
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
|
|
Stępiński z nr 14, kto grał wcześniej z tym nr?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Na pewno miał go Buras jak przyszedł, a wcześniej to chyba ten Bułgar Hristov
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
I Mariusz Kukiełka
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline |
|
|
Miał go też w międzyczasie Mikołaj Kałuda, jeżeli ktoś go w ogóle pamięta. Ten numer zobowiąuje
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
A czy nie grał z nim też Maciej Żurawski na początku?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline |
|
|
|
Member
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn
Offline |
|
|
"Żuraw" początkowo grał z numerem 14. Natomiast z numerem 22 swego czasu grał Szymkowiak (numer 2 był wtedy "zajęty" przez Kałużnego).
![]()
Kurde faja!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Sadlok powołany do kadry. W końcu, długo nie mieliśmy żadnego piłkarza w pierwszej reprezentacji kraju.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Prawie równy rok.
![]()
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
|
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline |
|
|
Donald na 'fejsie' oznajmił że jest w podróży do Miami. Jakiś znachor tam żyje który go wykuruje czy wczasy (kolejne) sobie na bachama bicz urządza...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
|
|
Mogł polecieć na kadre (rozumu mu starczy) mecz Chile-Haiti jest rozgrywany w Fort Lauderdale w Stanach Zjednoczonych , to jest na Florydzie , Miami jesli faktycznie poleciał to nie zazdroszczę mu bo Franek powiedział że jak poleci to może nie wracać i z Smudą nie ma przelelewek wywali go jak Boruca z kadry
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
|
|
Czyli chyba właśnie straciliśmy rezerwowego. Forum się ucieszy, więcej szans dla Zająca.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Czyli co? Lepiej pozwolić żeby gość grał w chuja z trenerem i miał w dupie zasady które obowiązują wszystkich w zespole? Czemu niby On ma mieć specjalne prawa? Bo to biedny murzynek z Haiti? Przy nim Małecki to oaza rozsądku.
Dla mnie to pozbyć się gościa jak najszybciej. BTW Są inni nie tylko Zając którzy czekają na swoją szansę. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
|
|
Jeśli Smuda mu powiedział nie, a pojechał to jeśli go Franz wyrzuci absolutnie popieram. Fajnie byłoby sprzedać, ale już po oknie
.Natomiast mnie po prostu nie cieszy cała sytuacja. Kadra wąska, a odpada kolejny gracz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Ja bym od razu dwóch..ekhem trzech murzynków się pozbył
Chavez- kontakt Sarki - drewno jakich mało, poza przyspieszeniem nie ma nic Guerrier - ''chujowy'' mózg. Ratuje go tylko gra, bo pokazywanie na fb niektórych zdjęć, podawanie Whatsuppa(czy jakoś tak) i wrzucanie fotek gdy klub nie wie co się z nim dzieje to tragedia.. Nie wspominając o jego nocnych wybrykach z Polskimi dziewczynami. Generalnie tylko za Donalda przy dużym szczęściu możemy wziąć te + 400 000 ''ojro'' a może nawet i więcej(jak ktoś będzie na tyle głupi, żeby go kupić). Staty ma niezłe, więc jest szansa. Chaveza i Sarkiego oddałbym za darmo jako akcja charytatyna ''Otwarte Ramię Białej Gwiazdy(innym klubom)'' ![]()
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom
![]() „Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle'' ~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz |
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
|
|
Take it easy z tym wyrzucaniem piłkarzy.
Za oficjalna: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_kadrowiczow/ Nie wszyscy piłkarze Wisły Kraków mają dzisiaj dzień wolny. Donald Guerrier, Emmanuel Sarki oraz Maciej Sadlok, a także Alan Uryga i Mariusz Stępiński udali się na zgrupowania kadry Haiti oraz Polski. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
|
|
Skoro rozpoczeła się dyskusja o Donaldzie to moje zdanie jest takie że Donald przy całym szacunku i sypmatii do niego nie da sobie rady w silniejszej lidze piłkarskiej (bundesliga,ligue1 czy liga hiszpańska) wyjedzie i wróci szybciej niż Stilić...
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
||
Jak to się ma do słów Franciszka Smudy: Smuda napisał(a):
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: ynawia
Offline |
|
|
@WISŁAZWE z tego co mi się wydaje to o kontuzji orzeka lekarz kadry, o czym Franek mógł nie wiedzieć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
|
|
Tylko że on w 7 spotkaniach rozegrał ledwie 13min bo ciągle kontuzjowany a nagle na reprezentacje już jest zdrowy.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
|
|
Spoko, może i tak jest. Ale.. weźmy pod uwagę fakt, że Donald w tym sezonie nic nie zagrał, więcej czasu spędził na FB i w krakowskich nocnych klubach.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Guest
|
|
|
Krotko mowiac niech wypier... i nie wraca. Donald łotsap
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Sławny DG77 powinien w tej rundzie u nas nie powąchać murawy przy R22. To co odwala począwszy od czerwca to jawna kpina. Idę o zakład że w meczu kadry będzie zdrowy i zacznie mecz od początku. Może jak pogra 2 miesiące w rezerwach to się czegoś nauczy.
Przypomina to niestety poprzednie przypadki gdy jakiś zawodnik chciał na Wiśle wymusić transfer. Ten piłkarz zupełnie nie pasuje do obecnej Wisły. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
|
|
to jest ban z miejsca!
jak tak można o gwieździe naszego zespołu... |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|