The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.07.2014, 22:54. [2 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice,28 lipca poniedziałek godz. 18:00
VS.




Witam,
przed nami druga kolejka nowego sezonu TM Ekstraklasy, w której podopieczni Franciszka Smudy podejmą na własnym stadionie drużynę Piasta Gliwice. Po pierwszej serii spotkań bardziej zadowoleni się piłkarze Białej Gwiazdy, którzy zainkasowali jeden punkt w starciu z beniaminkiem z Łęcznej. Gliwiczanie mają zgoła odmienne nastroje, ponieważ w pierwszym meczu przegrali wysoko w Poznaniu z Lechem 4:0. Spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Piastem Gliwice zaplanowano na poniedziałek 28 lipca na godzinę 18:00. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Canal + Family HD oraz NSport.

Poniedziałkowy pojedynek w Krakowie sędziował będzie Jarosław Przybył. W poprzednim sezonie arbiter z Kluczborka sędziował dwa spotkania z udziałem Wisły Kraków.

1/4 PP Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 0:4
30 kolejka TM Ekstraklasy, Wisła Kraków - Podbeskidzie BB 0:1.




Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Piastem Gliwice.

2008.10.18, Ekstraklasa, 9. kolejka, Kraków, Wisła Kraków – Piast Gliwice 2:0, Rafał Boguski 45, Paweł Brożek 90.

2008.11.18, Puchar Ekstraklasy, Grupa A, 5. kolejka, Kraków, Wisła Kraków – Piast Gliwice 4:1, Marek Zieńczuk 35, 87, Junior Diaz 41, Piotr Brożek 53 - Piotr Prędota 85.

2009.02.20, mecz towarzyski, Kraków, Wisła Kraków – Piast Gliwice 4:0, Paweł Gamla (s) 21, Junior Diaz 25, Piotr Ćwielong 72, Marcelo 80.


2009.10.24, Ekstraklasa, 11. kolejka, Sosnowiec, Wisła Kraków – Piast Gliwice 2:1, Paweł Brożek 24, Marcelo 75 – Jakub Biskup 55.


2012.08.04, mecz towarzyski, Myślenice, Stadion Dalinu, Wisła Kraków – Piast Gliwice 3:1, Łukasz Garguła 20, Łukasz Burliga 35, Maor Melikson 43 – Ruben Jurdado 77.


2013.04.07, Ekstraklasa, 21. kolejka, Kraków, Wisła Kraków – Piast Gliwice 1:2, Ivica Iliev 9 – Damian Zbozień 70, Rudolf Urban 73.


2013.09.13, Ekstraklasa, 7. kolejka, Kraków, Wisła Kraków – Piast Gliwice 3:0, Paweł Brożek 33,61 – Donald Guerrier 84




Sylwetka rywala.




Nasz najbliższy rywal w poprzednim sezonie znalazł się w grupie spadkowej i przez chwilę był zagrożony degradacją do I ligi. W Gliwicach postanowiono jednak zmienić szkoleniowca i uratować Ekstraklasę dla zespół z Górnego Śląska. Marcina Brosza zastąpił Hiszpan Angel Garcia. Dzięki kilku efektownym zwycięstwom i ładnej grze działacze klubu postanowili przedłużyć kontrakt z trenerem z Półwyspu Iberyjskiego. Piast nie zaczął jednak dobrze nowego sezonu, ponieważ już na dzień dobry Lech Poznań zaaplikował Gliwiczanom cztery bramki. Jak cel na ten sezon stawiają sobie włodarze Piastunek? Raczej nie będzie ich stać na powtórzenie sukcesu z sezonu debiutanckiego w Ekstraklasie gdzie załapali się na europejskie puchary. Ligowy średniak, który od czasu do czasu za pewne sprawi jakąś niespodziankę.





Przygotowania i transfery.




Podczas letnich przygotowań gliwiczanie rozegrali osiem sparingów. Na początek przegrali ze Śląskiem Wrocław 3:1, zremisowali z Zawiszą i Piastem Żmigród 1:1 a także pokonali Miedź Legnica 1:0.

Więcej w Gliwicach działo się w kwestii transferów. Z klubem pożegnali się m.in. Dariusz Trela, który już od początku roku informował, że kontraktu z Piastem nie zamierza przedłużać, przez co z podstawowego bramkarza stał się rezerwowym. Kolejnym zawodnikiem, który odszedł z drużyny to Mateusz Matras, który wybrał ofertę Pogoni Szczecin i tam będzie kontynuował swoją karierę. To nie koniec znaczących ubytków w kadrze Piastunek, Krzysztof Król który wrócił do ligi MLS. Do poszukiwań nowego klubu zmuszony został także Pavol Cicman oraz Rabiola.

Można powiedzieć, że po części odeszli zawodnicy, którzy stanowili trzon tej drużyny w poprzednich sezonach. W ich miejsce Zdzisław Kręcina i spółka sprowadzili mniej znanych zawodników i ciężko tutaj mówić o skoku sportowym w wykonaniu Piasta. Do Gliwic przyszli m.in. 37-letni bramkarz Alberto Cifuentes czy zawodnicy rodem z Tunezji i Kolumbii - Mohamed Hadj Saïd, Armando Nieves.
Swoją karierę w Gliwcach kontynuował będzie były zawodnik Wisły Kraków – Piotr Brożek a także wracający wieczny młody niespełniony talent – Dawid Janczyk. Gołym okiem widać, że zespół Piast jest jednym z najsłabszych personalnie klubów w Ekstraklasie.




Piłkarze Piasta pod lupą TWSD.


Przeglądając kadrę naszego najbliższego rywala, zauważyć można, że podobnie jak w przypadku naszego pierwszego rywala tak i tutaj nie ma gwiazd, czy zawodników, przed którymi kładzie się nie jedna obrona w tym kraju.



Na pierwszy ogień idzie Piotr Brożek, były zawodnik Wisły Kraków, który jeszcze nie tak dawno kopał piłkę pod Wawelem a teraz będzie walczył o punkty dla Piasta. Jeżeli spojrzymy na statystyki to zauważymy, że Pietia jest najbardziej doświadczonym zawodnikiem swojej nowej drużyny, na boiskach ekstraklasowych wystąpił już w 225 spotkaniach strzelając przy tym 15 bramek. W obronie Piotrek powinien mieć pewne miejsce, może nie przez swoje ponad przeciętne umiejętności a przez brak konkurencji.. Kolejnym pewniakiem do gry wydaje się Adrian Klepczyński.


W pomocy rządzi i dzieli nadal Tomasz Podgórski, który jednak daleki jest od formy, którą jeszcze nie tak dawno prezentował. Kolejnym zawodnikiem, na którego zwrócić uwagę to Ruben Jurado. Niewiadoma jest forma Dawida Janczyka, który wraca do polskiej ligi i do futbolu po kilku miesiącach przerwy. Swego czasu Janczyk zapowiadał się, jako świetny talent, jednak jak się później okazało Dawid ma/miał talent, ale do hazardu i alkoholu i jego kariera legła w gruzach.





Przygotowania do meczu z Piastem.



Piłkarze Białej Gwiazdy do poniedziałkowego spotkania podobnie jak do startu rozgrywek przygotowują się w swojej bazie w Myśleniach. Z zespołem trenuje już Donald Guerrier, który podczas swoich „wakacji” lekko się zapomniał informując wszystkich o wszystkim na swoim profilu FB. Różnie można do całej sprawy podchodzić, jednak od każdego zawodnika z Białą Gwiazdą na piersi wymaga się profesjonalizmu nie tylko przez 90 minut na boisku, ale także poza nim.



Póki co na początku nowego sezonu żaden z zawodników Wisły Kraków nie narzeka na uraz, co przy naszym stanie kadrowym jest bardzo dobrą wiadomością. Im później ją usłyszymy tym lepiej. Nie liczę oczywiście Stjepanovicia oraz Jovanovicia, – którzy nie są przewidziani do gry w najbliższym czasie.



Trener Smuda nie ma zbytnio pola manewru w ustawieniu wyjściowego składu. Jednie co mógłby zmienić Rafała Boguskiego na Emmanuela Sarkiego lub Tomasza Zająca, który dość dobrze zaprezentował się w pierwszym meczu. Nie bał się podejmować decyzji, nie chował się za obrońcami, pokazywał do gry. Miejmy nadzieję, że Franciszek Smuda doceni młodego zawodnika częstszymi występami.






Konferencja prasowa.




Jutro o godzinie 10:30, w ośrodku treningowym Wisły Kraków, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem dr Mirosława Pawełczyka – przewodniczącego RN, Tadeusza Czerwińskiego oraz prezesa Wisły Kraków – Jacka Bednarza. Najprawdopodobniej celem konferencji będzie podanie do wiadomości publicznej zmian w zarządzie Wisły oraz w RN.


Wielu kibiców czeka na informacje, o zwolnieniu Jacka Bednarza – trzeba jednak uczciwie przyznać, że szanse na to są raczej minimalne. Wisły aktualnie nie stać na wypłatę odszkodowania Jackowi Bednarzowi, m.in. przez nieudolną politykę finansową tego pana. Sytuacja może być ciekawa, ponieważ Jacek Bednarz nie chce mieć nic wspólnego ze złymi kibolami pokazując to na każdym kroku i w każdym newsie zamieszczanym na oficjalnej stronie klubowej. Mam wrażenie, że pan prezes pomylił prywatny profil na FB od strony oficjalnej strony klubowej, na której raczej nie powinny pojawiać się rzeczy tak żenujące jak te ostatnio. Po drugiej stronie barykady stoi natomiast Tadeusz Czerwiński, który ma wejść do zarządu Wisły, aby załagodzić konflikt z kibicami i sprawić, aby Ci wrócili na R22, gdzie przecież jest ich dom!





No cóż nie ma, co spekulować i trzeba wykazać się cierpliwością i poczekać na oficjalne wiadomości podczas jutrzejszej konferencji.






Terminarz II kolejki TM Ekstraklasy:



25.07.2014 (piątek)


18:00 GKS Bełchatów – Korona Kielce
20:30 Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko Biała
26.07.2014 (sobota)

18:00 Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
20:30 Cracovia – Legia Warszawa

27.07.2014 (niedziela)

15:30 Ruch Chorzów – Górnik Łęczna
15:30 Zawisza Bydgoszcz – Jagiellonia Białystok
18:00 Górnik Zabrze – Lech Poznań

28.07.2014 (poniedziałek)

18:00 Wisła Kraków – Piast Gliwice


Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.07.2014, 23:02
No cóż liczę na 3 punkty ... Coś mi mówi że po tym meczu będziemy zadowoleni i z wyniku i z gry.
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.07.2014, 14:46
Na własnym stadione zawsze mają być 3 pkt i tylko to się liczy mamy pełną 11 i gramy , poza tym Brożek niech strzela jak najszybciej
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.07.2014, 15:01
"Forma" zaprezentowana w meczu z Łęczną nie napawa optymizmem. Nie ma się co sugerować wynikiem 0-4 w pierwszej kolejce. Lech chciał się zrehabilitować za wpadkę w pucharach. Wydaje mi się, że Piast nie ma za dużo atutów w ofensywie, na pewno będzie bronił dostępu do własnej bramki. Jeżeli będzie konstruowali akcje w tak ślamazarnym tempie jak ostatnio, to spotkanie może wyglądać podobnie jak ostatnie z Łęczną. Dopóki nie wyjdziemy na prowadzenie będziemy się męczyć. Krotko mówiąc nie liczę na styl, ale na zdobyte 3 punkty. Później czeka nas seria trudnych spotkań, więc będzie ciężko o zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.07.2014, 16:02
Wszystko powyżej porażki będzie taka norma...
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.07.2014, 16:10
Skromne 1 - 0 dla nas obstawiam po bramce Jankesa. Piast bedzie sie mocno bronil i liczyl na cud ze stalego fragmentu gry.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.07.2014, 17:14
Pisałem po meczu z Łeczna, ze z Piastem bedzie inny mecz w Naszym wykonaniu i mam nadzieje, ze tak własnie bedzie. Pełna koncentracja od poczatku spotkania i jedziemy po 3 punkty. Mam nadzieje, ze takze w tym sezonie R22 znowu stanie sie twierdza i bedzie ciezko Nas pokonac.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.07.2014, 17:35
Pasowałoby wreszcie wygrać..
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.07.2014, 17:42
arti napisał(a):Wyświetl post
Pasowałoby wreszcie wygrać..
Pasowałoby wygrać....

Na słowo wreszcie przyjdzie jeszcze czas. Chociaż mam nadzieję, że nie będziemy musieli go używać i że piłkarze nie sprokurują jakiejś wybitnie długiej serii bez 3 pkt.
What's new?

Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.07.2014, 17:45
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Pasowałoby wygrać....

Na słowo wreszcie przyjdzie jeszcze czas. Chociaż mam nadzieję, że nie będziemy musieli go używać i że piłkarze nie sprokurują jakiejś wybitnie długiej serii bez 3 pkt.
Ostatnie ligowe zwycięstwo w maju (32-go)... szmat czasu
Odpowiedz cytując
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.07.2014, 17:45
No to Brożki będą miały pewnie pierwszą okazję zagrać przeciwko sobie w oficjalnym meczu
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.07.2014, 20:56
Powiem banał ale trzeba tutaj obowiązkowo sięgnąć po trzy punkty. Po meczu w Łęcznej widać, że nadal w tym seonie na wyjazadach to my jakos super punktować nie będziemy, więc wzorem poprzedniego sezonu znowu z R 22 trzeba zrobić twierdzę...
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.07.2014, 21:07
ichigo napisał(a):Wyświetl post
No to Brożki będą miały pewnie pierwszą okazję zagrać przeciwko sobie w oficjalnym meczu
http://wikigornik.pl/wiki/20.11.2004...S_Katowice_4:1 już był taki mecz.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.07.2014, 14:47
Jeśli Piast w znaczny sposób nie zmieni swojej gry to podobnie jak w Poznaniu, nie ma czego u nas szukać. Ważne żebyśmy trochę poprawili grę w środku pola i wszystko powinno być ok.
Tutaj moja taktyczna zapowiedź meczu: http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...sa-krakow.html
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.07.2014, 15:15
Ja takim optymistą nie jestem. Łęczna praktycznie nic nie zagrała,poza kilkoma błyskami Nowaka,a remis ugraliśmy dosyc szczesliwie. I śmiem twierdzić,że beda grac jedną z wiekszych chujni w lidze.
Przydały by się 3 punkty,bo w nastepnej kolejce ciężko będzie o jakiekolwiek.

Środek pola u nas praktycznie nie istnieje,mi to na kolejny remis wygląda.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.07.2014, 15:32
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja takim optymistą nie jestem. Łęczna praktycznie nic nie zagrała,poza kilkoma błyskami Nowaka,a remis ugraliśmy dosyc szczesliwie. I śmiem twierdzić,że beda grac jedną z wiekszych chujni w lidze.
Łęczna raczej nie do spadku patrząc na ich kadrę, dużo doświadczonych ludzi itd. W Piaście wielu obcokrajowców o wątpliwej klasie więc wiele się po nich nie spodziewam. Bardzo duża różnica w potencjale między nimi a nami
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.07.2014, 16:11
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja takim optymistą nie jestem. Łęczna praktycznie nic nie zagrała,poza kilkoma błyskami Nowaka,a remis ugraliśmy dosyc szczesliwie. I śmiem twierdzić,że beda grac jedną z wiekszych chujni w lidze.
Przydały by się 3 punkty,bo w nastepnej kolejce ciężko będzie o jakiekolwiek.

Środek pola u nas praktycznie nie istnieje,mi to na kolejny remis wygląda.
tez mam podobne odczucia po pierwszej kolejce.
licze że Brożek się wyłamie i strzeli na 3 pkt
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 26.07.2014, 16:49
arti napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie ligowe zwycięstwo w maju (32-go)... szmat czasu
32 maj? chyba jakis felerny kalendarz używam :/ tyle przegrać

chiałbym taka serie bez straty bramki jak w poprzednim sezonie
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.07.2014, 17:02
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
32 maj? chyba jakis felerny kalendarz używam :/ tyle przegrać

chiałbym taka serie bez straty bramki jak w poprzednim sezonie
napisałem - maj, a potem sprawdziłem - mecz z Zawiszą był 1 czerwca (czyli 32-go maja)
tak czy owak -pora wygrać bo jak nie z Piastem u siebie to z kim?
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 27.07.2014, 10:59
I jest jeszcze ważna rzecz żeby Stilić i Głowa nie załapal kartki bo do Poznania są nizbędni
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.07.2014, 11:07
A co po dwóch kartkach pauza?
Coś się zmieniło?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.07.2014, 11:38
Niektórym się po prostu nasza Ekstraklasa z Ligą Mistrzów myli
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.07.2014, 11:52
albo z Mistrzostwami Świata
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 27.07.2014, 15:38
Kadra na spotkanie Wisła Kraków - Piast Gliwice:

BRAMKARZE:

Michał Buchalik
Gerard Bieszczad

OBROŃCY:

Michał Czekaj
Łukasz Burliga
Arkadiusz Głowacki
Maciej Sadlok
Dariusz Dudka
Piotr Żemło

POMOCNICY:

Emmanuel Sarki
Łukasz Garguła
Semir Stilič
Alan Uryga
Maciej Jankowski
Przemysław Lech
Adrian Wójcik

NAPASTNICY:

Rafał Boguski
Paweł Brożek
Tomasz Zając
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.07.2014, 15:40
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Niektórym się po prostu nasza Ekstraklasa z Ligą Mistrzów myli
Nic dziwnego - podobny poziom
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.07.2014, 19:01
Jestem dobrej myśli, 1:0 dla Wisły po "zaciętym i emocjonującym" spotkaniu.
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.07.2014, 20:18
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
albo z Mistrzostwami Świata
To przez ten spraj u sędziów

a co do wyniku to liczę na 3 punkty, jak nie z Piastem to z kim? jak nie u siebie to gdzie?
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 27.07.2014 o godz. 20:21.

Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 28.07.2014, 10:52
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wice,id,t.html

Cytat:
To już pewne – Paweł Brożek nie zagra w dzisiejszym meczu z Piastem Gliwice (początek o godz. 18). Napastnik Wisły narzeka na kontuzję pleców. Ból jest na tyle duży, że nie ma szans na jego występ. Jeszcze w niedzielę nie było do końca wiadomo czy Paweł Brożek zagra w meczu z Piastem czy nie. Poranne badania przesądziły sprawę. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze kto zastąpi Pawła Brożka w podstawowym składzie, ani czy napastnik „Białej Gwiazdy” będzie gotowy na bardzo prestiżowy, niedzielny mecz z Lechem w Poznaniu.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wice,id,t.html
Moze Zajac dostanie 90min...
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 28.07.2014, 11:04
Pewnikiem zagra Jankowski jako napastnik, Zajac moze pojdzie na skrzydlo.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 28.07.2014, 11:05
wcale sie nie zdzwie jak Zając bedzie siedzial dalej na lawce a w ataku zagra R9Boguski
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:14.