The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.03.2014, 14:09
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Sąsiedzi Ukrainy i ich reakcje:
1. Rosja - wysyła swoją armię na Krym
2. Białoruś - przyczajona ale w mobilizacji
3. Rumunia - rozmieszcza swoje siły przy granicy z Ukrainą
4. Węgry - rozmieściły swoje siły przy granicy z Ukrainą
5. Turcja - wysyła swoją flotę na Morze Czarne
6. Mołdawia - wystraszona że straci Naddniestrze nic nie robi
7. Polska - zwołuje posiedzenie, na którym być może poprosi NATO o wsparcie.

za: Żelazna logika
Przecież po "reformach" Klicha w praktyce Wojska Polskiego nie ma, więc co Ty chciałbyś rozmieszczać

Masz gdzieś te informacje o rozmieszczaniu wojsk rumuńskich, węgierskich etc., bo brzmi to trochę jak fake. Niestety, ale zarówno USA (szczególnie za żałosnej prezydentury Obamy), jak i kraje europejskie są co najmniej kilka kroków za Putinem. Sprawdzają się słowa Kaczyńskiego z Tibilisi - wczoraj Gruzja, dziś Ukraina, jutro My.
A moim Szanownym Przedmówcom, piszącym o "banderowcach" itp. itd. chciałbym przypomnieć, że ci bandyci jeśli jeszcze żyją mają prawie 90 lat. Natomiast Putin, który jest kgb-owcem w prostej linii jest potomkiem nkwd-zistów mordujących Polaków w Katyniu, Charkowie, Miednoje, Bykowni czy w obławie augustowskiej itp. Ten typ dąży do takiego uzależnienia wschodniej części Europy, jak za czasów Stalina. Przeciwko temu właśnie walczyli m.in. Żołnierze Wyklęci domagający się Wolnej i Niepodległej Polski.
Jeśli tak wciąż obecnych Ukraińców porównujecie do banderowców, to poczytajcie trochę o rozejmie miedzy WiN a UPA wiosną 1945 r. czy o wspólnym ataku na siedzibę UB i więzienie w Hrubieszowie.
Przypomnijcie sobie także, że łatwiej złamać pojedynczą gałąź aniżeli takich gałęzi wiązkę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:01.