The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.05.2014, 07:15
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Hehe zycie

Raz na wozie raz pod wozem Wczoraj jak juz pisalem 3 tysiace na jadze do przodu.

.
Trzeba było zapytać Burligi....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 29.05.2014, 08:33
przy 2:1 jak Lechia zaczęła gonic wynik, grali chyba 3 obroncami wtedy i w ogóle ta obrona byla smieszna z ich strony. Ale o co chodzi, w tym czasie bylo tyle fajnych okazji na bajeczne kontry które wszystkie spalały na panewce przez Gargule. Myslalem ze wyjdę z siebie. Mozna bylo na luzie podwyzszyc wynik i nie srać w końcówce.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 29.05.2014, 09:09
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 29.05.2014, 09:49
Sędzia rzeczywiście dał popis swoich 'umiejętności'. Zgadzam się z Marco Paixao, że ten Marciniak nie powinien prowadzić meczów w Ekstraklasie, to jest parodia. Dwa karne zupełnie z kapelusza, no ale gdyby nie te błędy, skończyłoby się 1:1, czyli dla nas bez znaczenia.

Miałam nadzieję, że Wisła dowiezie do końca prowadzenie, przez większą część meczu dobrze się broniliśmy, choć nie raz i nie dwa dupę nam ratował Misiek. Niestety skończyło się tylko na jednym punkcie. Teraz pozostało tylko zakończyć ten sezon zwycięstwem.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 29.05.2014, 10:00
Lechie to można było pyknąć w ostatnich minutach bez problemu bo obronę mieli ŻAŁOSNĄ... szkoda że nasi mieli wtedy jeszcze bardziej żałosną kondycje...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 29.05.2014, 10:17
Dobrze, ze kończy się już ta beznadziejna runda i w ogóle cały sezon. Poziom tej ligi jest coraz gorszy.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 29.05.2014, 10:56
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Burdenski niech wypierdala stąd w trybie natychmiastowym. Te jego faule przed czy w polu karnym kompletnie bez sensu. On się na okręgówkę nie nadaje nawet. Niech wypierdala też sędzia za te karne. Kto odgwizduje przypadkowe "ręki" po rykoszetach lub gdy zawodnik jest tyłem do piłki. Stevie Wonder .......ony. Remis zasłużony.
karny Czekaja to rekompensata dla Lechii za brak karnych z warszawką , jak to mówią dziennikarzyny z canal , w przyrodzie nic nie ginie , nie dostała Lechia z krawaciarzami , dostała z nami, bilans wyszedł na zero , sumienie warszawskie uspokojone, pisze gdzieś dzisjaj że marciniak podjął skandaliczną decyzję? niedoczekanie, to nie warszawka pokrzywdzona
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 29.05.2014, 11:10
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
Gwoli ścisłości przy dwóch karnych z kapelusza. Po jednym dla każdej ze stron. Istotnie, Marciniak sędziował beznadziejnie, ale nie wypaczył wyniku.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.05.2014, 15:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Taki rezultat przy takim składzie, karnym z kapelusza, Lechii grającej o puchary co by nie powiedzieć jest dobrym wynikiem. Myślę, że ta drużyna gdyby ubiegłej zimą została wzmocniona dwoma klasowymi jak na naszą ekstraklasę zawodnikami spokojnie mogłaby walczyć o wicemistrzostwo.
Karny dla nas po uderzeniu Dudki z wolnego, również wątpliwy...

KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Lechie to można było pyknąć w ostatnich minutach bez problemu bo obronę mieli ŻAŁOSNĄ... szkoda że nasi mieli wtedy jeszcze bardziej żałosną kondycje...
Żeby coś ugrać trzeba wyjść z piłką trochę dalej niż za połowę boiska.
Odpowiedz cytując
Robson30
Junior Member
 
Od: 05.2014
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 29.05.2014, 16:35
Remis zasłużony.Dla Burderskiego nie ma miejsca w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 29.05.2014, 17:47
Maaskant miał rację nie stawiając na piłkarzy pokroju Czekaja, 4 mecz nam zjebał, tym razem na spółkę z Burdenskim.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 29.05.2014, 18:02
Ho, ho, ho Burdenski to tajna broń Smudy ! On widzi w nim coś czego Wy nie widzicie, a nie widział w Wiśle Sobola, Małego czy Stolara
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 29.05.2014, 18:12
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Maaskant miał rację nie stawiając na piłkarzy pokroju Czekaja, 4 mecz nam zjebał, tym razem na spółkę z Burdenskim.
Za to profesor Dudka zrobił karnego i nas uratował. Szkoda, że Bunoza " kontuzjowany", a Chavez w Azji... Tak trudno zadowolić dzisiejszą klientele.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 29.05.2014, 18:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ho, ho, ho Burdenski to tajna broń Smudy ! On widzi w nim coś czego Wy nie widzicie, a nie widział w Wiśle Sobola, Małego czy Stolara
Za 3 dni koniec tej śmiesznej historii... tylko gdzie jest mityczny sponsor z Niemiec?
Ostatnio edytowane przez arti : 29.05.2014 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 29.05.2014, 18:21
arti napisał(a):Wyświetl post
Za 3 dni koniec tej śmiesznej historii... tylko gdzie jest mityczny sponsor z Niemiec?
Jak to, przecież jest UFA
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 29.05.2014, 19:11
Burdenski wczorajszym występem wywalczyl przedluzenie kontraktu czy nie
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.05.2014, 03:56
arti napisał(a):Wyświetl post
Za 3 dni koniec tej śmiesznej historii... tylko gdzie jest mityczny sponsor z Niemiec?
28 Wrzesnia 2013 miała być podpisana umowa. Logo VW miało zagościć na naszych koszulkach od sezonu 14/15 ale coś się rypło a rozbierzności poszły o 200-300tys euro.

Mityczne to można nazwać nasze wychodzenie na prostą. Prędzej Minotaur wybije z labiryntu niż bednarz wyjdzie z gówna.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 30.05.2014, 18:07
Brameczki

http://www.youtube.com/watch?v=Yend3xz4oYE
Ostatnio edytowane przez panowie : 02.06.2014 o godz. 16:54.
A
T
A
K
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:16.