Jaroo1 napisał(a):

Myślę też, że część osób do pójścia na II turę i zagłosowania z bUlem na Dudę zniechęcili wyborcy PiSu a patrz.ac przez pryzmat tego forum zniechęcili nasi forumowicze PiSowscy.
Jak ktoś tu czyta na swój temat, że jest "prawicowcem", popiera ruskich agentów czy też sam jest ruskim agentem, jest pożytecznym idiotą, zwolennikiem PO, Komorowskiego generalnie urbanopolatfusów, i w ogóle, wiadomo jest niedojebany bo nie jest za PiSem, to walić takie coś.
Najpierw się Wam nie podoba wszystko co inne od PiSu, walczycie z tym a później w łaskę i jakieś szantaże emocjonalne stosujecie. Już to pisałem kiedyś, że jesteście takimi samymi lemingami jak te PeOwskie, tylko z drugiej strony barykady. Nawet jeśli Duda i PiS wygrają wybory to niewiele się w Polsce zmieni, wymienią się jedne świnie na drugie i jedne lemingi na drugich.
Taka właśnie Polskę chcecie budować. Nie Wielką Polskę, tylko swoją.
|
Co się tak gotujesz? Nieprawdopodobne.
Albo zrobisz coś żeby gajowy nie wygrał czyli zagłosujesz na Dudę albo nie. I będziesz sobie dalej wmawiał, że Duda byłby jeszcze gorszy. Smutne.