
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 11.2010
Offline |
#1
|
|
W nowej rundzie kontynuujemy akcję z darmowymi wejściówkami na sektor C. Dotyczy ona chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.
Mecz z Jagiellonią odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 20. Jest to pierwszy wiosenny mecz Wisły Kraków przy Reymonta. Zainteresowani darmową wejściówką proszeni są o przyniesienie do Strefy Kiboli swoich Kart Kibica. Można to zrobić w środę, 27 lutego, od godziny 15 do 19. Co oczywiste nie musicie zjawiać się osobiście - wystarczy, że jedna osoba przyniesie karty kibica kolegów. Przypominamy, że Strefa Kiboli mieści się w Starej Hali Wisły, na przeciwko sklepu z odżywkami (tuż przed wejściem na salę, gdzie swoje mecze rozgrywają między innymi koszykarki i futsalowcy). Bilety i karty odberać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#2
|
|
Darmowe wejściówki na Pogoń
http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...z-pogonia.html |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#3
|
|
Kolejna akcja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków:
Wizyta w świetlicy parafialnej na Dywizjonów 303: Cytat:
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#4
|
|
Bilety na sektor szkolny na spotkanie z Piastem Gliwice!
SKWK napisał(a):
Reszta informacji Bilety na sektor szkolny na mecz z Piastem Gliwice! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#5
|
|
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków również na mecz z Piastem ufunduje wejściówki na sektor C dla chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.
Osoby zainteresowane darmową wejściówką będą mogły zostawiać swoje Karty Kibica w Strefie Kiboli tylko i wyłącznie w przerwie sobotniego meczu koszykówki, pomiędzy Wisłą Kraków, a Artego Bydgoszcz. Nie ma innego terminu dostarczania kart. Przypominamy, że mecz pomiędzy Wisłą a Artego rozpocznie się w sobotę o godzinie 16. Bilety i karty odbierać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki. http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...z-piastem.html |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#6
|
|
Informacja o bezpłatnych biletach na sektor C na mecz z Koroną Kielce!
SKWK napisał(a):
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#7
|
|
Kolejna osłona akcji z dzieciakami w roli głównej!
Sektor szkolny na meczu z Ruchem Chorzów: SKWK napisał(a):
Zapraszamy na mecz naszych najmłodszych fanów! Ku chwale WIELKIEJ WISŁY! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2010
Offline |
#8
|
|
Nie zapomnijcie o gazdzetach dla najmlodszych !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#9
|
|
DARMOWE BILETY NA SEKTOR C NA MECZ Z ZAGŁEBIEM DOSTĘPNE OD DZISIAJ W SKLEPIE "REYMONTA 22"
SZCZEGÓŁY : http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...-sektor-c.html |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#10
|
|
|
Darmowe bilety na spotkanie Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok:
SKWK napisał(a):
Sektor szkolny na meczu z Jagiellonią Białystok: SKWK napisał(a):
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
||
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
|
Bilety na mecz z Lechem Poznań oraz sektor szkolny:
SKWK napisał(a):
Sektor szkolny: SKWK napisał(a):
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
||
|
|
Junior Member
Od: 04.2008
Offline |
#12
|
|
Witam, nie wiedzialem gdzie napisac, a tematu nowego nie za bardzo chce napisac.
Zapewne słyszeliscie o akcji "kolorujeMY" ktora zbiera pieniądze na remontowanie domow dziecka w Polsce. Może by zorganizowac jakas akcje dla dzieciakow najmlodszych, aby namalowali jakis transparent i wywiesili go na meczu Wisły można o tym poczytac i poogladac filmiki na kanale kolorujeMY na fb ![]() Jak cos to prosze przeniesc moj temat gdziekolwiek... zeby ktos kto podejmuje decyzje w sprawie takich akcji mógł to zobaczyć i przemysleć, bo na prawdę fajnie byłoby coś takiego zorganizować Sam juz zakupilem koszulki i wspomagam tą akcje, dlatego inicjatywa z mojej strony ![]() pozdrawiam. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#13
|
|
|
Bilety na mecz z Piastem Gliwice
SKWK napisał(a):
Sektor szkolny po wakacjach SKWK napisał(a):
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#14
|
|
Newsweek:
Święta wojna w szkółkach piłkarskich http://polska.newsweek.pl/swieta-woj...,274241,1.html ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|