The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 31.10.2014, 22:25
Buchalik nigdy chyba nie wybroni nic poza tym co obronić musi... nie to żebym go winił za ten mecz, ale to takie podsumowanie jego dotychczasowych występów.

Tak na marginesie wszystkim cykorom z kieleckiego młyna życzę jak najszybszego spotkania z naszą bandą
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 31.10.2014, 22:26
Zagraliśmy straszną kichę, podobnie jak z koleżanką.

Dwóch DP na najgorzej broniący zespół w TME, pogratulować pomysłu.

Bez Brożka to nasza drużyna traci połowę siły rażenia.

Sam mecz... no cóż.
1 bramka Korony przypadkowa,
wyrównująca przypadkowa,
2 bramka Korony przypadkowa,
wyrównująca przypadkowa,
3 bramka Korony wypracowana.

Kartka dla Burligi mogła być żółta, ale z czerwonej sędzia też się wybroni. Poza żółtą kartką dla Garguły dobrze prowadził ten mecz, więc nie ma się go do czego przyczepić.

Zagraliśmy chałę totalną, w pierwszej połowie Stojanow, jedyny Boguski zapierdzielał za dwóch. Stilić przeszedł obok meczu, Głowacki najgorszy mecz od chyba 3 lat (ale każdemu może się czasem taki zdarzyć, aż dziw, że tak dużo meczy rozegrał bez żadnej wtopy).

Generalnie daliśmy się wciągnąć w mecz walki, w którym oczywiście Korona była lepsza i zasłużenie wygrała. Z naszej strony za mało gry w piłkę i za dużo Stojanowa. Nic dziwnego, że mamy problem w meczach ze słabszymi drużynami, skoro próbujemy z nimi walczyć zamiast pokazać piłkarską jakość i ich po prostu po piłkarsku ograć!

Dostaliśmy w dupę bo na to zasłużyliśmy.
Jedyne co można dobrego powiedzieć o tym meczu, to fakt, że był bardzo emocjonujący.
Niestety bez happy endu. Na który tak czy siak nie zasłużyliśmy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 31.10.2014 o godz. 23:17.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 31.10.2014, 22:29
Kartka dla Burligi za wślizg w piłkę, który wybił piłkę, po czym napastnik wbiegł w jego nogi... i nic mu się nie stało. Czerwona w ....... Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 31.10.2014, 22:32
Chodzi raczej o nadmierną agresję, bo mu wjechał w pantalony aż miło.

W świetle istniejących przepisów (z którymi się nie do końca zgadzam - ale to tylko moja opinia) zasłużona niestety.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 31.10.2014, 22:33
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Kartka dla Burligi za wślizg w piłkę, który wybił piłkę, po czym napastnik wbiegł w jego nogi... i nic mu się nie stało. Czerwona w ....... Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
Pewno to drugie.

Jakie są szanse na odwołanie czerwonej kartki dla Burego?
W trakcie meczu już miałem pisać zachwyty na temat jego czystej gry i kolejnego meczu bez kartki
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 31.10.2014, 22:37
Czerwona za agresję? Kibice Korony powinni wylecieć w okolicach 5 minuty, piłkarze przed przerwą. Nie róbmy sobie jaj, kartki być nie powinno, MAX żółta jeśli już.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 31.10.2014, 22:42
Czy ktoś widział dzisiaj piłkarzy Wisły w Kielcach?

Bo mi się zdaje, że tylko białe koszulki biegały. A raczej stały.
Zostali w Krakowie tylko nie wiadomo czy na ciężkich treningach czy w pubach.

Bez ambicji, nonszalancko, gra na odp.. się. Wszyscy bez wyjątku, no może Boguski coś tam, bez większego efektu, biegał bo mu się kontrakt kończy.

Mam nadzieję, że autokar odjechał i wracają piechotą.

Przegrać w jednym meczu dwa mecze to mistrzostwo świata. Utrata dwóch obrońców jest tylko i wyłącznie efektem wcześniejszej nonszalancji w grze. Ze Śląskiem trenujemy wariant z trzema obrońcami.
Ale co tam trener wyznaczył cel - pierwsza ósemka więc jest spoko.

Nie mogę zrozumieć jak to jest, w jednym meczu gramy ambitnie podnosimy się z kolan a w drugim taka kicha.



Franciszek Smuda.
Jak przegrywać mecze ważne dla kibiców, przerywać złote serie i ustanawiać własne czarne.
Wspomnienia trenera niespełnionego.

Wkrótce w dobrych księgarniach.
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 31.10.2014, 22:44
Zółta max, a gadanie Wieszczyckiego, że Bury żle reagował to kpina. A tuż przed trzecia bramką dla Kielc, Kapo mógł spokojnie wylecieć z drugą żółtą z to jak podciął Głowackiego. Kopanina. Fakt faktem bez Brożka to Stilic to nie gra, widać, że chlopaki się rozumieją fajnie. Guerrier to jest dopiero szalony z wahaniami formy, albo braku formy, to co on irytował dzisiaj to wiecej niż Boguski od początku sezonu.A ze Śląskiem powalczymy
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 31.10.2014, 22:52
Żenująca kopanina jak zawsze w TME, wynik jak zawsze w naszej super Ekstraklasie jest w dużej mierze kwestią przypadku, tym razem przypadek chciał że przegraliśmy
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 31.10.2014, 23:18
Ja wcale nie uważam, że musiał dać czerwoną kartkę. Pewnie inny sędzia dałby żółtą. Po prostu w świetle istniejących przepisów sędzia się spokojnie obroni i raczej odwołanie nam nic nie da.

Chociaż warto spróbować.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 31.10.2014, 23:36
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy w następnym meczy zobaczymy boku Żemło-Dudka czy Dudka-DG?
nie zdziwi mnie bardziej ustawienie Dudka na lewej, a Darek na prawej

A tak serio to może i Boguskiego tam wciśnie, bo słynny DG77 nie nadaje się do obrony zupełnie, co udowodnił definitywnie w Poznaniu. Na Żemłe postawi w ostateczności, choć chciałbym zobaczyć jego występ.

A co do dzisiejszego meczu.. za drugą połowę jeszcze paru piłkarzy można rozgrzeszyć, ale w pierwszej to nie wiem gdzie oni byli, w górach świętokrzyskich? Dramat
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 31.10.2014, 23:52
Szkoda dzisiejszego meczu. Korona nas trochę zjadła ambicją. Co z tego, że graliśmy ostrzej, jak jedyne co z tego przyszło to żółte/czerwone kartki. Kartki, które stawiają nas w bardzo złej sytuacji kadrowej przed meczem ze Śląskiem.

Zagraliśmy słabo, Guerrier po prostu koszmarny. Fajna zmiana Sarkiego, nieźle wprowadzili się Brożek z Gargułą. Znów przeciętnie Sadlok i Stilić. Niby obaj mieli udział przy golach, ale rozgrywali już znacznie lepsze mecze. Boguski na swoim poziomie, bardzo ambitnie, ale co z tego, skoro mało w tym wszystkim jakości w ofensywie.
Buchalik nie jest nam w stanie WYBRONIĆ meczu, nie ma spektakularnych interwencji, a dziś choć golach nie ma co go jakoś obwiniać, to OD CZASU DO CZASU oczekuję, żeby bramkarzowi przytrafiła się obrona przy takich sytuacjach...

Dziwny był to mecz, boli ta porażka jak cholera. To kolejna taka, "kibicowsko" istotna wtopa. W dodatku ładna seria jeśli chodzi o mecze w Kielcach poszła się jebać.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 01.11.2014, 00:24
http://www.youtube.com/watch?v=yWCIlRsxcIk - tyle mam do powiedzenia ....ile jeszcze upokorzen trzeba zniesc pod wodza tego genialnego taktyka, trenera rozpracowujacego przeciwnikow, majacego pomysly na gre zespolu ? ...Wisla to najbardzej przewidywalna druzyna w polskiej lidze, non stop to samo - bez znaczenia z kim gramy , leja nas spatkowicze i przecietne druzyny ...pytanie tylko ile potrwa ten fart ? ...dzis odbyl sie kolejny akt sezonowej komedii , nieporadnosci, kopaniny i przypadku ...do niedawna mnie to smieszylo ...ale teraz zaczyna przerazac ....komediowe spektakle Wisly z komedii przeradzaja sie w Dramat i Tragedie , ten klub skalada sie juz z przypadkowych pracownikow ...z "generalem-taktykiem" na czele
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 01.11.2014, 00:47
Wszystko dzis zjebalismy,dno dna.

Pilkarze jakby wiogole niewiedzieli co tam robią,ipo co tam są.No kpina zwyczajnie

Korona zagrala ostro i ambitnie,a my jak Pussy Gang.Zal bylo ich ogladac.

Ach.....W sumie jak patrze na Buchalika to ->Misiek wróc,on wyglada jakby caly czas byl wystraszony ze mu ktos na bramke bedzie strzelal.A nie wyborni nic...a juz o paradach wlasnie w stylu Miskiewczna to mozna zapominiec.Nie mamy dobrego bramkarze,niestety.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 01.11.2014, 00:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wszystko dzis zjebalismy,dno dna.

Pilkarze jakby wiogole niewiedzieli co tam robią,ipo co tam są.No kpina zwyczajnie

Korona zagrala ostro i ambitnie,a my jak Pussy Gang.Zal bylo ich ogladac.

Ach.....W sumie jak patrze na Buchalika to ->Misiek wróc,on wyglada jakby caly czas byl wystraszony ze mu ktos na bramke bedzie strzelal.A nie wyborni nic...a juz o paradach wlasnie w stylu Miskiewczna to mozna zapominiec.Nie mamy dobrego bramkarze,niestety.
Buchalik to tylko recznik w bramce, szkoda ze tak niewielu patrzy diokladnie na mecz .....to nawet nie jest przecietny bramkarz ... gdzie ci hura optymisci ktorzy zachwycali sie zaciagiem z Chorzowa ...Wisla to teraz przystan dla zawodnikow ktorych nikt nie chce ,...to zlepek przypadkowych ludzi pod wodza czlowieka ktory nie ma pojecia o nowoczesnej trenerce, graniu, taktyce ....pojedyncze mecze przeslaniaja caly obraz tego klubu ...nasz poziom jest marny - bliski nawet parchatej ....ie zza blon
Odpowiedz cytując
papiak1969
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 01.11.2014, 02:01
Cieszę się i w sumie też bardzo wam współczuję .......czujecie się tak jak my kiedy laliście nas w lidze kilka lat z rzędu....pozdrawiam.
papiak1969
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 01.11.2014, 02:29
No dobra, zagraliśmy kichę, ale niektórzy to tak pie.rdolą, że aż mi się gówno z dupy na powierzchnię wyrywa.

Buchalik ręcznik, bo nie wybronił cudownie nam meczu No bez jaj. On jest po prostu solidny, dobrze gra nogami i dobrze gra na przedpolu, nie ma refleksu Miśkiewicza, ale też raczej se sam bramki nie w bije jak tamten, bo w piłke nie trafi.

A co do całej reszty tych wypocin to zlewam Ewidentnie przegraliśmy, to trzeba wszystkich wyjebać, klub zaorać, drużynę rozstrzelać a trenerów wyje.bać w kosmos gołymi rękoma.

Tako rzecze AntyMod.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 01.11.2014, 08:42
Kolejna kompromitacja...
Obawiam się, że dopóki Wisła nie wróci do równowagi finansowej to stale będziemy od czasu do czasu świadkami takich meczów...
Aby do zimy, a potem cała nadzieja w BC (TF) - że coś przeleje i Gaszce, że zdoła znaleźć jakichś sponsorów i extra przychody.
Inaczej wiosna 2015 będzie taka jak tegoroczna... czyli niech nas ręka boska broni przed pudłem-pucharami itp. nieszczęściami.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 01.11.2014, 09:24
Kilka moich uwag po meczu w Kielcach.

1. Nie zgodzę się że grając ofensywnie od początku meczu "powieźlibyśmy frajerów". Może byśmy przegrywali już z 3-0 do przerwy? Oczywiście to są zawsze spekulacje po fakcie, ale początek meczu kiedy Korona siadła na nas z całym impetem i Wisła z 1 DP na boisku - mogło być to jeszcze gorszym rozwiązaniem. Można było natomiast przejść na bardziej ofensywny wariant po godzinie gry kiedy przeciwnik był już zmęczony (my też)

2. Ciężko się gra żeby wygrać jak strzela się 2 samobóje (Głowacki, Guzmics). Po czymś takim ciężko się podnieść. A nam się prawie udało.

3. Bezsensowna kartka Burligi - myślę że w pełnym składzie moglibyśmy spokojnie zremisować a nawet wygrać. Korona powoli słabła jak Zawisza i była nadzieja ich ukąsić. No ale Łukasz trochę przesadził i się skończyło.

4. W takim meczu grając w 10 na boisku rywala czasem lepiej się zadowolić 1 punktem niż grać o całą pulę. Myślę że jakbyśmy po bramce wyrównującej na 2-2 zaczęli bronić tego remisu - zakompleksieni z Kielc nie strzelili by na 3-2. To nie mecz pucharowy gdzie w rewanżu brakuje nam 1 bramki do awansu. Czasem lepiej wziąć 1 punkcik niż nic.

Nie ma co drzeć szat po przegranym meczu (pomijam wątek kibicowski że akurat z zakompleksionymi). Ważna jakie miejsce zajmiemy po 37 kolejce. Smuda ma jeszcze sporo czasu żeby pokazać że zasługuje na spore pieniądze które zarabia w Wiśle i awansuje do pucharów. Myślę że po Bergu i Skorży jest najlepiej opłacanym trenerem. Zatem tylko puchary i sukces mogą usprawiedliwić trzymanie Franka na ławce.

Teraz mecz ze Śląskiem. Myślę że to będzie całkiem inny mecz niż nasze 2 ostatnie.
(Co do bocznych obrońców w meczu ze Śląskiem - zagra Sarki na prawej obronie, a na lewej Dudka - Żemło nie jest ograny żeby zasłużyć na debiut u Smudy. Zresztą Smuda ma robić wynik, skoro jest specjalistą od wyniku a nie ogrywać "jakichś" młodych piłkarzy).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 01.11.2014, 10:46
W ofensywnym ustawieniu Boguski-Guerrier-Stępiński brakowało tylko Frederiksena. On zawsze stwarzał zagrożenie w polu karnym...
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.11.2014, 11:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Teraz mecz ze Śląskiem. Myślę że to będzie całkiem inny mecz niż nasze 2 ostatnie.
(Co do bocznych obrońców w meczu ze Śląskiem - zagra Sarki na prawej obronie, a na lewej Dudka - Żemło nie jest ograny żeby zasłużyć na debiut u Smudy. Zresztą Smuda ma robić wynik, skoro jest specjalistą od wyniku a nie ogrywać "jakichś" młodych piłkarzy).
Żemło ma jeszcze ten problem że:
a) jest teraz kontuzjowany
b) nie jest prawym obrońcą

stawiam na Boguskiego na PO

btw ostatnio i nasi juniorzy i nasze rezerwy bardzo obniżyły poziom, gdzie jest Zając? Chyba faktycznie seniorska piłka go przygniotła
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 01.11.2014, 12:33
Elefant napisał(a):Wyświetl post

Franciszek Smuda.
Jak przegrywać mecze ważne dla kibiców, przerywać złote serie i ustanawiać własne czarne.
Wspomnienia trenera niespełnionego.

Wkrótce w dobrych księgarniach.
Może to wcale nie jest brak umiejętności ani głupota trenera?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 01.11.2014, 13:00
Powtarzam od samego początku. Buchalik do wypie*dolenia, dać szansę Bieszczadowi. Zółta kartka to max dla Burligi. Ogólnie spodziewałem się lepszego meczu, ale przyzwyczajony jestem do upokorzeń ze strony naszych grajków.
Jeszcze co do taktyki. Nie wiem co musi zrobić Boguski, żeby nie grać. Gościu nadaje się do tarcia chrzanu.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 01.11.2014, 13:28
Spróbujmy Żemło, w końcu jest najgorszym piłkarzem Fify. Zróbmy na przekór wszystkim, może wypali
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 01.11.2014, 13:43
skeba napisał(a):Wyświetl post
Spróbujmy Żemło, w końcu jest najgorszym piłkarzem Fify. Zróbmy na przekór wszystkim, może wypali
wystawmy kontuzjowanego zawodnika!

wystawmy też Jovanovicia, a c*** tam z lekarzami

lista absencje w meczu ze Śląskiem: Jovanovic, Stjepanovic, Jankowski, Czekaj, Żemło, Sadlok, Burliga + póki co chory Brożek

pora odświeżyć Musiała, kiedyś był dobrym obrońcą

i zapomniałbym: to wina Smudy
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 01.11.2014, 14:07
po 1. murawa była taka ze Nasi nie wiedzili jak po niej chodzić, a co dopiero biegać
po 2. Taktyka Tarasia to było uniemożliwienie Nam gry
po 3. Buchalik jest słaby i nie ma szczęścia
po 4. Burliga miał noge przy ziemi a nie w powietrzu. Mimo to była jednak wyprostowana. Dałbym żółtą
po 5. Rafał Boguski nie potrafi kopać piłki
po 6. Guzmicz dobry transfer, oby więcej takich
po 7. Nie było tak źle

AEJAO WISEŁKA GOL!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 01.11.2014, 19:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Żemło ma jeszcze ten problem że:
a) jest teraz kontuzjowany
b) nie jest prawym obrońcą
A tam, marudzisz To taki talent, że nawet z kontuzją pozamiata.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 01.11.2014, 20:04
Byłem na meczu na stadionie i to co wyprawiał Boguski zakrawa o kpinę! Na żadnego piłkarza nie byłem po meczu w....iony jak na niego. Gość nie potrafi przyjąć piłki i kopnąć prosto w nią masakra. Jak się patrzy na niego jak on sie porusza to wyglada jakby biegał po boisku paralityk....o meczu to nie ma co komentowac metr mułu
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10.