
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W Białymstoku.. | |||
| Wisła w końcu wygra! |
|
45 | 80,36% |
| Wyjazd = Remis |
|
7 | 12,50% |
| Ciężki teren, porażka. |
|
4 | 7,14% |
| Głosujących: 56. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#31
|
|
Możemy zostać liderem :o
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#32
|
|
Na razie jesteśmy liderem szybko straconych bramek
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Member
Od: 07.2006
Offline |
#33
|
|
i zostalismy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#34
|
|
Tak z czystej ciekawości bo widziałem tyisace meczow w zyciu ale....
....kto gra na prawej pomocy |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#35
|
|
Tradycyjnie zesrani na wyjazdach, dla przeciwników łatwo i przyjemnie nadstawiają d..e.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#36
|
|
Nie jest źle. Głupio stracone, przypadkowe bramki, ale widać, że sie nie poddali chłopaki i walczą na maxa. Dobrze, że sie udało bramke strzelić przed przerwą. Liczę na taka samą walke w 2 polowie a na pewno coś wciśniemy.
![]()
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#37
|
|
Poraża mnie obiektywizm komentatorów.. Bramkarz Jagi kopnął w wyskoku Chrapka, a ci nic. Na wiosnę w meczu z legia była analogiczna sytuacja z Pareiką i Koseckim, wtedy cały canal + grzmiał o czerwonej kartce. Druga sytuacja to Norambuena wali w twarz Burlige, a ci się śmieją.. To już się zrobiło niesmaczne.
A Jaga leczy nas ze snów o potędze. Gramy jak w każdym meczu wyjazdowym. Oddaliśmy pole na początku i przegrywamy zasłużenie. Przy obu bramkach udział miał Misiek, przy drugiej tradycyjnie nie wyszedł do dośrodkowania. A Głowacki próbował wybić piłkę ciosem karate.. Jaga ma dobrych piłkarzy do kontry, szybko objęła prowadzenie i teraz będzie kontrować. Czarno to widzę. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
|
Cudów się nie spodziewałem więc i specjalnie zawiedziony nie jestem. Mecz wygląda tak, że na tą chwilę równie dobrze możemy to wygrać 3:2 jak i wpierd... 1:4.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#39
|
|
Co robi na boisku gdzieś w środku pola Piotr Brożek i po co?
Dlaczego Smuda odpuścił zalecenie krycia Quintany? Dlaczego sędzia jest niekumaty ? Dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#40
|
|
Idź zadzwoń do Canał+,żeby zapytali Smudę w Twoim imieniu.
Bo srak. Po 1 połowie to wszystko jest możliwe. Tak samo 4:2 dla nas jak i 1:4 w dupsko ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
Dziwny mecz. Bardzo skuteczni piłkarze Jagielloni.
Miałem napisać, że pechowo przegrywamy ale przecież można było zablokować centrostrzal, podanie. Kolejna porażka na wyjeździe się kroi. I ten wynalazek Hajty. Perelka Quintana czy jak się pisze jego nazwisko. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#42
|
|
Bylo sie z Cracovi smiac, ja pie..ole
![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
Co za wstyd... Rozumiem, przegrać też się zdarza ale czemu od razu dać sobie strzelić aż 5 bramek...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#44
|
|
....a 5 przyjąć. Bunoza i niestety Głowacki mimo bramki dziś bardzo słabo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
|
Bo zaryzykowali i otworzyli się. Do tego trochę brak szczęścia mimo wszystko na początku meczu. Już był ustawiony.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#46
|
|
Trochę pecha, trochę frajerstwa...
Mimo wyniku, nie wszystko w naszej grze jest złe. Ale obrona woła o pomstę do nieba. ![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#47
|
|
Brak slow, kompromitacja calkowita...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#48
|
|
Polska ekstraklasa, tego nie ogarniesz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
|
|
Member
Od: 08.2013
Offline |
#50
|
|
Dominacja Wisły gol dla Jagi, dominacja Wisły ... gol dla Jagi.. dominacja Wisły... gol dla Jagi...
Wisła grała Jaga strzelała. Dla mnie Brożek trochę nam zawalił, bo mógł na początku strzelic i podać Gargule na setke i inaczej by się grało. Boguś, Małecki, Sarki, Brożek.. tyle akcji i 0 goli z akcji. Gra wisły mi się podobała. Wynik zupełnie nie odzwierciedla gry. A sędzia.. gorszego sędziowania dawno nie widziałem... W sumie było sporo emocji i nawet przy 4-2 można było po cichu liczyć na zwycięstwo ;] no ale musiałoby wpadać tak jak Jadze. |
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#51
|
|
Wynik o wieeeeele gorszy niz gra, ktora byla calkiem niezla. Duzo bledow poszczegolnych zawodników w obronie troche brak szczęscia i konssekwencji. Bo jesli sie tak otwieramy na maxa to trzeba coś strzelać, bo pozniej idze kontra. I dzisiaj to tak wygladało, my cisnelismy, nie strzelalismy a Jaga kontrowała.
![]()
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
#52
|
|
Powiem krótko: o kur.wa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#53
|
|
Dziwny mecz,nie graliśmy tak wcale źle ale 5 bram straconych,moim zdaniem trener Smuda ustawił nas zbyt ofensywnie a Jagiellonia miała swój wieczór(Quintana robił co chciał,świetny piłkarz)
Do momentu straty gola na 3-1 była szansa coś ugrać ale Jaga dziś bardzo skuteczna Najgorszy mecz Arka Głowackiego w tym sezonie mimo strzelenia gola. Niema co rozmyślać to już historia teraz super ważny mecz z Lechem i tak offensywnie grać nie można PS: Pozytyw z meczu,bardzo dobra zmiana Patryka Małeckiego
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 02.12.2013 o godz. 19:59.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#54
|
|
Czy ktoś był świadkiem wyjazdu naszego autokaru ?
Czy na pewno obrońcy wsiedli ? Bo ma wrażenie, że wszyscy byli myślami jeszcze w Krakowie, ale obrońców to w ogóle nie było. Słabszy dzień Głowackiego i nie istniejemy w obronie, grupa nonejmów robi nas w bambuko jak chce. Albo inaczej, jeden lepszy technicznie zawodnik (a nie przecinak, jak większość napastników w naszej lidze) i królewska obrona jest naga. Cała czwórka jak jeden mąż. Za daleko do tego Białegostoku, od początku było widać, że motorycznie słabiutko. Coś tam gry było, ale mało przekonywująco. Nic to, naszym celem była tylko ósemka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#55
|
|
Nie ma sensu dziś komentować. Za dużo gorzkich słów by popłynęło.
A jutro... już nie będzie warto. Jaga wcale nie grała żadnej rewelacyjnej piłki. My nie mieliśmy gry defensywnej w środku pola i to wystarczyło. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#56
|
|
Bardzo dziwny mecz. Całościowo o wiele lepszy niż np. ten z Podbeskidziem.
Niestety nasi obrońcy podarowali Jagiellonii 2 gole, co ostatecznie zaważyło, bo też mielieśmy szanse. Ale Białostocczanie też mieli szczęście, wpadało im praktycznie wszystko. Karykaturalnie uwypuklili wady naszej defensywy. Nie ma co rozpaczać, ale piłkarze, a zwłaszcza obrońcy, powinni wyciągnąć wnioski. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce
Offline |
#57
|
|
Kiedy ostatnio straciliśmy 5 bramek w oficjalnym meczu? Kilka lat temu, na Łazienkowskiej, tuz po zdobyciu Mistrzostwa?
Bo nie jestem w stanie sobie przypomnieć... ![]()
Największym szczęściem jest mieć pasję...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#58
|
|
Jagielonia - kupa szczęścia, dzień konia i mecz rundy. U nas odwrotnie - gra nie była słaba, ale brakowało szcześcia, do tego nieporadność i nieskuteczność w wykańczaniu akcji..
Mecz ogólnie bardzo wyrównany, z tą różnicą, że my graliśmy, a oni grali i strzelali. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#59
|
1 bramka ? ostatnia to samo mowi sie trudno i płynie sie dalej |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#60
|
|
Jezeli druzyna aspirujaca do gry w europejskich pucharach dostaje 5 goli (bo taki klub jak Wisla zawsze ma europejskie aspiracje) od czegos takiego jak Jagiellonia to nie jest dziwne, ze w europie jestesmy posmiewiskiem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.12.2013 o godz. 20:03.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|