The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ecostafic
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.02.2013, 14:12. Kto kocha ten wierzy siła w młodzieży!
W nowej rundzie kontynuujemy akcję z darmowymi wejściówkami na sektor C. Dotyczy ona chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.

Mecz z Jagiellonią odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 20. Jest to pierwszy wiosenny mecz Wisły Kraków przy Reymonta.

Zainteresowani darmową wejściówką proszeni są o przyniesienie do Strefy Kiboli swoich Kart Kibica. Można to zrobić w środę, 27 lutego, od godziny 15 do 19. Co oczywiste nie musicie zjawiać się osobiście - wystarczy, że jedna osoba przyniesie karty kibica kolegów.

Przypominamy, że Strefa Kiboli mieści się w Starej Hali Wisły, na przeciwko sklepu z odżywkami (tuż przed wejściem na salę, gdzie swoje mecze rozgrywają między innymi koszykarki i futsalowcy).

Bilety i karty odberać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.03.2013, 20:32
Darmowe wejściówki na Pogoń
http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...z-pogonia.html
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.03.2013, 21:05
Kolejna akcja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków:

Wizyta w świetlicy parafialnej na Dywizjonów 303:

Cytat:

Pierwszym punktem spotkania było bardzo serdeczne przywitanie piłkarzy przez księdza Łukasza Ślusarczyka. Warto zaznaczyć, że pochodzący z Trzebini ksiądz od najmłodszych lat jest fanatykiem Białej Gwiazdy i od kilku lat organizuje wyjazdy młodych kibiców z jego parafii na mecze przy Reymonta. W swoim krótkim przemówieniu nie omieszkał zaznaczyć, że nieprzypadkowo piłkarze znaleźli się właśnie na tym osiedlu i w tej części Nowej Huty. Jak sam powiedział: „wszędzie tu króluje Wisła, a my jesteśmy Armią Białej Gwiazdy”. Trzeba przyznać, że ksiądz wie jak porywać tłumy
Całość relacji możecie przeczytać tutaj: wis.la/gu9oh
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.03.2013, 18:28
Bilety na sektor szkolny na spotkanie z Piastem Gliwice!



SKWK napisał(a):
-najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Piastem Gliwice. Będzie on rozegrany w niedzielę, 7 kwietnia o godzinie 17:15 -wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne bilety na sektor E11 lub E12
-zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu
-Nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy, danej szkoły/grupy mija w PIĄTEK, 5 KWIETNIA O GODZINIE 11
-zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób
-maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
-oprócz szkół podstawowych i gimnazjów zapraszamy na mecz także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy
-na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby, dla których również ufundowane są darmowe wejściówki
-im wcześniej listy zostaną dostarczone, tym większe prawdopodobieństwo, że bilety odebrać będzie można wcześniej niż w dniu meczu
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
-wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected] lub numerem telefonu 694-611-433

Reszta informacji Bilety na sektor szkolny na mecz z Piastem Gliwice!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.04.2013, 07:47
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków również na mecz z Piastem ufunduje wejściówki na sektor C dla chłopców urodzonych w roku 1996 lub później.

Osoby zainteresowane darmową wejściówką będą mogły zostawiać swoje Karty Kibica w Strefie Kiboli tylko i wyłącznie w przerwie sobotniego meczu koszykówki, pomiędzy Wisłą Kraków, a Artego Bydgoszcz. Nie ma innego terminu dostarczania kart. Przypominamy, że mecz pomiędzy Wisłą a Artego rozpocznie się w sobotę o godzinie 16.

Bilety i karty odbierać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.

http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...z-piastem.html
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.05.2013, 22:04
Informacja o bezpłatnych biletach na sektor C na mecz z Koroną Kielce!


SKWK napisał(a):

Wszystkich chłopaków, którzy nie ukończyli szesnastu lat (rocznik 1997 i młodsi), a chcą pójść na sobotni mecz Wisły zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.

Zapisywać możecie się od jutra do piątku do godziny 18:30. Wejściówki będą do odebrania w sobotę od godziny 13:45. Jedynym warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej Karty Kibica. Odbierzecie ją razem z biletem w sobotę.

Zapraszamy!

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.05.2013, 17:24
Kolejna osłona akcji z dzieciakami w roli głównej!

Sektor szkolny na meczu z Ruchem Chorzów:

SKWK napisał(a):

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania darmowych wejściówek.

- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Ruchem Chorzów. Będzie on rozegrany w piątek 24 maja o godzinie 18:00
- wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11 lub E12
- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu
- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy danej szkoły/grupy mija we wtorek 21 maja O GODZINIE 20
- zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób
- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
- akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych. Nie oznacza to jednak, że zgłoszenia przyjmujemy tylko od takich placówek. Do współpracy zapraszamy także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy
- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby
- im wcześniej listy zostaną dostarczone, tym większe prawdopodobieństwo, że bilety odebrać będzie można wcześniej niż w dniu meczu
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected]


Zapraszamy na mecz naszych najmłodszych fanów!


Ku chwale WIELKIEJ WISŁY!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
ecostafic
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 19.05.2013, 11:53
Nie zapomnijcie o gazdzetach dla najmlodszych !!!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.05.2013, 12:20
DARMOWE BILETY NA SEKTOR C NA MECZ Z ZAGŁEBIEM DOSTĘPNE OD DZISIAJ W SKLEPIE "REYMONTA 22"

SZCZEGÓŁY : http://skwk.pl/kto-kocha-ten-wierzy/...-sektor-c.html
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.08.2013, 18:58
Darmowe bilety na spotkanie Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok:


SKWK napisał(a):

Wszystkich chłopców, którzy w tym roku skończą szesnaście lat (rocznik 1997 i młodsi), a chcą pójść na piątkowy mecz Wisły zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.

Zapisywać możecie się od dziś do czwartku (08.08.13) do godziny 18:00. Jedynym warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej ważnej Karty Kibica. Odbierzecie ją razem z biletem w piątek.

Zapraszamy!






Sektor szkolny na meczu z Jagiellonią Białystok:



SKWK napisał(a):
Już teraz serdecznie zapraszamy na mecz, w którym dnia 9 sierpnia o godzinie 20:30 Wisła zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Zachęcamy do współpracy w okresie wakacyjnym półkolonie, świetlice oraz inne zorganizowane, niekoniecznie sformalizowane grupy.
Jak pojawić się przy Reymonta? Jest to naprawdę bardzo proste!

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek.

- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Jagiellonią Białystok. Będzie on rozegrany w piątek 9 sierpnia o godzinie 20:30

- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla danej osoby biletu

- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także nazwy danej grupy mija w poniedziałek 5 sierpnia o godzinie 12

- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona

- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby

- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego

- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected]

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków i Wisła Kraków SA

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2013, 11:36
Bilety na mecz z Lechem Poznań oraz sektor szkolny:



SKWK napisał(a):

Wszystkich chłopaków, którzy w tym roku skończą szesnaście lat (rocznik 1997 i młodsi), i chcą pójść na niedzielny mecz Wisły, zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.

Przypominamy, że sklep ten znajduje się na starej hali, na prawo od wejścia. Karty pozostawione w innym miejscu (jak Strefa Kiboli) nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu darmowych biletów.

Zapisywać możecie się do czwartku do godziny 17:00. Warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej Karty Kibica.
Od meczu z Lechem zmieniamy nieco zasady przyznawania darmowych biletów. Dlatego też szczególnie zachęcamy do organizowania się osiedlami/FC. Istnieje wówczas możliwość dostarczenia Kart Kibica z danego rejonu przez jedną, wyznaczoną osobę. Prosimy, by zebrane karty były ze sobą spięte, oraz zawierały pisemną informację z jakiego osiedla/FC zostały dostarczone. W ten sposób odbiór biletów w dniu meczu będzie szybszy, mniej problematyczny, oraz możliwy do wykonania przez jedną osobę na całe osiedle/FC.
W pozostałych przypadkach Karty Kibica przyniesione muszą zostać osobiście.
SKWK zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego biletu.


Przed zostawieniem Karty Kibica w sklepie, upewnijcie się, że nie straciła ona swojej ważności !
Dziewczęta, które również chciałyby otrzymywać darmowe bilety na mecze Wisły, zachęcamy do pomocy przy sektorze szkolnym. Więcej informacji w osobnym newsie.


Sektor szkolny:


SKWK napisał(a):


Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków SA wszystkie osoby zainteresowane pojawieniem się na Sektorze Szkolnym mogą otrzymać wejściówkę na mecz. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i ich opiekunów.

Jak pojawić się przy Reymonta? Jest to naprawdę bardzo proste!
Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek.

- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Lechem Poznań. Zostanie on rozegrany w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 18:00
- wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11, E12
- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu
- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy danej szkoły/grupy mija w środę 21 sierpnia O GODZINIE 12
- zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób
- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
- akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych. Nie oznacza to jednak, że zgłoszenia przyjmujemy tylko od takich placówek. Do współpracy zapraszamy także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy
- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym:sektorszkolny @ kibicewisly.pl
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
sharky900
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.08.2013, 20:32
Witam, nie wiedzialem gdzie napisac, a tematu nowego nie za bardzo chce napisac.

Zapewne słyszeliscie o akcji "kolorujeMY" ktora zbiera pieniądze na remontowanie domow dziecka w Polsce.
Może by zorganizowac jakas akcje dla dzieciakow najmlodszych, aby namalowali jakis transparent i wywiesili go na meczu Wisły można o tym poczytac i poogladac filmiki na kanale kolorujeMY na fb

Jak cos to prosze przeniesc moj temat gdziekolwiek... zeby ktos kto podejmuje decyzje w sprawie takich akcji mógł to zobaczyć i przemysleć, bo na prawdę fajnie byłoby coś takiego zorganizować
Sam juz zakupilem koszulki i wspomagam tą akcje, dlatego inicjatywa z mojej strony

pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 06.09.2013, 10:44
Bilety na mecz z Piastem Gliwice

SKWK napisał(a):
Wszystkich chłopaków, którzy w tym roku skończą szesnaście lat (rocznik 1997 i młodsi), i chcą pójść na piątkowy mecz Wisły, zachęcamy do zapisania się na darmowe bilety w Sklepie Reymonta 22.



Przypominamy, że sklep ten znajduje się na starej hali, na prawo od wejścia. Karty pozostawione w innym miejscu (jak Strefa Kiboli) nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu darmowych biletów.


Zapisywać możecie się do środy do godziny 17:00. Warunkiem rezerwacji biletu jest zostawienie w Sklepie Reymonta 22 swojej Karty Kibica.

W związku z tym, że zmieniliśmy nieco zasady przyznawania darmowych biletów, szczególnie zachęcamy do organizowania się osiedlami/FC. Istnieje wówczas możliwość dostarczenia Kart Kibica z danego rejonu przez jedną, wyznaczoną osobę. Prosimy, by zebrane karty były ze sobą spięte, oraz zawierały pisemną informację z jakiego osiedla/FC zostały dostarczone. W ten sposób odbiór biletów w dniu meczu będzie szybszy, mniej problematyczny, oraz możliwy do wykonania przez jedną osobę na całe osiedle/FC.

W pozostałych przypadkach Karty Kibica przyniesione muszą zostać osobiście.

SKWK zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego biletu.



Przed zostawieniem Karty Kibica w sklepie, upewnijcie się, że nie straciła ona swojej ważności !

Dziewczęta, które również chciałyby otrzymywać darmowe bilety na mecze Wisły, zachęcamy do pomocy przy sektorze szkolnym. Więcej informacji w osobnym newsie.

Zapraszamy!

Przypominamy o trwającej do meczu z Piastem zbiórce przyborów szkolnych, które można codziennie zostawiać w sklepie Reymonta 22. Jak na razie zbiórka prezentuje się bardzo mizernie, mamy nadzieję, że kibice Wisły jednak nie zawiodą.

Sektor szkolny po wakacjach

SKWK napisał(a):
W piątek 13 września Wisła zmierzy się z Piastem Gliwice. Najmłodszych fanów ponownie zapraszamy na Sektor Szkolny.

Dzięki współpracy Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Wisły Kraków SA wszystkie osoby zainteresowane pojawieniem się na Sektorze Szkolnym mogą otrzymać wejściówkę na mecz. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i ich opiekunów.


Jak pojawić się przy Reymonta? Jest to naprawdę bardzo proste!

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek.


- najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Piastem Gliwice. Zostanie on rozegrany w piątek 13 września o godzinie 20:30

- wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11, E12

- zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu

- nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy danej szkoły/grupy mija we wtorek 10 września O GODZINIE 12

- zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób

- maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona

- akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nie oznacza to jednak, że zgłoszenia przyjmujemy tylko od takich placówek. Do współpracy zapraszamy także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy

- na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby

- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego

- wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected]


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków i Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.11.2013, 09:34
Newsweek:
Święta wojna w szkółkach piłkarskich
http://polska.newsweek.pl/swieta-woj...,274241,1.html
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:34.