60,62, Donald Guerrier 12, Semir Stil

Sezon 2014/15 (Runda zasadnicza)

20 lutego, 20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin 1:1, Paweł Brożek 24- Marcin Robak 43 (k)




Z obozu rywali.



Pogoń w tej rundzie jeszcze nie wygrała, kapitalna końcówka sezonu pozwoliła Portowcom na spokojne utrzymanie w lidze i na tym chyba należy zakończyć ten wątek. Zarówno Pogoń jak i Górnik Zabrze nie myślą nawet o grze w europejskich pucharach w tym sezonie, więc obowiązkiem piłkarzy Wisły Kraków jest takie mecze wygrywać i zbierać cenne punkty, które potem mogą być decydujące w końcowej tabeli.

Pogoń aktualnie okupuje ostatnie – ósme miejsce w grupie mistrzowskiej i po najbliższej kolejce na pewno nic w tej kwestii się nie zmieni, ponieważ podopieczni Czesława Michniewicza tracą do następnej pozycji już cztery punkty.

Nie należy jednak lekceważyć zawodników Dumy Pomorza, którzy mimo wszystko będą chcieli zmazać plamę z fatalnego początku w grupie mistrzowskiej i na pewno zagrają bardzo ambitnie i będą zdeterminowani, aby przerwać złą passę i wywieźć z Krakowa chociaż jeden punkt.




Piłkarze Portowców pod lupą TWSD.



Przeglądając skład naszych rywali na pierwszą linię wysuwa się napastnik – Łukasz Zwoliński, który rozgrywa najlepszy sezon w karierze, młody napastnik ma na swoim koncie już 12 trafień i zbliża się do czołówki strzelców w Ekstraklasie. Kolejnym ważnym zawodnikiem drużyny Czesława Michniewicza jest Marcin Robak, który jest drugim strzelcem zespołu mając w dorobku 11 bramek. Warto wspomnieć również o Adamie Frączczaku, któremu partneruje Wojciech Golla. W środkowej strefie karty rozdaje Rafał Murawski.




Wszyscy na mecz!




Nie ma, co siedzieć w domu i szukać wymówek, aby nie pojawić się w środowy wieczór na R22. Czas wesprzeć naszą kochaną Wisłę w walce o europejskie puchary. Mecz w Gdańsku-w szczególności druga połowa pokazała nam, że w drużynie mimo ciężkiej sytuacji finansowej i niepewnej przyszłości poszczególnych zawodników widać potencjał, który pozwala z optymizmem patrzyć na kolejne spotkanie.

Nie czekajcie, więc do ostatniej chwili z kupnem biletu, zróbcie to już dziś przez Internet i i uniknijcie kolejek w środę! www.bilety.wisla.krakow.pl

Zapraszam!



Pozytywne nastawienie.



Wiślacy mają mało czasu na regenerację czy zaleczenie ewentualnych urazów po piątkowym spotkaniu, już w środę zmierzą się w kolejnym ważnym meczu z Pogonią Szczecin. W drużynie panuje dobra atmosfera i wszyscy skupiają się już na najbliższej potyczce. Nie będzie to łatwe spotkanie dla naszych zawodników, ponieważ Pogoń w tej rundzie jeszcze nie zdobyła punktów i na pewno będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Pamiętać jednak należy o tym, że jeżeli naprawdę chcemy walczyć o udział w europejskich pucharach należy takie mecze wygrywać.



Powrót Guerriera? Przebudzenie Barrientosa.



Donald Guerrier był jedynym zawodnikiem z pierwszej jedenastki, który to Gdańska nie pojechał ze względu na lekki uraz. Teraz najprawdopodobniej Haitańczyk będzie już do dyspozycji trenera Moskala, co pozwoli na wzmocnienie drugiej linii naszego zespołu.

Trzeba przyznać, że Jean Barrientos w końcu rozegrał w barwach Wisły dobre spotkanie. Mimo, że dostał tylko 45 minut pokazał, że drzemie w nim potencjał, który warto wykorzystać. Piękna bramka strzelona piętką oraz rozruszanie drugiej linii po wejściu na murawę to zdecydowanie jego zasługa. Miejmy tylko nadzieję, że nie był to jednorazowy wybryk Urugwajczyka i w następnych spotkaniach również będzie wiodącą postacią w naszym zespole.

Na uwagę zasługuje również postawa Rafała Boguskiego, który w trzecim kolejnym meczu strzelił bramkę, czyżby powrót do życiowej formy Boguskiego na końcówkę sezonu?
Zapewne większość z kibiców by sobie tego życzyła (nawet tych krytykujących jego postawę), bo trzeba przyznać, że ostatnio Boguski daje powody do zadowolenia. Oby jak najdłużej.



Uwaga na kartki.

W naszym zespole zagrożeni pauzą w następnym spotkaniu są Rafał Boguski oraz Alan Uryga. Boguski ma na koncie trzy napomnienia a Alan aż 7 – dla obu, każda kolejna kartka to pauza w następnym spotkaniu.





Terminarz 33. Kolejki TM Ekstraklasy:

GRUPA MISTROZWSKA:

20 maja (środa)

18:00 Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk ( Canal+ Sport 2)
18:00 Lech Poznań – Śląsk Wrocław (Canal+ Sport)
20:30 Wisła Kraków – Pogoń Szczecin (NSport+)
20:30 Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok ( Canal+ Sport)

GRUPA SPADKOWA:

19 maja (wtorek)

18:00 Korona Kielce – Górnik Łęczna (Canal+Sport)
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów (NSport+, Canal+Sport 2)
20:30 Cracovia Kraków – Zawisza Bydgoszcz (Canal+ Sport)
20:30 Piast Gliwice – GKS Bełchatów (Canal+ Sport 2)

Tabela





(za ekstraklasa.org)


Zapraszam do dyskusji.



Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 18.05.2015 o godz. 16:32.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.05.2015, 11:23
Oczywiście 3-0 dla Wisły i ciąg dalszy drogi po mistrzostwo
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.05.2015, 12:11
Nawet skromne 1-0 dla Wisły. Ważne żeby wygrać, bez znaczenia jak i w jakim stylu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.05.2015, 14:39
Emocje się udzielają i na mistrza idziemy. a tak całkiem serio to paradoksalnie układ meczów mamy nienajgorszy, bo na legie i `lecha pojedziemy jak im sie dupa bedzie palic a wtedy to graja nerwy w dużej mierze, a my raczej już na luzie. Podstawa to wygrać ze Szczecinem i nie przegrać z Jagą. A podstawa podstaw to pójść na mecz w takiej liczbie żeby nie było wstydu, bo nie wiem co by wszyscy chcieli żeby piłkarze grali innego. Przemyślcie kiedy ostatnio było o co grać tak jak jest teraz!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.05.2015, 15:56
Daniel Stefański głównym arbitrem środowego pojedynku między Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin. Sędzia z Bydgoszczy w tym sezonie trzykrotnie prowadził już spotkania z udziałem Białej Gwiazdy i trzykrotnie w tych spotkaniach padał remis.. 2:2.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 18.05.2015, 16:48
Jeśli chcemy zająć to 4 czy 3 miejsce musimy ten mecz wygrać na co liczę.ale zdarzyć się może wszystko.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.05.2015, 20:25
3-1 dla Wisły. Biorąc pod uwagę pozostałe spotkania, to w tym Wisła ma do zgarnięcia "łatwe" 3 punkty.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 18.05.2015, 20:36
Bez napinki. Pogoń przegrała 3 mecze, czas na przełamanie!
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 19.05.2015, 10:00
Kto tam w Pogoni nie gra Kusi żeby zagrac jutro bardzo duzy pieniadz na Wisłe...
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 19.05.2015, 10:14
Z Pogoni: Hernani, Hubert Matynia, Marcin Robak
My za to bez Donalda.
Ostatnio edytowane przez ulTraS : 19.05.2015 o godz. 10:17.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.05.2015, 10:27
Jak widać potrafimy bez Donalda
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.05.2015, 14:11
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
Z Pogoni: Hernani, Hubert Matynia, Marcin Robak
My za to bez Donalda.
zapomniales o Patryku?
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 19.05.2015, 14:16
sportnh napisał(a):Wyświetl post
zapomniales o Patryku?
A on jeszcze gra?
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 19.05.2015, 14:19
Nawet jak gra, to tak jakby sam o sobie zapomniał.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 19.05.2015, 14:22
Patrząc na godziny rozgrywania spotkań w tej kolejce, dochodzę do wniosku, że lepszym z punktu marketingowego dla NC+ jest mecz Wisły od Lecha. Daje to do myślenia, że telewizja woli Wisłę pokazać w lepszym czasie antenowym niż lidera tabeli.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 19.05.2015, 14:29
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na godziny rozgrywania spotkań w tej kolejce, dochodzę do wniosku, że lepszym z punktu marketingowego dla NC+ jest mecz Wisły od Lecha. Daje to do myślenia, że telewizja woli Wisłę pokazać w lepszym czasie antenowym niż lidera tabeli.
Nie zapędzaj się. O tej samej godzinie gra Legia. Nie mogli puścić i Lecha i Legii o tej samej godzinie.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.05.2015, 15:07
My ogólnie bardzo dużo mamy meczy o 20:30 i jeżeli się nie mylę to jest najlepszy czas antenowy.

Co do meczu: Tylko zwycięstwo!
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 19.05.2015, 17:29
Zajebisty spot

https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

Wszyscy na mecz! Zachęcać rodzinę, przyjaciół, znajomych! Pomóżmy Wisełce wygrać TEN MECZ!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.05.2015, 17:31
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na godziny rozgrywania spotkań w tej kolejce, dochodzę do wniosku, że lepszym z punktu marketingowego dla NC+ jest mecz Wisły od Lecha. Daje to do myślenia, że telewizja woli Wisłę pokazać w lepszym czasie antenowym niż lidera tabeli.
Pieprzenie jesteśmy w niszowym nsporcie....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 19.05.2015, 17:56
Niszowy, czyli np. u mnie na kablówce jedyny ze sportowych kanałów z tej sieci? To jest jeden z tych kanałów promujących NC+ dla szerszego odbiorcy
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.05.2015, 19:38
3pkt obowiązkowo.
Trzeba robić swoje a w naszej ciekawej lidze cała czołówka może się jeszcze wywrócić do góry nogami.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.05.2015, 19:41
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.05.2015, 20:17
Wszyscy na mecz !
Odpowiedz cytując
Kamcio019
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 19.05.2015, 21:14
Teraz się zastanawiam jak mogliśmy przegrać z tak słabym belachatowem :/
Te 3 pkt z nimi i puchary teraz byłyby blisko
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.05.2015, 22:10
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić

Druga zmiana w pracy...

Jakie statystyki miała Pogon przed zremisowanym meczem na wiosne? nie mieli też jakiejś serii bez punktów?
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.05.2015, 22:51
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić

250 km do Krakowa druga zmiana i srodek tygodnia. Za to na pewno bede na meczu ze Slaskiem. Bilety juz kupilem urlop zalatwiony. Co do meczu z Pogonia mam nadzieje ze jutro chlopaki zagraja tak jak z Lechia w drugiej polowie a wiadomo ze ich stac na to. Tylko zwyciestwo!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.05.2015, 23:59
Kamcio019 napisał(a):Wyświetl post
Teraz się zastanawiam jak mogliśmy przegrać z tak słabym belachatowem :/
Te 3 pkt z nimi i puchary teraz byłyby blisko
jak by tak dłużej pogdybać to moglibyśmy mieć teraz 17 punktów przewagi nad 2 zespołem...
Jesteśmy gdzie jesteśmy bo mamy mniej zawodników gwarantujących regularne występy na wysokim poziomie niż kiedyś, nic więcej nic mniej. Puchary w obecnej sytuacji to miły dodatek, i tak za wiele w nich nie zdziałamy. Ważne by utrzymywać drużyne na przyzwoitym poziomie by łatwiej było jakiegoś sponsora bądź inwestora pozyskać w bliżej nieokreślonej przyszłości
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 20.05.2015, 09:22
Meczowa ''osiemnastka'' na spotkanie Wisła Kraków - Pogoń Szczecin:


BRAMKARZE:

Michał BUCHALIK
Michał MIŚKIEWICZ

OBROŃCY:

Arkadiusz GŁOWACKI
Richard GUZMICS
Piotr ŻEMŁO
Maciej SADLOK
Łukasz BURLIGA
Dariusz DUDKA
Boban JOVIĆ


POMOCNICY:

Ostoja STJEPANOVIĆ
Łukasz GARGUŁA
Semir STILIĆ
Rafał BOGUSKI
Jean BARRIENTOS
Maciej JANKOWSKI
Alan URYGA

NAPASTNICY:

Paweł BROŻEK
Mariusz STĘPIŃSKI
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 20.05.2015, 09:33
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić
Dam radę, pomimo tego, że we Wrocławiu pada, 250 kilometrów w jedną stronę do przejechania, przeciwnik nieatrakcyjny, ale zamykam firmę i jadę, bo mam taką możliwość. Jak zwykle będę na E z szalikiem i koszulką Wisły. Do zobaczenia i Jazda Jazda Jazda.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
pajak2707
Banita
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 20.05.2015, 10:50
Jest duża szansa by wygrać z Pogonią, zwłaszcza że nie mają Robaka, wystarczy pokryć dobrze Zwolińskiego i Frączczaka i będzie dobrze, jest szansa na puchary mimo malego budżetu. Szkoda, że nie będzie Guerriera, kto wie może Brożek się przełamie i z dwie bramki strzeli choć ucieka mu szansa na króla strzelców.
Ciekawe jest, to że Miśkiewicz bramkarz dobry w tamtym sezonie dużo grający nie dostał szansy, choć krytykowany Buchalik wyglądać dobrze w ostatnich meczach
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45.