The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 03.05.2014, 21:25
Jakbym nie był przeciwnikiem teorii spiskowych, to stwierdziłbym, że piłkarze w ostatnich 5 meczach próbowali zwolnić trenera, po czym jak się dowiedzieli, że mogą wejść do annałów historii Wisły jako najwięksi paralitycy zaczęli grać.

Żarty na bok, piękny mecz.
Długo na coś takiego czekałem.
Warto było.

Tylko naprawdę ja nie rozumiem jak ten zespół może pokazywać dwa tak zupełnie różne od siebie oblicza.
Albo tak jak tu kolega powiedział ktoś nas w ch.... robi, albo wszystko siedzi w głowach. Bo umiejętności tym chłopakom nie sposób odmówić.

Pierwszej bramki by się nie powstydziła Barcelona z najlepszych czasów, a gol zamykający wynik to chyba najładniejsza bramka Brożka z tych wszystkich 100 co już zdobył
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 03.05.2014, 21:27
1. amfetamina
2. dostali wypłatę
3. idealny w poprzednich meczach manewr taktycznego Mourinho wersja NRD z grą bez skrzydeł
4. Paweł wyleczył się do końca i po prostu wyzwolił crackena, zrobił również psychiczno-mentalne catharsis
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 03.05.2014, 21:30
What the fuck is going on


Cóz to bylo

5 weekendow pod rzad zjebanych a tutaj dzis jestem troche w szoku

O matko,serce boli ze sie nie moze byc na stadionie,ale dzis pilkarze ,zwlaszcza Brozek pokazali jaja.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 03.05.2014, 21:32
Kto się spodziewał takiej gry i wyniku, przyznawać się? Pewnie nikt

Niesamowity spektakl, ten sezon jest marny, ale może właśnie dlatego człowieka jeszcze bardziej cieszą takie mecze jak ten. Po prostu ręce się do oklasków składają.

Wiadomo, Brożek, Stilić... Ale ja muszę wyróżnić Michała Czekaja, który pięknie wszystko czyścił! Życzę temu chłopakowi zdrowia, bo chyba tylko tego mu brakuje.

No i fajnie, że młody Tomek Zając zadebiutował. W pierwszej akcji już pokazał serducho, potem lekko się zagubił w pewnym momencie, ale chłopak ma jeszcze czas.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.05.2014, 21:37
O_O Tyle bramek w jednym meczu to my ostatni raz nastrzelaliśmy bodaj w pierwszym sezonie Maaskanta, albo i dawniej.

Dzisiaj Wisła wyglądała fantastycznie, każdy zawodnik zasłużył na pochwały. Setny gol Brożka w Ekstraklasie to ozdoba tego sezonu, jedna z najpiękniejszych bramek w Europie. Moim zdaniem przebił Stilicia z Legią.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 03.05.2014, 21:39
Nie przesadzajmy. Pogoń może nie miała swojego dnia ale wygraliśmy dzięki naszej dobrej grze. Bramki nie były przypadkowe i wszystkie padły po ładnych akcjach lub kontrach. Ktoś dobrze napisał że niestety nasi piłkarze mają problem z psychiką i gdy się wszystko układa to grają jak z nut, ale jak nie idzie to już jest dużo gorzej.
Odpowiedz cytując
jedrek9494
Junior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 03.05.2014, 21:40
Wisła dzisiaj publicznie zgwałciła Pogoń.
Świetny mecz, aż się wierzyć nie chce dzisiaj po takiej grze, że przegrali 5 ostatnich spotkań.
Czekaj, gość nie grał chyba ze 100lat, dzisiaj profesor.
Dla takich meczy warto żyć!
Ostatnio edytowane przez jedrek9494 : 03.05.2014 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 03.05.2014, 21:53
Ten mecz na pewno przejdzie do historii Wisły Kraków,chyba wszyscy przecierali oczy ze zdziwienia gdy po niespełna 30 minutach było już 3-0.

Paweł Brożek-kapitalna gra i jeden z najlepszych meczy Pawła w historii gry w barwach Wisły Kraków,gol na 5-0 to coś kosmicznego (100 gol w ekstraklasie,jesteś legendą,hej Paweł jesteś legendą! )

Cała drużyna grała dziś na więcej niż dobrym poziomie,wszystkim się chciało dobić rywala,brawo brawo brawo


PS: Drużyna grając w osłabieniu pokazała potencjał jaki w niej drzemie,jeszcze nie wszystko stracone

Przy okazji to chyba najwyższa ligowa wygrana od 2007 roku !
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.05.2014, 22:09
Jak to możliwe że nasi w poprzednich meczach nie potrafili stworzyć sytuacji bramkowych, a w tym meczu nie dość że strzelają 5 bramek, mając okazję na drugie tyle, to jeszcze po pięknych akcjach zakończonych pięknymi strzałami ...
Czy to oznacza ze oni wybieraja sobie mecze w ktorych chce im się( vide LEgia Lech czy Pogoń?) czy teraz po swietach odzyskali werwe? Albo faktycznie ktoś im dał fete "na sniadanie"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.05.2014, 22:10
Niedawno napisałem, że 80% naszej siły ofensywnej to Paweł Brożek. Bez niego reszta nie ma z kim grać. Dobrze, że się przełamał.

Frekwencja miażdży, ale tu akurat zaskoczenia raczej nie ma.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 03.05.2014, 22:36
rozkminy o Małeckim w temacie "Byli piłkarze" http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=229
Ostatnio edytowane przez FraMat : 03.05.2014 o godz. 22:41.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 03.05.2014, 22:36
Piękny mecz? Pewnie pieniądz jak wróżka, przemienił Kopciuszka...
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 03.05.2014, 22:40
Jakoś ciężko mi uwierzyć, że to 5-0 nie ma nic wspólnego z zapowiedzią kasy z TF (może już na kontach kopaczy?).
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 03.05.2014, 22:45
Pewnie ten dzisijszy mecz to jednorazowy wybryk, a w Warszawie wróci wszystko do wiosennej normy i komentarze wywrócą się o 180 stopni jak po poprzednim meczu na Łazienkowskiej gdy był remis 2:2.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 03.05.2014, 23:00
Miałem mała imprezke dzisiaj w domu, jestem troche pijany i na prawde jestem w szoku, ze tak wysoko rozbilismy Pogon nie tracac przy tym zadnego gola i jeszcze hattrick Brozka gdyby mi ktos o tym powiedział przed meczem to bym nie uwierzył Brawo Wisełka ale mozna było grac tak wczesniej i nie byłoby zadnych problemow no ale lepiej pozno sie przełamac niz wcale
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 03.05.2014, 23:39
Z Zająca będzie dobry piłkarz. Szybki, wybiegany, z głową. Duży przegląd pola, zamysł do gry kombinacyjnej. Ładnie z klepy pogrywał.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 04.05.2014, 00:13
4198 - najniższa ligowa frekwencja od września 2001 -> Wisła - KSZO 3000.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 04.05.2014, 07:49
Witaj Majowa Jutrzenko...

Pensje spłynęły czy mityczna świeżość się pojawiła ? Czy Pogoń taka słaba.

Myślę, że dużo daje do myślenia pomeczowa wypowiedź Brożka (w canal+ i częściowo także wywiad na TWSD), który stwierdził, że dużo dało mu dwa tygodnie przerwy, gdy trenował indywidualnie i zaleczył kontuzje. I że w Poznaniu zagrał słabo, ale fizycznie czuł się dobrze.
To Franciszek zamiast modlić się do Boga o zdrowie dla Brożka nie mógł go posadzić po meczu z Cracovią na dwa tygodnie ?

Faktem jest, że wczoraj do pewnego momentu byliśmy szybsi niż portowcy. Dobrze, że w końcówce wynik był ustalony i gra była spokojniejsza. Nawet Czekaj miał kilka interwencji " na wyprzedzenie".
Faktem jest, że mecz nam się ułożył.

Zobaczymy, czy lepszą grę uda nam się utrzymać więcej niż w jednym spotkaniu. Cudów bym się nie spodziewał, ale przynajmniej obyśmy nie zaliczali kompromitujących wpadek.

A tymczasem Carpe diem...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 04.05.2014, 08:27
Nie mecz się nam ułożył, tylko drużyna sobie to wypracowała. Nic nam nikt nie dał za darmo.

Brawa dla drużyny, nie wierzyłem w aż takie przełamanie. I z 1-0 bym się ogromnie cieszył, ale 5-0 daje przede wszystkim drużynie ogromnego kopa do walki i nadzieję że dobra gra spowoduje, że zagrają w pucharach. W tej lidze poza Legią i Lechem reszta myśli już o wakacjach. Powalczyć w Warszawie, ograć Ruch i Górnik i wiosna nie będzie tak stracona.

Paweł Brożek - powrót Króla. Teraz wierzę w to że grał z blokadą, kontuzją i dużym hamulcem. Jak strzela bramki z 40-metrów to forma wróciła. Bez dwóch zdań.

I na koniec cieszy debiut Zająca. Na całe szczęście ma już 18- lat i nie powinno być cyrków jak ze Stolarskim. Tylko niech klub zacznie doceniać finansowo tą naszą utalentowaną młodzież. Bo wbrew wszystkim opinią ją mamy.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 04.05.2014, 08:59
No i pięknie
Zdumiewająca przemiana - albo kasa, albo w głowach siedzi przyczyna takich zmian w grze bo w 2 tygodnie to ani się grać nie nauczyli ani inne wytłumaczalne zjawiska nie nastąpiły.
Brożek się wykurował ale nie jest to typ zawodnika od którego aż tak gra zespołu zależy, wynik może w większym stopniu ale nie gra, a ta wczoraj była tak inna niż w ostatnich meczach, jakby inny zespół grał.
BRAWO
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 04.05.2014, 09:21
Garguła nie grał, Stilic, Chrapek na swoich pozycjach dodatkowo Piotrek Brożek ławka i zaczęli grać, w kolejnym meczu pewnie strateg Smuda znowu wystawi Gargułe, pomiesza pozycje i bedzie znowu kaszana, cóż...
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 04.05.2014, 09:27
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
1. amfetamina
2. dostali wypłatę
3. idealny w poprzednich meczach manewr taktycznego Mourinho wersja NRD z grą bez skrzydeł
4. Paweł wyleczył się do końca i po prostu wyzwolił crackena, zrobił również psychiczno-mentalne catharsis
Myślisz, że tak krucho z kasą, że stać ich tylko na tanią fete?

Nie ma się czym zachwycać, wpadły pieniążki to i wpadły bramki, nie ma w tym zwycięstwie żadnego geniuszu taktycznego Smudy (jak to brzmi) ani eksplozji formy piłkarzy. A fakt jest taki, że nasz skład jest taki, że powinien zjadać każdego na śniadanie w lidze poza Legią i Lechem.

PS: Widzę, że kres głaskania i tulenia naszych gwiazdek został otwarty, ciekawe na jak długo.
Odpowiedz cytując
Manti
Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 04.05.2014, 11:54
Mógłby ktoś zrobić gifa z trzeciej bramki Brożka?
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 04.05.2014, 12:01
ustawienia CHRAPEK-STILIC niech nikt nie ma prawa ruszać! Duet znakomicie wygląda razem. Przed meczem byłem pewny wygranej ale nie aż takiej ? Przegrywaliśmy bo nie graliśmy skrzydłami. Guła na skrzydle nie pasuje i gdy tylko powrócili nominalni szybcy skrzydłowi to nasza gra zaczęła się zazębiać.
Jedną rzecz którą bym zmienił na mecz z Legią to wstawiłbym Dudke na DP i na lewą obronę przesunął Bunoze, na ŚO Czekaj-Głowacki i Legia nie taka straszna
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 04.05.2014, 12:55
@up Nie Dudka. Zdecydowanie mobilniejszy, szybszy i zwrotny jest Ostoja. Pomocy nie ma po co ruszać. Kilka zmian kosmetycznych z tyłu (Dudka na ławe i Głowa w pierwszym) i na tym skończyć.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 04.05.2014, 13:13
Co do wczorajszego meczu to musiałem zadzwonić do kilku znajomych upewnić się czy oglądają ten sam mecz. Nie wiem skąd taka nagła poprawa gry. Czy to może Pogoń była tak beznadziejna. Faktem jest, ze nie spodziewałem się tak efektownej gry jaką zaserwowali nam wczoraj zawodnicy Wisły. Dzisiaj nikt nie odstawiał nogi i tak grającą Wisłę chciałoby się widzieć zawsze. Obawia się jednak, że niebawem wszystko wróci do "normy".
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 04.05.2014, 13:25
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że dużo daje do myślenia pomeczowa wypowiedź Brożka (w canal+ i częściowo także wywiad na TWSD), który stwierdził, że dużo dało mu dwa tygodnie przerwy, gdy trenował indywidualnie i zaleczył kontuzje. I że w Poznaniu zagrał słabo, ale fizycznie czuł się dobrze.
To Franciszek zamiast modlić się do Boga o zdrowie dla Brożka nie mógł go posadzić po meczu z Cracovią na dwa tygodnie ?
Też się nad tym zastanawiałem, ale po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że Smuda nie bardzo mógł Brożka odstawić od składu. Smuda nie miał absolutnie kim Brożka zastąpić i z początku dlatego Brożek grał. W dodatku jeszcze w meczu z Legią drużyna pokazała, że mimo braku Brożka w formie, jest w stanie być groźna, więc nie bardzo było widać powód żeby szukać kwadratowych jaj i zastępować Brożka jakimś wiślackim "Fabregasem". Sęk w tym, że kiedy problem w grze drużyny stał się ewidentny, Smuda już nie bardzo mógł Brożka posadzić na ławce - ze względów psychologicznych. Wtedy Brożek był już zablokowany, miał świadomość, że miał problemy z dochodzeniem do sytuacji i ich wykorzystywaniem - jak sam mówił doszło do tego, że przestał sztrzelać na treningach. Nieważne jakby Smuda to uargumentował, odstawienie Brożka na bok mogłoby zabić jakąkolwiek nadzieję na powrót tego zawodnika do formy w Wiśle, bo problem w pewnym momencie nie był już tylko zdrowotny, ale także psychologiczny.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
Faktem jest, że wczoraj do pewnego momentu byliśmy szybsi niż portowcy. Dobrze, że w końcówce wynik był ustalony i gra była spokojniejsza.
Dokładnie, dobrze, że mieliśmy taki zapas bramkowy, a Wdowczyk uparł się wystawiać paralityka Poparę (Pogoń gra większość spotkań w 10), bo w drugiej połowie wcale nie mieliśmy dużo do powiedzenia, a z każdą mijającą minutą nasze siły topniały w oczach. Przy braku pełnowartościowych zmienników takie ubytki siłowe mogą nam przegrać w samej końcówce niejeden "wygrany" mecz.

Elefant napisał(a):Wyświetl post
Faktem jest, że mecz nam się ułożył.
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie mecz się nam ułożył, tylko drużyna sobie to wypracowała. Nic nam nikt nie dał za darmo.
Pewnie, że nikt nic nie dał za darmo, ale mecz nam się zdecydowanie ułożył. Weźmy choćby mecz w Chorzowie za kontrprzykład. Dwie czy trzy świetne sytuacje zmarnowane w pierwszej połowie, bramka Głowackiego, ale 1-0 to żadna przewaga, kiedy w drugiej połowie nie masz siły biegać i skończyło się remisem. Gdybyśmy nie wyrobili sobie wczoraj tak dużej przewagi do przerwy, to ten mecz mógł się różnie skończyć, bo defensywa wcale nie była monolitem, a Pogoń umie grać w piłkę.

Na pewno pomogło nam to, że pierwsza bramka padła szybko i że strzelił ją akurat Brożek. Raz, że Brożek odzyskał pewność w grze, dwa, że Pogoń musiała zagrać dosyć otwarty futbol, a w ostatnich meczach naszym największym problemem były koronkowe akcje, które kończyly się na ścianie obrońców przeciwnika. Na pewno pomogło nam to, że bardzo szybko wpadła druga bramka po słabym strzale Guerriera. Na pewno pomogło nam to, że przed akcją na 3-0 Pogoń zmarnowała kapitalną sytuację w naszym polu karnym (centra na dwóch nieobstawionych zawodników na 7-8 metrze i dosyć spektakularne pudło). Na pewno pomogło nam to, że Robak nie wykorzystał błędu Stjepanovicia. Tak, ten mecz nam się ułożył.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
I na koniec cieszy debiut Zająca. Na całe szczęście ma już 18- lat i nie powinno być cyrków jak ze Stolarskim. Tylko niech klub zacznie doceniać finansowo tą naszą utalentowaną młodzież. Bo wbrew wszystkim opinią ją mamy.
Po tym występie już widać, że chłopak ma spryt w nogach - co tak naprawdę potrafi, przekonać by się można dopiero jakby zagrał z pierwszym składem grającym bez zmęczenia, bo widać ewidentnie, że chłopak bardziej czuje się w krótkiej grze na małej przestrzeni. Widać też, że potrzebuje trenować z pierwszą drużyną, bo ewidentnie brakowało mu zrozumienia z partnerami w kilku sytuacjach.

Valandil napisał(a):Wyświetl post
Garguła nie grał, Stilic, Chrapek na swoich pozycjach dodatkowo Piotrek Brożek ławka i zaczęli grać, w kolejnym meczu pewnie strateg Smuda znowu wystawi Gargułe, pomiesza pozycje i bedzie znowu kaszana, cóż...
Też się tego obawiam. Mam nadzieję, że Smuda nie powtórzy pierwszej połowy z Warszawy i tym razem wystawi skrzydłowych. Nie wiem też czy wstawianie do składu Głowackiego jest dobrym pomysłem. Nie chodzi o zdrowie - Głowacki w tej rundzie prawie nie gra i jeszcze przed kontuzja było widać, że jego forma na tym ucierpiała. A niestety jak tylko Głowacki pojawia się na murawie, inni zawodnicy zaczynają za bardzo na nim polegać, samemu grając mniej odpowiedzialnie.

anthony09 napisał(a):Wyświetl post
ustawienia CHRAPEK-STILIC niech nikt nie ma prawa ruszać! Duet znakomicie wygląda razem. Przed meczem byłem pewny wygranej ale nie aż takiej ? Przegrywaliśmy bo nie graliśmy skrzydłami. Guła na skrzydle nie pasuje i gdy tylko powrócili nominalni szybcy skrzydłowi to nasza gra zaczęła się zazębiać.
Na jesieni para Chrapek - Garguła wcale nie wyglądała źle. Na jesieni Smuda też wystawiał fałszywych skrzydłowych czy to w osobie Chrapka, czy to w osobie Boguskiego. Jak się okazuje lepsze jest wrogiem dobrego.

anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jedną rzecz którą bym zmienił na mecz z Legią to wstawiłbym Dudke na DP i na lewą obronę przesunął Bunoze, na ŚO Czekaj-Głowacki i Legia nie taka straszna
Nie wiem czy Dudka jest w takiej dyspozycji, żeby go wstawiać do pierwszego składu kosztem kogoś z drugiej linii. Cieszę się, że jest w klubie, liczę na niego w perspektywie następnych sezonów, ale w tym momencie nie przekonuje mnie na tyle, żeby wstawiać go do składu bez chwili zastanowienia.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Pablito1
Junior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 04.05.2014, 13:32
Skrót z wczorajszego meczu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=463&page=75
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 04.05.2014, 15:16
Manti napisał(a):Wyświetl post
Mógłby ktoś zrobić gifa z trzeciej bramki Brożka?
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 04.05.2014, 17:24
Powiem szczerze, że oprócz kluczowych piłkarzy zaskoczył mnie dobrą grą ....Czekaj. Miał kilka ważnych odbiorów, gdzie zatrzymywał rozpędzającą się Pogoń. Naprawdę aż miło było popatrzeć jak sobie radził.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:05.