
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wisła rozpocznie rundę wiosenną od: | |||
| Zwycięstwa! |
|
79 | 79,00% |
| Remisu! |
|
17 | 17,00% |
| Porażki.. |
|
4 | 4,00% |
| Głosujących: 100. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
VS. ![]() Wielkimi krokami zbliża się początek rundy rewanżowej w naszej rodzimej lidze. Piłkarze Białej Gwiazdy na murawę wybiegną na zakończenie 22. kolejki w Gliwicach gdzie zmierzą swoje siły z Piastem. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Canal + Family HD oraz Eurosport 2 HD. W pierwszym meczu tych drużyn Wisła łatwo ograła gliwiczan aplikując przyjezdnym aż trzy bramki. Czy podobnie będzie w poniedziałek czy może gracze Piasta będą chcieli wziąć rewanż za jesienną porażkę? Historia spotkań pomiędzy Piastem Gliwice a Wisłą Kraków. Sezon 2006/07 – brak spotkań. Sezon 2007/08 – brak spotkań. Sezon 2008/09 1 maja 2009, 20:00 Piast Gliwice – Wisła Kraków 1:1, Kamil Wilczek 23 – Patryk Małecki 73. Sezon 2009/10 27 kwietnia 2010, 18:45 Piast Gliwice – Wisła Kraków 1:4, Mariusz Muszalik 27 – Rafał Boguski 18,61, Paweł Brożek 48, Radosław Sobolewski 87. Sezon 2010/11 – brak spotkań. Sezon 2011/12 – brak spotkań. Sezon 2012/13 1 października 2012, 18:30, Piast Gliwice – Wisła Kraków 2;0, Tomasz Podgórski 44, Wojciech Kędziora 72. Z obozu rywali. Sparingi i transfery przy Okrzei. Piast Gliwice póki co w niczym nie przypomina zespołu, który w zeszłym sezonie przebojem wdarł się do krajowej czołówki i wywalczył awans do europejskich pucharów. Po 22 kolejach gliwicki klub zajmuje miejsce w drugiej połowie tabeli z dorobkiem 27 oczek. Na jesieni Piastunki prezentowały formę sinusoidalną, potrafiły wygrać w Derbach Śląska z Górnikiem 2:0 by w następnej kolejce po beznadziejny spotkaniu dostać baty od beniaminka z Bydgoszczy aż 6:0. Podopieczni Marcina Brosza podczas okresu przygotowawczego rozegrali 9 spotkań kontrolnych, na szczególną uwagę zasługuje bezbramkowy remis z CSKA Moskwa, wyniki pozostałych spotkań przedstawiają się następująco: Piast Gliwice 2-0 Slezský FC Opawa Piast Gliwice 3-1 LZS Piotrówka Piast Gliwice 3-0 Lokomotiwi Tbilisi Albacete Balompié 1-0 Piast Gliwice Hércules CF B 0-2 Piast Gliwice Piast Gliwice 1-1 Shanghai Shenhua Piast Gliwice 0-0 CSKA Moskwa Elche Ilicitano CF 0-1 Piast Gliwice Puszcza Niepołomice 1-4 Piast Gliwice W Gliwicach doszło do kliku roszad w zespole, z klubem pożegnali się Mariusz Zganiacz, Tomáš Dočekal, Collins John, Artis Lazdiņš oraz Damian Zbozień. Bliski opuszczenie zespołu jest również Dariusz Trela, który nie wyraził chęci przedłużenia kontraktu z 11. drużyną T-Mobile Ekstraklasy. W miejsce wyżej wymienionych Piast pozyskał tylko trzech zawodników Hebert oraz Victor Nikiema to piłkarze rezerw portugalskiej Bragi a trzeci Gerard Badía to Hiszpan reprezentujący do tej pory barwy SD Noja. Piast Gliwice pod lupą. Przeglądając kadrę naszego poniedziałkowego rywala warto zatrzymać się przy kilku nazwiskach, które są ważnymi ogniwami w gliwickim zespole i na których trzeba zwrócić szczególną uwagę. Przede wszystkim będzie to dwóch pomocników, którzy napędzają akcję Piasta – Ruben Jurado oraz Tomasz Podgórski – ten drugi co prawda daleki jest od swojej formy z pierwszego sezonu w Ekstraklasie ale nadal jest podstawowym rozgrywającym. Z kolei Hiszpan to również najlepszy strzelec drużyny, w dotychczasowych spotkaniach trafił do bramki rywali już siedem razy. W rundzie jesiennej bramki gliwiczan strzegł Dariusz Trela, ale na wiosnę raczej jego miejsce zajmie Jakub Szumski. Co słychać na Reymonta 22. Podczas przygotowań do rundy rewanżowej Wiślacy rozegrali kilka sparingów, ich wyniki jednak nie cieszyły oka kibica, który jest osobą dość wymagającą i od zespołu zajmującego trzecie miejsce w lidze wymaga samych zwycięstw i dobrej gry. Podczas obozów podopieczni Franciszka Smudy pracowali nad przygotowaniem fizycznym oraz doskonalili elementy taktyki. Ostatni tydzień przed startem rozgrywek jest trochę luźniejszy i Wiślacy trenują raz dziennie a czwartek mają całkowicie wolny od zajęć. Czas nabrać świeżości i sprawić, że już od poniedziałku nogi będą nieść naszych piłkarzy. Roszady w składzie. W naszej i tak już wąskiej kadrze doszło do kilku roszad. Nasz klubu opuścili Patryk Małecki zasilając Pogoń Szczecin oraz Paweł Stolarski który wybrał świeże powietrze w Gdańsku. Czy te transfery należy traktować jako osłabienie składu? Jeżeli popatrzymy na stan naszej kadry to można śmiało powiedzieć, że tak. Jednak z drugiej strony obaj zawodnicy nie byli w stanie przebić się do pierwszej jedenastki, o ile sytuację ze Stolarskim wszyscy znają, że jego czas jeszcze nadejdzie o tyle sprawa Patryka była bardziej złożona. Ale obu zawodników nie ma już w naszym zespole więc ich temat jest zamknięty. Do zespołu dołączyli natomiast piłkarze ofensywni Semir Stilić oraz Daniel Klarić a bliski podpisania kontraktu z Białą Gwiazdą jest Dariusz Dudka. Problem bogactwa? Czyli druga linia Wisły Kraków. Po dość niespodziewanym transferze Stilica nasza druga linia wygląda bardzo imponująco. Już podczas meczów testowychtrener Smuda zdecydował się wystawiać piątkę pomocników o ofensywnych umiejętnościach, przez co zabrakło miejsca w składzie dla Ostoi Stjepnovicia. Linię pomocy tworzyli Garguła, Chrapek oraz Stilić a na skrzydłach szybcy zawodnicy tacy jak Sarki oraz Donald Guerrier. Trzeba przyznać, że na papierze wygląda bardzo dobrze, jednak papier jak wiemy przyjmie wszystko a boisko zweryfikuje przydatność poszczególnych zawodników. Gorzej prezentuje się już linia ataku, jak wiemy jest w niej nadal jeden napastnik – Paweł Brożek na którego trzeba chuchać i dmuchać aby dograł sezon bez kontuzji, bo zmiennika dla niego brak i nic nie wskazuje na to, że miało by się coś zmienić. Co prawda jest jeszcze młody Klarić, ale on jest bardziej ustawiany za napastnikiem a Rafał Boguski leczy uraz i jego powrót do gry przewidziany jest dopiero na marzec. Warto zwrócić uwagę również na linię defensywną Wisły, ponieważ tam też z racji problemów zdrowotnych Marko Jovanovicia, Smuda będzie zmuszony dokonać zmian. Testowany na tej pozycji były Osman Chavez oraz Gordan Bunoza, wiele wskazuje na to że to jednak Bunoza będzie tworzył parę stoperów z Arkadiuszem Głowackim a na lewą stronę obrony powędruje Piotr Brożek. Odczarować wyjazdy! Cel na rundę wiosenną jest jasny oprócz zwycięstwa w Derbach każdy z nas za pewne chce w końcu zobaczyć Wisłę wygrywającą na wyjazdach. Przypomnę że do tej pory na 10 spotkań podopieczni Franciszka Smudy wygrali raz, cztery raz dzieli się punktami z gospodarzami i aż pięciokrotnie schodzi z boiska pokonani. W tej rundzie oprócz meczu w Gliwicach przyjdzie się nam zmierzyć na wyjeździe z Lechią Gdańsk, Legią Warszawa, Widzewem Łódź oraz Zagłębiem Lubin – żadne z tych spotkań do łatwych należeć nie będzie a patrząc na to, że reszta sezonu będzie bardzo krótka punkty trzeba zacząć gromadzić również w takich meczach. Czy zmiany w drugiej linii na bardziej ofensywne i próba przejęcia środka pola okażą się skuteczne? Pierwszy test już w poniedziałek o 18:00 w Gliwicach. Uwaga na kartki przed Derbami! Zagrożeni pauzą w spotkaniu Derbowym są: Arkadiusz Głowacki oraz Donald Guerrier, którzy mają na swoim koncie po trzy żółte kartki, uważać musi również Stjepanović, który ma siedem napomnień. Terminarz XXII kolejki T-Mobile Ekstraklasy: 14.02.2014 (piątek) 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź 20:30 Legia Warszawa – Korona Kielce 15.02.2014 (sobota) 13:00 Cracovia Kraków – Zawisza Bydgoszcz 15:30 Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin 16.02.2014 (niedziela) 13:00 Ruch Chorzów – Jagiellonia Białystok 15:30 Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 18:00 Lech Poznań – Śląsk Wrocław 17.02.2014 (poniedziałek) 18:00 Piast Gliwice – Wisła Kraków. Zapraszam do dyskusji!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.02.2014 o godz. 09:25.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#2
|
|
Bardzo ważnym będzie przypilnowanie tych kartek, bo brak Głowy to...aż nie chcę o tym myśleć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#3
|
|
ciężki wyjazd, ale bądźmy dobrej myśli!
mój skład na Gliwice: Miśkiewicz Burliga - Głowacki - Chavez - Bunoza Sarki - Chrapek - Stilic - Guerrier Garguła - Brożek JJJBG! ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline |
#4
|
|
To będzie kompletnie inna Wisła na wyjazdach, przewiduje może nie okazałe ale pewne zwycięstwo np 2:0
|
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#5
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#6
|
|
To raczej derby bez Donalda i Głowy... Bo nie wierzę,że nie dostaną kartki w Gliwicach...
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
Głowacki i Donald to na ten moment najmocniejsze ogniwa w swoich formacjach więc oby obyło się bez kartek.
Ważny mecz z mentalnego punktu widzenia, zwycięstwo pozwoli nabrać wiatru w żagle przed derbami. Może niedługo zobaczymy Trele ponownie w barwach Wisły? Mój typ to 1:2 dla Wisły. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#8
|
|
Ja stawiam na remis 1:1 lub 2:2 .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#9
|
|
Moim zdaniem wszystko zależeć będzie od tego , czy do poniedziałku zdążą odświeżyć organizmy po wyczerpujących przygotowaniach.
Jeśli tak się stanie ,myślę że będziemy górą w tym spotkaniu. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
Najważniejsze,żeby Głowa się wykurował do Piasta. Potem będzie można dyskutować o kartkach...
Ja podobnie jak kolega wyżej,czuję remis bramkowy lub jednobramkowe zwycięstwo Wisełki 2:1. Wygrana na WYJEŹDZIE w 1 kolejce podniosłaby znacznie morale,a legła wcale nie jest taka nietykalna jak niektórym sie wydaję. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#11
|
|
Jak myślicie czy sędziemu z Wa-wy zależy ,by osłabić personalnie trzecią aktualnie drużynę w lidze ?
Ja myślę ,że tak. To na temat dyskusji o kartkach. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#12
|
Chłop jest wciąż obiecujący, bo ma niezły strzał, dobry wyskok i lubi grać agresywnie i ofensywnie, w okolicach szesnastki rywala już teraz robi różnicę, a większość jego słabości wynika z braku doświadczenia i piłkarskiego obycia na poważnym poziomie. Jednak gry opierać na nim jesienią nijak się nie dało - był dodatkiem do kompozycji, czasem poważnym atutem, ale nigdy filarem. Co do meczu z Piastem, to myślę, że wielu ignoruje jedną istotną kwestię - dyspozycję Piasta. Na jesieni byli dużym rozczarowaniem i trudno nie wiązać tego ze startem w eliminacjach LE, który zmusił ich do zmiany organizacji przygotowań. Nie zdziwiłbym się gdyby Piast wiosną był znacznie groźniejszy. Każde zwycięstwo na dziś biorę w ciemno, ale spodziewam się kolejnego wymęczonego w bólach remisu. Jakieś 1:1 wydaje się prawdopodobne. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#13
|
|
Pewnie wyjdę na pesymistę ale nie wydaje mi się abyśmy mogli ten mecz wygrać.
1. Wyjazd - a jak wiadomo na wyjazdach nie wygrywamy w tym sezonie. 2. Przygotowania u Smudy były naprawdę ciężkie i zawodnicy mogą to jeszcze czuć. Przez pierwsze kilka kolejek w poprzedniej rundzie nasza gra nie wyglądała tak dobrze jak pod koniec. 3. Prawdopodobny środek pola Chrapek - Garguła - Stilić i możliwy brak Głowackiego nie wróżą dobrze naszej obronie. Szczególnie na wyjeździe. Biorąc to pod uwagę remis przyjmę w ciemno. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#14
|
|
Ja też, gdybym miała obstawiać, to skłaniałabym się ku remisowi. Myślę, że Wisła z każdym kolejnym meczem będzie się rozkręcać, jednak czeka ją kilka zmian w porównaniu z poprzednią rundą. Przede wszystkim pojawi się Stilić i na pewno trochę zajmie mu wpasowanie się w styl gry drużyny. Wiadomo, że treningi to jedno, a mecze to zupełnie coś innego. Dodatkowo Chrapek ma grać bardziej defensywnie i pewnie też potrzbuje kilku meczów na oswojenie się z tym, czego chce od niego trener.
Dlatego myślę, że ten pierwszy mecz zremisujemy. Co prawda Piast w zimie się raczej osłabił, a nie wzmocnił, no ale nie na tyle, byśmy wygrali z zamkniętymi oczami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#15
|
|
Stawiam, że wygramy. Bo już zaczynają się nas bać. A tydzień na złapanie świeżości wystarczy. Główną przeszkodą może być aura. Oby do poniedziałku się nie zmieniła.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
|
Obstawiam 2-1 dla nas bo brzydkim meczu. Straszna szkoda, że nie ma jak zestawić środka obrony bez Głowackiego, bo wypadałoby go odpuścić w tym meczu.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2013
Offline |
#17
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#18
|
|
Borski sędziuję
Moze mi sie dostanie ale wole nie wygrać tego meczu a mieć Glowackiego na derby. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Offline |
#19
|
|
Nie był bym taki pewny czy Stilic wyjdzie od początku, mimo ze można by tak wnioskować po ostatnio sparingach, to jakos nie daje wiary, ze Franciszek wyjdzie bez typowo defensywnego pomocnika (czyt. Ostoja) na wyjazdowy mecz, tym bardziej jest to pierwsze spotkanie i zawsze jest to jakas niewiadoma. Do tego Semir ma jeszcze na pewno pewne braki treningowe biorac pod uwagę, kiedy do nas dolaczyl wiec wydaje mi się ze dostanie jakies 30 min w drugiej polowie na pokazanie się, wchodząc za Chrapka albo Gargulca.
Co do wyniku, jako ze na wyjazdach szaleństwa nie było, sparingi pokazaly, ze chłopaki dostali po du...e i jeszcze pewnie będą potrzebować z tydzień albo dwa na dojście do siebie, wiec obstawiam brzydkie 0:0 lub 1:1
Ostatnio edytowane przez dzollo : 13.02.2014 o godz. 16:25.
![]()
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
To może być jego runda. Szybkość, lewa noga, ciąg na bramkę. I rola właśnie fałszywego napastnika, schodzącego ze skrzydła to według mnie idealna dla niego pozycja. Na obronę się nie nadaję. Każdy ma jednak prawo do własnego zdania. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#21
|
|
0-1 po tzw. "meczu walki". Brożek.
![]()
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#22
|
|
No własnie odczarujemy w koncu te wyjazdy czy nie? na prawde nie moge sie doczekac zeby zobaczyc Wisłe po przygotowaniach do rundy wiosennej, ciekawe jak bedziemy wygladac w ustawieniu bardziej ofensywnym niz defensywnym czyli bez Stjepanovicia bo moim zdaniem to on na tych zmianach najbardziej ucierpi no chyba, ze jednak na wyjazdach zagramy z dwoma DM. Wygrac na kolejke przed derbami bez straty podstawowych zawodnikow to cel na ten mecz. O Panu Borskim to juz wszystko zostało napisane
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2014
Offline |
#23
|
|
Ja taki skład Typuję na Piast !
Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Bunoza, Piotr Brożek - Chrapek, Garguła, Stilić, Guerrier, Sarki- Paweł Brożek Franciszek Smuda w którymś z wywiadów wyraził iż na Silniejsze drużyny typu ;lEgia wystawi przecinaka(Stjepanovicia) dlatego iż chce grać ofensywnie i ma u niego by6ć 5 Ofensywnych i 5 Defensywnych graczy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#24
|
|
Jak najbardziej, ale spróbuję jeszcze jednego argumentu.
Jeżeli Wisła jest drużyną przeważającą, to taki Guerrier staje się atutem, bo potrafi zamienić przewagę na bramki. Ale kiedy Wisła nie jest zespołem, który kontroluje grę, którego akcje w środku pola się zazębiają, Guerrier jest wyjątkowo mało pomocny. Jesienią zdecydowanie częściej naszym problemem była dominacja drugiej drużyny w środku pola, szczególnie na wyjazdach, a nie nasza nieumiejętność zamieniania długotrwałej przewagi na bramki. Wyolbrzymiając trochę dysproporcję - jesienią Donald był trochę jak body kit założony na malucha. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
Trochę masz rację. Na wyjazdach powinniśmy bardziej wykorzystywać szybkość naszych skrzydłowych.
Sarki i Donald powinni korzystać że swojej szybkości przy grze z kontry na wyjazdach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2013
Offline |
#26
|
|
Nowi zawodnicy zwłaszcza Stilić to dodadzą drużynie tego ataku i waleczności na meczach wyjazdowych.
Mój typ na mecz 1-2 bramkowe zwycięstwo Wisły , ale wiem że Piast będzie chciał się odpłacić za tę ostatnią porażkę u nas |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#27
|
|
To beda pierwsze koty za płoty..
Tak naprawde tu moze byc kazdy wynik,zwlaszcza ze nikt nie wie jak oni sa przygotowani na ten KONKRETNY pierwszy mecz jesli mialbym sie bawic w proroka to obastawiam ze sa troche "wczorajsi" i nie pierwszej swiezosci ,ta przyjdzie pewnie pozniej...... na wyjazdach wiadmo ze sie meczymy ,ale moze ta runda przyniesie w koncu jakas odmiane. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#28
|
|
Wolałbym Bunia na lewej obronie bo na środku sporo błędów popełnia.Drugim stoperem obok Głowy niestety tylko Chavez nam zostaje no chyba że Franz wysawi Dudke...kto wie
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#29
|
|
A mi się marzy piękne wejście w rundę wiosenną i wynik 5-1 z hat trickiem Brożka, bramką na przywitanie Stillicia i Sarkiego. Mamy taką piękną 2 linie, która... moim zdaniem jest najsilniejsza w ekstraklasie. Zmienników owszem i brak, ale przy odrobinie szczęścia możemy i jednym składem zajść wysoko.
Jedynym naszym słabym punktem na dziś dla mnie to boki obrony, ale mam nadzieję że Brożek i Burliga jakoś unikną baboli. A wtedy może nie tylko na Cracoviii będzie komplet w tym sezonie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko
Offline |
#30
|
|
Sędziego się obawiam bardziej niż rywala... Z jednej strony Głowacki na derby to ogromny atut w defensywie (bo pewnie teraz złapie żółtko), z drugiej kogo ma Franz wstawić za niego? Sądzę że o ile Arek będzie w pełni sił, trener go wystawi, i będzie trzeba się modlić żeby nie dostał kartki/nie złapał kontuzji...
Powód: skrót myślowy :)
Ostatnio edytowane przez stawski : 13.02.2014 o godz. 23:34.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|