The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wisła rozpocznie rundę wiosenną od:
Zwycięstwa! 79 79,00%
Remisu! 17 17,00%
Porażki.. 4 4,00%
Głosujących: 100. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 17.02.2014, 17:31
Ofensywa na papierze wygląda imponująco. Mam nadzieje, ze przełoży się na grę już dzisiaj.
Odpowiedz cytując
bob to ja
Senior Member
 
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 17.02.2014, 18:55
Irytują mnie szkolne błędy Burligi.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 17.02.2014, 18:57
Piast zgodnie z przewidywaniami - podchodzi wysoko i agresywnie. Póki co nieźle w defensywnie, w ofensywie spartaczonych kilka nieźle zapowiadających się akcji.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 17.02.2014, 19:52
Jak dla mnie świetny występ Piotra Brożka. I wreszcie 3 punkty na wyjeździe.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 17.02.2014, 19:56
Brawo!
Może w kiepskim stylu, ale na wyjeździe najważniejsze 3 pkt.

5 ofensywnie usposobionych pomocników a każdy z nich kiedy trzeba było nie odkładał nogi w defensywie.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 17.02.2014, 19:57
Dokładnie! Liczą się tylko 3 pkt, a o meczu można zapomnieć. Teraz tylko derby!
What's new?

Odpowiedz cytując
manolo1906
Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 17.02.2014, 19:59
Piotr Brozek graczem meczu. Kluczowe podanie przy akcji z karnym.Do tego 2x przerwal bardzo grozne kontry.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 17.02.2014, 20:00
Dzisiejszy dzien pod znakiem Białej Gwiazdy W koncu dobra gra na wyjezdzie i bardzo wazne 3 punkty. 2 miejsce Nasze a teraz odliczamy czas do derbow i jedziemy dalej z tym koksem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 17.02.2014 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.02.2014, 20:04
Wicelider nasz !!

Można było przewidziec,że to będzie kopanina straszna,ale w końcu 3pkty na wyjeździe cieszą niesamowicie
Stilic dzisiaj najbardziej na +,na minus niestety Burliga,który dalej powiela swoje szkolne błedy i czekam tylko na moment jak Fryc gościa zmieni na dobre.
No i najważniejsza sprawa przed derbami- bez kartek.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.02.2014 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 17.02.2014, 20:11
Lalala

Udana inauguracja, Nikt nie spodziewał się pięknej gry. Z resztą w meczach wyjazdowych styl jest nieistotny. Ważne, że , mamy 3 ptk. Chyba Smuda zrozumiał co było problemem na wyjazdach jesienią. Kluczem do zwycięstwa było to, że cały czas staraliśmy się dominować, nie cofnęliśmy się nawet po strzelonej bramce. Jesienią było zupełnie inaczej. Nie daliśmy rozwinąć skrzydeł rywalowi, choć nie ustrzegliśmy się błędów. Nawet jeżeli w ofensywie nie błyszczeliśmy to przynajmniej nie było zagrożenia pod naszą bramką. A podanie Pieti do Stilicia przy karny majstersztyk. Oby Garguła wyleczył się na derby...
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 17.02.2014, 20:14
fantastyczny wynik, a mam nadzieję, że w niedzielę będzie jeszcze lepszy
Odpowiedz cytując
pawkas1992
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 17.02.2014, 20:14
Na derby tylko Burlige wymienić a reszte zostawić tak jak jest .
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 17.02.2014, 20:16
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
No i najważniejsza sprawa przed derbami- bez kartek.
Dobrze, że Donald trafił w piłkę, w pierwszej połowie bo już mógłby zapomnieć o niedzielnym meczu.

Najlepsze było jak Smuda groził pięścią.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 17.02.2014, 20:29
Widać, że chłopaki mają jeszcze ciężkie nogi, mnóstwo błędów przy przyjęciu piłki, irytowała momentami gra w siatkonogę. Całe szczęście, może być tylko lepiej jak tylko złapią rytm meczowy i lepsze czucie piłki.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 17.02.2014, 20:49
Aaaa wynik fantastyczny. Bardzo, ale to bardzo jestem zadowolony z trzech punktów.

Sarki mi się podobał. Jedyny który miał szybkość.
Stilic - niezły debiut, sporo pracował.
Brak kartek.

I tyle byłoby plusów.

Momentami chaos nie do opisania.
Drużyna która ma podobno pięciu fantastycznych ofensywnych graczy w środku pola przez kilka minut gra balony aż komentator zwrócił uwagę, że może by trochę po ziemi zagrać.
Przez cały mecz nie jesteśmy w stanie przeprowadzić jednej akcji składającej się z kilku celnych podań.

Przegrywamy większość pojedynków typu walka bark w bark.

Efekciarstwo to nie efektywność. Fajne były niektóre zagrania, ale drużyna z taka ofensywą nie stwarza żadnej klarownej sytuacji bramkowej przez 90 minut i oddaje jeden strzał o którym można powiedzieć, że jest przyzwoitej jakości. Dobrze, że Piast podarował nam bramkę, bo skończyłoby się na remisie.

Paweł Brożek - strach się bać co będzie jak nie odzyska świeżości. Dziś słabiutki.

W 75 minucie zabrakło sił do gry.

Gdyby Garguła nie miał kontuzji Smuda pewnie przypomniał by się o zmianach na konferencji prasowej.


Za tydzień derby. Módlmy się, żeby Smudzie udało się coś z tym zrobić. Guzik nam ze świeżości i zgrania, które przyjdzie w przedostatniej kolejce.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 17.02.2014, 21:03
No to pierwsze koty za płoty za nami

Wynik jakze cenny bo dajacy pozycje poscigową do Legii.Trzeba sie na nich dobrze ustawić poprostu

Mecz

momentami dobrze ,ale dlugo chaotycznie i te pilki zwlaszcza Bunozy poza stadion,kto im je odkupi?
W meczu odrazu wpadal w oko Stilic,to jest jednak kawał pilkarza przez duze P ,i dzis poprostu kazdy sie chyba o tym przekonał.Jak sie zgra z Pawłem ,to Brozek strzeli jeszce nam pare ladnych bramek.

Solidne i szybkie wydaja sie byc skrzydla z tym ze Sarki niech nauczy sie lini spalonego,tak pozatym pokazal ze ma dobre depniecie.Z tym ze musi poprawic dosrodkowania,bo czasem a moze i czesto to jest wrzutka byle wrzucić...

DOnald dzis super,powroty,walka,bedzie z niego pozytek.

Na miunus dzis niestety Paweł widac ze nie ma wogole swiezosci,ale na derbach to zagra na 200% wiec ona przyjsc musi

Gra jednak daje powody do zadowolenia,nie ma juz tej beznadziejnej drugiej polowy jak w derbach czy Chorzowie.Wiadomo Piast dzis zagral przecietnie,ale to raczej Wisla ich ustawiła.niz Oni Nas.


The men of match--Stilic,zawodnik niegrajacy 5 lat w Polsce,pozatym pierwszy raz z tymi ludzimi.A on juz pokazal co potrafi.W sensie przedsmak.Smuda juz nad tym pracuje by wycisnac z niego maxa
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.02.2014 o godz. 21:07.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
mati.
Junior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 17.02.2014, 21:06
Cieszą trzy punkty. Gra nie ale też nie spodziewałem się wiecej w pierwszym spotkaniu no i na wyjeździe wiec w miare ok. Pozytyw to to że było widać od początku drugiej połowy że remis ich nie zadowoli. Potem od 70 minuty zaczeło brakwać sił. Na plus gra Piotrka i Sarkiego reszta bez szału lub na swoim poziomie. Jedyne co mnie martwi to straty w środku pola gdy rozgrywamy piłke pare razy dzisiaj mieliśmy szczęcie że piast tego nie wykorzystał, było widać brak def pomocnika w tych sytuacjach. Widać że trzeba nad tym pracować. Ale suma sumarum przełama passa bez zwyciestwa na wyjeździe i to najważniejsze. Teraz Derby trzy punkty obowiazek.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 17.02.2014, 21:10
Sarki - dużo biegał, słabe dośrodkowania i spalone, ale i tak +
Guerrier - bardzo agresywna gra, nie wychodziło mu ale widać, że chciał +
Stilic - + za samego karnego, a i kilka innych sytuacji
Głowacki - ostatnia barykada, WIEEEELKI PLUSSS za brak kartki
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 17.02.2014, 21:21
Widać, że przygotowany Piotr Brożek, to bardzo przydatny Piotr Brożek. O lewą obronę możemy być raczej spokojni w tej rundzie.

Gorzej jest natomiast na tę chwilę po drugiej stronie z Burligą. Po pierwsze dziś bardzo słaby występ, po drugie ma już na swoim koncie 11 żółtych kartek. Złapie kolejną, np. w derbach i wypada na 2 mecze... Formy w sumie nie ma co oceniać po pierwszym meczu, bo może zaje.biście zagrać z cracovią, ale martwią właśnie te kartki. Smuda na Fryca nie stawia, chyba nie może się do niego przekonać. Był on w ogóle dzisiaj w kadrze meczowej?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 17.02.2014, 21:23
Co mi się dziś bardzo podobało - Sttillic bardzo pracował w ofensywie. Dwa razy zablokował groźny strzał. Naprawdę debiut grubo na plus.
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 17.02.2014, 21:25
Ja nie wiem czego się czepiacie. Jeden z lepszych meczów na wyjeździe w tym sezonie

Ale dzisiaj więcej plusów niz minusów na boisku.

Pierwszy plus: Skrzydła! W końcu zaczyna się coś dziać. Sarki się trochę ogarnął i mimo tego że palił to jednak chłopak jest na dobrej drodze. Donald dzisiaj bardziej widoczny w defensywie niz w ofensywie.

Brawo Semir. Chłop mimo tego ze nie grał to ma wielki potencjał i oby Smuda wyciągnął z niego jak najwiecej.

Dobrze także środek obrony. Może nie rewelacyjnie ale poprawnie.

Na gwałt potrzebny prawy obrońca.

Teraz jazda z ...
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 17.02.2014, 21:25
Przed meczem pisałem, że kazde zwycięstwo wezmę w ciemno, więc trudno, żebym teraz wybrzydzał, choć trzeba przyznać, że momentami zęby bolały od patrzenia. No ale tak musi być, skoro świeżości chyba tylko Sarkiemu nie brakowało - a i tu mam wątpliwości, czy chłop nie ma jeszcze rezerw.

Właściwie każdy coś mniej lub bardziej poważnego zawalił czy zepsuł, nawet Głowacki puścił Jurado przy stałym fragmencie. W ogóle dużo mam dzisiaj zarzutów do indywidualnej postawy Burligi i Bunozy a mimo to defensywa jako formacja zagrała bez zarzutu. Dwa czy trzy razy coś tam zgrzytnęło w zgraniu, ale nie na tyle, żeby stworzyć zagrożenie. Na bardzo duży plus w destrukcji Piotrek Brożek. Głowacki zrobił swoje. Burliga kilka razy nawalił indywidualnie, w ofensywie bezbarwny, ale ustawiał się w większości wypadków wzorowo, więc zagrożenia po jego stronie właściwie nie było. Bunoza był elektryczny, grał na uprzedzenie, ale niepewnie i notorycznie walił byle wyżej, jednak i tak wolę go od klocowatego Chaveza. Warto wspomnieć, że pod własną bramką pomoc faktycznie pomagała.

W pomocy najbardziej było widać zmęczenie zawodników. Tacy technicy, taki potencjał, a przeważnie nie było komu i z kim grać. Do tego masa niedokładności i nieporozumień. Z środkowych najlepiej zaprezentował się Chrapek, który po stracie świetnie wyskakiwał na pressing i do tego rzucił kilka ważnych piłek. Garguła był dzisiaj ruchliwy, ale mało z tego wynikało, bo zawodziła go precyzja. Stilić był o tempo za wolny i widać, że jeszcze drużyna go nie rozumie, ale mimo to kilka pomysłów na akcje miał na poziomie europejskim i tyczy się to nie tylko finałowej fazy akcji, ale też pierwszych zagrań po przechwycie, czy ogólnego regulowania tempa gry. Jak się chłop wkomponuje w drużynę, to powinien okazać się prawdziwym czarodziejem w realiach Ekstraklasy.

Najmniej zastrzeżeń mam chyba do skrzydeł, bo i walczyły i szarpały. Sarki wciąż bywa nieodpowiedzialny taktycznie - choć i tak wyraźnie się poprawił - ale widać że nie dość, że indywidualnie czuje się dobrze, to jeszcze stara się przekładać grę indywidualną na pożytek dla zespołu. Guerrier sprawiał wrażenie bardziej ogarniętego taktycznie, szczególnie w defensywie trzyma rywala krócej i już nie gubi tak łatwo krycia.Tylko jeszcze żeby oduczył się wbiegania na spalone.

Paweł dzisiaj wyraźnie pod formą, chyba po nim najbardziej z całej drużyny było widać ciężkie nogi - jeszcze kiedy rywal nie siedział mu na plecach, było calkiem nieżle, ale w zwarciu Brożkowi wyraźnie brakowało pary.

Sędzia dzisiaj gwizdał prawie każdy kontakt, a Piast leżał na boisku częściej Najman na deskach, więc mecz był niesamowicie szarpany. Mimo to udało się ujść bez znaczących kartek, więc trzeba się cieszyć.

Wynik fajny, ale na derbach przydałaby się już świeżość. Trzeba jak najszybciej zaklepać sobie pierwszą ósemkę, bo wbrew pozorom za naszymi plecami jest wciąz gorąco.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 17.02.2014, 21:42
Uran235 napisał(a):Wyświetl post

Paweł dzisiaj wyraźnie pod formą, chyba po nim najbardziej z całej drużyny było widać ciężkie nogi - jeszcze kiedy rywal nie siedział mu na plecach, było calkiem nieżle, ale w zwarciu Brożkowi wyraźnie brakowało pary.
O tym samym chciałem napisać. Wydaje mi się, że spory wpływ miało na to bardzo ważne zgrupowanie kadry, na którym Pawła nie mogło zabraknąć. Gdyby był w takiej formie, jak np. w jesiennym meczu z Koroną (tam bardzo ładnie "ścierał się" z mocnymi fizyczne obrońcami), to myślę, że mielibyśmy bardziej okazały dorobek bramkowy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 17.02.2014, 21:47
Macie racje wynik fantastyczny. Patrząc na grę będzie tylko lepiej. No i wyjazd dobry
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 17.02.2014, 21:52
Oby tylko Garguła szybko doszedł do siebie, nic tylko czekać na jakieś info o nim
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 17.02.2014, 22:01
Franz coś mówił na konferencji, że z Gułą nie jest źle. Cytując: "„Nic poważnego mu się nie stało. Podobno został nadepnięty na staw skokowy, przez co go trochę naciągnął”.

Oby
What's new?

Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 17.02.2014, 22:21
Spokojnie wywalczone 3 pkt, czyli to czego oczekiwaliśmy po wyjazdowym meczu z solidnym zespołem z Gliwic.
Bardzo dobra gra w obronie,Głowacki jak zwykle ,,Profesor'',Bunoza całkiem nieźle ale szkoda że marnujemy jego znakomitą grę na lewej obronie.Słabszy mecz Pawła Brożka,dziwne wybory ale znając go to on jest już myślami na meczu z odwiecznym rywalem(i to dobra wiadomość)
Cieszy gra skrzydłowych,Sarki dziś robił co chciał,szkoda że tak słabo centruje ale na derby na pewno Smuda go przygotuje

Mecz z Piastem był meczem walki,nic lepszego przed derbami nie mogło nas spotkać jak wygrana takiego meczu i to bez żółtej kartki,a samo spotkanie bez większej historii.

Teraz czas na mecz sezonu !!!
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 17.02.2014 o godz. 22:24.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Wujekm
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 17.02.2014, 23:55
no i wygrana Po strasznych mordęgach ale jednak wygrana
UBUNTU
linux for human beings
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.02.2014, 08:07
Ciekawe czy Burliga poczuł że nie ma konkurencji z zaczął manianę odstawiać ? Druga połowa daje nadzieję.

I co najważniejsze to zwycięstwo dale też dla piłkarzy komfort psychiczny przed derbami.
Dobre te 1:0 bo gdyby tak z 3 pyknęli to poczuli by się Bogami a tak skromne 1:0 luz jest ale widać że pracować trzeba
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.02.2014, 08:17
w zasadzie mecz bez historii, nie zapamiętam z niego nic, ale w kontekście walki o mistrzostwo to bezcenne zwycięstwo. Z gatunku tych, o których się mówi, że właśnie wygrywając takie mecze walczy się o najwyższe cele. Cieszy to, że nie chłopaki nie wyglądają na bardzo zajechanych, kilka fajnych akcji skonstruowali.
I śmiem twierdzić, że jak trio Brożek, Garguła, Stilic (jak mu się będzie chciało) się zrozumie na boisku, to będzie maszynka do strzelania goli. Nikt się nie wykartkował, chociaż Donald solidnie sobie na to pracował.
Generalnie dobry prognostyk przed derbami.
Ostatnio edytowane przez Krav : 18.02.2014 o godz. 08:20.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:44.