The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69301
Stary 20.01.2015, 22:52
aż strach pomyśleć, kto jest 3 na liście życzeń po Manoelu... Manuela?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69302
Stary 20.01.2015, 23:44
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Aż tak wiele brakuje nam do trzeciego miejsca by nazywać ten dystans marzeniami?

Rozumiem, że gdyby prezes powiedział; "naszym celem jest pozycja w top 5", byłbyś usatysfakcjonowany?

Trzeba stawiać sobie ambitne cele. Wiśle potrzebna jest gra w europie jak rybie woda.
3 miejsce to nie faza grupowa.Nie stac nas na LE, nawet do eliminacji pucharowych nas moga nie dopuscic z tymi dlugami.Za biedni jestesmy na europe.Zebry grac w pucharach najpierw trzeba zainwestowac.Dobrze to ujales, powiedzial to co nas usatysfakcjonowalo, bo inaczej by sie wszyscy obrazili, gdbyby powiedzial, ze realnym celem jest miejsce w osemce.Ja bym byl usatysfakcjonowany jakby taka mozliwosc istaniala o ktorej prezes mowil.Powiedzial co chcemy uslyszec za pol roku bedzie sie tlumaczyl z tego.Slowa a skutecznosc realizacji celow, to dwie rozne sprawy.Dokad mamy Stilica w lidze bedziemy w czolowce, ale na europe to my trzech pilkarzy mamy, nie mozemy mowic sobie jestesmy dobrzy bedac zbyt slabymi, bo nigdzie nie dojdziemy, dla mnie to nie jest ambitny cel tylko sciema.Jak prezes zaczyna gadac o podbijaniu europy Boguskim, a w kasie pusto, to trudno to traktowac powaznie.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 20.01.2015 o godz. 23:51.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69303
Stary 21.01.2015, 00:36
Na sport.pl podali ,ze Mila jednak idzie do Lechii, to dla nas bardzo dobra wiadomosc.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69304
Stary 21.01.2015, 08:21
tak piszą. Podobno potwierdzają to też kluby. Mam więc nadzieje, że Lechia przestanie walczyc o Stilicia.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69305
Stary 21.01.2015, 08:36
Dla nas to dobrze ale powiem szczerze dziwię się Mili, bo wg mnie ten power jaki teraz miał zniknie. Ale cóż lata lecą 5 letni kontrakt to coś no i kasa. Dziwię się też Lechii ta polityka coraz bardziej przypomina Polonię.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69306
Stary 21.01.2015, 08:40
Chyba faktycznie jest coś na rzeczy
http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...claw,id,t.html
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69307
Stary 21.01.2015, 08:54
Wiśle potrzebni są nowi zawodnicy. I to nawet nie tylko po to by podnieśli jakoś bardzo znacząco poziom sportowy, ale potrzebna jest świeża krew. Jak się pojawia ktoś nowy to wchodzi coś nowego zawodnicy czują oddech na plecach że jak się będą o...lać to ktoś wskoczy na ich miejsce.

Teraz najgorzej jest w ataku i na bokach obrony. Praktycznie zero konkurencji. No chyba że uwzględnimy wolny rodnik czyli Dudkę.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69308
Stary 21.01.2015, 10:12
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dla nas to dobrze ale powiem szczerze dziwię się Mili, bo wg mnie ten power jaki teraz miał zniknie. Ale cóż lata lecą 5 letni kontrakt to coś no i kasa. Dziwię się też Lechii ta polityka coraz bardziej przypomina Polonię.
poważnie on ma z Lechią 5-letni kontrakt podpisać ? Ja jebe, ładnie w w tym Gdańsku mają siana, że 33-letniego grajka na 5 lat chcą. Kokosowy interes Śląska jak i samego Mili. W sumie dla nas też, bo lepiej ze Stiliciem (oczywiście jak podpisze) niż bez.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69309
Stary 21.01.2015, 10:27
Krav napisał(a):Wyświetl post
poważnie on ma z Lechią 5-letni kontrakt podpisać ? Ja jebe, ładnie w w tym Gdańsku mają siana, że 33-letniego grajka na 5 lat chcą. Kokosowy interes Śląska jak i samego Mili. W sumie dla nas też, bo lepiej ze Stiliciem (oczywiście jak podpisze) niż bez.
Tak umowa 5 letnia 1,5 zł odstępnego bodajże,ale gdzie brać chłopa w wieku 33 lat i podpisać na 5 lat rozumiem dwa,ale 5 ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69310
Stary 21.01.2015, 10:54
Podpisują go na 2 lata jako piłkarz + 3.5 roku w klubie jako działacz, dyrektor sportowy, w każdym bądź razie funkcja w klubie. Tacy piłkarze jak Sobolewski, Mila, Głowacki pomimo wieku gwarantują solidny poziom + stałe fragmenty gry. To tylko polska liga, tu nie potrzeba mieć nie wiadomo jakich fizycznych parametrów.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69311
Stary 21.01.2015, 11:14
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tak umowa 5 letnia 1,5 zł odstępnego bodajże,ale gdzie brać chłopa w wieku 33 lat i podpisać na 5 lat rozumiem dwa,ale 5 ?
1,5 zł odstępnego? chwila, mam tu w kieszeni jakieś drobne...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69312
Stary 21.01.2015, 11:18
fialo napisał(a):Wyświetl post
Podpisują go na 2 lata jako piłkarz + 3.5 roku w klubie jako działacz, dyrektor sportowy, w każdym bądź razie funkcja w klubie. Tacy piłkarze jak Sobolewski, Mila, Głowacki pomimo wieku gwarantują solidny poziom + stałe fragmenty gry. To tylko polska liga, tu nie potrzeba mieć nie wiadomo jakich fizycznych parametrów.
Tylko raczej nie na pozycji na której gra Mila
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69313
Stary 21.01.2015, 12:25
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
1,5 zł odstępnego? chwila, mam tu w kieszeni jakieś drobne...

1,5 milona zł zapomniałem dopisać
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69314
Stary 21.01.2015, 12:39
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tak umowa 5 letnia 1,5 zł odstępnego bodajże,ale gdzie brać chłopa w wieku 33 lat i podpisać na 5 lat rozumiem dwa,ale 5 ?

Wy wierzycie w rzeczy, które sami piszecie ?

Mila owszem ma dostać 5 letni kontrakt, ale nie ZAWODNICZY.
Zawodniczy kontrakt ma na 2 lata położony, z opcją przedłużenia go o rok w przypadku dobrej formy sportowej PLUS dwa lata gwarancji zatrudnienia w klubie na etat - po zawieszeniu butów na kołku.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69315
Stary 21.01.2015, 12:39
Z tym Mila to wydaje mi sie, ze oni podkrecili sie jego ostatnimi wystepami w reprezentacji, kazdy chyba wolal by Stilica czy Ouintane z ktorym podobno tez rozmawiali, od 33 letniego pilkarza, ktory co chwila zaniedbuje sie fizycznie i jak forme utrzyma do konca sezonu to bedzie dobrze, zobaczymy jak dlugi dadza mu kontrakt.Natomiast napewno jest to spore oslabienie dla Slaska na tez sezon.W lecie odejdzie jeszcze M Paixao a zastepowac ich beda pilkarzami z testow.
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69316
Stary 21.01.2015, 12:40
Chyba się udało z Chavezem...

Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69317
Stary 21.01.2015, 12:46
Osman Chavez prawdopodobnie rozwiąże kontrakt z Wisłą Kraków. Honduranin negocjuje warunki rozstania z „Białą Gwiazdą”. Sprawa jest już na tyle zaawansowana, że piłkarz nie trenuje z zespołem Franciszka Smudy od wtorku

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3723020,osman-chavez-zegna-sie-z-wisla-krakow,id,t.html
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69318
Stary 21.01.2015, 13:26
żeby tylko tak to było skonstruowane żebyśmy nie musieli znowu kiedyś płacić jakiś kar
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69319
Stary 21.01.2015, 13:32
Chavez rozwiązał kontrakt
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69320
Stary 21.01.2015, 13:34
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Chavez rozwiązał kontrakt
Wyluzuj chłopie. Piszesz tak pewnie po artykule z GK. Jak oficjalna ogłosi że " żegnamy sie z Hinduraninem" to wtedy będzie można odtrąbi sukces.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69321
Stary 21.01.2015, 14:48
Piast zaplacil za tego Rusova 200 tys euro, to ma byc najlepszy bramkarz rundy jesiennej na Slowacji? Przeciez on wogole bronic nie umie.Tyle znaczy ocenianie pilkarzy z tube, z Vlasco moglo byc to samo gdyby przyszedl za Stilica w koncu gra w tym samym klubie co Rusov.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 21.01.2015 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69322
Stary 21.01.2015, 14:57
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Piast zaplacil za tego Rusova 200 tys euro, to ma byc najlepszy bramkarz rundy jesiennej na Slowacji? Przeciez on wogole bronic nie umie.Tyle znaczy ocenianie pilkarzy z tube, z Vlasco moglo byc to samo gdyby przyszedl za Stilica w koncu gra w tym samym klubie co Rusov.
To był tylko sparing.Oczywiście bramkę Gargule sprezentował, ale to jeszcze nic nie znaczy.sorry za ot
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69323
Stary 21.01.2015, 15:13
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Chavez rozwiązał kontrakt
Nie wiem na ile to prawda,ale dziwi mnie to,gdyz pare dni w temu udzielił wywiadu,gdzie zapewniał jak bardzo chce pomoc klubowi i przekonac do siebie trenera.Słyszac to od innych piłkarzy w naszej lidze miałbym watpliwosci,ale On wydawał mi sie akurat charakterny.

A co jest z Ostoją?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69324
Stary 21.01.2015, 15:28
wydaje mi sie ze trener dowiedział się o tym co powiedział Osman i mu to osobiscie wyperswadował.

Ostoją jest po kontuzji dopiero wznowił treningi. Nie zdziwię się jak do gry będzie w kwietniu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69325
Stary 21.01.2015, 15:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi sie ze trener dowiedział się o tym co powiedział Osman i mu to osobiscie wyperswadował.

Ostoją jest po kontuzji dopiero wznowił treningi. Nie zdziwię się jak do gry będzie w kwietniu
Mysle ze Ostoja powinien być gotowy na przełom luty/marzec...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69326
Stary 21.01.2015, 15:55
po rekonstrukcji ? Przeciez dopiero co wznowił treningi, czyli tak naprawde truchta.
Nie wiem jak wygląda po rehabilitacji czy mu czegos nie zjebali, dlatego stawiam na kwiecien da świętego spokoju
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69327
Stary 21.01.2015, 16:13
fansorina napisał(a):Wyświetl post
To był tylko sparing.Oczywiście bramkę Gargule sprezentował, ale to jeszcze nic nie znaczy.sorry za ot
Nie tylko bramke Garguly, mial duze problemy z lapaniem prostych pilek i ustawianiem sie.Raczej to wygladalo jakby 18 latek pierwszy raz gral z seniorami.

Stepinski dzis fajnie zagral, moim zdaniem my nie musismy szukac drugiego napastnika bo mamy go, tylko co mozna pokazac grajac po 10 minut i to na skrzydle, jezeli Stepinski dostanie wiecej szans to jestem przekonany, ze wroci do formy z Widzewa i bedzie coraz lepszy.Oczywiscie napastnik by sie jeszcze przydal,ale bardziej skrzydlowy.Dla nas priorytet to sa skrzydla na ta pozycje szukac pilkarzy a nie ustawiac tam napastnikow czy obroncow.Nie da sie grac dobrej pilki jadac tylko srodkiem, bo to jest za czytelne.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 21.01.2015 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69328
Stary 21.01.2015, 16:31
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Nie tylko bramke Garguly, mial duze problemy z lapaniem prostych pilek i ustawianiem sie.Raczej to wygladalo jakby 18 latek pierwszy raz gral z seniorami.

Stepinski dzis fajnie zagral, moim zdaniem my nie musismy szukac drugiego napastnika bo mamy go, tylko co mozna pokazac grajac po 10 minut i to na skrzydle, jezeli Stepinski dostanie wiecej szans to jestem przekonany, ze wroci do formy z Widzewa i bedzie coraz lepszy.Oczywiscie napastnik by sie jeszcze przydal,ale bardziej skrzydlowy.Dla nas priorytet to sa skrzydla na ta pozycje szukac pilkarzy a nie ustawiac tam napastnikow czy obroncow.Nie da sie grac dobrej pilki jadac tylko srodkiem, bo to jest za czytelne.
Pytanie tylko czy Stępiński będzie grał dużo skoro po sezonie raczej wraca do Niemczech...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69329
Stary 21.01.2015, 17:15
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Pytanie tylko czy Stępiński będzie grał dużo skoro po sezonie raczej wraca do Niemczech...
Na pewno...
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69330
Stary 21.01.2015, 20:06
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Pytanie tylko czy Stępiński będzie grał dużo skoro po sezonie raczej wraca do Niemczech...
Z tego co wiem to jakies prawo pierwokupu mamy, nie wiem tylko czy ten wykup jest realny.Ta klauzula nie musi byc wysoka,ci Niemcy go pozyskali bez sumy odstepnego wczesniej oni takich mlodych pilkarzy sciagaja pewnie po kilku w kazdym okienku.Jezeli nie i z tego powodu nie gra, to po co go wogole wypozyczalismy.Stepinski wie juz ze z tym wyjazdem to pospieszyl sie o kilka lat, jezeli sie w Wisle nie przebije to nie ma szans nawet na 2 bundeslige, powrot tam, zeby grac w rezerwach na poziomie 4 ligi chyba mu sie nie widzi.W kazdym razie ja bym na niego stawial, bo uwazam ,ze ma duzy potencjal,ale musi grac zeby sie rozwijac.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 21.01.2015 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35.