
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#31
|
|
No nie kleiło się za bardzo, klarowniejsze okazje to chyba jednak miał Piast. Trzeba punkcik pokornie docenić i przygotować się na mecz z Lechem, żeby u siebie pokazać Poznaniakom siłę Białej Gwiazdy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#32
|
|
Piast gra teraz niezłą piłkę, myślę, że wyjazdowy remis nie jest złym wynikiem. Nie można cały czas kasować 3 pkt. Tragedii nie ma. Chociaż jak oglądałem mecz i widziałem niecelne zagrania, wybicia i brak ostatniego podania to mi się niedobrze robiło...
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#33
|
|
Remis jest sprawiedliwy. Gdyby Badia czy Podgórski się nie zmoczyli przy setkach, to wracalibyśmy z pustymi rękoma. Wygrywać u siebie, na wyjazdach nie przegrywać i będą puchary. Czy na nie nas stać, to inna kwestia.
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#34
|
![]() ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#35
|
|
Ale biadolenie. Tak jabyśmy my nie mieli żadnych okazji. Wystarczy wspomnieć sytuacje Stilicia, Boguskiego, Brożka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#36
|
|
Były i nasze, ale oni mieli klarowniejsze i to znacznie - co nie zmienia faktu, że ze dwie zmiany w składzie na Amice i 3 punkty powinny u nas zostać, szczególnie, że Skorża na wyjazdach lubi w dupę
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#37
|
|
Dlatego napisałem, że remis jest sprawiedliwy. Gdybyśmy tych sytuacji nie mieli, to Piast zasłużyłby na zwycięstwo...
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#38
|
|
też byłem ku temu przekonany, ale ostatnio wiadomości informujące o zadłużeniu powodują że zaczynam się zastanawiać czy to nie będzie nasza ostatnia deska ratunku.Tyle ze może to być jak rosyjska ruletka, bo trafienie w 1 rundzie jakiegoś Kazachstanu i np. odpadnięcie to strzał dość potężny dla klubu biorąc pod uwagę koszta tej zabawy.
co do meczu - cenny remis i czekam na powrót Ostoi Stjepanovica albo kogokolwiek. Przykre jest że więcej zagrożenie z przodu robi Rysiu niż Alan. Alan owszem nadaje się do odbioru bo robi to nieźle, ale wyprowadzenie piłki jest u niego na poziomie A klasy. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#39
|
|
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Mówienie, że Legia czy Lech tam przegrały więc remis jest dobry jest o tyle zgubne, że Lech ojebał Piasta jak szmatę u siebie i Legia pewnie też to zrobi, więc suma summarum oni zagarną na Piaście po 3 pkt, a my zdobyliśmy 2. Matematyka bywa prosta. Ale chcąc dopatrywać się plusów w tej sytuacji - lepiej zremisować niż przegrać (patrz Derby, Korona).
Wyróżnić należy tylko Głowackiego i Buchalika - po raz pierwszy w sezonie, oby nie ostatni. W przodzie nie działo się nic pozytywnego. Boguski doprowadzał mnie do szewskiej pasji. Boli też to, że narypaliśmy kartek aż nadto. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Online |
#40
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: z domu
Offline |
#41
|
|
I to w zasadzie kończy temat Burego na prawym skrzydle. Jest potrzebny w obronie, gdzie z Sadlokiem tworzyli fajny duet ofensywnie grających bocznych obrońców.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#42
|
Panie Dudi a czy my mamy skrzydłowych ? Bo Sarki i Dziki Donald takimi nie są jeden wielki chaos ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Online |
#43
|
|
Na pewno są lepsi na skrzydłach niż Dudka na boku obrony
![]() Przynajmniej robią wiatr, Dudka jest jak 3 stoper, tyle że z boku. Burliga i Sadlok na bokach obrony to podstawa naszej gry ofensywnej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#44
|
|
Właśnie, nie rozumiem zmieniania czegoś co funkcjonowało bardzo dobrze.
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#45
|
|
Czy w historii futbolu istniały mniej efektywne skrzydła niż tandem Bury-Guerrier?
(z analizy wyłączamy parę Sarki-Guerrier) Powód: dumb&dumber
Ostatnio edytowane przez Bartosz : 30.11.2014 o godz. 11:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#46
|
|
Lantame Ouadja - Brasilia z meczów z Anderlechtem, tak żeby nie szukać dlugo
Zbliżony poziom żenady. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#48
|
|
"Ładzia" nigdy wcześniej (i pewnie później) nie grał do przodu... Ale fakt, faktem na def. pomocniku grywał u nas.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#49
|
|
Z tego co pamiętam, to z Anderlechtem wszedł w przerwie za Patera i grał na skrzydle, w środku grali Szymek ze Strąkiem bodajże. Ale mogę się mylić, bo to trochę lat temu było
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Moderator
Od: 11.2002
Offline |
#50
|
|
Władzia grał chyba w środku, na skrzydło wszedł Dubicki
ale też nie pamiętam ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Online |
#51
|
|
Mimo wszystko duet Łobodziński - Kirm wcale nie był wiele lepszy niż nasze obecne duo murzynków.
Tak naprawdę nie mieliśmy dobrych skrzydeł od sezonu, gdy w formie byli Zieńczuk i Kosowski. Mowa o sezonie, w którym Zieniu strzelił ponad 10 bramek a Kamil zaliczał asystę za asystą. Z resztą Brożek wtedy też był w niezłym gazie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#52
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#53
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Online |
#54
|
|
Zależy od sezonu. Na początku Kirm dużo robił, ale w swoim ostatnim sezonie w Wiśle statystyki miał na poziomie Sarkiego. Guerrier też w poprzednim sezonie trochę bramek nastrzelał (7). Kirm w najlepszym sezonie zdobył ich (9) i był to jednarazowy wyskok. Łobodziński statystykami nigdy nie powalał - w czterach sezonach strzelił dla nas 4 bramki. Asyst miał troszkę więcej, ale ogólnie poziom Sarkiego.
Sprawą sporną jest czy faktycznie te skrzydła były wtedy mocniejsze, czy może niekoniecznie bo walorów dodatkowych typu gra w obronie, gaz, waleczność, ruchliwość nie wyczyta się w żadnych statystykach i jest to niejako nie do udowodnienia. Nawet odgrzebać asyst z poprzednich sezonów mi się nie udało Wiadomo też, że wtedy ogólnie mieliśmy mocniejszą kadrę, to i skrzydłowym się łatwiej grało niż teraz ![]() Generalnie nawet jeśli byli lepsi niż obecnie skrzydła, to jednak nieznacznie Ludzie po prostu lubią zapominać to jak kiedyś po Kiro i Łobo się tu jechałoOstatnie robiące grę skrzydła to duet Kamil Kosowski - Marek Zieńczuk ![]() Z resztą ja do Łobo mam spory sentyment Za te dwie bramki w meczu z bodajże Lechią Gdańsk w ostatniej kolejce, gdzie sam odwrócił losy meczu i wywalczył nam mistrzostwo )))))
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.11.2014 o godz. 20:31.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|