The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 04.05.2014, 17:39
Czekaj na wielki plus. Stilić-Chrapek ; idealne zestawiene, świetnie sie uzupełniali
Sarki zagrał najlepsze spotkanie w barwach Wisły.
Podsumowywując innych piłkarzy to:
-Stjepa ładnie walczył. Świetnie zastępuje Sobola. Oczywiscie do Radka mu daleko, ale pokazuje że chce walczyć i z jesieni na wiosne zaliczył super progres.
-Broziu odrodzony jak feniks z popiołów.
-Dudka gra coraz lepiej, widać że brak gry przyczynił się bardzo negatywnie na jego formę, ale faktycznie w nast. sezonie powinno być już bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.05.2014, 17:59
Faktycznie zmiana o 100% , zupełnie inny zespół , kasa wpłyneła , kontrakty mają być podpisane do meczu z zawiszą , i świeżość wróciła oby tak dalej

ale zastanawia mnie to samo co resztę jak można przegrać 5 meczy pod rząd i to też z takimi drużynami co są gdzieś na dole tabeli czyżby piłkarze aż takimi aktorami byli ?
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.05.2014, 18:11
huberix napisał(a):Wyświetl post
Czekaj na wielki plus. Stilić-Chrapek ; idealne zestawiene, świetnie sie uzupełniali
Sarki zagrał najlepsze spotkanie w barwach Wisły.
Podsumowywując innych piłkarzy to:
-Stjepa ładnie walczył. Świetnie zastępuje Sobola. Oczywiscie do Radka mu daleko, ale pokazuje że chce walczyć i z jesieni na wiosne zaliczył super progres.
-Broziu odrodzony jak feniks z popiołów.
-Dudka gra coraz lepiej, widać że brak gry przyczynił się bardzo negatywnie na jego formę, ale faktycznie w nast. sezonie powinno być już bardzo dobrze.
Powiedzcie mi dlaczego Sobolewski jest celebrowany za swoją "nie najlepszą" grę w ostatnim okresie Przecież jego gra z Wilkiem dopuściła do tego że byliśmy najgorzej grającą drużyną w ekstraklasie! Sobolewski grał tak słabo, że rozmieniał się na dobre a wszyscy go chwalą za ten ostatni okres, według mnie niepotrzebnie.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 04.05.2014, 21:56
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi dlaczego Sobolewski jest celebrowany za swoją "nie najlepszą" grę w ostatnim okresie Przecież jego gra z Wilkiem dopuściła do tego że byliśmy najgorzej grającą drużyną w ekstraklasie! Sobolewski grał tak słabo, że rozmieniał się na dobre a wszyscy go chwalą za ten ostatni okres, według mnie niepotrzebnie.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Kolega napisał do Radka mu daleko. I to prawda. Ale raczej nie pisał o Radku z okresu schyłkowego tylko pisał ogólnie. Także jak już porównywać to do Radka w tym samym wieku co Ostoja. A tu już niestety jest przepaść.
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 05.05.2014, 07:42
Zdecydowanie jeden z najlepszych meczów Wisły w przeciągu ostatnich kilku lat.
Na pochwałę zasługują wszyscy.

Co się stało, że nastąpiła taka zmiana? A no taki futbol, że dziś wygrywasz z Chelsea 3-1 aby za pare dni dostać 2 w plecy walcząc o mistrza.

Myślę, że ta rozmowa Smudy z Cupiałem i komunikaty jakie poszły po tym spotkaniu do piłkarzy na pewno pozytywnie zadziałały. Wszystko się rozwaliło jak zaczęły się problemy z racami + plaga kontuzji.
więc tutaj bym doszukiwał się odrodzenia zespołu. A zespoły z którymi przegrywaliśmy ostatnio walczyły o życie więc to też trudny przeciwnik. Od teraz walcząca o mistrza Chelsea dostała w tyłek z Norwich.
No a nikt nie powie, że Mou to słaby trener a Chelasea ma do bani piłkarzy.

Swoją drogą zastanawia mnie jakie trzeba mieć odniesienie i do czego żeby powiedzieć, że w sezonie w którym mieliśmy spadać z ligi (straciliśmy sporo zawodników, masa kontuzji), a walczyliśmy przez długi czas o majstra (byliśmy liderem), teraz mamy szanse na puchary.. żeby powiedzieć, że to słaby sezon

Taką Wisłe jak z Pogonią chciałoby się widzieć co mecz chociaż to nie realne. Liczę na walkę w następnych meczach i po chichu liczę na puchary.
Ostatnio edytowane przez dominatorbj : 05.05.2014 o godz. 07:44.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 05.05.2014, 08:55
huberix napisał(a):Wyświetl post
-Dudka gra coraz lepiej, widać że brak gry przyczynił się bardzo negatywnie na jego formę, ale faktycznie w nast. sezonie powinno być już bardzo dobrze.
Niemniej jednak prędzej wystawiłbym na lewej obronie Dudkę z gipsowym butem i zawiązanym jednym okiem niż Brożka, który zawalił nam kilka meczy tej wiosny... Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Pietia będzie wspierał poczynania Żurawskiego w Porońcu Poronin
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 05.05.2014, 08:59
Mou to strasznie słaby trener a Chelsea ma jeszcze słabszych piłkarzy. Wisła leje takich leszczy a majstra to ja mam na budowie.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 05.05.2014, 09:26
Wisła walczy zawsze o mistrza !!! O majstra to może walczyć ale amica poznań! ://

Swoją drogą skąd te komunikaty że piłkarze dostali siano i zaczęli nagle grać
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 05.05.2014, 09:52
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą skąd te komunikaty że piłkarze dostali siano i zaczęli nagle grać
To czym wytłumaczysz nagły przypływ dobrej gry Wisły w tym meczu? Cudowne uzdrowienie, przez 5 ostatnich meczy kopali sie po czołach, prosto piłki nie potrafili kopnąć do kolegi z drużyny który stał parę metrów dalej. Dla mnie to był sabotaż i tyle.
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 05.05.2014, 10:02
Cud nad Wisłą.. a tak serio to nie chce wierzyć że oni tyle meczy zawalili bo chcieli to zrobić.. to nieprofesjonalne i haniebne :f
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 05.05.2014, 11:39
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Wisła walczy zawsze o mistrza !!! O majstra to może walczyć ale amica poznań! ://

Swoją drogą skąd te komunikaty że piłkarze dostali siano i zaczęli nagle grać
A co Ty myślisz, że nagle zjawił się Panoramiks, zrobił magiczny napój i dostali super mocy?
Pomyśl jeśli potrafisz.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 05.05.2014, 11:59
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
A co Ty myślisz, że nagle zjawił się Panoramiks, zrobił magiczny napój i dostali super mocy?
Pomyśl jeśli potrafisz.
Ej.... A o cudach Smudy ani słowa?
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 05.05.2014, 12:36
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Cud nad Wisłą.. a tak serio to nie chce wierzyć że oni tyle meczy zawalili bo chcieli to zrobić.. to nieprofesjonalne i haniebne :f
A może po prostu efekt zajechania po przygotowaniach do wiosny minął. Odzyskali świeżość i teraz mają powera. Tyle...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 05.05.2014, 12:41
Jest euforia jest pięknie itp.

Niestety jest mała sprawa którą zauważyłem w meczu z Pogonią.

Oni grali bardzo daleko od naszych nie było praktycznie w ogóle pressingu. Moim zdaniem stąd tak koronkowa i dobra gra Wisły.

Obawiam się, że jeśli przeciwnik postawi wyżej poprzeczkę powrócą stare błędy i problemy.
Nie potrafimy rozgrywać piłki pod pressingiem.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 05.05.2014, 13:08
Z kolei ja chciałem zwrócić uwagę na inny aspekt. Możliwości rozwiązania akcji.
Praktycznie przy każdej bramce mogliśmy ją strzelić inaczej, bo wielość zawodników z przodu umożliwiała kilka rozwiązań.

Pierwsza bramka: Inteligentnie i w tempo Dudka, inteligentnie Sarki, Burliga jak zwykle chaotycznie (jestem bliski pewności, że kopnął tę piłkę "w ciemno"), potem przytomnie Stilić, dobrze fizycznie Chrapek i znów przytomnie Brożek. Dudka 1, Sarki 2, Burliga 3, Stilic 4, Chrapek 5, Brozek 6, jeszcze obok stał pusty Guerrier (7), a tuż przed polem karnym Stjepanović (8). Atakowaliśmy ośmioma (!) zawodnikami. Jakaż to jest gigantyczna różnica w porównaniu do niektórych minionych spotkań.

Druga bramka: Dobre ustawienie przed polem karnym. Guerrier, Stjepanović i Stilić są tak ustawieni, że kontrolują wszystkie strefy.

Przy okazji bomby Sarkiego z 23 minuty: Sarki, Chrapek, Burliga, Brożek, Guerrier i Stilic. 6 (z przewagą) w kontrze.

Trzecia bramka: choć początkowo Sarki musiał wykonać indywidualny rajd, to potem Stilic miał wieele możliwości zagrań w ataku.

Itd. nie mówiąc już o bramce Brożka, gdzie także mógł podać, a wykonał to fenomenalnie. To napawa optymizmem.

Tylko niech ktoś wytłumaczy Guerrierowi spalonego i pozycję spaloną, bo gość pali bardzo dużo akcji i powyższych sytuacjach choć nieraz uczestniczył, to także nieraz był na pozycji spalonej.

Byle do przodu, atak fajnie funkcjonował I brawa dla Czekaja!
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 05.05.2014, 13:28
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
To czym wytłumaczysz nagły przypływ dobrej gry Wisły w tym meczu? Cudowne uzdrowienie, przez 5 ostatnich meczy kopali sie po czołach, prosto piłki nie potrafili kopnąć do kolegi z drużyny który stał parę metrów dalej. Dla mnie to był sabotaż i tyle.
Mozna tez zalozyc, ze po tym jak wyplynely informacje o zajebistym wychodzeniu Jacusia na prosta oraz zadluzeniu klubu siegajacym nawet dostawcy koszulek, zrozumieli ze tutaj gora rok kopania i zwijamy biznes. Po prostu walcza o kontrakty...w nowych klubach.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:41.