The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.02.2014, 20:42
Ale to z międzylądowaniem w stolicy czy bezpośrednio?
Fajną fuchę masz, przy okazji zapytam nie potrzebujecie tam rąk do pracy?
What's new?

Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 27.02.2014, 21:28
Uważam, że nawet punkt zdobyty w Gdańsku to będzie niezły wynik. Lechia jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiiosennej, co pokazał mecz w Bydgoszczy - a z świetną Pogonią też zagrali nieźle i wynik mógł być równie dobrze 3 : 2 zamiast 2 : 3. Patryk Tuszyński w życiowej formie - 5 bramek w dwóch meczach! Dodatkowo nowi, ciekawi zawodnicy - z Zawiszą bardzo dobrze zagrał lewy obrońca Levković, a w meczu z nami może już zadebiutować 3 krotny reprezentant Bośni i Hercegowiny, ofensywny pomocnik Stojan Vranjes.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 27.02.2014, 21:59
Brak napadziora bo Brozio kontuzja. Zakładam, że wyjdziemy bez nominalnego napastnika (nie wejdzie Szewczyk) i zagramy: Misiek-Dudka, Głowa, Buni, Pietia-Ostoja, Chrapek, Guła, Semir, Sarki - Guerrier W tej konfiguracji praktycznie nie mamy wartościowych zmienników, a koło 75 minuty będzie kryzys fizyczny. Kto wejdzie i to pociągnie? Burdeński? Nalepa? Kamiński? Szewczykk? Dlatego trzeba zagrać spokojnie i szanować remis, nie za wszelką cenę się odsłaniać. Lechia musi ten mecz wygrać żeby piąć się w górę. Lechia gra, dobrą, odważną, ale nieco chaotyczną piłkę.Jest w tym sporo fantazji, ale brak konsekwencji. Uważam, że stać Wisełkę na zwycięstwo, trzeba tylko dużo rozwagi i konsekwencji w obronie. Trzeba grać z kontry, bo to naprawdę umiemy.

Co do strony kibicowskiej, mam nadzieję, że niebiesko-biało-czerwony pociąg wyjeżdża do naszych Braci. Życzę im dobrego meczu i zdrowia.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 27.02.2014, 22:39
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Brak napadziora bo Brozio kontuzja. Zakładam, że wyjdziemy bez nominalnego napastnika (nie wejdzie Szewczyk) i zagramy: Misiek-Dudka, Głowa, Buni, Pietia-Ostoja, Chrapek, Guła, Semir, Sarki - Guerrier
Smuda dzisiaj mówi na konferencji "Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że zagra, ale mamy jeszcze jeden dzień i zobaczymy, czy rzeczywiście będzie tak jak myślę." . Jesteś jakimś wizjonerem,czy masz lepsze info niż od Franza z dziś żeby stwierdzić,że Brozio nie zagra ? Rozumiem,że to co on mówi to można brać z dużym dystansem,ale bez przesady.

Fakt faktem,że Paweł to kluczowa postać i zrobią wszystko,żeby go postawić na nogi,włącznie pewnie z blokadą.

Ciężki mecz się zapowiada,ale o dziwo spokojny jestem o wynik
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.02.2014, 22:41
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że nawet punkt zdobyty w Gdańsku to będzie niezły wynik. Lechia jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiiosennej, co pokazał mecz w Bydgoszczy - a z świetną Pogonią też zagrali nieźle i wynik mógł być równie dobrze 3 : 2 zamiast 2 : 3. Patryk Tuszyński w życiowej formie - 5 bramek w dwóch meczach! Dodatkowo nowi, ciekawi zawodnicy - z Zawiszą bardzo dobrze zagrał lewy obrońca Levković, a w meczu z nami może już zadebiutować 3 krotny reprezentant Bośni i Hercegowiny, ofensywny pomocnik Stojan Vranjes.
W Bydgoszczy dobrze? oglądałeś mecz? trzy strzały trzy brami i to tyle ... nawet kibice Lechi piszą , że nie wiadomo czego sie po drużynie spodziewać...
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 27.02.2014, 22:52
Trochę niepokoi mnie perspektywa wystawienia Dudki na prawej obronie. Gość nie jest zgrany z drużyną, zawsze był troszkę zbyt klocowaty na bok obrony, a w dodatku ma trochę zaległości treningowych. Dużo znaków zapytania przy tym nazwisku, a że na wyjazdach punkty zapewnia nam przede wszystkim defensywa i jakoś nie widzę, żeby miało się to prędko odmienić, to korzystny wynik też stoi pod znakiem zapytania. Znów każde zwycięstwo biorę w ciemno, a i remisem pewnie nie wzgardzę.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.02.2014, 00:20
Remis nie będzie zły. Byle nie wtopić...
What's new?

Odpowiedz cytując
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 28.02.2014, 11:16
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Ale to z międzylądowaniem w stolicy czy bezpośrednio?
Fajną fuchę masz, przy okazji zapytam nie potrzebujecie tam rąk do pracy?

bezpośrednio eurolotem, a wkrótce i Ryanairem tym drugim będzie to rewelacyjna opcja, bo na wyjazd będzie można dotrzeć w godzinę za cenę praktycznie taką jak w PKP
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 28.02.2014, 12:00
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Fakt faktem,że Paweł to kluczowa postać i zrobią wszystko,żeby go postawić na nogi,włącznie pewnie z blokadą
Myślę, że nikt nie zaryzykuje zdrowia Pawła i blokady bo to pewne pogłębienie się kontuzji. Bardziej Paweł moim zdaniem wystąpi w roli takiej jak Guła w Derbach jeśli nie uda się go postawić na nogi. Przed nami wiele spotkań więc dajmy sobie spokój z blokadą bólu.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.02.2014, 13:59
W Gdańsku o punkty będzie trudno ,więc nawet z remisu będę się cieszył.
Jednak przydałoby się potwierdzenie ,że zaczynamy coś grać na wyjazdach w postaci zwycięstwa.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
hoper
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 28.02.2014, 17:16
Mamy najlepszą obronę w lidze, więc jeśli przód da radę (oby z Pawłem) to nie ma wyjścia i wracamy z 3 punktami.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 28.02.2014, 20:06
Mnie interesuje jak zwykle TYLKO zwycięstwo.

Jak mają zremisować to już nawet mogą przerżnąć.

TYLKO 3 PUNKTY.

JAZDA JAZDA JAZDA
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 28.02.2014, 20:08
Na ławce rezerwowych widzę skład węgla i papy. W ogóle 17 stka meczowa jest jak podane. I jedna niepokojąca informacja. "Daniel Klaric nie może wystąpić bo nie udało się go zarejestrować. I nie wiadomo czy się uda" -> za relacją na żywo naszej stronki.

Naprzód Wisełko!
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 28.02.2014, 21:00
Mam nadzieje ze Arek zlapie dzis zolta kartke
Odpowiedz cytując
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 28.02.2014, 21:24
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze Arek zlapie dzis zolta kartke
Przed wypożyczeniem Fryca miało by to sens. Z Ruchem zagrali by Fryc-Dudka-Bunoza-Brożek.
A teraz? Z całym szacunkiem ale w meczu z, mimo wszystko, jedną z lepszych drużyn naszej kopanej wolałbym nie wystawiać Nalepy..
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 28.02.2014, 21:26
Kopanina jak s....ysyn póki co,kto strzeli ten wygra.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 28.02.2014, 21:26
W pierwszej połowie niestety znowu pokaz siatkonogi i dzidy do przodu. Mam nadzieję, że w drugiej połowie uda im się wymienić kilka szybkich podań po ziemi...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.02.2014, 21:34
Dzicz i tyle moze 2 połowa bedzie lepsza - ale przynajmniej na wyjazdach sa strzały celne co w rundzie jesiennej zdarzało sie nie czesto
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.02.2014, 21:47
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Przed wypożyczeniem Fryca miało by to sens. Z Ruchem zagrali by Fryc-Dudka-Bunoza-Brożek.
A teraz? Z całym szacunkiem ale w meczu z, mimo wszystko, jedną z lepszych drużyn naszej kopanej wolałbym nie wystawiać Nalepy..

Przy takiej nedzy jaka teraz widzimy - to wole eksperyment z jakims Ruchem na R22 niz wyjazd po wpi...ol do Wa-wy bez Arka
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.02.2014, 21:59
Lechia zaczyna wygrywać agresją. Na tym kartoflisku nie da się grać piłką więc mecz wygląda jak spotkanie dwóch solidnych ekip VI ligi.My lubimy grać p"po krakowsku" czyli milion podać i solidne budowanie akcji. A tutaj jest przekątna na chorągiewkę, kick and rush. Wisa może to wygrać, ale w 70 minucie stwierdzam, że absolutnie każdy wynik jest możliwy. Dla mnie mecz na 0-0 albo 1-0 w którąkolwiek stronę.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.02.2014, 22:24
Mecz, który zostanie zapamiętany z tego, że się odbył. Obie drużyny zagrały bez ładu i składu, zero pomysłu na grę, bardziej to przypominało zawody w konkurencji "kto dłużej utrzyma piłkę w powietrzu", a to wszystko na nawierzchni sprowadzonej zdaje się z Łeby.
Jedynymi plusami tego spotkania są: punkt przywieziony z wyjazdu i żółta kartka dla Arka.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.02.2014, 22:26
Takie mecze można oglądać aż do znudzenia... Czyli gdzieś tak do 15 minuty, nie dłużej.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.02.2014, 22:27
To była nędza straszna, jak kiedys za Liczki czy pozniej za Kulawika. Wygladalo jakby technike pilkarze zostawili w szatni. Te dlugie niecelne podania doprowadzaly mnie do szału.
Na plus jedynie kibice.
DysoN
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.02.2014, 22:27
Po oglądnięciu tego meczu zacytuję klasyka: jestem zajebany. Zmęczyłem się oglądaniem tej kopaniny jakbym sam biegał 90 min. Pomijając pomysł na grę obu ekip to ciągle nie znam odpowiedzi na jedno pytanie: kto dopuszcza takie pastwisko do rozgrywania meczów? Na tym się nie da grać. No chyba, że jest to pomysł Lechii na gromadzenie punktów na własnym boisku z mocniejszymi zespołami.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.02.2014, 22:28
Mecz się odbył

...

murawa -Champions League
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.02.2014, 22:28
Mecz niby słaby ale okazje były nie jest zle 7 punktow na 3 mecze w tym 2 wyjazdowe progress wzgledem jesieni jest widoczny tylko co sie do diaska stalo z Pawłem Brozkiem tragedia to juz nie jest ten sam zawodnik co po połowie sezonu to co było widac na turbokozaku w C+ akurat potwierdza na bosku skutecznosc zawodzi. Moze to przez to, ze nadal nie ma konkurenta w składzie i za pewnie sie czuje? nie wiem Franc ma rozkmine nad nim a teraz czekamy na Ruch i kolejne 3 punkty na R22. Tylko ciekawe kto zastapi Głowe Dudka? a wtedy ciekawe kto na prawa obrone czyli kolejny temat to rozstrzasania przez Smude - jeszcze zle wyjdziemy na wypozyczaniu wszystkich obroncow jakich mamy
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.02.2014, 22:29
Mecz TRAGEDIA zęby bolą od oglądania,ale chociaż nie przegrywamy, jak na razie na wyjeździe.DG wie co to jest komunikacja ? chyba nie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.02.2014, 22:31
Bieda z nędzą. Słaby mecz z obydwu stron. jednak punkt zdobyty na wyjeździe, w dodatku w takim kartoflisku, musi cieszyć. wróciliśmy do starego, dobrego 0-0 Widać, że nasi w drugiej połowie opadli z sił. Lechia była szybsza, wyprzedzała ich, szybciej zgarniała drugie piłki. Jak z takiego meczu chce się wynieść 3 punkty to trzeba trafić co się nadarzy. Dzisiaj tego zabrakło i mamy remis, który z przebiegu meczu nie jest zły. W zeszłej kolejce odskoczyliśmy goniącym nam drużynom, teraz to pewnie się odwróci bo oni graja ze słabszymi rywalami. Teraz czeka nas arcyważny mecz z ruchem o obronę 2 miejsca.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.02.2014, 22:32
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Mecz TRAGEDIA zęby bolą od oglądania,ale chociaż nie przegrywamy, jak na razie na wyjeździe.DG wie co to jest komunikacja ? chyba nie
a po co mu wiedzieć co to komunikacja?samochód ma pewnie
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Wislak35
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.02.2014, 22:33
Dawno nie ogladałem takiego meczu.... i jeszcze sobie samolotem wracaja do Krakowa ...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47.