The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.11.2014, 11:05
No nie kleiło się za bardzo, klarowniejsze okazje to chyba jednak miał Piast. Trzeba punkcik pokornie docenić i przygotować się na mecz z Lechem, żeby u siebie pokazać Poznaniakom siłę Białej Gwiazdy.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 29.11.2014, 11:05
Piast gra teraz niezłą piłkę, myślę, że wyjazdowy remis nie jest złym wynikiem. Nie można cały czas kasować 3 pkt. Tragedii nie ma. Chociaż jak oglądałem mecz i widziałem niecelne zagrania, wybicia i brak ostatniego podania to mi się niedobrze robiło...
What's new?

Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 29.11.2014, 11:29
Remis jest sprawiedliwy. Gdyby Badia czy Podgórski się nie zmoczyli przy setkach, to wracalibyśmy z pustymi rękoma. Wygrywać u siebie, na wyjazdach nie przegrywać i będą puchary. Czy na nie nas stać, to inna kwestia.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 29.11.2014, 11:35
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Remis jest sprawiedliwy. Gdyby Badia czy Podgórski się nie zmoczyli przy setkach, to wracalibyśmy z pustymi rękoma. Wygrywać u siebie, na wyjazdach nie przegrywać i będą puchary. Czy na nie nas stać, to inna kwestia.
Myślę, że jak wejdziemy do ósemki to dyskretnie wycofamy się z walki o puchary
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 29.11.2014, 12:03
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Remis jest sprawiedliwy. Gdyby Badia czy Podgórski się nie zmoczyli przy setkach, to wracalibyśmy z pustymi rękoma. Wygrywać u siebie, na wyjazdach nie przegrywać i będą puchary. Czy na nie nas stać, to inna kwestia.
Ale biadolenie. Tak jabyśmy my nie mieli żadnych okazji. Wystarczy wspomnieć sytuacje Stilicia, Boguskiego, Brożka.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 29.11.2014, 12:09
Były i nasze, ale oni mieli klarowniejsze i to znacznie - co nie zmienia faktu, że ze dwie zmiany w składzie na Amice i 3 punkty powinny u nas zostać, szczególnie, że Skorża na wyjazdach lubi w dupę
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 29.11.2014, 13:33
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ale biadolenie. Tak jabyśmy my nie mieli żadnych okazji. Wystarczy wspomnieć sytuacje Stilicia, Boguskiego, Brożka.
Dlatego napisałem, że remis jest sprawiedliwy. Gdybyśmy tych sytuacji nie mieli, to Piast zasłużyłby na zwycięstwo...
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 29.11.2014, 16:01
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jak wejdziemy do ósemki to dyskretnie wycofamy się z walki o puchary
też byłem ku temu przekonany, ale ostatnio wiadomości informujące o zadłużeniu powodują że zaczynam się zastanawiać czy to nie będzie nasza ostatnia deska ratunku.Tyle ze może to być jak rosyjska ruletka, bo trafienie w 1 rundzie jakiegoś Kazachstanu i np. odpadnięcie to strzał dość potężny dla klubu biorąc pod uwagę koszta tej zabawy.

co do meczu - cenny remis i czekam na powrót Ostoi Stjepanovica albo kogokolwiek. Przykre jest że więcej zagrożenie z przodu robi Rysiu niż Alan. Alan owszem nadaje się do odbioru bo robi to nieźle, ale wyprowadzenie piłki jest u niego na poziomie A klasy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.11.2014, 16:01
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Mówienie, że Legia czy Lech tam przegrały więc remis jest dobry jest o tyle zgubne, że Lech ojebał Piasta jak szmatę u siebie i Legia pewnie też to zrobi, więc suma summarum oni zagarną na Piaście po 3 pkt, a my zdobyliśmy 2. Matematyka bywa prosta. Ale chcąc dopatrywać się plusów w tej sytuacji - lepiej zremisować niż przegrać (patrz Derby, Korona).

Wyróżnić należy tylko Głowackiego i Buchalika - po raz pierwszy w sezonie, oby nie ostatni.

W przodzie nie działo się nic pozytywnego. Boguski doprowadzał mnie do szewskiej pasji. Boli też to, że narypaliśmy kartek aż nadto.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 29.11.2014, 20:17
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Chyba eksperyment z Burligą na skrzydle nie wypalił
Bury grał ok, za to bezproduktywny Dudka na prawej obronie grać nie powinien nigdy, chyba, że z konieczności.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 29.11.2014, 20:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bury grał ok, za to bezproduktywny Dudka na prawej obronie grać nie powinien nigdy, chyba, że z konieczności.
I to w zasadzie kończy temat Burego na prawym skrzydle. Jest potrzebny w obronie, gdzie z Sadlokiem tworzyli fajny duet ofensywnie grających bocznych obrońców.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 29.11.2014, 21:06
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
I to w zasadzie kończy temat Burego na prawym skrzydle. Jest potrzebny w obronie, gdzie z Sadlokiem tworzyli fajny duet ofensywnie grających bocznych obrońców.


Panie Dudi a czy my mamy skrzydłowych ? Bo Sarki i Dziki Donald takimi nie są jeden wielki chaos
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 29.11.2014, 23:27
Na pewno są lepsi na skrzydłach niż Dudka na boku obrony

Przynajmniej robią wiatr, Dudka jest jak 3 stoper, tyle że z boku. Burliga i Sadlok na bokach obrony to podstawa naszej gry ofensywnej.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 30.11.2014, 01:28
Właśnie, nie rozumiem zmieniania czegoś co funkcjonowało bardzo dobrze.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 30.11.2014, 11:49
Czy w historii futbolu istniały mniej efektywne skrzydła niż tandem Bury-Guerrier?



(z analizy wyłączamy parę Sarki-Guerrier)
Powód: dumb&dumber
Ostatnio edytowane przez Bartosz : 30.11.2014 o godz. 11:51.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 30.11.2014, 12:15
Lantame Ouadja - Brasilia z meczów z Anderlechtem, tak żeby nie szukać dlugo

Zbliżony poziom żenady.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.11.2014, 13:49
fialo napisał(a):Wyświetl post
Lantame Ouadja - Brasilia z meczów z Anderlechtem, tak żeby nie szukać dlugo

Zbliżony poziom żenady.
Ale Lantame nie gral na skrzydle nigdy...chyba...
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 30.11.2014, 13:52
"Ładzia" nigdy wcześniej (i pewnie później) nie grał do przodu... Ale fakt, faktem na def. pomocniku grywał u nas.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 30.11.2014, 14:02
Z tego co pamiętam, to z Anderlechtem wszedł w przerwie za Patera i grał na skrzydle, w środku grali Szymek ze Strąkiem bodajże. Ale mogę się mylić, bo to trochę lat temu było
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 30.11.2014, 14:13
Władzia grał chyba w środku, na skrzydło wszedł Dubicki ale też nie pamiętam
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.11.2014, 16:10
Mimo wszystko duet Łobodziński - Kirm wcale nie był wiele lepszy niż nasze obecne duo murzynków.

Tak naprawdę nie mieliśmy dobrych skrzydeł od sezonu, gdy w formie byli Zieńczuk i Kosowski. Mowa o sezonie, w którym Zieniu strzelił ponad 10 bramek a Kamil zaliczał asystę za asystą. Z resztą Brożek wtedy też był w niezłym gazie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.11.2014, 17:52
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko duet Łobodziński - Kirm wcale nie był wiele lepszy niż nasze obecne duo murzynków.

Tak naprawdę nie mieliśmy dobrych skrzydeł od sezonu, gdy w formie byli Zieńczuk i Kosowski. Mowa o sezonie, w którym Zieniu strzelił ponad 10 bramek a Kamil zaliczał asystę za asystą. Z resztą Brożek wtedy też był w niezłym gazie.
troche przesadziłeś bo Kirm strzelał po 7 bramek w sezonie, a nie jak Sarki 1 na 2 lata. Łobo był jaki był ale przynajmniej był piłkarzem (sprzedajnym ale był), Sarki nim raczej nie jest. To marny sprinter ubrany w dres.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 30.11.2014, 18:13
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko duet Łobodziński - Kirm wcale nie był wiele lepszy niż nasze obecne duo murzynków.

Tak naprawdę nie mieliśmy dobrych skrzydeł od sezonu, gdy w formie byli Zieńczuk i Kosowski. Mowa o sezonie, w którym Zieniu strzelił ponad 10 bramek a Kamil zaliczał asystę za asystą. Z resztą Brożek wtedy też był w niezłym gazie.
Ten duet był lepszy o co najmniej dwie klasy...
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 30.11.2014, 20:20
Zależy od sezonu. Na początku Kirm dużo robił, ale w swoim ostatnim sezonie w Wiśle statystyki miał na poziomie Sarkiego. Guerrier też w poprzednim sezonie trochę bramek nastrzelał (7). Kirm w najlepszym sezonie zdobył ich (9) i był to jednarazowy wyskok. Łobodziński statystykami nigdy nie powalał - w czterach sezonach strzelił dla nas 4 bramki. Asyst miał troszkę więcej, ale ogólnie poziom Sarkiego.

Sprawą sporną jest czy faktycznie te skrzydła były wtedy mocniejsze, czy może niekoniecznie bo walorów dodatkowych typu gra w obronie, gaz, waleczność, ruchliwość nie wyczyta się w żadnych statystykach i jest to niejako nie do udowodnienia. Nawet odgrzebać asyst z poprzednich sezonów mi się nie udało Wiadomo też, że wtedy ogólnie mieliśmy mocniejszą kadrę, to i skrzydłowym się łatwiej grało niż teraz

Generalnie nawet jeśli byli lepsi niż obecnie skrzydła, to jednak nieznacznie Ludzie po prostu lubią zapominać to jak kiedyś po Kiro i Łobo się tu jechało
Ostatnie robiące grę skrzydła to duet Kamil Kosowski - Marek Zieńczuk

Z resztą ja do Łobo mam spory sentyment Za te dwie bramki w meczu z bodajże Lechią Gdańsk w ostatniej kolejce, gdzie sam odwrócił losy meczu i wywalczył nam mistrzostwo )))))
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.11.2014 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:39.