
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas meczu o obiadowej porze będę się raczył(a) | |||
| Rosłem i nożką z kurczaka |
|
48 | 30,77% |
| Pomidorową i kotlecikiem. |
|
27 | 17,31% |
| Trydycjnie piwkiem. |
|
35 | 22,44% |
| Dobrą grą naszych piłkarzy. |
|
46 | 29,49% |
| Głosujących: 156. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
3 mecz bez wygranej, z naszą obecna forma i potężna kadrą pełną równych zmienników innego rezultatu jak przegranej niestety nie potrafię sobie wyobrazić. Dobrze że kuchenki pogubily punkty z Widzewem więc tak czy owak kontaktu z pudlem nie stracimy, przynajmniej na razie.
|
|
|

|
||||||
|
|