The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.12.2013, 19:33. Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Wisły Kraków.
Witam,
postanowiłem założyć temat w którym spróbujemy podsumować rundę jesienną w wykonaniu ''Białej Gwiazdy''. Na pewno każdy z was ma jakieś spostrzeżenia na ten temat więc miło by było jeżeli zechcielibyście się nimi podzielić właśnie w tym temacie.


Jak oceniacie postawę Wisły Kraków w jesiennych meczach, czy widzicie jakąś iskierkę nadziei na lepszą wiosnę?
Kto waszym zdaniem zasłużył na uznanie z piłkarzy a kto zmarnował daną mu szansę?


Czekam na wasze komentarze w tym temacie, pod koniec roku postaram się zrobić małe podsumowanie, więc można również napisać post w stylu:

1. Najlepszy mecz.
2. Najgorszy mecz.
3. Największy piłkarski plus.
4. Największy minus.

Można również dodawać kolejne punkty wedle uznania.

Ale można również w dłuższym komentarzu podzielić się swoimi spostrzeżeniami.


Tak więc zapraszam do dyskusji
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 15.12.2013 o godz. 19:47.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.12.2013, 19:38
1. Najlepszy mecz - z Lechem u siebie
2. Najgorszy mecz - wszystkie na wyjeździe
3. Największy piłkarski plus - Arek Głowacki
4. Największy minus - Patryk Małecki
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.12.2013, 19:42
1. Najlepszy mecz - zdecydowanie spotkanie z Lechem na R22
2. Najgorszy mecz - tu chyba kazdy napisze 2-5 z Jagiellonia w Białymstoku
3. Największy piłkarski plus - postawa Łukasza Garguły zdecydowanie najlepszy jego sezon w karierze, w koncu udało mu sie powrocic do formy jaka prezentował w Bełchatowie. Do tego jeszcze Arek Głowacki tyle lat na karku a dalej jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym stoperem w lidze a takze postawa Chrapka, ktory wyrosł na prawdziwego lidera tej druzyny niech utrzymuje forme jak najdłuzej i niech jak najdłuzej tutaj zostanie a nie zaraz ucieknie na ławke do jakiegos FC Porto
4. Największy minus - zdecydowanie Patryk Małecki jako tzw "prawdziwy Wislak" powinien dawac tej druzynie wiecej od siebie miałem nadzieje, ze bedzie to jeden z liderow Naszej druzyny w tym sezonie ale jak widac pomyliłem sie. A do tego postawa na wyjazdach



Podsumowujac przydałoby sie w koncu poprawic gre na wyjazdach gdybysmy podchodzili do tych spotkan tak samo jak do tych rozgrywanych na R22 bylibysmy na pierwszym miejscu. Najbardziej cieszy to, ze z R22 znowu zrobiła sie twierdza nie do przejscia i oby taki stan rzeczy utrzymał sie jak najdłuzej.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.12.2013 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.12.2013, 19:42
Tak, na szybko:
1. Najlepszy mecz - 2-0 z lechem
2. Najgorszy mecz - to chyba wiadomo Jagiellonia 5-2
3. Najwiekszy piłkarski plus - tu dałbym kilka, jakoś tak jednej osoby nie jestem w stanie wymienić.
- Miśkiewicz - dobra postawa całą runde, mało bramek zawalonych na jego koncie
- Głowacki - druga młodość, wysoka forma, dyrygent w obronie
- Garguła - też można mówić o drugiej młodości i o czasach gry w Bełchatowie
- Paweł Brożek - jego brakowało przez ostatnie dwa lata
Można by wymienić jeszcze więcej pozytywów, ale ta czwórka chyba zasługuje na największe uznanie (czas Chrapka czy Jovanovica jeszcze przyjdzie)
4. Największy minus - tu należy postawić pytanie czy dotyczy tych, którzy byli cały czas wystawiani do gry czy tych co siedzą na ławie a powinni grać. Tak czy inaczej to chyba trzeba tu wpisać Małeckiego, zaraz za nim Sarki
Odpowiedz cytując
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.12.2013, 19:47
1. Najlepszy mecz - z Lechem u siebie
2. Najgorszy mecz - z Ruchem w Chorzowie
3. Największy piłkarski plus - Michał Chrapek -- jeszcze niedawno miał opinię drewniaka, tymczasem teraz (przy całej słabości ligi) na palcach jednej ręki można policzyć gości, którzy potrafią tak podać jak Chrapinho w TME
4. Największy minus - R.Boguski
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.12.2013, 19:50
Chyba miejsca w tabeli w którym jesteśmy teraz nie spodziewał się nikt... Jesteśmy ponad stan i w głownej mierze zawdzięczamy to temu że nie daliśmy się pokonać na R22. Smuda musi wpłynąć jakoś na zawodników żeby to "coś" co mają na Reymonta było w nich także w meczach na wyjździe. Dysponujemy chyba najbardziej wąska kadrą w lidze (jeśli chodzi o równy poziom zawodników)...

Nie spodziewałem sie że będziemy na podium w tej chwili ale to dobry prognostyk na przyszłość. Jeśli jakieś transfery dojdą do skutku to mam nadzieje że poważnie włączymy się do walki o puchary (choć to tylko pobożne życzenie)

Na pewno jest kilku zawodników którzy zadługują na dużego plusa. Ja wybrałem sobie czterech. Omijam Brożka bo on w dobrej formie odchodził z Wisły i jak się przekonaliśmy w dobrej do nas wrócił

Na plus: Guła, Chrapek, Bunoza i Guerrier.

Co do minusa to mam kandydat jest jeden: Małecki. Chłopak ewidentnie nie może się odnaleźć i nie wiem czy to problem z trenerem czy to może jednak coś siedzi w jego głowie. Jak nic się nie zmieni to juz niedługo pożegnamy Patryka...

Co meczów naj... Zgadzam się z poprzednikiem i najlepszy mecz to był mecz z Lechem u siebie. Najgorszy? Też z Lechem.

Nadzieje? Guerrier i Stolarski.

Deklaracje że walczymy o MP będą teraz nie na miejscu jestem pełen optymizmu przed wiosną. Oby transfery były...
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.12.2013, 19:50
1. Najlepszy mecz- 2:0 z Lechem
2. Najgorszy mecz 0:1 z Lechią w PP
3. Największy plus postawa całego zespołu, mieli walczyć o utrzymanie a udało usadowić się w czołówce tabeli. Indywidualnie wyróżnienia na pewno dla Głowackiego,Garguły czy Miśkiewicza
4. Największy minus dotychczasowe wyniki osiągane na obcych stadionach. Indywidualnie niestety Małecki i Chavez
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
Zelari
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.12.2013, 19:50
1. Najlepszy mecz - 2:0 z Lechem
2. Najgorszy mecz - 0:1 z Lechią w Pucharze
3. Największy Piłkarski Plus - Michał Chrapek
4. Największy Minus - Patryk Małecki
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.12.2013, 20:41
1. Najlepszy mecz : U siebie z Legią.
2. Najgorszy mecz : z Górnikiem wyjazd.
3. Największy Piłkarski Plus : Miśkiewicz , Brożek , Głowacki , Guerrier.
4. Największy minus : Nom niestety muszę przyznać że Małecki
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.12.2013, 20:55
1. Najlepszy mecz: przegrany z Górnikiem (styl)
2. Najgorszy mecz: remis z Podbeskidziem (styl)
3. Największy plus: Guerrier (styl)
4. Największy minus: Małecki (styl)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2013, 21:04
Najlepsze: mecze u siebie z Lechem i Legią
Najgorsze: mecze wyjazdowe z Zawiszą i Craaaaa
Najlepsze miejsce: miejsce na pudle
Najlepsza beka: strach w oczach krawaciarzy i Kazka - dlaczego? Bo gramy o puchary a nie spadamy
Najlepsze w ogóle: oby przed nami na koniec maja.Wiecie co? Nie - pudło
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.12.2013, 21:17
1: Z Lechem na R22

2. Podbeskidzie- niby punt był, ale powinniśmy wjeżdżać stamtąd z workiem goli.

3. Misiek, Głowacki, Garguła

4. Małecki
Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.12.2013, 21:26
Witam,
1. Najlepszy mecz: z kuchenkami u Siebie
2. Najgorszy mecz: z Podbeskidziem i kuchenkami...
3. Największy plus: Guerrier, Misiek, Chrapek
4. Największy minus: Małecki, Sarki
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.12.2013, 21:30
Możecie się też pokusić o dokładniejszą analizę
Tak, aby można było podyskutować. Klasyfikacja przy okazji
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.12.2013, 21:31
1. Najlepszy mecz: tu chyba nie ma wątpliwość Wisła - Amica 2:0 oby takich więcej meczów w wykonaniu Wisły
2. Najgorszy mecz: jak dla mnie zdecydowanie mecz z Podbeskidziem, niby 0:0 i pkt na wyjeździe ale to głównie dzięki szczęściu i Miśkiewiczowi trzeba przyznać że wtedy kompletnie nic nie mieliśmy do powiedzenia i to z rywalem który walczy o utrzymanie
3. Największy piłkarski plus: Michał Chrapek i Łukasz Garguła - obydwoje tych zawodników zagrało w tej rundzie lepiej niż się spodziewałem
4. Największy minus: po tamtej rundzie apetytów narobił Sarki w tej jednak kompletnie zawodzi jednak największy minus dla mnie to niestety Patryk Małecki, z tym chłopakiem coś nie dobrego dzieje ale mam nadzieję że za nie długo się odbuduje piłkarsko nawet jeśli nie będzie to miało miejsca w Wiśle czego bym jednak nie chciał
Ostatnio edytowane przez Patryk_185 : 15.12.2013 o godz. 21:43.


Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.12.2013, 21:40
1. Najlepszy mecz: z Lechem u siebie 2:0
2. Najgorszy mecz: z Lechią 0-1 (Puchar Polski)
3. Największy piłkarski plus: Michał Miśkiewicz,Arkadiusz Głowacki,Paweł Brożek
4. Największy minus: Rafał Boguski,Patryk Małecki,Osman Chavez
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 15.12.2013, 22:13
Najlepszy mecz: z Legią (atmosfera, frekwencja i wynik). Takiego meczu nie zapomnę
Najgorszy mecz: żenada w Białymstoku (niektórzy widzieli tam jakieś plusy że niby z przodu... ech zaślepieni)
Największy piłkarski plus: Paweł Brożek - bez niego ciężko by było nawet o 8.
Największy minus: Chavez, jak jest w klubie a nie w samolocie to głównie leczy kontuzję a pensję ma jedną z 3 największych a daje niewiele.

Po za tym jestem zadowolony z tego co gramy tak słabym składem. A co do wyjazdów to z dwojga z złego to wolę żeby Wisła wygrywała przy R22 i gubiła punkty na wyjazdach niż odwrotnie
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 15.12.2013 o godz. 22:17.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.12.2013, 22:19
1. Najlepszy mecz : z Lechem 2-0
2. Najgorszy mecz : w Bielsku Białej(0-0) zagraliśmy jak drużyna z okręgówki, w Białymstoku przynajmniej strzeliliśmy 2 bramki i dążyliśmy do strzelenia więcej,a Jadze wszystko wychodziło...
3. Największy piłkarski plus: Michał Chrapek- rozgrywający na lata jeżeli dobrze się będzie prowadził i nie będzie już myślał o Barcelonie...
4. Największy minus- Małecki Patryk.
Odpowiedz cytując
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.12.2013, 22:24
1. Najlepszy mecz: Wisła - Amica 2:0
2. Najgorszy mecz: Podbeskidzie- takiej dominacji rywali nie było w żadnym innym spotkaniu.
3. Największy piłkarski plus:Arek Głowacki -w najlepszej formie od lat.Do tego spisany już wcześniej na straty Garguła.
4. Największy minus: niestety Patryk Małecki,
Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 15.12.2013, 22:27
Fajny temat
Najlepszy mecz - tu nie będę oryginalny, mecz z Lechem w Krakowie. Był styl, była elegancja i to co najważniejsze, zgnieciony amikorz.
Najgorszy mecz - tu mam dylemat. Gorzej jak z Podbeskidziem grać się chyba nie dało. Brałem jeszcze pod uwagę mecz z lechem w Poznaniu, ale że ciężko było cokolwiek zauważyć, to jednak PBB zwyciężyło
Największy plus - R22 znowu zyskuje pomału należną mu rangę. Drużyny przeciwne nie boją się już tylko kibiców, ale i Wisły. A że kooperacja ABG z drużyną jest, to widać od razu po wynikach. Jeśli chodzi o nazwiska na pluuuuuuuuus Głowacki, Chrapek, Miśkiewicz, Garguła i Brozio. Na plus Guerrier, Jovanovic, Stjepanovic i mimo wszystko Buznoza i Bury.
Na minus - gra na wyjazdach. Z personaliów - przykro to powiedzieć - Mały i Sarki. O ile Mały, jeśli zostanie to ma szanse się odbudować, to Sarki pewnego poziomu już nie przeskoczy. Był wybijającą się postacią w słabej drużynie. W lepszej nie potrafi się odnaleźć.
Moja osobista kategoria - najbardziej niedoceniany zawodnik - zdecydowanie Ostoja. dla mnie cichy bohater tej rundy. Chwalimy Gułę i Chrapka, ale bez Macedończyka nie mieliby tyle swobody. Jaka to przyjemna odmiana mieć zaawansowanego technicznie i nie rzucającego się w oczy def pomocnika. Jak bardzo to ważny zawodnik widać po meczach w których nie grał, albo był zmieniany.
Ogólnie fajna runda i pozytywne zaskoczenie. Mówią, że wiosna to ładniejsza pora roku od jesieni, ale piłkarsko wiosna 2013 była paskudna. A jesień wyjątkowo mila i często słoneczna
Odpowiedz cytując
mateusz212
Senior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Wad/Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 15.12.2013, 22:35
1. Najlepszy mecz - wygrana z Lechem. Chociaż o wiele bardziej podobał mi się styl gry w Zabrzu do 70 min.
2. Najgorszy mecz - można pare wyjazdowych przytoczyć - stawiam na Szczecin.
3. Największy piłkarski plus - systematyczne stawianie przez Smude na Chrapka i Gargułe. Ta dwójka robiła róźnice z przodu i tylko sie modlić, żeby Chrapka juz teraz nam nie zabrali.
4. Największy minus - frekwencja na R22. Boli patrzec jak na stadionie jest 10-12 tys.
5. Najwieksze oczekiwania - oczekuje,że frekwencja będzie sie stopniowo podnosić, a drugie moje oczekiwania to, że prócz Bunozy,Chaveza nikt z tego zespołu nie odejdzie.
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 15.12.2013, 22:35
1. Najlepszy mecz: chyba Wisła - Lech ale może z Pogonią ..... jutro
2. Najgorszy mecz: - z Podbeskidziem, biorąc oczywiście pod uwagę klasę rywala, no i ostatni z Lechem gdzie nie było cienia wątpliwości kto jest lepszy
3. Największy piłkarski plus: Głowacki, Miśkiewicz, Brożek, .... Smuda i pozycja w tabeli
4. Największy minus: styl (dobra gra przeplatana jest żenującą ...). Kilka osób wpisywało tu Bogusia - ja uważam że jest to jego najlepsze pół sezonu od kilku lat, mimo że nie powala na kolana.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 15.12.2013 o godz. 22:42.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 15.12.2013, 22:37
Najlepszy mecz: z Lechem
Najgorszy mecz: z PBB
Plus: Miśkiewicz, Głowa, Brożek
Minus: frekwencja u nas, wyjazdy
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 15.12.2013, 23:21
1. Najlepszy mecz : z Zabrzem i Widzewem.
2. Najgorszy mecz.: z Lubinem
3. Największy piłkarski plus : niewątpliwie Miśkiewicz i Biała Gwiazda na koszulkach
4. Największy minus : brak ławki rezerwowych
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.12.2013, 20:51
1. Amica
2. Jaga (wynikowo), PBB (wszystko poza wynikiem)
3. Paweł, Misiek, Głowa, Garguła
4. Pominę
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.12.2013, 21:00
1. Najlepszy mecz - 2-0 z Lechem
2. Najgorszy mecz - 0-0 z Podbeskidziem
3. Największy piłkarski plus - postawa całej drużyny, ze szczególnym uwzględnieniem Pawła Brożka, Głowackiego, Miśkiewicza, Garguły, Chrapka i Guerriera. Oraz Smuda, jakikolwiek inny wybór krajowego trenera roku 2013 to będzie kuriozum.
4. Największy minus - bardzo słaba gra na wyjazdach

Ogółem - to była świetna runda w kontekście założeń przedsezonowych. Obyśmy na stałe wrócili na dobre tory.
Ostatnio edytowane przez d : 16.12.2013 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.12.2013, 21:44
1. Najlepszy mecz. - 2:0 z Lechem - była stara dobra Wisła
2. Najgorszy mecz. - Podeskidzie w Bielsku - gorzej się zagrać nie dało
3. Największy piłkarski plus. Miśkiewicz,Garguła oraz Guerrier.
4. Największy minus.Słaba gra na wyjazdach oraz Mały i Chavez
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.12.2013, 22:32
Siema , ee tam najlepszy najgorszy... Najlepsze to jest to że Wisełka będąc średnio cieńką drużyną zajęła miejsce na pudle. Najgorsze jest to ze w wielkim mieście i regionie na R22 raczy przybyć 10 tys. ludzi.w porywach do 14. Najlepsze jest to że..zawsze nad ..tamtą stroną błoń . Najgorsze jest to że ta liga jest żałośnie słaba i większosć się cieszy ze zwycięstwa nad cieniutką wtedy Amiką. Najgorsze jest to że do niedawna zatwardziali fanatycy wolą się zajmować milionem innych rzeczy zamiast wspierać czynnie Nasz Ukochany Klub. Najlepsze i najgorsze jest to że Brozio Bóg wie gdzie ,gdzieś tam nic nie osiagnął sportowo a u nas decyduje o byc albo nie być w tabeli. Cieniutka forma Małeckiego... cóż życie uczy pokory ,w każdym razie powinno. NAJWYŻSZY CZAS Patryku. Najgorsze jest badziewie i cykoria jaką gramy na wyjazdach. Najlepszy jest Dziki Donald .. wniósł trochę życia w tą drużynę .. Można by tak " najlepszać i najgorszać " pewnie do rana. Ale po co? Swieta idą ,ligę zegnam bez cienia żalu. Pora ochłonać ,pomyśleć i ogarnać Się. Wesołych Swiąt Wszystkim Wiślaczkom i Wiślakom.
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.12.2013, 22:40
1. 2-0 Lechem. Mecz nie z tej ligi. Opiłem się z radości
2. zdecydowanie 2-5 z Jagiellonią. Konkurencyjne może być 1-3 z Zawiszą.
3. postawa całej drużyny. Indywidualnie Głowacki
4. brak zwycięstwa w derbach

Od siebie dodam, że mimo kilku wpadek możemy być naprawdę dumni z postawy całej drużyny. Miło popatrzeć jak niektóre dziennikarzyny przebierały nóżkami ze złości. Wszyscy postawili na nas kreskę, zadowoleni odtrąbili koniec Wisły. A tymczasem stopniowo się odradzamy. Mamy 37 punktów, wystarcza ze 2 zwycięstwa aby zaklepać sobie awans do pierwszej 8. Chyba pora żeby postawić przed drużyną ambitniejszy cel. O mistrzostwie w tym sezonie raczej nie ma co marzyć. Póki co został wykonany duży krok do przodu, teraz trzeba zrobić kolejny i wzmocnić zespól w zimie. Pierwszy raz od 1,5 możemy czekać na rozpoczęcie rundy z jakąś nadzieja, a nie ze strachem.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.12.2013, 22:46
1. Najlepszy mecz: z Lechem u siebie
2. Najgorszy mecz: remis z Podbeskidziem
3. Największy plus: Guerrier
4. Największy minus: Małecki
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:45.