
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Moderator
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
Temat meczowy.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
#2
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#3
|
|
Nie sadze zeby ktos tu posiadal taka wiedze czy to prawda... Ale mozna tak przypuszczac po wypowiedzi Broniszewskiego.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a_wielkie.html Chociaz osobiscie wolal bym zaby na lawce usiadl zupelnie bezwartosciowy Jankowski lub "walczak"ktory odbija sie od pilki Boguski. Wszystko zalezy od Smudinio.. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#4
|
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=29558
Który to już, ....a, raz z rzędu sędziuje nam szmata z Mazowsza? Piąty?! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#5
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#6
|
|
Może wygramy, ale prędzej przegramy. Smuda niech chociaż wpuści Stępińskiego od 1 minuty, bo nasza gra ofensywna od jakiegoś czasu to dno i kilogram mułu. Ciężko na dziś o optymizm. Można się pocieszyć że podobnie było przed ligowym starciem z Lechem...
PS. WISŁAZWE robił lepsze tematy meczowe, a nie takie na 'odwal się'. Szkoda, że go odstawiliście.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.10.2014 o godz. 16:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#7
|
|
Będzie to trudne spotkanie, ale z drugiej strony wygrana z takim rywalem (no bo co tu dużo mówić, jest to silna jak na naszą ligę drużyna) myślę, że mocno by podbudowała morale po ostatniej serii niepowodzeń. Dlatego wierzę, że chłopakom uda się urwać trzy punkty, choć rozum i chłodna logika podpowiada raczej co innego.
Też chciałabym zobaczyć Stępińskiego od pierwszej minuty, wydaje mi się, że da nam więcej niż Brożek w obecnej formie. Zawsze, gdy Mario wchodził z ławki, robił wiatr. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#8
|
|
Mecz o 6 pktów. Nic ująć, nic dodać. Wisełko, tylko ZWYCIĘSTWO.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#9
|
|
Górnik po odejściu Nakoulmy i Olkowskiego na pewno nie jest kadrowo silniejszy od Wisły (może nawet trochę słabszy). Mają dobrego trenera (trenerów) Warzycha, Dankowski. Ale na pewno nie jest to półka Lecha czy Legii. Mniej więcej nasz poziom.
Zabrze to trudny teren, ale nie demonizujmy Górnika. Wygrał tam ostatnio Piast. Ważne będzie w jakiej formie fizycznej będą nasi kluczowi piłkarze jak Stilic czy Brożek, oraz czy udało się poprawić skuteczność. Jeśli to zatrybi to 3 punkty są w zasięgu. (Smuda zapewne nie zrobi większych zmian w 11 więc tylko kontuzję mogą coś zmienić w naszej 11 i taktyce) Pora aby Smuda pokazał że jest dobrym trenerem a nie zmęczonym starym człowiekiem jak Kasperczak za 2 kadencji w Wiśle. W końcu mamy trenera od sukcesów który za czapkę gruszek nie pracuje w Wiśle. (Oczywiście jak przegramy też nie będzie katastrofy, do końca sezonu jest sporo kolejek żeby załapać się do pucharów, ale szkoda by było po raz 5 przegrać.) ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#10
|
|
W pierwszej kolejności niech wróci skuteczność. Z samą grą nie było do tej pory dramatu.
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Offline |
#11
|
|
Dokładnie. Będziemy skuteczni wygramy, nie będziemy to przegramy 5 mecz z rzędu. Nic dodać nic ująć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#12
|
|
Ja już na puchary straciłęm nadzieję, patrząc na efekty pracy Smudy. My się raczej zacznijmy oglądać za siebie bo strefa B corz bliżej i pozostanie kopanie się po czołach z tymi co nie chcą spaść do I ligi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#13
|
|
Co do pucharów, to nie ma co wybiegać w przyszłość. Trzeba się spinać na każdy kolejny mecz. Tak to działa w każdym sporcie. Nie ma co dzielić meczów na mniej lub bardziej ważne, a rywali na słabszych i silniejszych. Na każdy mecz trzeba wyjść z nastawieniem, że to najważniejszy mecz w życiu i dać z siebie WSZYSTKO. Tylko tyle i aż tyle. Jeżeli będę widział, że piłkarze robią co w ich mocy, jestem w stanie zaakceptować każdy rezultat. No, może poza derbami
![]() ![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#14
|
|
Nie nastawiam sie na zdobycz punktowa ale moze czyms Nas zaskocza jak to było w Poznaniu czy potem w Szczecinie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#15
|
|
Po tamtej przerwie na kadrze zagraliśmy słaby mecz z Zawiszą .Więc może z Górnikiem będzie odwrotnie ,ale wątpie w to
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#16
|
|
Kurde Górnik jest faworytem, a my jesteśmy w dołku. Nie sądzę, by przerwa na reprezentację coś zmieniła. Moim zdaniem to nie jest dobry mecz na przełamanie i znów dostaniemy lanie, no może góra jakiś bezbarwny bezbramkowy remis.
Ale obym się mylił..... ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#17
|
|
Piłkarze Górnika dostali zaległe pensje, więc jeśli mają charaktery jak nasi kopacze (vide wypłata przed Legią) to nasze szanse wzrosły.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: UK
Offline |
#18
|
|
Dac szanse Zajacowi i Stepinskiemu , moze cos wniosa polotu w naszej ofensywie !
![]() "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#19
|
Przecież derby przegrane, to nie ma sensu o nic już grać, co za różnica czy wygrają, czy przgrają, czy będzie 1 ósemka 2 ósemka, czy B klasa...
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.10.2014 o godz. 15:53.
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#20
|
deja vu
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 19.10.2014 o godz. 18:56.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#21
|
|
Jestem w szoku, piękny mecz, świetny Stępiński, stary dobry Brożek, Dudka jak ściana, Głowacki z Guzmiczem nie do przejścia, no i Bury tradycyjnie kozak.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#22
|
|
Powiem krótko:
Szacun dla Górnika, że jako jedyna drużyna w ekstraklasie zagrali z nami ofensywnie. ![]() Brawa dla naszych. Zasłużyli od początku sezonu, żeby komuś wpier.dol sprawić i się po kilku niefartownych meczach udało. Potwierdziło się że słabszy mecz derbowy i niefart na Jagiellonii to był wypadek przy pracy. W piątek będzie powtórka. Kupujmy bilety, w piątek wracamy na fotel lidera! ![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#23
|
|
Czemu my nie możemy grać na stałym poziomie tak jak dziś? Wtedy nie byłoby na nas silnych w tej lidze. Co wyjazd to wygrywamy praktycznie. Brawa !
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#24
|
|
Tak się gra jak się wywali hamulcowych w postaci przede wszystkim Jankowskiego oraz Garguły.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#25
|
|
Jankowski nie wracaj! A Garguła niech zaczyna na ławce, Stępiński za niego i wszystko w temacie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#26
|
|
Podbeskidzie też będzie walczyć i bronić bo Ojrzyński tak ustawia zespół. Będzie ciężki mecz jak z Koroną rok temu. Oby zwycięski!
chłopak się musi jeszcze dużo uczyć, ale fakt, widać ma potencjał. Dziś widać było odstawał od reszty, ale to kwestia 15 meczy w lidze, żeby nabrał pewności, obycia, i do tego dużo treningu
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.10.2014 o godz. 19:19.
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#27
|
|
ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby bez Jankowskiego zagrać w nast. meczu. Za mudżina Brożek i reszte bym zostawił, powinno hulać.
A ten jak i paradoksalnie nasze poprzednie mecze pokazuja dobitnie - skuteczność, skuteczność i jeszcze raz skuteczność (i troszeczkę farta). Dziś byliśmy do bólu skuteczni. Efekt ? Po 10 latach i tygodniu strzelamy 5 lub więcej bramek na wyjeździe. jest przynajmniej mała radość w tej zjebanej rundzie. ![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#28
|
|
Stępiński walczyi na słabszych rywali jest bardzo dobrą opcją, a Garguła szybkościowo dramat, nawet dziś na tle zmęczonych Górników...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#29
|
|
Z kim ostatni raz wygraliśmy 5:0 na wyjeździe?
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#30
|
|
W lidze 1:7 Lubin, sezon 04/05, w ogóle chyba KS Fogo w PP
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|