The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 20.01.2014, 09:36
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli chodzi o poziom emocji piłka nożna nie ma startu.
Nie miałbym nic przeciwko temu żeby piłka ręczna była traktowana w naszym kraju jako absolutny sport numer jeden, strategiczna dyscyplina drużynowa. Sport bardzo widowiskowy, emocjonujący, kontaktowy, agresywny, zarówno wymagający fizycznie, jak i dużej dozy techniki (rzutu, ruchu) oraz wiedzy taktycznej - indywidualnej i drużynowej. W dodatku jest to sport, w którym na naszym kontynencie jest spora rywalizacja - Niemcy, Dania, Francja, Szwecja, Hiszpania, Chorwacja, Islandia, Węgry, Serbia, Norwegia, Słowenia, Czarnogóra, Macedonia, Polska...w tych krajach piłka ręczna jest absolutnie w TOP3 sportów drużynowych, w większości na pierwszym i drugim miejscu.

Powinniśmy stawiać mocno na hokej, piłkę ręczną i koszykówkę, niestety topi się miliony w piłce nożnej, w której tych milionów u nas i tak zawsze będzie za mało, oraz w siatkówce, która wzbudza nikłe zainteresowanie w skali nawet europejskiej - Włochy, Rosja, Polska, Bułgaria...i to by było na tyle europejskich krajów, w których siatkarze budzą duże zainteresowanie, więc co to za rywalizacja A i tak w takiej rzeczywistości nie możemy się przebić choćby na regularny numer trzy w hierarchii...

Tak czy siak w takich sportach jak hokej, a w szczególności piłka ręczna, siatkówka i koszykówka w żaden sposób nie jesteśmy ograniczeni infrastrukturą (bo hala jest przy co drugiej szkole), nie jesteśmy ograniczeni pogodą i warunkami zimowymi, które są bez znaczenia w treningu hokeistów, czy koszykarzy...no i konkurencja nie jest tak olbrzymia jak w piłce nożnej, a jednocześnie są to sporty znaczące w skali świata, lub kontynentu europejskiego, z pewnością nie niszowe (poza siatkówką).
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 20.01.2014, 10:23
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Nie miałbym nic przeciwko temu żeby piłka ręczna była traktowana w naszym kraju jako absolutny sport numer jeden, strategiczna dyscyplina drużynowa. Sport bardzo widowiskowy, emocjonujący, kontaktowy, agresywny, zarówno wymagający fizycznie, jak i dużej dozy techniki (rzutu, ruchu) oraz wiedzy taktycznej - indywidualnej i drużynowej. W dodatku jest to sport, w którym na naszym kontynencie jest spora rywalizacja - Niemcy, Dania, Francja, Szwecja, Hiszpania, Chorwacja, Islandia, Węgry, Serbia, Norwegia, Słowenia, Czarnogóra, Macedonia, Polska...w tych krajach piłka ręczna jest absolutnie w TOP3 sportów drużynowych, w większości na pierwszym i drugim miejscu.

Powinniśmy stawiać mocno na hokej, piłkę ręczną i koszykówkę, niestety topi się miliony w piłce nożnej, w której tych milionów u nas i tak zawsze będzie za mało, oraz w siatkówce, która wzbudza nikłe zainteresowanie w skali nawet europejskiej - Włochy, Rosja, Polska, Bułgaria...i to by było na tyle europejskich krajów, w których siatkarze budzą duże zainteresowanie, więc co to za rywalizacja A i tak w takiej rzeczywistości nie możemy się przebić choćby na regularny numer trzy w hierarchii...

Tak czy siak w takich sportach jak hokej, a w szczególności piłka ręczna, siatkówka i koszykówka w żaden sposób nie jesteśmy ograniczeni infrastrukturą (bo hala jest przy co drugiej szkole), nie jesteśmy ograniczeni pogodą i warunkami zimowymi, które są bez znaczenia w treningu hokeistów, czy koszykarzy...no i konkurencja nie jest tak olbrzymia jak w piłce nożnej, a jednocześnie są to sporty znaczące w skali świata, lub kontynentu europejskiego, z pewnością nie niszowe (poza siatkówką).
Generalnie się zgadzam. Pilka nozna jest u nas przereklamowana. Trzeba postawić na inne dyscypliny - przede wszystkim halowe. Przykład skoków narciarskich pokazuje, ze można u nas zrealizować jakiś sensowny plan szkolenia, który przynosi efekty. Fajnie jakbyśmy w piłce ręcznej długo byli na topie aczkolwiek chyba już zostało to zmarnowane bo od pierwszego sukcesu minęło 7 lat. Za 2 lata najważniejsza dla nas impreza i chyba będziemy grac dosyć zaawansowanymi 30-latkami wtedy.
Aha, i nie dyskredytowałbym tak tej siatkówki. Nie wymieniłeś Brazylii, a przecież to ogromny kraj, a jest to tam sport numer dwa. Sa kraje takie jak Belgia, Turcja czy Grecja, które nie maja mocnych reprezentacji ale na meczach druzyn klubowych są pełne hale. Popularność siatkówki polega głownie na tym, ze jest to sport masowy - chyba jedyna dyscyplina gdzie mogą rekreacyjnie grac faceci z kobietami. Wiesz, ze na przykład w Austrii w parkach są porobione świetne boiska do siatkówki plażowej ? A czy ktoś słyszał o reprezentacji Austrii w siatce ? Albo w tej kojarzącej sie ze sportami zimowymi Finlandii tez sa boiska na plazy w Helsinkach i nawet maja reprezentacje co cos tam gra.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 20.01.2014, 17:15
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Czyli wygrywamy ze Szwedami i Chorwatami i wychodzimy, ta? A jeżeli dostajemy w czapę od Chorwatów to Francuzi muszą przegrać oba mecze?
W przypadku naszej przegranej z Chorwacją to nawet przegrana Francuzów w obu meczach (co powiedzmy sobie szczerze jest nierealne) nic nam prawdopodobnie nie da. Francja praktycznie ma już awans. Ale możliwości co do tego kto będzie drugi jest sporo, przynajmniej teoretyczne. Wiele wyjaśni się po jutrzejszych meczach.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 20.01.2014, 23:22
Dziś poznaliśmy pierwszego półfinalistę ME. Niespodzianki nie było, Duńczycy pokonując dziś Węgrów mogą być już spokojni o awans.

Komplet wyników GRUPY I:

Dania - Węgry 28:24
Hiszpania - Austria 28:27
Islandia - Macedonia 29:27

O awans walczą jeszcze dwa zespoły - Hiszpania która w śrdoę podejmie Macedonię oraz Islandia która w ostaniej serii spotkań zmierzy się z mającą pewny awans Danią.

------


Co do naszego jutrzejszego spotkania to dotarała do nas pozytywna informacja na temat stanu zdrowia Piotra Chrapowskiego który będzie mógł jutro zagrać. Co ważne żaden z naszych pozostałych szczypiornistów nie narzeka na uraz.

Oprócz naszego meczu ze Szwedami, Francja podejmię Białoruś a Chorwacja zmierzy się z Rosją.

Trzymamy kciuki za Orłów i liczymy na niespodziankę w jednym z dwóch pozostałych spotkań naszej grupy.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 21.01.2014, 21:56
Co tu dużo pisać. Zaczęło się od 1:5, a potem perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu. Jutro wszystko jest możliwe.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 21.01.2014, 21:57
Brawo chłopaki ! Jutro mecz o półfinał !

POLSKA - CHORWACJA
TVP2 godz. 20:15
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 21.01.2014, 21:57
Ależ mecz Wyszomirskiego ze Szwecją Jest pięknie!!! I tak już osiągnęliśmy wynik ponad stan, ale liczę że powalczmy jutro z Chorwacją.
Odpowiedz cytując
White91
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 21.01.2014, 21:57
Genialnie! Lijewski prze kozak. Wyszomirski również. Oby utrzymali to do jutra.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 21.01.2014, 22:06
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Co tu dużo pisać. Zaczęło się od 1:5, a potem perfekcyjny mecz w naszym wykonaniu. Jutro wszystko jest możliwe.
Potem było jeszcze bodaj 7:11. Od kiedy wszedł Wyszomirski wszystko się zmieniło. Niebywały mecz. Z taką grą Polaków, Chorwaci mogą czuć się mocno zagrożeni!
Odpowiedz cytując
marchewa91
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 21.01.2014, 22:12
Lepiej studzić optymizm. Szwecja dzisiaj zawiodła a nasi robili swoje. W mojej ocenie lepszy mecz zagraliśmy z Francją, zarówno w obronie i ataku. Wyszomirski podłamał pierwszymi interwencjami rywala, potem było mu już łatwiej. Kibicujmy naszym bo warto
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 21.01.2014, 22:28
Jutro wieczorem wszyscy przed telewizory i drzemy japy dopingując Naszych!!!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 21.01.2014, 23:29
Coś niesamowitego. Za te wszystkie horrory dziś dostaliśmy sowite wynagrodzenie. Chyba nikt z nas nie myślał, że przerwa ze Szedami będzie aż tak przyjemna dla Polaków (pomijam pierwsze 15 minut).

Wielkie brawa dziś dla Piotrka Wyszomirskiego, który wygrał nam ten mecz! Co gość wyczyniał to jest wręcz niewiarygodne.

Jest szansa na półfinał ale jutro trzeba się wspiąć na wyżyny swoich możliwości zagrać na 110%.. Tu już chwila 15 minutowego przestoju może się dla nas skończyć katastrofą, bądź co bądź Chorwacja to półka wyżej niż nasi dzisiejsi rywale. Liczę, że Polacy podbudowani tym jakże ważnym i pewnym zwycięstwem będą z każdą bramką bliżej półfinału niż dalej..!


Powodzenia Polacy!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 21.01.2014, 23:57
Jedno jest pewne. Gramy jutro swój mały finał, jeśli wygramy to gramy kolejny finał (półfinał) i później kolejny ważny mecz. Także żarty się skończyły. Jutro się wyjaśni czy balon pęknie czy dopiero urośnie do niewyobrażalnych rozmiarów Rozum mówi, że jutro przegramy ale serce zaczyna podpowiadać, że może chłopaki złapali luz, wiatr w żagle i jutro nawet Chorwacja okaże się rywalem, którego da się radę pokonać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 22.01.2014, 21:55
Nie wznieśliśmy się dzisiaj na wyżyny. Chorwaci w sumie chyba też nie zagrali jakoś mega
ale na naszą przeciętną grę wystarczyło. Chorwaci cały czas mieli ten mecz pod kontrolą.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Giuly
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 22.01.2014, 22:01
Jak schodzili na przerwę przegrywając jednym, to też mieli pod kontrolą ?
Brawa dla Polaków, chyba nikt się nie spodziewał, że stać ich na takie występy w tym roku.
Odpowiedz cytując
marchewa91
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 22.01.2014, 22:28
Mecz był jaki był za sprawą taktyki Chorwatów, która wymusiła zmiany ustawienia w naszej grze. Wczoraj nam wszystko wpadało do bramki, dzisiaj Chorwacji. Limit szczęścia równa się zero. Jak na naszą reprezentację 5 miejsce będzie miarodajny. Brawo dla naszych. Polska od kilku lat buduje dopiero swoją potęgę za sprawą klubów które chcą coś osiągnąć w Europie. Brawo dla Seervas'a, który wspiera polskiego szczypiorniaka.

Co robił Kubisztal na boisku? Nic nie pokazał chłopak - może lepiej sprawdziłby się Karol, który chociaż coś próbował.
Szkoda Łucaka...

Mam nadzieję że po odejściu starych wyjadaczy znajdą się młodzi, którzy godnie zastąpią naszych wojowników.
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 22.01.2014, 22:39
Dziękuję chłopakom za walkę i emocje którymi nas uraczyli! Wielka szkoda że nie udało się powalczyć o medale, ale patrząc na cele i zapowiedzi przed tym turniejem, czyli głównie ogrywanie młodszych zawodników przed ME za 2 lata to cel został osiągnięty. Sukces u panów,sukces u pań, oby to sie przełożyło na zainteresowanie tym sportem u młodego pokolenia i obyśmy w następnych latach też mogli przeżywać tyle emocjonujących spotkań co podczas tego turnieju.
Co do półfinałów to spotykają się cztery uznane marki i naprawdę ciężko wskazać faworyta,ale tak typuję że zwycięsko z tych potyczek wyjdą Francuzi i Chorwaci.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
marchewa91
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 22.01.2014, 23:27
1. Dania, 2. Francja, 3. Chorwacja ... 5. POLSKA.
Można gdzieś zakłady robić?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 23.01.2014, 14:53
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję chłopakom za walkę i emocje którymi nas uraczyli! Wielka szkoda że nie udało się powalczyć o medale, ale patrząc na cele i zapowiedzi przed tym turniejem, czyli głównie ogrywanie młodszych zawodników przed ME za 2 lata to cel został osiągnięty. Sukces u panów,sukces u pań, oby to sie przełożyło na zainteresowanie tym sportem u młodego pokolenia i obyśmy w następnych latach też mogli przeżywać tyle emocjonujących spotkań co podczas tego turnieju.
Co do półfinałów to spotykają się cztery uznane marki i naprawdę ciężko wskazać faworyta,ale tak typuję że zwycięsko z tych potyczek wyjdą Francuzi i Chorwaci.

Widzę w finale jednak Danię, jak wiem ściany zawsze pomagają gospodarzowi

Szkoda, że nas nie ma w tej wielkiej czwórce, bo chyba nawet awans do półfinału dawał nam bezpośredni awans do MŚ w Katarze a teraz trzeba będzie się pomęczyć w eliminacjach a tam chyba takie ekipy jak Niemcy, Norwegia czy nawet Szwecja - czyli to nie będzie spacerek.

Dzięki za walkę i za emocję, długo nas prześladował pech, długo się męczyliśmy a przecież nie graliśmy fatalnie, źle czy beznadziejnie. Owszem zdarzały się nam przestoje, czy te nieszczęsne rzuty karne, albo przewagi które przegrywamy ale ogólnie to były dla nas dobre mistrzostwa. Odkryliśmy Piotra Chrapkowskiego, Kubę Łucaka, Michała Szybę czy olbrzyma Syprzaka. Ci chłopcy będą przyszłością tej kadry więc trzeba na nich dmuchać i chuchać.


Czeka nas jeszcze jeden mecz na tych mistrzostwach. Jutro podejmiemy w meczu o 5. miejsce Islandię.

EURO 2010, Austria. Mecz o 3. miejsce Polska - Islandia 26:29
Totalkredit CUP 2012, Polska - Islandia 31:31
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 23.01.2014, 16:16
Szkoda tego poczatku 2 połowy gdybysmy lepiej to rozegrali awans mogłby byc no ale coz Chorwacja nigdy nie lezała Polsce ale i tak emocji troche nam zagwarantowali teraz tylko postarac sie wygrac ostatni mecz i zajac 5 miejsce
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 24.01.2014, 13:52
Wybiegając trochę w przyszłość to w niedzielę o 13:00 odbędzie się losowanie par play off eliminacji MŚ w Katarze.

Z naszego kontynentu zapewniony awans mają: Chorwaci,Duńczycy oraz Francuzi i obrońca tytułu Hiszpania.

Drużyny rozstawione w losowaniu: Polska, Islandia, Węgry, Austria, Macedonia, Szwecja, Rosja, Białoruś i Serbia.

Drużyny nierozstawione: Niemcy,Norwegia,Czechy, Czarnogóra,Litwa,Słowenia,Bośnia i Hercegowina,Grecja,Litwa.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 24.01.2014, 17:46
Za 2 lata ME w Polsce, czy już wiadomo w jakich miastach? Edit, już wiem. KRAKÓW,Gdańsk,Katowice,Łódź,Wrocław. Całkiem dobrze bo będziemy mieć u siebie w mieście i w sąsiednich Katowicach do których jest rzut beretem.
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 24.01.2014 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 24.01.2014, 17:56
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Za 2 lata ME w Polsce, czy już wiadomo w jakich miastach?

Kraków (Kraków Arena)
Wrocław (Hala stulecia)
Łódź (Atlas Arena)
Katowice (Spodek)
Gdańsk (Ergo Arena)
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 25.01.2014, 10:52
Trzeba będzie koniecznie wybrać się na jakiś mecz w Polsce. To jest reprezentacja, którą chce się dopingować, ręce same się składają do oklasków.

Gratuluję chłopakom 6. miejsca, a także bardzo dziękuję wszystkim Polakom, którzy zrobili FANTASTYCZNĄ atmosferę w Danii.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 25.01.2014, 10:56
Najbardziej logiczne powinno być, że reprezentacja Polski oraz mecze finałowę będą grane w największej hali czyli w Krakowie ale jak to u nas wychodzi pokazały inne imprezy. Na układy nie ma rady. Na euro 2012 musieliśmy jeden mecz grać we Wrocławiu, a w czasie MŚ rep. Polski 1 rundę będzie w ogóle rozgrywać w najmniejszej, najstarszej i najbrzydszej ze wszystkich hal czyli we Wrocławiu. Wiadomo POlityka.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 26.01.2014, 15:35
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Wybiegając trochę w przyszłość to w niedzielę o 13:00 odbędzie się losowanie par play off eliminacji MŚ w Katarze.

Z naszego kontynentu zapewniony awans mają: Chorwaci,Duńczycy oraz Francuzi i obrońca tytułu Hiszpania.

Drużyny rozstawione w losowaniu: Polska, Islandia, Węgry, Austria, Macedonia, Szwecja, Rosja, Białoruś i Serbia.

Drużyny nierozstawione: Niemcy,Norwegia,Czechy, Czarnogóra,Litwa,Słowenia,Bośnia i Hercegowina,Grecja,Litwa.
I już rozlosowane. Trafiliśmy najgorzej: Niemcy

Będzie ciężko ale to my jesteśmy faworytami.

W ogóle to oczywiście Kraków mógłby się postarać o organizację tego mecz w nowej Arenie ale nie podejrzewam nikogo w KBF żeby zdawał sobie sprawę z takiego wydarzenia.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 26.01.2014 o godz. 15:59.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 26.01.2014, 19:14
Brawa dla Francji, fenomenalny mecz. 41-32, szok, kto by się spodziewał. 73 bramki w byle spotkaniu są zaskoczeniem, a co dopiero w finale. Abalo zagrał wybornie. W pewnym momencie można było liczyć, że Dania odrobi, ale jeden Hansen to za mało. Warto, warto było obejrzeć.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 26.01.2014, 19:21
Popatrzyłem w historię ME i jeszcze nikt nie przegrał rzucając 32 bramek w finale. Także te 32 bramki powinny starczyć spokojnie do wygrania finału ale... ale nikt dotąd nie zbliżył się nawet do 41 bramek rzuconych w finale :d. Najwięcej zdobyła ich Szwecja w 94 roku wygrywając z Rosją 34-21. Także mimo wszystko to Dania rzuciła bardzo dużo ale dziś Francja była 2 poziomy wyżej. 9 bramkami to się wygrywa nie w finale tylko w fazie grupowej z jakimiś półamatorami
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 26.01.2014, 19:28
Pokazała Francja Dunczykom miejsce w szeregu rozegrali ten Finał po Mistrzowsku jak powiedzieli komentatorzy lepiej sie tego Finału rozegrac nie dało. Dobrze, ze z Nami tak nie zagrali bo byloby ciekawie ale jak widac woleli wszystko co potrafia pokazac dopiero w Finale.ryt
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 27.01.2014, 07:24
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
I już rozlosowane. Trafiliśmy najgorzej: Niemcy

Będzie ciężko ale to my jesteśmy faworytami.

W ogóle to oczywiście Kraków mógłby się postarać o organizację tego mecz w nowej Arenie ale nie podejrzewam nikogo w KBF żeby zdawał sobie sprawę z takiego wydarzenia.
Dosyć odważne stwierdzenie . Jeśli już to papierowym faworytem. W realu tak się składa, że w konfrontacji z Niemcami w zdecydowanej większości dyscyplin to oni niestety są faworytem. No chyba, ze chodzi o siatkówkę. W dodatku mecz decydujący ma być rozegrany w....Magdeburgu. Ciemno to widzę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.