The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 05.04.2014, 18:55
co za k.urwa wstyd.
poziom żaden, taktyki nie ma - 100% przypadku
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.04.2014, 18:56
Ciekawe czy będziemy tacy altruistyczni wobec każdej drużyny która bije się o utrzymanie
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 05.04.2014, 18:57
Sezon się skończył. Jak dla mnie "robimy Górnika", tj. co tylko można, żeby nie było pucharów, bo się to nie opłaca. Ewidentnie widać, że jak jest ciśnienie (derby, Warszawa), to się da, a na co dzień gra na pół gwizdka i kuriozalne porażki z ogórami. Jeszcze w....... u siebie z walczącym o byt Bielskiem, doczołagamy się do grupy mistrzowskiej, a tam z 5 porażek, niezależnie od terenu. Przewidywane miejsce w tabeli - 5-7

Możemy zastanawiać się powoli nad kadrą i założeniami na 14/15.
Ostatnio edytowane przez d : 05.04.2014 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 05.04.2014, 18:58
Żenada, niestety bez perspektyw na poprawę (z przyczyn wiadomych).
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 05.04.2014, 19:00
d napisał(a):Wyświetl post
Możemy zastanawiać się powoli nad kadrą i założeniami na 14/15.
To chyba jasne jakie będą już czekam na wywiad/konferencję przed okienkiem na której lub w którym Jacek stwierdzi, że za magiczne 1,5 roku wszystko wróci do normy, ale na razie zaciskanie pasa
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 05.04.2014, 19:00
Ten mecz pokazał, że wpływ Smudy na zespół jest praktycznie żaden. Większość rezultatów osiąganych do tej pory przez Wisłę to suma indywidualnych umiejętności zawodników, farta i przypadku.

ŻAL NA TO PATRZEĆ!!!!
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.04.2014, 19:00
a kogo za Smude?
Kulawika może, napewno sie zgodzi...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 05.04.2014, 19:01
6 mecz z rzędu bez wygranej
3 mecz z rzędu przegrany

Był to ostatni mecz wyjazdowy, w sezonie zasadniczym,wygraliśmy ,,2'' spotkania wielkim fartem z Piastem(rzut karny) i Koroną (rzut karny w ostatniej akcji)

Nie wiem czy w historii tego klubu mieliśmy mniej zwycięstw wyjazdowych w całym sezonie zasadniczym

Prawdopodobnie wypadniemy w tej kolejce z pierwszej 4

Przy okazji po 13 latach Widzew wygrał z nami na swoim stadionie

EDIT: Jak Miśkiewicz jeszcze raz w wywiadzie powie o ,,lekkim kryzysie'' to go chyba uduszę

W ostatnim meczu z Podbeskidziem nie zagra: Guerrier,Stjepanović i Bunoza(on też nie zagra w meczu rundy finałowej)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 05.04.2014 o godz. 19:04.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 05.04.2014, 19:02
Jednak brakuje Boguskiego. Jaki by nie był to po rundzie jesiennej (w której grał pratycznie w każdym meczu) byliśmy wiceliderem z dużymi szansami na gonienie Legii.

Rafał WRÓĆ!!!

PS. Smuda wystawiając Chrapka na skrzydle zapomniał jakie zalety powinien mieć skrajny pomocnik. Znowu pierwsza połowa stracona przez fatalne ustawienie.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 05.04.2014, 19:04
Co wy robicie? wy Białą Gwiazdę hańbicie!
1. 'piłkarze"
2. Bednarz i...
3. SKWK i pożyteczni idioci
Kolejność nieprzypadkowa.
Jak to ma tak wyglądać i ma być taki DZIADOWANIE, to ja chcę mojej WISŁY drugiej lidze. Może w końcu gówniarze z C dadzą sobie spokój z chodzeniem na mecze i sezonowcy lanserzy z Top Meczów na pozostałych sektorach. Niech wróci normalność.
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 05.04.2014, 19:04
Nie chcę mi się szukać, ale w tej chwili idealnie pasowałaby tutaj okładka z Faktu po meczu Polska- Ekwador.

Wiem, że Smuda nigdy nie był orłem taktyki, ale gdy graliśmy na dwóch defensywnych pomocników i ze skrzydłowymi, gra wyglądała znacznie lepiej. Pora podjąć męską decyzję i posadzić kogoś z dwójki Garguła/Stilić na ławie - to identyczny typ zawodnika.

Innym tematem jest Broziu, gra na poziomie kreta na Żuławach, zawsze o krok spóźniony. Inna kwestia, że sędzia mu zabrał dziś sytuację sam na sam, ale jakoś nie mam pewności, czy by coś z tego było.

Oczywiście w meczu z PBB nie ma szans na w miarę normalne zestawienie, nie zagrają za kartki Bunoza i Guerrier.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 05.04.2014, 19:07
Robimy typowego Górnika...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 05.04.2014, 19:09
Zajmujmy się dalej walka z kibicami...
Zajmujmy się dalej podniecaniem z podpisania umowy z jakas kosmiczna firma która przyciągnie miliony sponsorow.
Zajmujmy się dalej wystąpieniami po prawicy komendanta milicji.
Zajmujmy się dalej występami w Ministerstwie jak to Jacek walczy z bandytyzmem....

Tylko szkoda ze każdy zapomnial o zespole ktoty jest najsłabszy w lidze...
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 05.04.2014, 19:14
Widzę, że zapanował ogólna radość.

Pomijam już to, że Smuda jak zwykle wypalił z formą na wiosnę, bo to wiadomo.
Kiedy on wreszcie da odpocząć Brożkowi. Naprawdę robi mu krzywdę.

Spotkały się dwie drużyny, z której jedna była zmotywowana i fali wznoszącej a druga bez formy i co gorsza bez większej chęci do gry.
Jak napisałem przed meczem, mam wrażenie, że żadne sportowe aspekty gry drużyny nie są już istotne w tym sezonie.

Szkopuł jest w tym, ze prawdopodobnie czekają nas derby. I kalkulacje mogą zawieść. Drużyna która z takich czy innych powodów nie ma chęci do gry a w dodatku jest w słabej formie, może się nie odbudować na ten jeden mecz.

I wtedy będziemy mieli prawdziwy koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 05.04.2014, 19:20
Moim zdaniem, analogicznie do tego, jak dobre wyniki z poprzedniej rundy zbudowały charakter tej drużyny, który w efekcie pozwolił na osiąganie tak dobrych rezultatów w dalszej części rundy jesiennej (ewidentnie ponad stan), tak porażki z Ruchem, Zawiszą, Zagłębiem i (o zgrozo!...) Widzewem, ten charakter złamały. Bardzo ciężko będzie się wiślakom pozbierać po tej serii.

Obawiam się, a nawet spodziewam się, że słowa Elefanta okażą się prorocze.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 05.04.2014, 19:38
No cóż.
Muszę się wychłodzić, podpaliłem się tym drugim miejscem ..... i już myślałem o mistrzostwie ..
!
nie gramy źle ale brakuje wykończenia.
Teraz trzeba powalczyć z Podbeskidziem - Może dać pograć połówkę jakiemuś Klariciowi ?
Może jeszcze będzie szansa powalczyć o puchary .. jeśli nie to też płakał nie będę.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 05.04.2014, 20:07
Ogłaszam konkurs dla smudziarzy pod tytułem "Franek Smuda czyni cuda" na najlepsze usprawiedliwienie jego pseudotrenerki. Najzabawniejsza bajeczka nagrodzona zostanie dresem tego trenerskiego analfabety.

Żygnij se w tuje, hej Smuda, żygnij se w tuje !
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 05.04.2014, 20:08
Nie ma to jak spędzać sobotnie popołudnie z naszą ekstraklasą.
Komentatorzy notorycznie zachwalający poziom każdego meczu naszej ligi przez pryzmat ilości sytuacji.
Szkoda tylko, że prawie wszystkie sytuacje wynikają głównie z błędów.
Tego się nie da na trzeźwo oglądać.

Smuda nie trafił zupełnie dziś z taktyką i pierwszą jedenastką. Do czego przyznał się już w przerwie.
Cały zespół po raz kolejny zawiódł, również Głowacki.

Pomimo tego chaosu który dziś widzieliśmy, można było ten mecz wygrać. Przy 1-1 masz dwie stuprocentowe sytuacje i musisz je wykorzystać. Ruletka.

Ktoś pisze, ze ma nadzieje jeszcze na puchary.
Tylko na co nam te puchary z taką grą? Żeby zbłaźnić się w Tallinie?
Gdyby jeszcze były jakieś perspektywy na zakup kilku klasowych piłkarzy to rozumiem.

Taka gra nie przyciągnie tłumów.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 05.04.2014, 20:14
Nie chce mi się nawet tego komentować....
Już w zapowidziach widząc pierwszą jedynastkę wiedziałem jak będzi wyglądała 1 połowa i że trzeba będzie wprowadzić Sarkiego i Donalda żeby rozruszać grę.
Generalnie wracamy do epoki Probierza łupanego - gra bez napastnika, zero taktyki i bezładna kopanina.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 05.04.2014, 20:15
Jak zaledwe w 2 godziny zjebać sobie dalszy weekend,pokłocic sie w domu,i nie miec ochoty ogladac pilki na jakis tydzien


ogladnąc mecz Wisły Kraków.

dziekuje za uwagę.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 05.04.2014, 20:20


Wjeżdzać i zaorać! Szkoda nerwów!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 05.04.2014, 20:24
Co by się nie działo: Wisełko jesteśmy z Wami!
Widzew wygrał jak najbardziej zasłużenie, naprawdę dobry mecz z ich strony. Grali bardzo agresywnie, od razu atakowali pressingiem, byli bardziej zdeterminowani i silniejsi fizycznie. Nie bronili się, nawet po bramce na 2-1 nie wycofali się. Nasi nie potrafili poukładać gry w środku pola, nie prowadziliśmy gry. Jedynie po wyrównującej bramce przez chwile wydawało się, że opanowaliśmy sytuacje na boisku, ale szybko wszystko wróciło do normy. Widzew zbierał wszystkie drugie piłki w środku pola, nie mieliśmy tam swobody. O ile porażka z Zagłębiem była pechowa, to dzisiaj nie można mówić o przypadku.
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 05.04.2014, 20:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
[...]Zapraszam do dyskusji
Sorry nie wiedziałem, że to był żart.

zaproszenie było do dyskusji o meczu Widzew-Wisła a nie o d... Maryni (FraMat)

W takim razie ten post także możesz wyciąć, wraz z dwoma tysiącami pozostałych (JEDREK76)
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 05.04.2014 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 05.04.2014, 20:32
tę kontuzje?
On tę kontuzje ma od meczu z Bełchatowem!!! Bodajże wtedy wszedł w niego bramkarz, i zamiast poddać się operacji był leczony zachowawczo. A to siedzi w głowie, siedzi.
Przykład najlepszy dzisiaj kiedy mu Stilić dograł a bramkarz wychodził. Paweł chciał piłke szturchnąć zamiast jak rasowy napadzior zrobić wślizg! Tak to widze, od dawien dawna.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 05.04.2014, 20:35
Najbardziej widać brak, normalnego trenera.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 05.04.2014, 20:37
a jest taki w Polsce?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 05.04.2014, 20:41
A to problem do Polski przyjechać ? Są nawet lotniska, można przylecieć.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 05.04.2014, 20:44
Z budżetem 15 mln zł to sobie możemy Stawowego wziąć
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 05.04.2014, 20:45
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A to problem do Polski przyjechać ? Są nawet lotniska, można przylecieć.
proponujesz Okuke czy Liczke?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 05.04.2014, 20:48
szprotson napisał(a):Wyświetl post
proponujesz Okuke czy Liczke?
Tylko takich znasz ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:05.