The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.05.2014, 11:51. [36 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 maja 20.30
vs.
Przed nami już przedostatnia kolejka dogrywki.
Wisła wyjeżdża tym razem do Gdańska, gdzie zmierzy się z drużyną Lechii.
O czym tu pisać?
Wisła pojedzie w mocno okrojonym składzie, żeby zmierzyć się z ambitnie grającą Lechią.
W tabeli lechiści znajdują się na 5 miejscu i wyprzedzają o 1 punkt wiślaków.
Porażka w Gdańsku, przy pechowych dla nas rozstrzygnięciach w innych meczach (zwycięstwo Pogoni i Zawiszy) może zapchnąć Wisłę na 8 miejsce.
Ewentualne zwyciestwo, przy podobnych rozstrzygnięciach wywinduje Wisłe na 4 miejsce.

Poprzedni mecz w Gdańsku w 24 kolejce, 28 lutego br. zakończył się remisem 0:0.

Rozmawiajmy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.05.2014, 12:03
Adrian Wójcik w kadrze Wisły na mecz z Lechią

http://www.90minut.pl/news/233/news2...-z-Lechia.html

O co chodzi, ze biora jakiegos goscia, ktory prawie nie gra nawet w rezerwach ?
Nikt nie chcial jechac tak daleko.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.05.2014, 12:25
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Adrian Wójcik w kadrze Wisły na mecz z Lechią

http://www.90minut.pl/news/233/news2...-z-Lechia.html

O co chodzi, ze biora jakiegos goscia, ktory prawie nie gra nawet w rezerwach ?
Nikt nie chcial jechac tak daleko.
Ale gra w centralnej lidze juniorów, i strzelił 8 bramek jak piszą...
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.05.2014, 12:33
Zapowiada się pewna porażka :(

Kontuzje wykluczenia: Gordan Bunoza,Paweł Brożek,Michał Chrapek,Arkadiusz Głowacki,Marko Jovanović,Rafał Boguski,Donald Guerrier(leci do Gdańska ale na 90% nie zagra)

Przy okazji kilka ciekawych wiadomości w tym tygodniu
Gordan Bunoza koniec kontraktu,ma pełno ofert z niezłych klubów
Fabian Burdeński wraca do Niemiec
Michał Chrapek za 1,4 mln Euro do Catania Serie B(spadkowicz z Seria A)
Michał Miśkiewicz nadal nie porozumiał się z Bednarzem i niestety kolejny Wiślak nas opuści
Patryk Fryc wypożyczony do Termalici Bruk Bet Nieciecza, odchodzi z Wisły Kraków(Kiedy dostał szanse)
Danijel Klarić odchodzi z Wisły,pytanie kiedy dostał szanse Chyba na treningu (ale zapewne chodzi o $$$)
Emanuel Sarki odchodzi do Niemiec za grosze a za niego piłkarz Jagielloni Dawid Plizga (Plizga to zawodnik bardziej efektywny niż Sarki ale oddawanie Sarkiego za maks 200 tys euro to śmieszna kwota)
Paweł Brożek (Jak dla mnie jeśli nie podpiszemy Brożka to będzie największa kompromitacja w historii tego klubu)
Michał Nalepa i Piotr Brożek wygasają kontrakty w czerwcu,nie wiadomo czy zostają
Lucas Guades kontrakt na 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne 2(syn Clebera) 30 maja będzie pełnoletni i zostanie piłakrzem pierwszej drużyny
Maciej Jankowski z wolnego transferu,wygasa kontrakt z Ruchem

Wisły Kraków nie stać na obóz zagraniczny ale również i krajowy,Wisła spędzi Czerwiec i Lipiec w Myślenicach
Wyjazd na obóz to kwota około 50 tys złotych

Decyzja zrozumiała bo skoro nie ma kasy to po co wydawać,czy będziemy trenować w Austrii czy w Myślenicach nie ma to większego znaczenia

////

Wisła Kraków nie wygrała na wyjeździe od 7 spotkań (z Piastem 17 Luty 2014 r)

Co do samego meczu,żadna drużyna w Ekstraklasie nie leży nam tak jak Lechia w Gdańsku ale w tym sezonie wszystkie te serie upadają więc zapewne i ta upadnie,nic nie wskazuje na to by Wisła wywiozła z Gdańska choćby marny punkt

PS:Mam nadzieje że piłkarze Lechii się nad nami zlitują i nie będą dobijać martwego,2-1 dla Lechii

BAJKI O 3 SUPER OKIENKACH TRANSFEROWYCH NIECH SMUDA SOBIE WSADZI ...
3 sezon bez pucharów,3 sezon bez mistrzostwa
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 27.05.2014 o godz. 14:05.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.05.2014, 12:38
Obrona Wisły dziurawa jak nigdy, bez napastnika jedzie na ścięcie.. każdy inny wynik niż gładkie zwycięstwo Lechii będzie odebrane jako porażka zespołu Moniza.

Osobiście stawiam na 3:0 dla nas.. wraca Sadajev któremu ostatnio wychodziło wszystko.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 27.05.2014, 13:13
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Lucas Guades kontrakt na 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne 2(syn Clebera) 30 maja będzie pełnoletni i zostanie piłakrzem pierwszej drużyny
gdzie ty czytałes o Lucasie w tym tygodniu ?

O Nalepie niedawno mówiono że dostatnie nowy kontrakt.

O meczu.

wiadomo, znowu jedziemy jak na ścięcie. ciekaw jestem występu Zająca. Dawno żaden młody chłopak nie strzelił u nas bramki.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.05.2014, 13:16
Bez Brozka i Chrapka ? Czysta 1. Szkoda ze kursy niskie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 27.05.2014, 14:11
Liczę, że nie wrzucą nam więcej niż trójki, ale po Górniku, gdzie przy czterech celnych strzałach były trzy gole naprawdę trudno o optymizm.
Czekaj musi się wreszcie ogarnąć, bo to co sobą ostatnio reprezentuje to jest dramat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 27.05.2014, 14:14
ta liga jest nieprzewidywalna.
Jechaliśmy za pierwszym razem do W-wy po bęcki, a byl remis. Za drugim razem jechaliśmy po zwycięstwo, a było pięc w plecy.
Teraz jest nastawienie ogólne na bęcki, wiec będa bęcki...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.05.2014, 14:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ta liga jest nieprzewidywalna.
Jechaliśmy za pierwszym razem do W-wy po bęcki, a byl remis. Za drugim razem jechaliśmy po zwycięstwo, a było pięc w plecy.
Tak, ale w Warszawie mieliśmy jeszcze jako-taką obronę. Zawsze można ugrać coś ponad stan przy mądrej grze w defensywie, ale z Czekajem i Nalepą? Bez napastnika i skrzydłowego?
Możemy liczyć na cud, ewentualnie na litość lechistów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.05.2014, 14:45
Jak nie będzie 5 w plecy to będe zadowolony...


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.05.2014, 15:38
A jakie to ma znaczenie kto gra na obronie ? skoro z Głowackim na stoperze w tej rundzie przegrywaliśmy mecze i to w Krakowie. Cały zespół jest beznadziejnie przygotowany do rundy wiosennej. Ile to mamy wyjazdowych meczów wygranych za Smudy ? raptem chyba 2 na 18 meczów. Jeśli się myle to chyba niewiele. Przegrany wyjazd to u Smudy standard, znak rozpoznawczy, danie głowne. Dostawalismy w dupę gdy grał Głowacki, dostajemy i teraz kiedy gra Nalepa czy Czekaj. Gra cał drużyna a nie pojedyńczy piłkarze. Smuda szuka kozłów ofiarnych aby sobie robić alibi.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.05.2014, 16:39
Dostaniemy trójkę w plecy i pograne.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 27.05.2014, 16:57
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Sadajev to ....a.
Że co ? ? 10 znaków
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 27.05.2014, 18:26
Nie widzę możliwości by przywieźć jakiekolwiek punkty. Ponadto dałbym pograć Zającowi na szpicy.
What's new?

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 27.05.2014, 20:13
Walkower na rzecz Lechii nie byłby taki zły, zaoszczędziliby pieniędzy na przejazd

Na poważnie, 1-0, względnie 2-0 po otwartym meczu z obu stron.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 27.05.2014 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 27.05.2014, 20:54
Mecz pewnikiem przegramy, ale chciałbym żeby Zając coś wpakował. Może Smuda wtedy da mu większą szansę.
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.05.2014, 23:42
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Tak czy siak, niech gość nie pisze że jemu wychodzi wszystko ostatnio. To, że wpakował 2 bramki Lechowi nic nie znaczy. Sikorski też Legi strzelił. Jest ....a i tyle, jeszcze wygląda... jak wygląda z tą obleśną brodą.
Cristiano to z niego nie jest ale po co tak odrazu po nim jechac





Pewny wpierd... na bet365 kurs na Lechie 1,75, stawiam tysiaka... 750 zl droga nie zapier...la
Jest opcja, ze Stilic cos walnie, jakis wolny albo strzal z 30 metrow bo do pola karnego bedzie ciezko sie zblizyc, ale z Czekajem w obronie mamy minimum dwie w plecy wiec nie ma szans nawet na punkt.

Jeszcze jak nie zagraja Piotrek z Guerierem to juz bedzie lanie na poziomie warszawskiego.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 27.05.2014 o godz. 23:51.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 28.05.2014, 21:31
Wszystko spoko tylko nie wiem za co te oklaski i okrzyki dla wchodzącego Stolarskiego.
Karne, szczególnie ten Czekaja z dupy, ale remis na wyjeździe nie jest tragiczny, patrząc na naszą sytuacje, mogło być lepiej ale i gorzej.
Odpowiedz cytując
olszaniec
Junior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Miechowity :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 28.05.2014, 21:37
Ja to tylko nie rozumiem jak nasi trenerzy zajmują się młodzieżą że oni prezentują poziom jaki prezentują ? Talenty że pożal się Boże.
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 28.05.2014, 21:37
Wynik jak na obecnosc w zespole Czekaja, Urygi i Burdenskiego wysmienity.

Smialo mozna powiedziec ze trio Czekaj-Uryga-Nalepa nam zapewnili brak udzialu w pucharach.

Kiedys mowilem ze Czekaj nie nadaje sie do gry nawet w 1 lidze. Cofam to. On w okregowce mialby problemy.

2gole zawalone przez duet Burdenski-Czekaj. To ma byc para zawodnikow na europejskie puchary Niech to szef sobie przemysli bo puchary byly do ugrsnia ale nie z taka kadra.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 28.05.2014, 21:39
Ufff koniec tych wyjazdów !

Prawdopodobnie najgorszy wyjazdowy sezon w historii Wisły Kraków
We wszystkich spotkaniach wyjazdowych zaledwie 2 wygrane i to po rzutach karnych (z Koroną w 90 minucie i 1-0 z Piastem)

Tak fatalnej gry na wyjazdach długo nikt nie poprawi bo ciężko wygrać mniej spotkań.

Bilans wyjazdowy sezonu 2013/2014

19 spotkań 2 wygrane 9 remisów 8 porażek 19:36 bilans bramkowy(-17) 15pkt (Tylko spadkowicze Widzew i Zagłębie zdobyli mniej punktów i Korona,która grała mniej spotkań od nas)

Bilans wyjazdowy z sezonu poprzedniego 2012/2013

15 spotkań 4 wygrane 5 remisów 6 porażek 13-21(-8) 17 pkt

///

Co do meczu,naprawdę świetnie zagrali jak na taki skład(poza Michałem Czekajem i Fabianem Burdeńskim)

Stilić kolejny kapitalny mecz,chyba jest jescze lepszy niż gdy grał w Lechu,szkoda że nie możemy go w pełni wykorzystać
Michał Miśkiewicz znakomicie w bramce
Emmanuel Sarki koniec sezonu naprawdę udany i dziś ta asysta, ale tak to powinien grać cały sezon

PS: Remis sprawia że 4 miejsce jest już poza naszym zasięgiem i zakończymy sezon w najlepszym przypadku na 5 miejscu o ile ogramy Zawiszę.
Każde miejsce w ekstraklasie wyżej to 200tys zł do przodu,szkoda że sędzia tak wydrukował tego karnego w 92 minucie bo była realna szansa na 4 miejsce
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 28.05.2014 o godz. 22:12.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 28.05.2014, 21:44
Ciężko oglądać coś takiego. Na trzeźwo jest niemal niemożliwe.

Podsumowaniem sezonu i tego co się dzieje w Wisle niech będzie zachowanie Burdenskiego (jak i sama jego obecność w Wiśle) i wymowny komentarz w studiu nc+.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 28.05.2014, 21:47
Remis brałbym w ciemno przed meczem, wiec trzeba się cieszyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 28.05.2014, 21:55
Zając się obsrał przed meczem, że nie zagrał? :/
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż.
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 28.05.2014, 22:05
Burdenski niech wypierdala stąd w trybie natychmiastowym. Te jego faule przed czy w polu karnym kompletnie bez sensu. On się na okręgówkę nie nadaje nawet. Niech wypierdala też sędzia za te karne. Kto odgwizduje przypadkowe "ręki" po rykoszetach lub gdy zawodnik jest tyłem do piłki. Stevie Wonder .......ony. Remis zasłużony.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 28.05.2014, 22:33
dzollo napisał(a):Wyświetl post

Pewny wpierd... na bet365 kurs na Lechie 1,75, stawiam tysiaka... 750 zl droga nie zapier...la...
.
No i tysiak się poszedł jebać
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 28.05.2014, 22:35
Uch, za taką grę jeden punkt to wielki sukces. Szkoda tych ostatnich meczów, bo moim zdaniem 3 miejsce można było wyrwać, a tak wyżej niż na 5. nie wskoczymy. Sezon można już powoli podsumowywać - jesień magiczna, jak za dawnych lat na Reymonta, aż się wierzyć nie chciało. Na wyjazdach, choć było źle, to mimo wszystko straty tak nie rosły. Wiosna - po wielu problemach kadrowych - zła. Cała sytuacja z konfliktem trybuny-Bednarz, poziom gry oraz skandalik z Burym, bardzo to dobre wrażenie z jesieni zatarły. Mimo to, po tym, co działo się przez ostatnie dwa lata, można być umiarkowanie zadowolonym przede wszystkim z kilku naprawdę dobrych gier, z tego że jednak naszych paru grajków potrafiło nieźle się zaprezentować. Do wyższego miejsca, miejsca pucharowego, potrzeba nam przede wszystkim dwóch równorzędnych czwórek w defensywie - bo niestety Czekaj z Nalepą nawet podstarzałym Głowackiemu i Dudce buty mogą czyścić.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 28.05.2014 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 28.05.2014, 22:45
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Niech wypierdala też sędzia za te karne. Kto odgwizduje przypadkowe "ręki" po rykoszetach lub gdy zawodnik jest tyłem do piłki. Stevie Wonder .......ony. Remis zasłużony.
Dokładnie,sędzia dziś prze ....,co tu dużo mówić

http://www.youtube.com/watch?v=zUZG_RBU7xY
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 28.05.2014, 23:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No i tysiak się poszedł jebać
Hehe zycie

Raz na wozie raz pod wozem Wczoraj jak juz pisalem 3 tysiace na jadze do przodu.

Trzeba powiedziec, ze z tej nendzy Franek cos posklejal...i nie ma co gadac ze nie dalo sie ogladac, nic wiecej nie dalo sie zrobic z tego materialu, wyciagnol maxa co mogl. Jedyne co mozna mu zarzucic to te kontuzje, bo raczej z przypadku sie to nie bierze ze 70 % druzyny siedzi u doktora zamiast biegac po boisku.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:12.