
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2013
Offline |
#11
|
|
Wisła Kraków X Legia Warszawa
Wisła Kraków 4:2 Legia Warszawa Wisła Kraków 2:2 Legia Warszawa (do przerwy) Bramki: Wisła ( Stilić, Brożek(x2), Stępiński) Legia (Saganowski(x2)) Analiza: Strzały 15 - 14 Strzały celne: 9 - 11 Rzuty rożne : 7 - 6 Faule : 18-20 Dośrodkowania : 20 - 14 Posiadanie piłki: 59% - 41% Spalone 3-2 Żółte kartki: Burliga, Dudka (Wisła) Dossa, Rzeźniczaki, Kucharczyk, Radović, Vrdoljak (Legia) Czerwone Karki : Dossa (2x żółte) Legia Składy: Wisła : Buchalik – Burliga, Czekaj, Dudka, Sadlok – Garguła, Stilić, Jankowski, Sarki, Boguski – Brożek Legia : Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa, Brzyski - Radović, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk, Kosecki - Saganowski Zmiany Wisła : ( Boguski <-> Stępiński ) (Brożek - Zając ) (Garguła - Lech ) Legia : ( Jodłowiec <-> Żyro ) ( Kosecki - Duda ) ( Saganowski - O. Sá) |
|
|

|
||||||
|
|