The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21811
Stary 25.08.2014, 21:21
https://www.youtube.com/watch?v=fCr8BVz6iuc
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21812
Stary 26.08.2014, 09:39
Stępiński z nr 14, kto grał wcześniej z tym nr?
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21813
Stary 26.08.2014, 09:43
Na pewno miał go Buras jak przyszedł, a wcześniej to chyba ten Bułgar Hristov
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21814
Stary 26.08.2014, 09:45
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Stępiński z nr 14, kto grał wcześniej z tym nr?

Kryszałowicz
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21815
Stary 26.08.2014, 10:56
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Kryszałowicz
Już zapomniałem, że takie tuzy u nas grały, to były czasy.
Odpowiedz cytując
schranzwerker
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21816
Stary 26.08.2014, 10:57
I Mariusz Kukiełka
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21817
Stary 26.08.2014, 11:37
Miał go też w międzyczasie Mikołaj Kałuda, jeżeli ktoś go w ogóle pamięta. Ten numer zobowiąuje
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21818
Stary 26.08.2014, 12:01
A czy nie grał z nim też Maciej Żurawski na początku?
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21819
Stary 26.08.2014, 16:56
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Miał go też w międzyczasie Mikołaj Kałuda, jeżeli ktoś go w ogóle pamięta. Ten numer zobowiąuje
Ja pamiętam, pamiętam nawet, że jak do nas przyszedł to mimo, że nikt go nie widział w akcji to już na forum go do wyjściowej jedenastki wstawiali.

Żurawski grał chyba z 22, ale mogę się mylić.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21820
Stary 28.08.2014, 12:35
Cytat:
W piątek Adam Nawałka, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, ma ogłosić powołania dla zawodników z kraju na eliminacyjny mecz mistrzostw Europy z Gibraltarem. W kadrze ma się znaleźć miejsce dla Macieja Sadloka, który wyraźnie odżył, odkąd przyszedł do Wisły Kraków.
Brawo Sadlok. Oby utrzymał wysoką formę i na stałe zagościł w reprezentacji.
Odpowiedz cytując
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21821
Stary 29.08.2014, 01:43
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Już zapomniałem, że takie tuzy u nas grały, to były czasy.
Jak to było? Gaarbaaty goool , sialalalalalalalo
Odpowiedz cytując
zbigniew_ramirez
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21822
Stary 29.08.2014, 09:47
R33 napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam, pamiętam nawet, że jak do nas przyszedł to mimo, że nikt go nie widział w akcji to już na forum go do wyjściowej jedenastki wstawiali.

Żurawski grał chyba z 22, ale mogę się mylić.
"Żuraw" początkowo grał z numerem 14. Natomiast z numerem 22 swego czasu grał Szymkowiak (numer 2 był wtedy "zajęty" przez Kałużnego).
Kurde faja!
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21823
Stary 29.08.2014, 11:32
Sadlok powołany do kadry. W końcu, długo nie mieliśmy żadnego piłkarza w pierwszej reprezentacji kraju.
Odpowiedz cytując
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21824
Stary 30.08.2014, 13:07
Prawie równy rok.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując
szamik
Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21825
Stary 31.08.2014, 21:37
Donald na 'fejsie' oznajmił że jest w podróży do Miami. Jakiś znachor tam żyje który go wykuruje czy wczasy (kolejne) sobie na bachama bicz urządza...
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21826
Stary 31.08.2014, 21:39
szamik napisał(a):Wyświetl post
Donald na 'fejsie' oznajmił że jest w podróży do Miami. Jakiś znachor tam żyje który go wykuruje czy wczasy (kolejne) sobie na bachama bicz urządza...
A może udał się na zgrupowanie kadry na które Smuda go nie chciał puścić ...
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21827
Stary 01.09.2014, 08:13
Mogł polecieć na kadre (rozumu mu starczy) mecz Chile-Haiti jest rozgrywany w Fort Lauderdale w Stanach Zjednoczonych , to jest na Florydzie , Miami jesli faktycznie poleciał to nie zazdroszczę mu bo Franek powiedział że jak poleci to może nie wracać i z Smudą nie ma przelelewek wywali go jak Boruca z kadry
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21828
Stary 01.09.2014, 08:18
Czyli chyba właśnie straciliśmy rezerwowego. Forum się ucieszy, więcej szans dla Zająca.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21829
Stary 01.09.2014, 08:31
Czyli co? Lepiej pozwolić żeby gość grał w chuja z trenerem i miał w dupie zasady które obowiązują wszystkich w zespole? Czemu niby On ma mieć specjalne prawa? Bo to biedny murzynek z Haiti? Przy nim Małecki to oaza rozsądku.

Dla mnie to pozbyć się gościa jak najszybciej.

BTW
Są inni nie tylko Zając którzy czekają na swoją szansę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21830
Stary 01.09.2014, 08:52
Jeśli Smuda mu powiedział nie, a pojechał to jeśli go Franz wyrzuci absolutnie popieram. Fajnie byłoby sprzedać, ale już po oknie .

Natomiast mnie po prostu nie cieszy cała sytuacja. Kadra wąska, a odpada kolejny gracz.
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21831
Stary 01.09.2014, 09:30
Ja bym od razu dwóch..ekhem trzech murzynków się pozbył
Chavez- kontakt
Sarki - drewno jakich mało, poza przyspieszeniem nie ma nic
Guerrier - ''chujowy'' mózg. Ratuje go tylko gra, bo pokazywanie na fb niektórych zdjęć, podawanie Whatsuppa(czy jakoś tak) i wrzucanie fotek gdy klub nie wie co się z nim dzieje to tragedia.. Nie wspominając o jego nocnych wybrykach z Polskimi dziewczynami.
Generalnie tylko za Donalda przy dużym szczęściu możemy wziąć te + 400 000 ''ojro'' a może nawet i więcej(jak ktoś będzie na tyle głupi, żeby go kupić). Staty ma niezłe, więc jest szansa.
Chaveza i Sarkiego oddałbym za darmo jako akcja charytatyna ''Otwarte Ramię Białej Gwiazdy(innym klubom)''
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21832
Stary 01.09.2014, 10:03
Take it easy z tym wyrzucaniem piłkarzy.
Za oficjalna:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_kadrowiczow/

Nie wszyscy piłkarze Wisły Kraków mają dzisiaj dzień wolny. Donald Guerrier, Emmanuel Sarki oraz Maciej Sadlok, a także Alan Uryga i Mariusz Stępiński udali się na zgrupowania kadry Haiti oraz Polski.
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21833
Stary 01.09.2014, 10:08
Skoro rozpoczeła się dyskusja o Donaldzie to moje zdanie jest takie że Donald przy całym szacunku i sypmatii do niego nie da sobie rady w silniejszej lidze piłkarskiej (bundesliga,ligue1 czy liga hiszpańska) wyjedzie i wróci szybciej niż Stilić...
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21834
Stary 01.09.2014, 10:09
4FunNow napisał(a):Wyświetl post
Take it easy z tym wyrzucaniem piłkarzy.
Za oficjalna:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_kadrowiczow/

Nie wszyscy piłkarze Wisły Kraków mają dzisiaj dzień wolny. Donald Guerrier, Emmanuel Sarki oraz Maciej Sadlok, a także Alan Uryga i Mariusz Stępiński udali się na zgrupowania kadry Haiti oraz Polski.

Jak to się ma do słów Franciszka Smudy:

Smuda napisał(a):
Donald leczył kontuzję, nie trenował, nie grał, więc nie ma podstaw, aby jechał na kadrę. Jak pojedzie, to może już nie wracać - postawił sprawę otwarcie Smuda i w ten sposób jego bramkostrzelny zawodnik w przerwie reprezentacyjnej, zamiast tracić siły na wycieczki za ocean, będzie nadrabiał zaległości treningowe w Myślenicach.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
RLY
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: ynawia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21835
Stary 01.09.2014, 10:24
@WISŁAZWE z tego co mi się wydaje to o kontuzji orzeka lekarz kadry, o czym Franek mógł nie wiedzieć.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21836
Stary 01.09.2014, 10:31
Tylko że on w 7 spotkaniach rozegrał ledwie 13min bo ciągle kontuzjowany a nagle na reprezentacje już jest zdrowy.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21837
Stary 01.09.2014, 10:37
RLY napisał(a):Wyświetl post
@WISŁAZWE z tego co mi się wydaje to o kontuzji orzeka lekarz kadry, o czym Franek mógł nie wiedzieć.
Spoko, może i tak jest. Ale.. weźmy pod uwagę fakt, że Donald w tym sezonie nic nie zagrał, więcej czasu spędził na FB i w krakowskich nocnych klubach.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21838
Stary 01.09.2014, 10:49
Krotko mowiac niech wypier... i nie wraca. Donald łotsap?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21839
Stary 01.09.2014, 11:02
Sławny DG77 powinien w tej rundzie u nas nie powąchać murawy przy R22. To co odwala począwszy od czerwca to jawna kpina. Idę o zakład że w meczu kadry będzie zdrowy i zacznie mecz od początku. Może jak pogra 2 miesiące w rezerwach to się czegoś nauczy.

Przypomina to niestety poprzednie przypadki gdy jakiś zawodnik chciał na Wiśle wymusić transfer.

Ten piłkarz zupełnie nie pasuje do obecnej Wisły.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21840
Stary 01.09.2014, 11:40
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Krotko mowiac niech wypier... i nie wraca. Donald łotsap?
to jest ban z miejsca!

jak tak można o gwieździe naszego zespołu...








są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:22.