The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 09.11.2014, 17:31
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zdziwiła mnie ta policyjna armatka wodna pod stadionem, a dokładniej pod samym sektorem C. Co niby miało się dziać wg. policji ?
Zapewne kibole mieli ruszyć na Kraków Arena


Co do meczu to dalej nie rozumiem dlaczego Guerrier jest wystawiany na obronie Już 2 razy Smuda dał takie ustawienie i 2 razy straciliśmy przez to gola. Przecież to lepiej w 10 grać niż z Geuerrierem na obronie!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 09.11.2014, 18:34
Remis sprawiedliwy. Skuteczność caly czas leży-może niech zostają nasze asy po godzinach i ćwiczą ile się da?

Ale co tam,na .... ćwiczyć. Sarki z Guzmicsem o 1 już się w Coco zameldowali w szampańskim nastroju.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 09.11.2014, 18:42
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Zapewne kibole mieli ruszyć na Kraków Arena


Co do meczu to dalej nie rozumiem dlaczego Guerrier jest wystawiany na obronie Już 2 razy Smuda dał takie ustawienie i 2 razy straciliśmy przez to gola. Przecież to lepiej w 10 grać niż z Geuerrierem na obronie!
Zamiast grać w 10 to lepiej grać w 10,5 wstawiając jakiegokolwiek juniora który grywa na boku obrony. Bo Guerrier jeśli daje coś, to tylko w ofensywie. Wstawianie go na bok obrony to wręcz sabotaż, natomiast na skrzydle od czasu do czasu potrafi dać sporo.

Zresztą kto wie czy gdyby nie karny którego zrobił Guerrier to nie wygralibyśmy tego meczu.

Ponadto po raz kolejny sprawdziło się że wystawianie Garguły na skrzydle to zły pomysł. Garguła jest za wolny na grę na skrzydle, a ponadto nic nie daje w obronie. Za to na plus występ Stępińskiego. A gdyby jeszcze w kilku sytuacjach zachował się lepiej to byśmy wygrali pomimo karnego.

Wnioski - nigdy więcej Guerriera na lewej obronie (lepszy no name z ME) i szkoda wstawiać Gargułę na skrzydło.

Mimo wszystko jest niedosyt po remisie. Szkoda tych 2 punktów.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 09.11.2014, 18:43
El'kabat: Piszesz bo byłeś, widziałeś ?
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 09.11.2014, 19:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zamiast grać w 10 to lepiej grać w 10,5 wstawiając jakiegokolwiek juniora który grywa na boku obrony. Bo Guerrier jeśli daje coś, to tylko w ofensywie. Wstawianie go na bok obrony to wręcz sabotaż, natomiast na skrzydle od czasu do czasu potrafi dać sporo.

Zresztą kto wie czy gdyby nie karny którego zrobił Guerrier to nie wygralibyśmy tego meczu.

Ponadto po raz kolejny sprawdziło się że wystawianie Garguły na skrzydle to zły pomysł. Garguła jest za wolny na grę na skrzydle, a ponadto nic nie daje w obronie. Za to na plus występ Stępińskiego. A gdyby jeszcze w kilku sytuacjach zachował się lepiej to byśmy wygrali pomimo karnego.

Wnioski - nigdy więcej Guerriera na lewej obronie (lepszy no name z ME) i szkoda wstawiać Gargułę na skrzydło.

Mimo wszystko jest niedosyt po remisie. Szkoda tych 2 punktów.
Zwłaszcza w kontekście wyników w całej kolejce, gdzie zanosi się, że cała pierwsza trójka notuje wtopę.
Faktycznie, nie dało się patrzeć na Guerriera, był koszmarny w tyłach - wygrał może dwa pojedynki, reszta przerywana faulami albo łatana przez pozostałych obrońców. Ten mecz DOBITNIE pokazał jak ważnymi ogniwami są Sadlok i Burliga. Jeśli się ich roli nie doceniało, to trzeba to odszczekać. Jeszcze bez jednego z nich jakoś byśmy pewnie dali radę, ale już bez dwóch... jest źle. Całe szczęście, że po prostu Śląsk grał na tyle słabo, iż tych poważnych zagrożeń za wiele nie było. Wrocławianie to w ogóle drużyna wyłącznie własnego boiska, stąd też tak bardzo Pawłowski był zadowolony z tego remisu.

My natomiast u siebie punktujemy bardzo słabo. Oby przełamanie nadeszło z Łęczną, bo później przyjeżdża do nas Lech i znowu może być ciężko. Czas - teoretycznie - pracuje na korzyść kuchenek, które na wyjazdach zwykle remisują.

Ale już tak wszystko podsumowując - ta kolejka pokazuje, że w tej lidze ciągle nic nie funkcjonuje poprawnie. Mam na myśli te poronione wyniki - Ruch nokautujący do tej pory nieźle grającą Jagę, Bełchatów frajersko tracący punkty z żydami grającymi w 10., murawa w Poznaniu przez którą kuchenki wtopiły z Bielskiem, czy wreszcie (oby tak do końca) przegrywająca Legia z Pogonią.
Jedynie Zawisza jest cały czas beznadziejny.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 09.11.2014, 19:42
Tak się patrze, że jak się w naszej grze nic nie zmieni to niebawem będziemy bronić 8 miejsca by pozostać w górnej połowce tabeli.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 09.11.2014, 20:26
Na chłodno oceniając mecz - Guerrier ładnie wrzuca, w ofensywie jest przyzwoity, ale kazać mu grać na obronie to .......ony sabotaż - mając w pamięci mecz z Lechem wchodząc na sektor założyłem się z kumplem o to, że w I połowie Guerrier zrobi karnego - niestety miałem rację... Sarki dramat, nie zagrał chyba jednej udanej piłki do przodu, marnował w ....u wszystkiego, Garguła jeszcze gorzej - on nawet do tyłu podawał źle... Szkoda, że Zając wszedł tak późno, bo gorzej od Sarkiego by nie zagrał (bo to jest ....a niemożliwe) a może by coś zdziałał... Stępiński spoko, dopóki nie trzeba było oddać strzału, bo wtedy zaczynała się modlitwa, pokuta i całe zło... Mariusz ma sam na sam, stadion widzi juz piłkę w bramce a on zaczyna dryblować samego siebie... ale poza 2 takimi sytuacjami na +, Dudka o dziwo dobrze w obronie, ładnie kreował, ale większość jego wysiłków niweczył Manu. Głowa profesor, Guzmics z zadatkami na takiego, do tego ładnie wyprowadzał piłkę, kilka dobrych piłek zagrał, od ŚO nie można wymagać więcej. Brożek swoje - co miał, to wykorzystał, Stilić przyzwoicie, ale nic poza tym (każda akcja przez niego, ale poza wolnym brakło mi tego błysku). Na osobne zdanie zasłużył Boguś - może trochę niedokładnie, może nie w tempo, ale to z jaką ambicją gra, jeździ na dupie... jestem w stanie zrozumieć, dlaczego Franek trzyma go na boisku - o ile I połowa przeciętna, tak w drugiej dla mnie najlepszy na boisku, dobrze kreował, popracował w odbiorze, niczym Boguś z najlepszych lat.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 09.11.2014, 22:51
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
El'kabat: Piszesz bo byłeś, widziałeś ?
Osobiście,obok stałem.

pzdr
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 09.11.2014, 23:01
Za pół roku razem z murzynami i Guzmics na kadrę Haiti będzie jeździł
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 09.11.2014, 23:59
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Zapewne kibole mieli ruszyć na Kraków Arena
Ponoć na C przybył kolega z drugiej strony Błoń i parę osób się zorientowało. Info od znajomego- sam nie widziałem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:29.