
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
|
|
turbokrasnal
tak, mi tez kojarzy sie ze z 99 grał Penksa.ehh to PAO... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
|
|
99 przynosi pecha
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
|
Rynek Austriacki jest umówmy sie ,dobrze inwigilowany przez europejsckich scoutów.
jakos nie wierze ze gra sobie taki Klaric ,mlody ,zdolny i nikt go nie wypatrzyl wczesniej i tym samym sporzatnał go konkurencjii bron boze nie wyciagam zadnych wniosków ,ale ten fakt daje do zastanowienia Byle to nie byl Austraicki Grzegorz Kmiecik. Ale byc moze cos jednak potrafi............ ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
|
|
Antonio Cassano - 99 Sampdoria, Inter , Parma
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2013
Offline |
|
|
Milik jak grał w Górniku to miał 99.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
|
|
Wisła nie wykosztuje się na tym transferze. Póki co to tylko półroczny kontrakt. Więc tan naprawdę będzie to kolejne 6 miesięcy testów.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
|
Dobrze, widzę że pobudziłem Wasze szare komórki wieczorową porą
![]() No i masz rację gigant, jeśli z pasiastymi bramkę strzeli to do tych kóz się dorzucam ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
To wiem,ja tylko zastanawiam sie nad tym czy jest sens takiej polityki czy nie lepiej poprostu znalesc 18-latka w Polsce. Bo i tego i tego i tak trzeba dlugo bedzie ogrywać. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Ale mamy też Chrapka, który może pójść za naprawdę dobrą kasę kiedyś. Mieliśmy Błaszcza (tak, wiem, ze to akurat bardziej zasługa Brzęczka, niż naszych skautów).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
To czy Polak, czy Chorwat to nie ma znaczenia. Liczy się poziom sportowy.
Wole dobrego(?) Klaricia niż Kamińskiego bez żadnych zalet. Skoro Smuda stwierdził, że jest lepszy od polskich rówieśników w Wiśle, to czemu by nie spróbować. |
|
|
|
Member
Od: 08.2009
Offline |
|
|
chyba jakaś niespodzianka dzisiaj
![]() edit; fuck, na komorce mi obicelo zdjecie z fb wislakrakow.com i nie widzialem ze kosuzlka obok 99 to Stilic, nie ma niespodzianki;/
Ostatnio edytowane przez konaar : 11.02.2014 o godz. 09:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2013
Skąd: Nowy Targ,Kraków
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
|
|
Zmieniły się przepisy można podpisywać kontrakty przed 18-stką. Więc 2-3 najzdolniejszych powinno się podpisywać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Sprawa Dudki chyba klepnięta. Napisał na swoim Twitterze:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
|
|
A dudka przyjdzie mimo Chaweza że jest ? czy Chawez dalej ma być sprzedany ?
![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
|
|
@Syryls zauważ, że gra Wisły w ostatnim czasie nie opierała się na atakach skrzydłami.
Głównie to byly akcje konstruowane ze środka pola. Teraz najpewniej jeszcze Garguła wejdzie na prawe skrzydło zwalniając miejsce na środku Stilićowi Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez 4FunNow : 11.02.2014 o godz. 11:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Nie wiadomo, póki co wygląda na to, że gramy bez Stjepanovicia, za to z Sarkim i Donaldem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2013
Offline |
|
|
normalnie zaje**ście, praktycznie bez deffensywnego pomocnika
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2012
Offline |
|
|
@up Ostoja, Dudka, Nalepa, Uryga.
Poziom jest jaki jest ale z tego co widzę to chyba jakichś mamy? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Zanim Dudka się ogarnie i wróci do jako takiej formy to też kilka kolejek minie.
Widocznie uznali,że Szawez i Bunoza i tak w lecie odejdą i możemy się szarpnąć na te pół roku pensji. A dwa,że po miesiącu l4 pensję Jovanovicia przejmuje ZUS... @up Nalepy i Urygi bym nie brał na poważnie ,póki co bliżej im do A klasy niż do Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 11.02.2014 o godz. 12:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
|
|
Oczywiscie Bednarz mowił, ze trzeba kogos sprzedac zeby przyszedł Dudka ale znowu na pilkanozna.pl była wypowiedz Smudy, ze bardzo mu zalezy na Darku wiec na Niego jakies pieniadze byc moze sie znajda wtedy sie potwierdzi to co napisał na twitterze
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 11.02.2014 o godz. 13:20.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|