
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania: | |||
| Tak, są kompletne. |
|
53 | 81,54% |
| Nie. |
|
7 | 10,77% |
| Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. |
|
5 | 7,69% |
| Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#31
|
|
Chciałbym żebyśmy wygrali tak z 5-0. Trzeba wygrac z Ruchem, nie możemy sobie pozwolić na strate punktów na własnym stadionie. Budujemy twierdze od nowa. Hat trick Brożka, jedną Sarki i Stilić. Mielibyśmy szanse na pudło po tej kolejce. Musimy sie odkuć za porażke w ubiegłym sezonie z hanysami u siebie. Jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline |
#32
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#33
|
|
Ciekawe jak z formą i zdrowiem u Pawła? Pamiętam jak przed sezonem mówił w wywiadzie, że zawsze jak ładuje brami w sparingach, to w lidze idzie kiepsko. Była to żartobliwa wypowiedź, ale jednak coś w tym chyba jest. Liczę jednak na przełamanie i chciałbym aby zdobył bramkę.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#34
|
|
Te vouchery sa już chyba wszedzie, ojciec dziś grał na Grzegorzeckim w tenisa, dzwoni do mnie pozniej, ze kobita z recepcji sie go pyta, czy nie chce voucheru na mecz na E
Także frekwencję Jacka to można podzielić przez 2 spokojnie. To juz nawet nie jest śmieszne, Jacek z klubu zrobil instytucję charytatywną chyba, rozdaje bilety na prawo i na lewo ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#35
|
|
Paweł jest już w pełni zdrowy (wg wywiadu ze Smudą), ale jego forma to dalej zagadka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#36
|
|
Jeśli jakiś, nawet ostrożny optymizm zapanował u niektórych po meczu w Poznaniu, to po ostatnim wyczynie ziemniaczanego teamu oraz wczorajszej prezentacji kupy w majtach Łęcznej, dopiero dzisiaj przekonamy się co tak naprawdę nas czeka jesienią. Obym się mylił, ale widzę to w barwach raczej ciemnych
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#37
|
|
Ktoś wie czy w meczu z Ruchem będzie mógł zagrać Lucas? Wogóle kiedy będzie mógł już grać w meczach?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#38
|
|
Lucas moze juz grać w oficjalnych meczach Wisły, bo został zgłoszony do rozgrywek. Także jeśli tylko Smuda pozwoli mu zadebiutować to nie ma żadnych przeciwskazań.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#39
|
|
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.
Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#40
|
Wiem ze Ruch szalem nie jest ale to zespol z podium ubiegłego sezonu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#41
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#42
|
|
A kiedyś braliśmy hurtowo z innych klubów i graliśmy w pucharach z sukcesami... To Polacy już źli w składzie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#43
|
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#44
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
|
Na trybunach tłumy.
Więcej ludzi było dzisiaj na basenie w Olkuszu. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#46
|
|
3,5to max....kazda wyzsza liczba będzie smieszna...
Ladny doping-przypomina mi się festyn w Kokotowie w 99'... PS. Ale czy "Jebac PZPN" przystoi elicie
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 10.08.2014 o godz. 17:37.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#47
|
|
Teraz Anglia sie zrobiła (nie mówie o frekwencji). Gardła pewnie zabolały
powinni chyba tantum verde brać ze sobą na mecz...Szkoda tych akcji...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 17:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#48
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=8fUaIvmGcyk
Taka myśl się nasuwa po pierwszych meczach. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#49
|
|
Cii... Zaraz Cię zje klika fanów tego ręcznika, który jakimś cudem stoi w naszej bramce
Nic chłop nie łapie. ZERO.
Ostatnio edytowane przez fialo : 10.08.2014 o godz. 17:55.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
Ofensywa ładnie klepie, obrona jak sito.
Szkoda, że Smuda nie dostał napastnika, kogoś do Brożka. Głowacki straszna gafa przed gwizdkiem. Wygrywa losowanie a mimo to wybrał połowę pod słońce. Buchalik był mu wdzięczny zapewne. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#51
|
|
Brama Buchalika :( żal Miśka, szkoda, że chciał tyle kasy. Jeśli On dalej będzie tak bronił, to będę tęsknił za Pawełkiem.
Brożek ewidentnie bez celownika... Jeśli dobrze widziałem Boguski przestraszył się obrońcy.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:11.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#52
|
|
Potwierdzam. Tam gdzie pracuje również można było dostać wejściówki na dzisiejszy mecz. Sektor E oraz VIP. Więc teraz widać jakim szacunkiem darzy nas zarząd. Ludzie ciężko pracują, chodzą na mecze od X lat aby mieć zniżkę 5 złotych przy wznowieniu karnetu. A przypadkowe osoby dostają darmowe bilety na sektory gdzie cena jednej wejściówki zaczyna się od 40 złotych...
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#53
|
|
Jeśli jesteś kibicem Wisły to płac. Jeśli jesteś frajerem znikąd to wchodź na stadion za free.
No i ....a 2-1 dla Ruchu...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#54
|
|
No i sparciały jak zwykle dał popis... bez DP - raz się upiekło bo Kuświk zmaścił. 2 raz nie.... do kiedy był Uryga na placu gra z tyłu jakoś to wyglądała. Dno co ten pacan wymyśla taktycznie. Garguła na DP... śmiech.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 10.08.2014 o godz. 18:35.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#55
|
|
Boguski gra na defensywnym.
Wreszcieeeee!!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:40.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#56
|
|
Frajerstwo i zenada, powtorka z meczu z Piastem. Sedzia tez swoje dołozył. Powinnismy ich zwgałcic do przerwy a nie meczyc sie w drugiej połowie. Brozek cos za słabo cwiczył te strzały bo dzisiaj znowu mu nie wychodziły, innym zreszta tez.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#57
|
|
Czyli czas od kiedy zszedł Uryga a czas do kiedy wszedł Zając i Boguski został przesunięty na DP był czasem kiedy podarowaliśmy remis Ruchowi. Garguła jako DP to śmiech. Dramat co ten sparciały Smuda wyprawia. Zamiast grać o zwycięstwo my dzielnie walczyliśmy o remis... Dobrze że się udało. Ale i tak dno. Szkoda pisać o meczu w którym Smuda postanawia grać bez asekuracji z tyłu. Może mógł mędrzec od razu ściągnąć Głowackiego albo Dudke zamiast Urygę. Na to samo by wyszło....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 10.08.2014 o godz. 19:10.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
Dziwny mecz.
Mogliśmy to wygrywać 3-0 ale i Ruch mógł prowadzić 1-3. Sędzia nie uznał nam gola i nie podyktował karnego, po tej akcji straciliśmy gola. Nie winiłbym Buchalika za wynik. I mam wrażenie, jakby Smuda uległ presji, krytyce, brakło mu cierpliwości przy wyniku 1-1. Bezsensu zmiana. Stracona szansa na zwycięstwo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#59
|
|
Najbardziej rozczarowuje mnie Jankowski. Jego powinno się ściągnąć za Sarkiego,a nie Uryge. Niestety w przodzie było dużo naszych ale nic z tego nie wynikało. Mam nadzieję że przyjdzie Stępiński,żeby w ataku wzmocnić rywalizacje bo narazie słabo to wygląda. A zawodnik meczu Sadlok.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#60
|
|
Ruch przeszedł obok meczu pierwsze 40 minut spotkania i prosił się o lanie. Goście wyraźnie byli myślami gdzie indziej, może Charkowie bo na R22 to było 11 niebieskich koszulek grających bez ładu i składu. Nawet biorąc pod uwagę przeszkadzanie sędziego powinno by minimum 2:0 po 40 minutach. Druga połowa to klasaczne kopanie się po czołach z obu stron i każdy wynik był możliwy... nawet 1:3 dla Ruchu jakby Zieńczuk nie przypomniał sobie swoich "najlepszych momentów" z Aten.
Ruch praktycznie nic nie pokazał a jakby nie patrzyć był bliższy zwycięstwa. Przykre. PS. Jankowski to poziom I ligi. Dramatycznie słaby.
Ostatnio edytowane przez thechris : 10.08.2014 o godz. 19:08.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|