The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 06.04.2014, 10:12
Żadnej zmiany nie będzie, zapomnijcie. Skąd wezmą kasę na kogoś nowego?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 06.04.2014, 10:24
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Myslisz, że nie znalazło by się trenera znającego piłkarskie, trenerskie abecadło, za pieniadze jakie bierze Smuda ? Nie żartujmy. I na trenera by starczyło + ogrodnika, ktory użyźniał by tuje normalnym nawozem.
Może byś i znalazł, ale raczej brakowałoby kasy na odszkodowanie dla Smudy. Nie ma co marzyć o innym trenerze przez najbliższe sezony.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 06.04.2014, 10:27
Burliga powinien być na prawej pomocy wystawiany uważam bo większy z niego pożytek w ofensywie jest
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 06.04.2014, 10:57
Problemem jest to, że wszyscy środkowi pomocnicy (ofensywni) mają podobne jak nie takie same zalety i mankamenty - przede wszystkim brakuje im szybkości, wyjścia na pozycje etc., w tym systemie w jakim obecnie gramy widać to bardzo dobrze. Jeżeli do tego dodamy brak skrzydłowych i napastnika to trudno myśleć o sukcesach. Pan Bednarz zapomniał, że poza walką z bandytami na stadionie jego głównym zadaniem jest budowa zespołu a zimowe okienko transferowe to kryminał. Zatrudnienie obu Brożków również nie przysłużyło się drużynie, widać dlaczego bracia nie zrobili karier na zachodzie bo nawet podstaw piłkarskiego abecadła nie opanowali w stopniu zadowalającym. Jak zawodnik ma kontuzje czy problemy ze zdrowiem innego rodzaju niech trener da pograć innym zwłaszcza, że nie widać obecnie wielkiej różnicy kto gra w pierwszym składzie bo większość jest pod formą. Ten zespół przy obecnym składzie personalnym odpadłby w I rundzie kwalifikacji do jakichkolwiek rozgrywek pucharowych w Europie. A co do trenera Smudy, efekt nowej miotły przestał działać i drugi okres przygotowawczy spartolony standardowo.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 06.04.2014, 11:27
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Może byś i znalazł, ale raczej brakowałoby kasy na odszkodowanie dla Smudy. Nie ma co marzyć o innym trenerze przez najbliższe sezony.
Zawsze mozna obciac budzet do 10mln.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 06.04.2014, 12:10
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę fakt, iż piłkarze w ten sposób wspomagają klub, który nie musi wypłacać im premii za zwycięstwa .
A idąc dalej - fakt, że mecze z Lechem i Legią u siebie to najprawdopodobniej większe wpływy z biletów
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 06.04.2014, 12:32
Też nie wiem o co chodzi i kto im nagle zabronił wygrywać, bo nie uwierzę, że nagle zapomnieli jak się piłkę kopie. Wyniki z jesieni to nie przypadek.
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 06.04.2014, 12:52
Strzały celne na bramkę przeciwników zawodników Wisły Kraków w tej rundzie:

- z Piastem: 2 (w tym karny Garguły)
- w derbach: 10
- z Lechią: 3
- z Ruchem: 2
- z Legią: 4
- z Zawiszą: 2
- z Zagłębiem: 2
- z Widzewem: 2

Średnio wychodzi trochę ponad 3 celne strzały na mecz, z czego tą statystykę wyraźnie zawyża mecz derbowy.

Smuda "błysnął" przed meczem wypowiedzią nt. Iwana, później "błysnął" składem meczowym sadzając na ławce Sarkiego, który jest chyba najlepszym naszym zawodnikiem w tej rundzie, a Chrapka przesuwając na bok pomocy. W środku pola jeden wielki chaos, Paweł Brożek dalej bez formy, ale trudno żeby ją szybko odzyskał jak dostaje tyle podań w trakcie meczu co kot napłakał.

Tylko prezes cooper zadowolony bo nie musi płacić premii. No i na trybunach sielanka
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 06.04.2014, 15:09
teoria spiskowa nr 1.

Wisła poprostu nie chce grać w pucharach. Zajmiemy bezpieczne 4-5 miejsce tak żeby dostać jak największą kasę ale tak żeby nie grać w pucharach.
Czemu?
Nie ma kasy na transfery, nie ma kasy na podróże
Wniosek - puchary się nam nie opłacają w tej chwili z takim składem
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 06.04.2014, 16:31
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
teoria spiskowa nr 1.

Wisła poprostu nie chce grać w pucharach. Zajmiemy bezpieczne 4-5 miejsce tak żeby dostać jak największą kasę ale tak żeby nie grać w pucharach.
Czemu?
Nie ma kasy na transfery, nie ma kasy na podróże
Wniosek - puchary się nam nie opłacają w tej chwili z takim składem
Nam strzelac nie kazano...

Mam nadzieje ze chociaz oddaja te mecze za kase i nie sa skonczonymi frajerami.

A tak powaznie, to za taka nawet rozkminke nalezy sie w........

Miejsca w europejskich pucharach mozna sie zrzec na rzecz innego zespolu z naszej Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 06.04.2014, 17:07
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Może byś i znalazł, ale raczej brakowałoby kasy na odszkodowanie dla Smudy. Nie ma co marzyć o innym trenerze przez najbliższe sezony.

Likwidacja stanowiska z przyczyn ekonomicznych

Jak to robią firmy i to wielkie korporacje - zwalniają gościa na stanowisku "support specialist" a zatrudniają drugiego co robi to samo ale nazywa się dajmy na to "project associate"

Zatrudnimy gościa na stanowisko "wsparcie piłkarzy" - nie musi być trenerem
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
kasiarz
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 06.04.2014, 17:23
Ludzie wygraliśmy najważniejszy mecz w tej rundzie ! Tym się cieszmy . I na 7 nie przegraliśmy a miały być bęcki . A podejście naszych grajków do ostatnich meczy to już inna sprawa . Jazda na dupach się skończyła więc robią to nasi przeciwnicy i to na nas wystarcza ( smutne ale prawdziwe ) .
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 06.04.2014, 20:37
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
teoria spiskowa nr 1.

Wisła poprostu nie chce grać w pucharach. Zajmiemy bezpieczne 4-5 miejsce tak żeby dostać jak największą kasę ale tak żeby nie grać w pucharach.
Będąc dokładnym, to 4 miejsce Wtedy mamy jeden mecz więcej u siebie, więc odpadają koszta wyjazdu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 06.04.2014, 21:23
W Polsce nie trenuje się piłkarzy. Chodzi mi o to, że wśród trenerów i piłkarzy nie ma nawyku trenowania od najmłodszego. Brak treningu to coś normalnego. U nas wygląda to tak, że przychodzi trener i daje piłkarzom do pieca, a oni z racji nieprzyzwyczajenia do wysiłku przestają grać w piłkę. Nieprzyzwyczajone organizmy reagują źle, a z zewnątrz wygląda to, że zajechani piłkarze za karę zwalniają trenera-kata. Przychodzi nowy trener brat-łata, który zjeżdża z obciążeniami, piłkarze łapią świeżość, wygrywają 2-3 mecze, nabierają rozpędu i w miarę przyzwoicie plasują się w tabeli. Trener okrzyknięty jest znakomitym fachowcem, a w przerwie między sezonami daje piłkarzom "w palnik", ci przestają grać.... i tak się kółko zamyka.
Dlaczego Brożek jadł pizzę w Cichym Kąziku w poprzedniej rundzie, nie trenował i walnął 11 goli a teraz kopie się po czole? Donald Wilde Gurrier nakrywał czapką większość skrzydłowych, dopóki się nie dosta łw ręce polskiej myśli szkoleniowej? W polskiej lidze każdy może wygrać z każdym, trzeba tylko 10% taktyki, 10% przygotowania piłkarskiego (technicznego), 20% przygotowania mentalnego (jeżdżenie na dup.ie) i 60% przygotowania fizycznego (siła do biegania). Wiadomo nawet z gry podwórkowej, że jak jesteś zmęczony pod koniec meczu to łatwiej się można pomylić, piłka odskakuje, brakuje pół tempa do skończenia akcji, a obronie łatwiej o babola.... Czemu nasi nie grają w piłkę za granicą poza wyjątkami? Bo dostają w piz.dę i przestają grać w piłkę. Znam opowieści piłkarza polskiego, który na rozbieganie po meczu walił 400 metrów po piasku na plaży na czas. Franek Smuda nie jest złym trenerem, ale w piłkę grał Brożek, Guerrier i inni bez przygotowania fizycznego. On albo im dał za dużo, albo kompletnie przestrzelił z przygotowaniami. Dlatego przestał grać m.in. Małecki. Dla mnie nienormalne jest, że u nas nie ma trenera od przygotowania fizycznego, bo alfą i omegą jest jeden gość. Nie kwestionuję jego kompetencji w ogóle, ale przygotowania fizyczne "na nosa" mu nie wyszły, bo nie wierzę, że piłkarzyki olały mecz. Po prostu lepiej nie potrafią z takim wujowym depnięciem. No chyba, że Franek postanowił im dać w palnik licząc, że przez kilka sezonów nie zostanie zwolniony a piłkarze przyzwyczają się do dużych obciążeń, że tak sobie pozwolę zażartować.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
kuken
Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 06.04.2014, 21:27
To co zatraciliśmy w porównaniu do poprzedniej rundy to pressing. Pamiętam jak przecierałem oczy ze zdumienia podczas jesiennego meczu z Lechem, że drużyna potrafi tak zagrać. Teraz stoimy i czekamy co zrobi przeciwnik.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 06.04.2014, 21:27
Niebywałe jest to, co stało się w ostatnich 3 meczach. O ile porażkę z Zawiszą, z trudem, bo trudem ale przełknąłem, o tyle Lubin i Łódź są nie do przyjęcia. Skandal, ....a. Ale jeszcze bardziej niebywałe jest to, że mimo bilansu z ostatnich sześciu meczy: 0-2-4 i gole 4-9, jesteśmy wciąż na podium... o.O Oczywiście jutro Ruch nas może zrzucić, ale nie będę zaskoczony, jeśli Korona pokusi się o niespodziankę. Zresztą... chyba dla naszych realna jest wizja i chęć 4.miejsca po rundzie zasadniczej. I tak niemal pewnym jest, że przyjdzie nam jechać do Poznania, a żadna z ekip typu Ruch czy Pogoń nie wygeneruje takiej frekwencji jak... Legia, a to 4.miejsce nam Legię u siebie gwarantuje. I... przy realnym i to bardzo 8.miejscu Cracovii - derby na R22.

Szczerze to dla mnie frajerem rundy może zostać Górnik, który raczej przegra z Lechem, a Jagiellonia, Cracovia i Lechia mogą śmiało wygrać ostatnią kolejkę i zepchnąć Zabrze na 9.miejsce.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 06.04.2014, 22:02
kuken napisał(a):Wyświetl post
To co zatraciliśmy w porównaniu do poprzedniej rundy to pressing. Pamiętam jak przecierałem oczy ze zdumienia podczas jesiennego meczu z Lechem, że drużyna potrafi tak zagrać. Teraz stoimy i czekamy co zrobi przeciwnik.
Nie zagrać a tak mecz wybiegać. W meczu z amica starła się technika z dziczą bazującą na p.i.zdzie...ot co.

Druzyny które bazują na wygryzaniu trawy oraz jeżdzie na tyłkach po murawie ce..... jedno...nie potrafią grać w piłkę.
Owszem, mozna wypluć płuca i wygrać, niwelując tym samym braki w technice czy umiejętnościach jednak w dalszej perspektywie wszystko okazuje się dzełem przypadku i uzależnione jest od chęci, biegania a nie gry w piłkę.

Tak jak juz kiedys pisałem, Smuda nie ma pojęcia dlaczego przegrywa. tak jak nie miał pojęcia dlaczego wygrywał. Bazuje na farcie i tym co przyniesie los...

*Broendby - Widzew 3-2 i tak leci na tym po dziś.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 06.04.2014 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 06.04.2014, 23:00
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
W Polsce nie trenuje się piłkarzy. Chodzi mi o to, że wśród trenerów i piłkarzy nie ma nawyku trenowania od najmłodszego. Brak treningu to coś normalnego. U nas wygląda to tak, że przychodzi trener i daje piłkarzom do pieca, a oni z racji nieprzyzwyczajenia do wysiłku przestają grać w piłkę. Nieprzyzwyczajone organizmy reagują źle, a z zewnątrz wygląda to, że zajechani piłkarze za karę zwalniają trenera-kata. Przychodzi nowy trener brat-łata, który zjeżdża z obciążeniami, piłkarze łapią świeżość, wygrywają 2-3 mecze, nabierają rozpędu i w miarę przyzwoicie plasują się w tabeli. Trener okrzyknięty jest znakomitym fachowcem, a w przerwie między sezonami daje piłkarzom "w palnik", ci przestają grać.... i tak się kółko zamyka.
Dlaczego Brożek jadł pizzę w Cichym Kąziku w poprzedniej rundzie, nie trenował i walnął 11 goli a teraz kopie się po czole? Donald Wilde Gurrier nakrywał czapką większość skrzydłowych, dopóki się nie dosta łw ręce polskiej myśli szkoleniowej? W polskiej lidze każdy może wygrać z każdym, trzeba tylko 10% taktyki, 10% przygotowania piłkarskiego (technicznego), 20% przygotowania mentalnego (jeżdżenie na dup.ie) i 60% przygotowania fizycznego (siła do biegania). Wiadomo nawet z gry podwórkowej, że jak jesteś zmęczony pod koniec meczu to łatwiej się można pomylić, piłka odskakuje, brakuje pół tempa do skończenia akcji, a obronie łatwiej o babola.... Czemu nasi nie grają w piłkę za granicą poza wyjątkami? Bo dostają w piz.dę i przestają grać w piłkę. Znam opowieści piłkarza polskiego, który na rozbieganie po meczu walił 400 metrów po piasku na plaży na czas. Franek Smuda nie jest złym trenerem, ale w piłkę grał Brożek, Guerrier i inni bez przygotowania fizycznego. On albo im dał za dużo, albo kompletnie przestrzelił z przygotowaniami. Dlatego przestał grać m.in. Małecki. Dla mnie nienormalne jest, że u nas nie ma trenera od przygotowania fizycznego, bo alfą i omegą jest jeden gość. Nie kwestionuję jego kompetencji w ogóle, ale przygotowania fizyczne "na nosa" mu nie wyszły, bo nie wierzę, że piłkarzyki olały mecz. Po prostu lepiej nie potrafią z takim wujowym depnięciem. No chyba, że Franek postanowił im dać w palnik licząc, że przez kilka sezonów nie zostanie zwolniony a piłkarze przyzwyczają się do dużych obciążeń, że tak sobie pozwolę zażartować.

Berg podobno nie katowal legionistow ( sami byli tym zaskoczeni ) w obozie zimowym tak jak wiekszosc fachowcow mysli szkoleniowej w polsce i jakos po warszawskiej druzynie nie widac zeby oddychali rekawami po 60 minutach , sory ale dla mnie Smuda byl jest i bedzie zawsze trenerem drwali z 1-2-3 ligi - po prostu Smuda zyje czasami Piechniczkowymi i dawaniem w dupslo az sie pozygaja w jakis Zakopanych albo innych "kurortach" , zero pomyslu na gre - ja to nazywam zero znajomosci pilki noznej- zero taktyki , jeden wielki chaos bazujacy tylk na drwalach ktorzy biegeaja dopoki nie padna , nie ma pomyslu, nie ma taktyki ...jedynie co go broni to ten cyrk w naszym klubie, brak 18 meczowej, brak kasy, brak organizacji, profesjonalnosc, brak wszystkiego - ale sam sie na to zgodzil wiec ma za swoje , kazdy szanujacy sie trener nie przyszedlby latem do naszego klubu, wiedzac co tu sie dzieje i jak to groteskowo wyglada
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 06.04.2014, 23:55
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Berg podobno nie katowal legionistow ( sami byli tym zaskoczeni ) w obozie zimowym tak jak wiekszosc fachowcow mysli szkoleniowej w polsce i jakos po warszawskiej druzynie nie widac zeby oddychali rekawami po 60 minutach , sory ale dla mnie Smuda byl jest i bedzie zawsze trenerem drwali z 1-2-3 ligi - po prostu Smuda zyje czasami Piechniczkowymi i dawaniem w dupslo az sie pozygaja w jakis Zakopanych albo innych "kurortach" , zero pomyslu na gre - ja to nazywam zero znajomosci pilki noznej- zero taktyki , jeden wielki chaos bazujacy tylk na drwalach ktorzy biegeaja dopoki nie padna , nie ma pomyslu, nie ma taktyki ...jedynie co go broni to ten cyrk w naszym klubie, brak 18 meczowej, brak kasy, brak organizacji, profesjonalnosc, brak wszystkiego - ale sam sie na to zgodzil wiec ma za swoje , kazdy szanujacy sie trener nie przyszedlby latem do naszego klubu, wiedzac co tu sie dzieje i jak to groteskowo wyglada
Najlepszy w Legii i zapewne w całej lidze Radović nie trenuje w zasadzie w ogóle, podobnie jak kiedyś Ljuboja. To są goście, którzy grają w dziadka, wykonują treningi czysto w piłkarskie, ale nie dostają petardy bo żle to na nich wpływa. Dlatego Rado nie pójdzie grać do poważnej ligi tak jak kariery nie zrobił świetny technicznie Stilć
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 07.04.2014, 00:25
raindog napisał(a):Wyświetl post
Petrescu też żyje w czasach Piechniczka?

Jak trener nie wymaga, to wszyscy marzą o Petrescu, by "pokazał leniom prawdziwą pracę".
Jak trener wymaga, to ideałem staje się Berg, który daje zawodnikom kompletny luz.

Jestem ciekaw, czy te wyniki mają coś wspólnego z 4 miejscem w tabeli.
Poza tym trzeba przyznać, że jak spogląda się an niektóre mecze Legii - np. ten z Koroną, to mają oni niesamowitego fuksa. Przeciwnik ma kilka setek i nic nie chce wpaść. Nas z kolei dopadł pech (jedna sytuacja Zawiszy i gol)+ brak napastnika.

Inna sprawa, że mamy teraz szpital w drużynie. Podstawowi gracze z jesieni:

Jovanovic, Boguski, Brożek, Garguła i Chrapek - kontuzjowani; Donald - przetrenowany; P. Brożek też ma jakieś dolegliwości..
W formie Misiek, Burliga, Ostoja... jak i Nalepa + Uryga (jak na rezerwowych i świeżaków, nieźle się prezentują, acz bez szału)
Moim zdaniem w gorszej formie niż na jesieni są: Miśkiewicz, Burliga, Głowacki, Garguła, Sarki, Guerrier i Paweł Brożek. Do tego Jovanović i Boguski nie grają. To daje w sumie siedmiu piłkarzy z obniżką formy i dwóch bez formy. Dziewięć głów przy naszej liczebności to gwałt na tej dyscyplinie sportu - podobnie jak wyniki z Widzewem, Zagłębiem i Zawiszą - ale powstaje pytanie, dlaczego większość składu zanotowała obniżkę formy, nierzadko drastyczną?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 07.04.2014, 06:56
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Niebywałe jest to, co stało się w ostatnich 3 meczach. O ile porażkę z Zawiszą, z trudem, bo trudem ale przełknąłem, o tyle Lubin i Łódź są nie do przyjęcia. Skandal, ....a. Ale jeszcze bardziej niebywałe jest to, że mimo bilansu z ostatnich sześciu meczy: 0-2-4 i gole 4-9, jesteśmy wciąż na podium... o.O Oczywiście jutro Ruch nas może zrzucić, ale nie będę zaskoczony, jeśli Korona pokusi się o niespodziankę. Zresztą... chyba dla naszych realna jest wizja i chęć 4.miejsca po rundzie zasadniczej. I tak niemal pewnym jest, że przyjdzie nam jechać do Poznania, a żadna z ekip typu Ruch czy Pogoń nie wygeneruje takiej frekwencji jak... Legia, a to 4.miejsce nam Legię u siebie gwarantuje. I... przy realnym i to bardzo 8.miejscu Cracovii - derby na R22.

Szczerze to dla mnie frajerem rundy może zostać Górnik, który raczej przegra z Lechem, a Jagiellonia, Cracovia i Lechia mogą śmiało wygrać ostatnią kolejkę i zepchnąć Zabrze na 9.miejsce.
O jakiej frekwencji w obecnej sytuacji mówisz? 15 tysięcy?
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 07.04.2014, 07:34
Nad obecną grą należy spuścić zasłonę milczenia. O ile na jesień dało się to oglądać i widać było światełko nadziei na lepszą grę i tyle wiosna to dramat. Ostatni przyzwoity mecz odbył się w lutym w derbach.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 07.04.2014, 07:36
Patrząc na tą rundę dokładnie widać jak ważni w tym zespole są:
Boguski - jego gra irytuje, ale potrafi przytrzymać, rozegrać, zabrać piłkę, dograć
Jovanovic - bez niego obrona jest po prostu źle ułożona i nie ma możliwości dobrego ustawienia.

Do tego gramy bez napastnika, bo Brożek ma kontuzje i jego gra jest wręcz żenująca momentami.

Obrona z Nalepą, Urygą i Brożkiem nadaje się na walkę o awans do ekstraklasy,a nie na puchary.

Mnie ostatnie wyniki nie dziwią patrząc na nasz rozwalony kontuzjami skład. Do tego ratujemy się zawodnikami, którzy z jakiś przyczyn ostatnio byli bez formy zanim do nas przyszli (Stilic, Brożkowie, Dudka). To może się udać na krótką mete lub wtedy gdy nie ma kontuzji i kartek, a trener potrafi to wszystko skleić do kupy.

W obecnej sytuacji nawet Smuda nie jest w stanie zrobić drużyny walczącej o tytuł z kadrą w składzie której mamy Nalepe, Uryge, gramy bez napastnika, obrona jest przymusowo źle zestawiona. Widać, że jest obecnie brak zrozumienia i chemi, która była w poprzedniej rundzie.

No, ale z taką kadrą mieliśmy spadać, a jesteśmy na miejscu 3cim. W tabeli wygląda to bardzo dobrze. Dlatego ja nie rozpaczam oglądam i sercem liczę na poprawę chociaż rozum się śmieje patrząc na kadre i kontuzje.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 07.04.2014, 11:05
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
O jakiej frekwencji w obecnej sytuacji mówisz? 15 tysięcy?
We'll see... Legia zawsze generowała frekwencję i teraz, bez względu na bojkot, też ją wygeneruje - o ile oczywiście do meczu u nas dojdzie
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 07.04.2014, 12:30
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
We'll see... Legia zawsze generowała frekwencję i teraz, bez względu na bojkot, też ją wygeneruje - o ile oczywiście do meczu u nas dojdzie
Nie twierdze, że nie. Jednak protest i żenujące wyniki piłkarzy raczej nie nakręcą wysokiej frekwencji.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 07.04.2014, 12:42
Oraz to, że widać, że nasi kopacze też za bardzo nie chcą tego 3 miejsca i "kalkulują". Jak Ruch dzisiaj przegra, to będą jaja.

W takim wypadku to nawet konsumenci powinni odwrócić się na pięcie, no chyba, że lubią oglądać "Piłkarskiego Pokera"

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 07.04.2014, 12:55
Jeżeli ktoś wierzy w to ze nasi kopacze kalkulują które miejsce zajac to podziwiam...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 07.04.2014, 13:04
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
We'll see... Legia zawsze generowała frekwencję i teraz, bez względu na bojkot, też ją wygeneruje - o ile oczywiście do meczu u nas dojdzie
Tak się zeszmacić i jeszcze liczyć na frekwencje to trzeba mieć tupet. I niech nikt nie pitoli o kibicach na dobre i na złe. Bo Smuda tłumaczył się z tej imponującej serii jeszcze zanim się rozpoczęła. A to znaczy, że każdy kto wydał choćby złotówkę na oglądanie tej żenady zwyczajnie dał się naciągnąć. Ale co sie dziwić, od lat na każdym kroku tylko ściema i konfabulacja piłka kopana to najmniejszy problem.

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś wierzy w to ze nasi kopacze kalkulują które miejsce zajac to podziwiam...
Oni nic nie kalkulują, może poza tym jak zająć założone w centrali miejsce nie kompromitując się przy okazji za bardzo. Cienko im wychodzi.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.04.2014 o godz. 13:07.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 07.04.2014, 13:30
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś wierzy w to ze nasi kopacze kalkulują które miejsce zajac to podziwiam...
Nie kalkulują, ale napewno Bednarz wolałby u siebie drużyny, które przyciągną widzów

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 07.04.2014, 14:09
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Pewnie jeszcze Kule i Probierza.
A może Kazimierz Moskal któremu średnio idzie w GKS Katowice.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:53.